Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość anja
Martyna co do wlosow to mi w sobote lekarz powiedzial ze mala bedzie miala baaaardzo duzo wlosow, tez zastanawialam.sie jak on to widzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona oczekująca
Martyna, no własnie jego usg nie jest jakieś super dokładne i wypasione, ale zrobił jej tak zwaną profilówkę i serio było widać na główce takie stojące kłaczki jakby irokez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
U mnie GBS kosztuje 30 zl. Wlasnie dzis odebralam wynik. Teraz jeszcze musze zrobic badanie na czystosc pochwy i pewnie ostatnia juz morfologie.....dobrze ze to juz kiniec bo zbankrutowac mozna. Za wizyte z usg place 200 zl plus wszystkie badania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona oczekująca super wieści :D zazdroszcze tych włosków, ja mam nadzieję że moja księżniczka też na główce nie będzie mieć kolanka, ale na to wpływu juz nie mam hehe xx co do tego badania to zawsze sie to robi w szpitalu ?? bo u nas teraz jest jakas akcja Mały Dolnoślązak i właśnie robią to badanie za darmo, tylko nie ma info do kiedy to będzie trwać, u mnie dziś 31 tydz 4 dzień czyli 32 tydz więc jeszcze ze 3, 4 tyg ale może przy dobrych wiatrach się załapie :) P.S a to boli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona oczekująca
Anja, właśnie coś kojarzyłam, że któraś z Was też miała widoczne te włoski na usg :) xxxx Iza, mój syn też się urodził z włoskami więc liczę że i mała będzie miała. Marzą mi się u niej loczki, bo ja mam naturalnie krecone włosy (chociaż swoich nie lubię :P ) chociaż mój syn ma strasznie sztywne i proste włosy po moim mężu, niestety :P A badanie na GBS z tego co pamiętam to wygląda podobnie do cytologii. Pobiera się wymaz z pochwy i czasem z o***tu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaoczekująca
Aha no i nie trzeba zrobić w szpitalu. U mnie lekarz pobiera w gabinecie a ja lecę z tym do laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Agagula z kalafiora polecam zrobic surówke. Scierasz kalafiora na tertce jak do kapusty dodajesz soli i cukru do smaku. i poł łyzki majonezu. kalafior oczywiscie surowy. Pychota;) xxx Magda nie warto sie przejmowac takimi typami. xxx Neska wszystkiego naj z okazji rocznicy;) xxx Ona oczekjaca super ze po wizycie wszystko ok;) xxx A ja dzis mam jakis mega dzien;)Maz odebrał fotki z sesji ktorymi sie juz na fb pochwaliłam;) i przywióz mi obiecane łóżeczko i do tego w gratisie materac 2 przescieradła, 2 pokrowce na przewijak, 2 komplety poscieli z chraniaczami. Kołderke z poduszeczka, i klin do łóżeczka. No masakra tak sie ciesze. Aby musze to wszystko wyprac aby. Do tego jeszcze wanienka ze stelazem. Musze aby dokupic ochraniac na łóżeczko( taka jak by ceratka zeby w razie przesikani w materac nie poszło) i jutro po nia pojade bo sa w biedronce po nie całe 20 zł. I musze meza zmolestowac zeby mi zamówił organizer na łóżeczko;) Normalnie ogrom szczescia dzisiaj;) xxx A oprócz tego byłam u mamusi na kawce. Potem byłam na zakupach i kupiłam myjke dla małego rajstopki i bodziaki z napisem "Mój tatuś jest kochany" nie mogłam sie powstrzymac;) A po obiadku strzeliłam sobie drzemke bo cos ostatnio mnie muli po poludniu. Chyba przez te nocne wstawanie do wc. No i straszna zgaga mnie pali;( łe fuj ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
A ja wymaz do GBS sama sobie pobralam, lekarz dal.mi.do domu ten patyczek i rano sobie sama pobralam :-) ale jesli robi sie to w gabinecie to faktycznie bardzo podobne do cytologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Andzik - liczylam na Twoja pomoc z kalafiorem:-) tylko zdazylam go ugotowac:-) zaraz bede smazyc placuszki kalafiorowe. Cos jest z pogoda bo ledwo dalam rade na zakupach:O slabo mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, że wynik moczu jest nieciekawy. Robiłam już drugi raz - ostatnio były tylko bakterie a teraz mam leukocyty, liczne bakterie i jeszcze jakieś cuda, w tym glukozę. Lekarz powiedział żebym zrobiła posiew z moczu i zobaczymy. x Iza o badaniu właśnie się wczoraj dowiedziałam:) Kowalik mówił, że będę mieć za darmo w szpitalu u nas , więc na pewno się załapiemy:) Zawsze 50zł w kieszeni:) x Ja też bym chciała urodzić małego z czuprynką, ale zobaczymy:) Nie mogę się doczekać tego Bączka!:) x Kochana a Wy ciągle o jedzeniu:D Ja wciągnełam kawał czekoladowego ciacha i mój M pojechał po tortille z gyrosem - w końcu to takie zdrowe jedzenie dla ciężarnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Marita no wlasnie posiew wszystko wyjasni. Mam nadzieje ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda nie przejmuj się anonimami, widocznie ktoś ci czegoś musi zazdrościć:-) Meg ja też bede trzeci raz rodzić, i też nie pamiętam jakie torby brałam, wogóle mało co pamiętam z tamtego czasu, gdyby nie dziewczyny tutaj, to zapomniałabym o połowie rzeczy dla dziecka:-) ale też będę miała dwie torby, jedną dla mnie, a drugą dla małego Wczoraj wam się pochwaliłam, ze po moich tabletkach fajnie nocki przesypiam, to dzisiaj jak na złość nie spałam od 2 do 4-ej, a po 5-tej musiałam wstać i córkę pod szkołę zawieźć, bo na wycieczkę pojechała:-) ale za to dziś kolejne 3 okna umyłam i świeżo wyprane firaneczki powiesiłam:-) jutro powinnam piętro skończyć i mogę zabierać się za parter:-) Dziewczyny, czy wy też macie takie parcie na sprzątanie, czy tylko mi tak odbija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero dotarłam do domu, w szoku jestem że tyle wytrzymałam;d a wyszłam o 11;d załatwiłam wszystko co miałam, popierdzieliłam z laskami z pracy ponad 3 h i tak mi zleciało. Neska wszystkiego najjj z okazji rocznicy, szczęsliwych kolejnych lat razem:* Magda- miej wyj****e na jakiś p********h gości, niech się swoim życiem zajmą. xx Głodna jestem , musze coś zjeśc i chyba będzie to fasolka po bretonsku;d xx Jutro bede robić sałatkę gyros więc bede miała wyżerke na jakies 2 dni;d xx Od kiedy bedą te ceratki na materac w biedrze??? byłam dzis i nic takiego nie widziałam, proszę o cynka. xx I tak zeby trochę ponarzxekac to dziś zostałam tak skopana ze kilka razy powiedziałam na głos ałłłaaaa, a i trochę boli mnie ucho i zastanawiam się czy czasem nie od klimy w samochodzie;/ xx Ide papu bo brzusio się domaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Pałka juz sa bo ja dzisiaj byłam i w mojej biedrze były. Jutro jade kupic. Były jeszcze kąplety poduuszka z kąłderka ale u nas byly tylko duze kąplety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
No tak nie denerwowac sie....staram sie tylko od samego poczatku ktos mi dokucza. Na tamtym temacie ktos sobie przywlaszczyl mojego nicka i sie pode mnie podszywal ze niby stracilam kolejna ciaze. Teraz znowu ktos wyciaga jakies brudy na moj temat a pisalam o tym dawno temu i to w tamtym naszym bylym watku, tutaj teraz nie wiec kto takie rzeczy pamieta i tak z nienacka takie pytanie bezczelne mi zadaje. To na prawde musi byc ktos kto nas czyta od poczatku i ktos kto mnie nie polubil. Zreszta nie trzeba sie tu az tak lubic ale chociaz nie byc takim hamskim. Ja was tu wszystkie bardzo polubilam i nie wiem z kad te komentarze do mnie. XXXX Komis jest kolo cuprum areny i chcialam tam zajechac tez juz dawno ale ciagle mi cos wypada albo zapominam albo po prostu mam lenia nie wiem. XXXX W rosmanie kupilam z ta karta cztery opakowania chusteczek nawilzanych w promocji za 13,99 wiec to chyba tanio. Mam gazetke w domu i z takich lepszych promocji to krem oilatum z 20zl na 15. A tak to jakies sloiczki z jedzonkiem i inne rzeczy. Ale jak bylam na sklepie dzisiaj to patrzylam na balsamy dla mam i wybor jest i ceny tez w miare normalne. XXX Jem pomarancza i zaraz sie klade lezec narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek847
Martyna w jednym czasie wyskoczyly mu dwie na jednej stopie i 3 na drugiej w przeciągu miesiąca bardzo sie rozrosly .Poszlam z nim do dermatologa i wymraża mu to cieklym azotem za pierwszym razem bardzo go bolalo a teraz na 2 wizycie byl juz twardy mysle ze jeszcze jedna i wizyta i sie tego pozbędziemy. Korki kupiliśmy w dekatlonie rozmiar 31 z Kipsta za 49 zl w promocji najmniejsze byly chyba 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1111
Stokrota to tzw wicie gniazda :D mnie tez nosi dzisiaj ale staram się odpoczywać, ogarnelam torbe do małego i tyle wystarczy bo nie chce za dużo stać na nogach :) Zamowilam w końcu ten klin i suszarkę do butelek, gdybym musiała korzystać i pare innych p*****lek :) chyba znowu czeka mnie bezsenna nic, synu sie uwalil pod żebrem i srednio przyjemne uczucie a przesunąć sie malpka nie chce :) Iza ten wymaz to mi w szpitalu pobierala i to wygląda jak do cytologii. 2 doby musza hodować. No I robi sie od 33 do 37 tyg ale moj lekarz wolal zrobic to pozniej aby w razie czego nie zalapac po drodze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski Magdalenkamz-sory ale nie mow ze to ktoras z nas bo to tez mile nie jest, rozumiem ze mozesz byc zla ale na nas nie zwalaj. Pisalam z dziewczynami na watku majowym 2013 i tez sie ktos do nas doczepil tak ze skonczylo sie tym ze zmienilysmy portal i tam ta osoba tez nas znalazla wiec musialysmy zalozyc zamknieta grupe fb. I to nie byla zadna z nas a dojezdzala nas codziennie-wiec tutaj tez może być podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Dzien dobry dziewczeta :-) Jak Wam minela noc? My wczoraj wieczorem bylismy u kolezanki na urodzinach i tak sie usmialam ze az mnie brzuch w nocy bolal :-/ a dzis juz sobie pije kawke i zastanawiam sie czy musze cos jeszcze dokupic dla Malej bo to juz ost gwizdek. Dzis konczymy 36 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja już przywitałam się z pralką, zaraz idę przywitać się ze ściereczką, a tak mi się nie chce... Asiek, syndrom wicia gniazda znam, przerabiam go 3 raz:-) Faktem jest, ze po tym remoncie mam wszędzie pełno białego pyłu, no i kurzu oczywiście, a ze domek trochę duży to i roboty więcej, a starsze dzieci niestety zadania nie ułatwiają, bo za nimi dodatkowo trzeba robić:-) Muszę iść robić, a tak mi się nie chce... Chyba wczoraj się za dużo ponaciągałam, bo tak mnie w pachwinach ciągnie i ogólnie po bokach boli:-) moze dzieki temu poród będzie lżejszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Hej kochane. Zimowamama sorki jak cos cie urazilo ale tez nie wiem co bo nie napisalam ze ktoras z was to pisze tylko dokladnie napisalam sama sie tez zastanawiajac ze to ktos kto nas czyta od poczatku i ktos komu nie przypadlam do gustu. Xxxxx W ta noc znowu bylo mi ciezko zasnac, wstawalam co chwile siku, wstawalam i siedzialam popijajac szklanke mleka, kladlam sie i tak w kolko. Nawet nie wiem o ktorej usnelam. Pralka mi sie pierze juz a ja jem sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
Witajcie, dziewczyny! Andzia - dzięki za świetny i prosty pomysł na kalafiora, będziemy wcinać:) Kochane, piszecie, że macie kłopoty ze snem. Ja dotąd często w nocy po trzy, cztery godziny nie spałam i dostawałam... wiadomo czego:) Ale od jakichś 2 tygodni śpię jak dziecko, nie mam pojęcia, dlaczego. Za to mój 11-letni syn łazikuje. Śpię sobie, a tu nagle: „Mamoooo, nie mogę spaaaać...[. „Synku, każdy się czasem budzi, ale wtedy trzeba sobie poleżeć spokojnie, albo wziąć najnudniejszą książkę i się zaśnie. Jak tak łazikujesz, to się jeszcze bardziej wybudzasz i i jeszcze innym przeszkadzasz”. „A poczytasz mi????” I tak kurna trzy razy na noc... Nie wiem, co mu się stało... NAjgorzej, że czasami po takiej wizycie to nie mogę zasnąć i się sama męczę... Zastanawiam się, że na porodówkę wezmę chyba taką lekką walizkę, bo na kółkach:) Tylko boję się≤ że się w nią nie zapakuję. A to już obciach mieć walizkę i jeszcze torbę chyba:))))) Anja, gratulacje, jest czwartek, więc jak chciałaś, dociągnęłaś do 37 tc. Trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny. ja dopisuje sie do tych chodzacych czesto siusiu. jakas masakra jest u mnie ostatnio.:( Ja dzis biore sie za sprzatanie bo wczoraj skonczyli szslifowac sciany i mam wszedzie gdzie spojrzę kurz. Potem szybki objadek i do biedry po ta mate na materacyk do łóżeczka;) A i pochwale sie wam wczoraj mi maz zamówił organizer na łóżeczko http://allegro.pl/munchkin-organizer-na-lozeczko-pieluchy-kosmetyki-i4603531647.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
A i juz piore te posciele co mi maz wczoraj przywiózł. 2 automaty beda. Ale pogoda dzis u mnie sliczna słoneczko swieci to mi zas szybko na dworze wyschnie. Uciekam i biore sie za porzadki. Miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm,to wy wszystkie popieracie rozwalanie zwiazkow i nieplacenie alimentów na dzieci?ciekawe,bo w razie rozwodu,kazda chce jak najwiecej a tutaj tak bronicie magdy.ciekawe,ze sex z osoba ponizej 15r.ż uwazany jest za pedofilie,a magdy konkubenta mozna smialo tak nazwac. widzisz madziu,sama swoja reakcja przyznalas ze konkubent alimentow nie placi:(wstyd. dziwne,ze matki,zony a daja przyzwolenie i jeszcze bronia takie zachowanie.wstyd. zimowa mamo.a nie pomyslalas,ze osoba ktora wam pisala dzien dzien byla jedna z was?a na fb musiala by pisac jako osoba zalogowana z imienia i nazwiska,badz z nicku ktory zaakceptowalyscie?i wtedy logiczne,ze wszystko by sie wydalo.a tak,macie konia trojanskiego nadal miedzy soba i nie wiadomo,kiedy uderzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
Andzik, organizer śliczny i praktyczny, super! U nas mąż wczoraj przeprał w pokoiku malutkiej wykłądzinę, a dzisiaj ma skręcać mebelki. Już się cieszę :)))))))) Nie mogę się doczekać!!!! Zacznę prania i inne prasowania, bo czekałam na miejsce, gdzie będę mogła wszystko upychać. Jeszcze muszę skończyć tylko jedną chałturę, ale to mogę do pn... Stokrota, Meg i w ogóle wszystkie już dziewczyny, które rodziłyście - czy jak ja boicie się porodu mimo podwójnego doświadczenia???:) Bo mnie już łapie nerw... I jeszcze źle policzyłam tygodnie, jestem już na finiszu 33., czyli w pt zaczynam 34! Toż to szok!!!:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gosciu tchórzu brak słów na ciebie. Zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stokrotko i inne drogie mamusie.nie mam czego magdzie zazdroscic.mam meza(prawdziwego a konkubenta)dziecko,drugie w drodze.duze swoje mieszkanie i wiele innych.maz nie pije,nie musze uciulanych pieniedzy na wyprawke wydawac na"meza"pijaka,alimenciarza i pedofila.wiecej,stac mnie na wyprawke.do tego jestem szczupla,wysoka.i jak dostaje umowe to wiem czy jest to umowa zlecenie czy umowa o prace bo uwaga....potrafie CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM:)tak wiec faktycznie,macie racje,zazdroszcze magdzie strasznie.przede wszystkim cudownego "męża"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Hej Mamusie :) ja dziś spałam dobrze :) z przerwami na siusiu oczywiście...ale dobrze :) mój M trochę połamany wstał - ale on kota w ramionach pół nocy tulił a później spał tak żeby kotkowi było dobrze ;) xx Anja - jak się czujesz? już chyba jesteś spokojniejsza że dotrwałaś do czwartku co? :D xx Andzik - fajny organizer. Ja mam prostszą wersję - ale też bardzo dużą ilość półek pod ręką więc organizer póki co będzie chyba do przechowywania komórki na noc żeby czas kontrolować ;) hihi xx Magdalenka - myślę, że to jakaś sąsiadka - ktoś z Twojego bliższego otoczenia mógł zorientować się że piszesz na forum...tu chyba nie pisałaś aż tak prywatnych rzeczy...w każdym razie od nas masz wsparcie więc głowa do góry! :) xx pogoda zapowiada się piękna :) dziś planuję zrobić gołąbki - ale co z tego wyjdzie...zobaczymy ;) jestem na etapie, że nie zamierzam się przemęczać :) xx dziewczyny śpicie jeszcze na wznak? bo powinno się już na boczku ze wględu na ucisk itp. ale ja czasem jak się budzę to własnie na plecach...tylko później nie mogę się ruszyć - tak mnie kręgosłup boli że nogą ruszyć nie mogę...a na prawym boku synu nie lubi - coś mu tam nie pasuje ;) xx aaaa i zmieniamy imię :P kolejny raz ale chyba ostatni :D Mieszko :) chociaż mój M jeszcze myśli o Miłoszu... co Wy na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×