Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość nfocat
Anja dasz rade :) masz juz jakies objawy zblizajacego sie porodu ??? na szkole rodzenia ostatnio o tym rozmawialismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
nfocat.....nie wiem, chyba nie:/ nawet nie wiem jakie moga byc objawy bo jestem pierwszy raz w ciązy. Boli mnie troche podbrzusze jak na okres i mam wrazenie ze mała sie strasznie mało rusza, prawie wcale i to mnie niepokoi troche, ale w sobote ide do lekarza i zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja nie noj się-dasz rade;) a my wszystkie bedziemy trzymały kciuki razem z naszymi maluszkami w brzuszku;) XX No powiem wam ze jestem HARDKOREM:D:D:D zrobilam tą czerninę na bezdechu i natrząc na nią jednym okiem;d tylko mam problem. nie wiem jak ja doprawić bo przeciez nie wezme jej do ust. Tzn juz próbowałam to zrobic ale nie moge sie przełamać ,az mi sie chce płakac. xx Poprasowałam 3/4 ciuszków i pęka mi kregosłup od tego stania;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Pałka, przeciez sobie wszyscy doprawią do smaku, nie przejmuj sie :-) tez bym tego nie wziela do ust. Podziwiam Cię ze miałas odwage to w ogóle ugotowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czernina jest smaczna. Kiedyś byłam na wsi i na obiad dali czernine. Jem sobie i w końcu zapytałam z czego jest tak zupa, skąd ten kolor. Jak powiedzieli że z krwi kaczki to mi momentalnie wszystko podeszlo z powrotem do gardła. Z tą świadomością teraz już bym nie dała rady tego zjeść. A surowe mięso i ryby jem. Anja nie bój się porodu! Grunt to dobre nastawienie psychiczne! Przetrzesz nam szlaki ;) ja już się nie mogę doczekać kiedy przyjdzie październik i listopad zaczniemy po kolei się rozpakowywać. Obliczylam że moja ciąża będzie donoszona od 17 października. Od tego dnia to już tylko myję okna i podłogi i wspinam sie na 17 pięter w moim bloku popijając herbatę z lisci malin. A i w przerwach seksik! :D Agagula a Ty to w ogóle masz fajne podejście do życia jak tak sobie Twoje posty czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Claudina dziekiB-) milo mi:-) staram sie jak moge myslec pozytywnie chociaz zawsze wydawalo mi sie ze jestem urodzona pesymistka ;-) ale duzo daje odpowiedni mezczyzna u boku:-) no i zaspokojona kobieta to szczesliwa kobieta ;-) hihi Na drugie imie mam wariatka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Palka podziwiam Cie za wytrzymalosc przy garnku! Ja to raczej bym sobie z tematem nie poradzila:O u mnie niestety jest tak, ze lepiej zebym nie wiedziala co jem :-P no i jak wyglad mi nie podpasuje to tez nie rusze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
dziewczyny zapraszam na placek ze sliwkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Jeju dziewczyny podziwiam Was ze jeszcze macie sile na pieczenie, a swoja droga 3 bita bym opyliła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudina
a ja jem pizze :) ale taka zwykła mrożoną, bo jak mąż wyjeżdża to mi się nie chce dla mnie samej robić lepszego jedzenia :P i prawda jest taka, że u nas to on gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
kurde zaraz bede u kazdej po kolei:-D Wezme ze soba czekolade kokosowa z orzechami i rodzynkami bo akurat wcinam;-) Claudina mezczyzna ktory potrafi gotowac to skarb!:-) Moj jak ostatnio wszedl do kuchni zeby mi pomagac to tak go energia rozpierala ze znalazlam sie w sypialni :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
ZimowaMamo to zaprszam do mnie na kebaba:-) jak mnie chwyta chcica i tam laduje to juz wiedza ze musi byc podwojna porcja kiszonego ogorka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Wlasnie sie zapisalam na spotkanie w Gdansku - Bezpieczny Maluch:-) Ktoras z Was polecala te warsztaty wiec zamierzam skorzystac:-D Ona oczekujaca, Claudina - moze sie tam spotkamy?:-) Xx Spokojnej i wyspanej nocki:-) Moj kot poki co od ostatniej ,,rozmowy o*****wej,, nie przychodzi mi do lozka;-) jeszcze korek zapodam zeby nie siusiac i do rana;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dziewczyny ta cholerna bezsennosc mnie wykonczy, na dodatek boli mnie juz wszystko w srodku w brzuchu :/ chyba moja niunia mi tam niezle grzebie w organach wewnetrzynych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Anja albo szykuje sie juz do wyjscia;) Ja juz tez nie spie od dobrej pol godziny:) w nocy jedna pobodka i problem ze zasnieciem bo maz chrapal,;) dzis. bede miala. leniwy dzien bo pogoda nie zacheca do niczego. szaro buro i ponuro. Ale pocieszam sie bo dzis wizyta} juz nie moge sie doczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Andzik myslisz ze to moze juz byc to? chyba jeszcze za wczesnie, to dopiero 36 tydzien!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja-roznie moze byc, za tydz dzidzius juz bedzie donoszony. Wiec jeszcze tydz musicie poczekac;) a najlepiej do terminu;) Xxx Agagula-dzieki za zaproszenie:) ja jak siedze z mlodym to nie po drodze mi zawsze kebaby, musze meza poprosic zeby mi przywiozl jak bedzie wracal z pracy;) Xxx Dziewczyny z bielska i okolic-w bielsku te warsztaty bezpieczny maluch sa 9.10 od godz 17-20.30. Tu jest link http://bezpieczny-maluch.com.pl/warsztaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ale Wam zazdroszcze ze bedziecie mogły się spotkać :-) Mam nadzieje ze jeszcze tydzien bede w duwpaku, jutro wizyta wiec zobaczymy co powie doktorek, ale czuje sie okropnie.....ciągle mi niedobrze no i te bole brzucha...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;) Ale miałyście wczoraj apetyty:D ale ja dołaczam bo wieczorem miałam wielką chęc na kebaba lecz niestety brak checi zeby jechac. Taka byłam zmeczona ,ze pozniej zapomniałam i zasnęłam i moj Ł mowił ze przez sen mowiłam coś o jakis zielonych kółeczkach do łózeczka:D Zaraz zabieram sie za robote, dalszy ciag prasowania i trochę muszę ogarnąć;) I znow weekend czas leci jak szalony;d Anja dzidzia pewnie nie ma juz za duzo miejsca w twoim brzuszku i sie rozpycha;) Miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Anja tak jak pisze Zimowamama jeszcze tydzien i ciaza bedzie donoszona:) Ale ci zazdroszcze ze to juz zaraz. xxx Wizyta dopiero o 20.30 xxx A na obiad pierogi leniwe z ckrem i cynamonem;) mniam mniam juz nie moge sie doczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dziewczyny to w ktorym tyg ciąza jest donoszona? ja myślałam ze dopiero 38/39 tydzien. A u mnie początek 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja hol:-) Wczoraj na wieczor pierwszy raz dopadla mnie zgaga! Szok... Xx Anja wiem co czujesz odnosnie boli :-( u mni synu ulozyl sie w poprzek i jak zaczyna sie przeciagac albo kopac to slabo mi sie potrafi zrobic...w dodatku przez to ulozenie jestem kwadratowa;-) ale i tak sie ciesze:-D Xx U nas polozna mowi ze wszystkie dzieci sprzed 38tc to wczesniaki. Prawidlowo niby jest 38-40tc bo pozniej to juz przenoszone ;-) Xx Anja skoro corka juz teraz grzebie Ci w organach to znak ze chce zostac organistka ;-) :-D Xx U nas Andzik tez popaduje ale ja lubie taka pogode:-) Xx Aaaa no i czekamy Andziku na dobre wiesci powizytowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
hahahaha Agagula ja Cie uwielbiam za te Twoje hasła......organistką :-) bardziej wolałabym zeby byla lekarzem skoro juz interesuja ją wnetrzności :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Andzik bede zdecydowanie dzis u Ciebie na obiedzie!:-) Ino ja te pierogi sobie posole i utopie w mojej kochanej smietanie:-D jej dopiero zjadlam sniadanie a juz jestem glodna:-) :-) :-) juz mi leci +14kg a przedwczoraj jak zamawialam pizze to zaczepila mnie babka pytajac w ktorym jestem miesiacu bo oprocz mega brzucha nic nie widac...;-) niestety pod tym ,,nic,, kryja sie rowniez piersi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Agagula ja mam +15 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Hej dziewczyny. Tak ciagle duzo piszecie ze na prawde nie wiadomo co odpisywac szczegolnie jak ja pisze z telefonu...ale to dobrze ze forum tetni zyciem, milo sobie usiasc i was czytac. XXXXX pisalyscie o podkladach do szpitala na lozko. Widzialam takie w sklepach ale nie wiedzialam tez ze sa potrzebne. Tez myslalam ze jesli chodzi o szpitalne lozka to juz szpital sie tym martwi, ale widze ze w kazdym miescie inaczej. Mysle ze trzeba na poczatku pazdziernika pojsc do szpitala obejrzec oddzial i zapytac oddzialowej co do szpitala trzeba zabrac i dla siebie i dla dziecka. XXXXX kurcze mnie znowu juz trzeci dzien meczy bol krocza. Plecy odpuscily narazie. A krocze w ciagu dnia ok natomiast zaczyna bolec na wieczor i w nocy. Choler...ka. w nocy jak sie budze siku to ciezko z lozka wstac albo w ogole sie przekrecic na inny bok czy noge podniesc to jest masakra... i co na to poradzic ??? XXXX Bylo kilka ladnych dni sloneczko a teraz znowu chlodniej i typowa jesien, deszcz wiatr deszcz. Oj brzydko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×