Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajjaa

Opadająca skóra twarzy

Polecane posty

Gość elefetka
ja uważam, ze oczywiście należy starzeć się z godnością ale warto też w rozsądny sposób korzystać z medycyny estetycznej, moja mama była na zabiegu ujędrniania twarzy w szpitalu Lux Medu na Puławskiej i naprawdę efekt wyszedł super, wygląda naturalnie nie jest naciągnięta jak niektóre gwazdy, po prostu wygląda naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej wyjdziesz jak będziesz chodzić na rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamrita
Akurat to nei jeszt zabawne, wiele kobiet ma kompleksy dlatego, żę skóa się starzeje i opada i nie czujemy się już tak dobrze jak kiedyś, dlatego uważam, że wszlskie zabiegi medycyny estetyczne mogą pomóc nam odbudować pewność siebie, ja też moejje mamie zafundowałam zabieg na twarz w szpitalu Piławska Lux Medu, jej skóra jest bardzie jędrna a ona sama zadowolona, więc uważam, żę warto korzystać z takich rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkuska
właśnie sama zastanawiaąłms ię nad takim zabiegiem twarzy, a powiedz mi jak to taki zabieg wyglądał w lux medzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezzinka
w lux medzie na puławskiej masz szeroki wachlarz usług w zakresie zabiegów na twarz, warto się umówić na wizytyę w placówce i sprawdzić co możemy zrobić żeby poprawić wygląd swojej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na problem z utratą jędrności oraz działającą "grawitacją" bardzo skuteczny jest zabieg wykorzystujący technologię HIFU- Ultraformer III. Już po przeprowadzeniu jednego zabiegu efekty bywają spektakularne. Zabieg jest nieinwazyjny i proces "odmładzania" zachodzi stopniowo do 3 miesięcy od przeprowadzonego zabiegu. Następuje "lifting" owalu twarzy, wygładzenie zmarszczek oraz ujędnienie skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież są na to zabiegi... chyba żartujesz, że tylko Ty masz takio problem, mnóstwo osób go ma :) W tym ja miałam, ale już jest zdecydowanie lepiej :) Byłam w klinice La Perla (w Warszawie, ale chyba mają więcej w całej Polsce) na zabiegu Pelleve. To taki trochę nieinwazyjny lifting :) Super efekty, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonia557
Myślę, że fibryna jest ok. Znajoma robiła sobie właśnie tym zabiegi i faktycznie zmarszczki ma mniejsze. Polecała Panią doktor Więcek, chwaliła za dokładność, dobrą opieką nad klientką i cenę dość przystępną jak na takie zabiegi. Dała mi tel.698115115 do jej rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Chciałam wyszczupilć swoją twarz aby ładniej wyglądać , w klinice Ego Med Spa w Krakowie https://ego-medspa.pl/.polecono mi zabieg za pomocą lasera Accent. Sam zabieg nie jest niczym strasznym , a bardzo ładnie modeluje twarz, teraz wydaje się bardziej szczuplejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettwor

ja chciałam się pozbyć wiotkiej skory twarzy i udało mi się to osiągnąć po zabiegu SMAStherapy w SC Beauty Clinic, który był wykonywany urządzeniem Hifu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirjam

opadająca skóra bardzo długo mnie prześladowała a ja nic nie mogłam z nią zrobić, bo po prostu nie wiedziałem co... dopiero serdeczna moja koleżanka mi doradziła, aby pójść do kliniki Dethloff na zabieg Thuzzzle, ze to jest zabieg na miarę moich oczekiwań i ze się nie zawiodę i miała racje. Nie zawiodłam się, a nawet jestem dalej w szoku, ze bez ingerencji lasera takie cuda się dzieją, jestem bardzo zadowolona z tego jak ten zabieg przebiegł i jakie sa efekty jego. Skóra jak nowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya124

Mirjam, zabieg THUZZLE w klinice Dethloff to istna magia! świetny jest na opadającą skórę! Nie spodziewałam się, ze to aż tak dobrze działa, ale jestem baaaaardzo zadowolona. Ekipa Dethloff spisała się na medal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nin

Polecam saunę. Jest bardzo dobra dla skóry, poprawia jej jędrność i gładkość.Najlepiej korzystać z niej nago bo wtedy skóra usuwa toksyny z organizmu cala swoją powierzchnią. Dodatkowo jeśli korzystamy po wyjściu z sauny z zimnego basenu to piersi stają się bardziej jędrne i kształtne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda81

Dla mnie te kremy po 3 tyg w tropikach to za mało było, moje skóra na twarzy zupełnie straciła elastyczność, była sucha i taka brzydka. eh. Ja to od dawna chodze do kliniki Dethloff i znów jej zaufałam i nigdy nie załuje! 😉 mezoterapia skoncentrowanymi czynnikami wzrostu - teraz na tym byłam boosko! W lipcu i w sierpniu jest na to promo, wiec ja już wykupiłam sobie kolejny pakiet jak wróce pod koniec sierpnia na ponowną regeneracje! Rok temu to na mnie zadziałało baaaardzo fajnie! Twarz ładnie się zregenerowała! Klinika Dethloff to coś więcej niz klinika to pomoc na kazdy problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara

zacznij wykonywać masaże sama w domu:) zawsze to coś da, a z zabiegów to polecam laser Resurfix-mnie bardzo ujędrnił skórę i stała się taka bardziej "zwarta" (nie wiem jak to nazwać inaczej;). zrobiłam już 2 zabiegi w Estetice  (tej przy Sławkowskiej) i jestem mega zadowolona, a to dopiero początek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Na opadającą skórę twarzy polecam zabiegi mezoterapii igłowej usieciowanym kwasem hialuronowym , mega efekt, różnicę widać już po jednym zabiegu!!!Polecam studio na Sławkowskiej w Krakowie, petarda👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kania

nawilzanie nawilzanie i jeszcze raz nawilzanie. idz do dobrej kliniki, ja chodze do la guel i od tego czasu wygladam znacznie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa981

wraz z wiekiem zaczeła mi się robić wiotka skóra przy nosie, bardzo brzydko to wyglądało... W mojej pracy bardzo ważne jest wygląd, bo na codzień reprezentują swoją firmę na róznych spotkaniach, trochę czasu mi zajeło kiedy odkryłem klinikę Dethloff i ich osocze. Zrobili mi "porządek" z twarzą, teraz to ja mogę z godnością reprezentować swoją firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×