Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Asia, jak dzisiejsze samopoczucie? xxxx Katka where are you???? xxxxx Karola to samo Ty, gdzie sie podziewasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
No wlasnie ja sobie tak tlumacze ale ten bol jest okropny;-/ chyba poloze sie do tego szpitala w poniedzialek bo oszaleje ze zmartwienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja się ciesze jak po wizytach okazuje się że jest ok z waszymi dzidziami jakos tak to indywidualniew przeżywam dzieki czemu mam wrażenie jakbym czesto bywała u lekarza ;) xxx asiek trzymajcie się cieplutko ,napewno wszystko bedzie ok i dobrze ze jesteś pod stałą opieką xxx gość anja jeju czuję presję twojego zblizającego się porodu,zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Gosiaczek, ja tez juz czuje ze to nadchodzi wielkimi krokami !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja, no pewnie jak masz sie martwic to lepiej pojsc i wszystko dokladnie sprawdzic. A wiesz, ze ja tez poszlam w 36 tc do szpitala i po kilku dniach urodzilam :) Tylko, ze ja jak sie tam kladlam to sobie powiedzialam, ze bez dziecka nie wyjde ;). Przyjeli mnie z podejrzeniem zatrucia ciazowego i sobie porod myslami chyba sciagnelam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Ags chcialabym chociaz wytrzymac do czwartku zeby przejsc na 37 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrzymasz :). Ja dotrwalam do pierwszego dnia 37 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Przeraza mnie ten bol brzucha ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam wam pisac-co do kosmetykos do szpitala to polecam bialego jelenia, jest bezzapachowy wiec zapach nie bedzie draznil dziecka. Xxx Anja-wiem ze latwo się mowi ale spokojnie, moze cora faktycznie na cos uciska. Idz spac i moze przejdzie. Jestes juz wysoko w ciazy, sama wiesz ile dziecko wazy to ono ma coraz mniej miejsca wiec na cos uciskac musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola się ślubuje przecież :D xx gośćAnja mi też się wydaje że malutka coś ci uciska :) wytrzymasz jeszcze wytrzymasz :D ja tez ci zazdroszczę że to prawie już :D xx gosiaczek pościel naprawdę śliczna :) ja pościeli pewnie zacznę używać jesienią za rok hehe ale będę mieć w pamięci :D xx jej wiecie jak mi się teraz jeść chce ;) ja ciągle jestem głodna :) to jest tak jak ze spaniem u mnie, wstaje rano zmęczona i tak tez po jedzeniu czuję się godna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to dzisiaj??? Ja mam pamiec dobra ale krotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ags ja w moim super planie też mam prasowanie tylko po pierwszym praniu :D xx apropo w jakich proszkach pierzecie ciuszki ?? i jakich płynów do płukania używacie ?? ja w tym tyg mam zamiar zakupic i zabrać się za pranie :) dzis rozłożyłam wózek na czynniki pierwsze, co do prania co do czyszczenia :D z pokojem nie wyrobimy się do pojawienia się małej niestety, więc w tygodniu chcemy malować tu na górze u nas, żeby odświerzyć, w między czasie pomału będziemy remontować dół :D tak więc mogę zabrać się za ciuszki i takie tam sprawki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ags wstyd się przyznać ale też nie pamiętam czy to dokładnie dziś ;) na pewno jakoś teraz, więc chyba dziś :) a nawet nie ma jak wrócić żeby sprawdzić kiedy to eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka - ja przy pierwszym dziecku uzywalam bialego jelenia i teraz mysle ze tez go bede uzywac. Xxx Milego dnia wszystkim mamuska zycze;) my dzis z synem sami bo maz o 5 na ryby pojechal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
hej, u mnie noc fatalna. Juz byłam zebrana do szpitala o 2 w nocy ale postanowilam ze sprobuje jeszcze nospe i poloze sie. No i udalo sie, zsnelam po 4 i dzis juz lepiej, ale wczoraj mialam wrazenie ze zaczynam rodzic bo doszedl do tego bol pleców :/ dlatego Dziewczyny podziwiam Was za te porody naturalne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja - jeszcze ciepły prysznic pomaga. Jak np pojawiaja sie skurcze to warto zobaczyc czy to sa te czy nie te wlasnie biorac cieply prysznic/kapiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
zimowaMamo brałam prysznic 5 razy, ale nie za wiele to pomagało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Anja to moze rzeczywiscie lepiej jak pojedziesz na IO jesli nadal czujesz ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
nfocat wlasnie juz go prawie nie czuje, w jenym miejscu tylko kłucie, z prawej strony pępka akurat tak mi wczoraj lekarz pokazywal ze MALUTKA tam jest. Wczoraj miałam wizyte i usg myslicie ze lekarz nie zauwazylby ze to np zaczyna sie porod? wedlug niego wszystko było ok. A skad bol to nie wiedział i dlatego kazal w pon do szpitala jesli nie przejdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
Witajcie, dziewczyny! Pozwolicie, że dołączę do Waszego szacownego grona? Jestem w 32. tc, to moje trzecie dziecko. Pierwszy był syn, teraz czekamy na drugą córeczkę:) Pisać się chce o wszystkim, mam sporo różnych pytań (ostatnie dziecko rodziłam 9 lat temu:))), ale przede wszystkim bardzo chciałabym wesprzeć ciebie, Anju! Sprawdziłam, że to twoje 1. dziecko i przeczytałam, że w nocy zaczęły cię boleć plecy. Jeśli okaże się, że masz bóle z krzyża, gorąco radzę ci, żebyś poprosiła o zzo. Ja rodziłam synka z bólami krzyżowymi - bolało jak ?>?>::?<::":, ale ponieważ cały tułów mnie nawalał, to nawet nie czułam skurczów, tylko nawalanie wszędzie i dałam sobie wmówić, że to jeszcze pewnie nie poród . To była noc, położne dały na odczepnego jeszcze pyralginę, a ja miałam mroczki przed oczami i łaziłam po korytarzach. Rano na obchodzie było 8 cm rozwarcia:((((( Asertywność ponad wszystko!!! Trzymam kciuki za ciebie i maluszka!!! Na pewno wszystko będzie dobrze, ale o swoje trzeba czasem zawalczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Witaj Matosz, mnie czeka cc wie o znieczulenie sie nie matwie. Na ta chwile martwi mnie ten wczorajszy bol w nocy, a i dodam ze lepiej było mi chodzic niz np lezec, ale dzis czuje ze malutka podsunela głowke do gory ( czuje pod piersia) i jest mi juz troche lepiej! Jesli tej nocy sytuacja sie powtorzy to juztro rano jade do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Matosza, masz juz imie dla coreczki? Dopisz się kochana do naszej tabelki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
A, sorry, nie doczytalam, że będzie cc, ale może komuś się to przyda:) Super, że dzisiaj już się trochę lepiej czujesz! Imienia nie możemy doprecyzować, sporo człowieków do głosowania:) Ja już mówię do małej Kalinko. Kalina brzmi mi piękniucho i koniec. Dzieci już przekonałam, został mąż:( Mówi, że brzmi jak Halina (a źle mu isę kojarzy) i że to roślina, a nie dziewczynka. Ale pracuję nad nim jeszcze:) Muszę na razie zmykać, ale popołudniu dopiszę się z Kaliną do listy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja wspolczuje nocki :(. Oby kolejna byla lepsza. Matosza witaj. Kalinka bardzo ladnie :). Z Halina to sie tylko rymuje, mi nie bardzo kojarzy sie z tym imieniem. A ja na dzwiek Halina dostaje ciarek, bo rodzina meza tak na tesciowa wola :/ . Ewidentnie zle mi sie kojarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Mi sie tez nie kojarzy z Haliną, moja kolezanka ma coreczke Kalinke i jest przesłodka. Ags tez mam nadzieje ze kolejna noc bedzie juz ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1111
Czesc dziewczynki :) u nas kolejna noc zarwana, obudziłam sie duszac, nie mogłam oddechu złapać i dostalam takiego kaszlu ze szok, albo bezdech albo zaksztusilam sie ślina bo na poduszce mokro bylo. Odstawili mi clotrimazol bo plamilam i dalej leci ech. Ale skurcze minely i ciśnienie unormowane :) Gość Anja ja mam te ciagniecia i bole ale to pojawia sie przy skurczach, skoro masz miec cc to moze lepiej abyś udala sie na ip żeby nie bylo wcześniejszej akcji porodowej. Co do plynow to my pranie robiliśmy w niemieckim persilu sensitive a plukanie w softlanie dla dzieci :) Jak Wam dzisiaj dzien mija? Nasz maluch wazy prawie 2 kg a jutro mamy równo 33 tc za sobą :) a kiedy Wy macie kolejne wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1111
Czesc Matosza :) Izulinka - ja tez wcinam jak glupia a ile jeszcze przede mną troche ponad miesiąc przeciez. Ale nie przejmuje sie juz waga bo kostek nie widac, lydki koszmar i dłonie ciągle jak balony. Opuchlizna zejdzie krwi dużo splynie i troche tluszczyku zostanie :D Wy tez tak puchniecie? Czy tylko ja z ta przypadloscia sie bujam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
asiek, ale ja wczoraj miałam wizyte i lekarz powiedzial ze wszystko jescze pozamykane, szyjka długa i on tu nic nie widzi :/ robił USG i tez wszysto ok........myslisz ze w szpitalu powiedzieliby cos innego? jak juz zgłupialam szczerze powiem. Zobacze co bedzie dzisiaj, narazie jest ok:-) Ty tez miałaś nieciekawą noc, dobrze ze w czas sie obudziłas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
Witaj Matosza! Kalina bardzo mi się podoba, moja najlepsze przyjaciółka ma córeczkę o tym imieniu :-) xxx Anja - współczuję kochana! Może szpital to dobry pomysł, sprawdzą porządnie co się dzieje. A bóle pleców niekoniecznie muszą od razu świadczyć o porodzie, mnie zaczęły boleć ponad dwa tygodnie przed i to tak, że nie mogłam nie tylko się ruszyć, ale nawet głębiej zaczerpnąć powietrza. Trzymam kciuki, żebyś wytrzymała jeszcze trochę! xxx Ja prałam Miśka ciuszki w lovelli i płukałam też, ale szczerze mówiąc miałam tylko po jednym opakowaniu. Zobaczyłam, że nie ma jakiejś wyjątkowo wrażliwej skóry, więc jak się skończyło to prałam w normalnym proszku (chyba E) i nic się nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki, witaj Matosza:) Anja, Mała widzę fajnie rosnie i jest zdrowa to jest najważniejsze, miejmy nadzieje, ze masz dobrego P Dr i wie co mówi, ale ja w razie czego byłabym w pogotowiu i jak poczujesz ze musisz jechac do szpitala to po prostu jedz i niech Cię badają:) Asiek, dobrze, ze sytuacja ze skurczami i ciśnieniem unormowana:) ja wizytę mam dopiero 30.09 pozniej juz bede latać co 2 tyg czyli czekają mnie pewnie jakieś 3 wizyty:) Iza, ja do ciuszków mam mleczko do prania z loveli do koloru i do białych do płukania juz nic nie bede stosować. Słyszałam dopre opinie na temat tego produktu najważniejsze nie uczula i ma ładny zapach, podobno gorzej z dopieranuem plam ale ja mam wszystkie ciuszki nowe także na razie nic dopierac nie muszę ten problem zostawiam na pozniej :p ja rownież mam ambitny plan prasowania wszystkiego bo nie chce żeby moja Mała Dama wygnieciona leżała hehe:) ostatnio dałam rade z firankami 3,5 m na 3 m także mam nadzieje ze ogarne sytuacje z bodziakami:) Dziewczyny, moze jakieś brzuszki na fb powrzucamy ja zaraz z M robie fotkę z kolejnego tygodnia to jutro wyrzucę:) Dzisiaj leniuchuje do końca dnia nawet obiadu nie muszę robic bo Babcia Nas zaprosiła:) Miłej niedzieli pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×