Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość Anja
Dziewczyny oglądam tego Zawitkowskiego i chyba dla mnie to zbyt skomplikowane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1111
Witajcie laski :D Ags my w domku od wczoraj, wróciłam i spalam potem pobudka pod wieczór i znowu nocka przespana, po takiej ilości tabsow chce mi sie ciągle spać a jeszcze pogoda do zyci :P dzisiaj byłam u dentysty bo zab mi się posypal a ostatnio jak zalozyla opatrunek to wypadł mi w szpitalu. Niestety kanalowiec ale zacznę go robic w ciąży bo rzekomo leczenie zębów w nasze stanie jest darmowe a po porodzie dokończymy choc nie wiem jeszcze ile czasu, chyba w pologu jest darmo potem trzeba płacić :) Gość Anja nie przejmuj się waga ja mam juz +17 a przy moim wzroście waga 75 kg to jest jakiś hardcore ale liczę ze woda ze mnie zejdzie a to chyba ze 3 litry będzie bo wyglądam jak napompowany ludzik Michelin :| dosłownie :P No i w szpitalu odkryli ze mam wody plodowe na granicy normy czyli kontroling musi być przez mojej doktorka a w czwartek mamy wizytę :) Jej dobrej nocy Wam życzę bo ledwo zyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matosza3
Witajcie! Co do Z., to miałam z nim zajęcia w szkole rodzenia przy pierwszym dziecku (nie był jeszcze taki sławny:))) - cudowny, ciepły facet, który oswajał nas z tym, jak kąpać, ubierać itp. takie maleństwa. Naprawdę umie tchnąć w ludzi wiarę, że wszystko się uda!!!:) Xxx Co do wagi, to ja w 34. tc mam 11 na plusie i czuję się jak mistrzyni świata, bo w poprzednich ciążach tyłam po 18-20 kg. Kochane, na odchudzanie będzie czas, karmienie piersią też bardzo wyciąga schabki, a żałowanie sobie dobroci pod koniec ciąży to zbrodnia:)))) XXXxx Ściskam cię Repetytorium, i strasznie cieszę z dobrych wieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Misiula ja mam wieczorem po 20 xxx Spokojnej nocy dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja juz nie spie od 30minut. Nocka okropna, obudzilam sie o 12.30 i nie spalam do 2:/ pozniej o 4.30 ale na szczescie w miare szybko zasnelam no i teraz pobudka-mimo ziewania nie moge spac:/strasznie mnie to wkurza. Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki;) Ja tez juz nie spie. Obudziłam sie o 6 i jeszcze trochę poszłam w kimę do teraz. Wypiję kawkę i biorę się za robotę, zakupy i gotowanko;) Miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo :) xx Ags fajnie że napisałaś do zawiechy, sama o tym myślałam, ale mi sie wydaje że chyba nie ma netu, bo postów na fejsie nie wyświetla :) super że córcia tak ładnie rośnie :) byle by teraz posiedziała w brzuszku jak najdłużej :) xx po zajęciach w szkole rodzenia jestem naprawde zadowolona, babeczka która je prowadzi (1 z 2 ) jest naprawde mega, prowadzi szkołę od jej założenia (cos ok 20 lat) jest tak kompetentna i tak wszystko dokładnie opisuje że bajka. Wreszcie wiem co to sa rzeczy niezbędne dla maluszka ;) Mam nadzieje że na week skończymy to pieruńskie malowanie i bedę mogła zacząc prać, a co za tym idzie spakować torbę ;P zwłaszcza że temat rzeczy higieniczno kosmetycznych sla siebie mam już zamknięty uff jest 13 babeczek, ja jestem najdalej posunięta i wczoraj oczywiście lekko sie spóźniliśmy i weszliśmy jako ostatni, wszyscy juz siedzieli i przeżyłam taki szok jak zobaczyłam tyle brzuchatek w jednym miejscu ;) uczucie extra i powiem wam że wcale dużych brzuszków nie mamy ;P są brzuchy większe od mojego, a ja mam cos jak Ania - jeden z większych a na szkole w młodszej ciąży dziewczyny mają większe ;) i jeszcze coś z moich spostrzeżeń - położna wczoraj pokazywała nam właśnie artykuły higieniczne typu podpachy te wielkie, wkładki laktacyjne i takie tam i większość babeczek nie wiedziała o co chodzi, i jak poszły po sali oglądały z każdej strony, notowały jak położna mówiła gdzie można ku[pić (czyli prawie wszędzie ;) ) i tylko my nie bylismy zainteresowani więc położna zapytała dlaczego, więc mówimy że takie rzeczy mamy juz kupione i wszyscy byli w szoku ;) i tak sie zastanawiałam wczoraj czy to my się tak pospieszyliśmy naprawdę ? bo tam większośc dziewczyn ma termin na grudzień, czyli ok miesiąca różnicy i nie zainteresował je nigdy temat akcesori ? nie mówie o kupowaniu ale tylko wiecie o radach od znajomych itd, czyli to co każda z nas słyszy na każdym kroku. Wyszliśmy z nie mężem z dziwnym przekonaniem że jesteśmy dziwni ;) poza tym wsio ok :) nic nowego ponad to co wiem - również od was :) się nie dowiedziałam :) xx tak pozatym mówiłam wam że jakiś czas temu jak bylismy na meczu to mała sie tak bała i wgl więc jak do tej pory odpuściłam sobie, ale dziś mamy taki bardzo ważny mecz, przyjeżdża do nas Legia i nie umiem sobie odmówić, i mam dziwne myśli bo z 1 strony się cieszę bo uwielbiam atmosfere na trybunach i tak a z drugiej strony czuję się jak wyrodna matka :( bo wiem że ludzi będzie 3 razy tyle co wtedy i wrzask będzie przeogromny na pewno a jednak nie umiem sobie odmówić, mimo że wiem że Zuźce sie to nie spodoba eh ciężka sprawa :( xx ok ja się biorę za robotę, bo sprzątania mam tyyyyyyle, a jeszcze do malowania 2 pokój czeka, więc trzeba spiąć doopkę i posprzątać, bo chodź malujemy górę to w całym domu jest bałagan (nie wiem zupełnie dlaczego) ;) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Siemanko :-) Dziewczyny ja sie jednak nie mogłam powstrzymac i licytuje kosz mojżesza, co prawda bez stelaża tylko sam kosz ale moze się przyda np jak bedziemy w salonie sobie siedziec itp :-p no nie moglam sie powstrzymac i koniec. Najwyzej z łózeczkiem sie chwile wstrzymam jeszcze :-) a mozw ktoras z Was ma tak zdolnego męża bądz nie meża ktory umie robic takie stelaże?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie z rana,młody już w szkole wiec rozpoczynam 4 h dla mnie :) xxx zawiecha sie nam zawiesiła i zapomniała nam coś szkrobnac hi hi hi a tak serio tez sie zastanawiam co u niej xxx kurcze tak piszecie o tych torbach ze i ja sie za nią wezme ale dopiero po wypłacie czyli za jakiś tydzień xxx ags kiedy teraz masz wizyte ? fajnie ze po tej wszystko ok , ja nie miewam żadnych bóli nawet brzuch mi nie twardnieje xxx misiula a dalej go ta nózka boli? może kosci mu rosna czasami wtedy dziecko skarzy sie na ból nóg.Ja też się tego najbardziej boję żeby mój młody nie czuł się odrzucony bo zazdrosny to będzie napewno juz taka jego natura raczej się zastanawiam jak sobie z tym poradzić.Już od kilku miesięcy mu tłumacze że teraz wszystko będzie razy dwa i ze z tatusiem zrobimy wszystko tak żeby było sprawiedliwie jak 1 zabawka to drugiemu tez jak dla jednego buziak to drugiemu też i tak w kółko xxx promyczek rzeczywiście "rodzinny spacer" kazdy sobie :D hi hi no ale juz niedługo z wózeczkiem bedzie łatwiejno chyba że nas zima w tym roku zasypie :P xxx oooo to ponarzekam mi w pierwszej ciąży włosy i paznokcie rosły z prędkością światła a teraz nie :( ale myślę że to dlatego że w pierwszej ciąży cały czas brałam witaminy dla kobiet w ciąży a teraz mam dobre wyniki i nie ma takiej potrzeby xxx pozwólcie że ja na temat swojej wagi nie będę się wypowiadać jestem w tej dziedzinie przodowniczkom :P i zostawiam was daleko w tyle xxx neśka superowo że po wizycie wszystko dobrze a dzidzia ładnie rośnie xxx gość anja przy karmieniu to jest tak że każde dziecko może reagować inaczej dlatego na początku najlepiej sobie wprowadzać powoli produkty tak żebyś wiedziała co ewentualnie mogło mu zaszkodzić xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Iza, ja tez mysle, ze to internet u Zawiechy, wiec wiadomosc zobaczy dopiero jak go ogarnie, ale przynajmniej bedzie wiedziala, ze sie marywimy o nia ;) I wiem juz teraz jakiej druzynie kibicujesz :). Moj maz wczoraj pol dnia mi gledzil, ze taaaaki mecz bedzie super ;) xxxx Misiula moj synus ma 7 lat. I tak jak Gosia wiem, ze bedzie zazdrosny, bo do tej pory wszystko dla niego a teraz trzeba bedzie sie dzielic. Ja mam o tyle dobrze, ze on jest od 8:45 do15:30 w szkole, wiec wiekszosc dnia i tak bede z mala sama. Bedzie dobrze :) XXXXX Gosia, za tydzien w piatek mam polozna. Juz teraz do konca tylko polozna co 2 tygodnie. xxxxx Asia, nie przejmuj sie waga, bo woda CI zejdzie blyskawicznie. Tez tak mialam z Bartkiem w ciazy. Dobrze, ze juz w domku jestes. xxxx Anja, ja bede miala 3 kosze mojzesza ze slelazami na sprzedarz i hustawke fisher price. ;). Jeszcze nie myslalam nad cenami, bo dopiero w przyszlym tyg beda w Polsce to wtedy na allegro bede wrzucac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ags a bedzie mozliwosc kupic sam stelaż??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita1990
Cześć Kochane! Ja też spać nie mogę, wstaję w nocy 2-3 razy na siku i nie mogę po tym zasnąć. Anja, Repetytorium super, że u Was wszystko w porządku! Zawiecha odezwij się jak "złapiesz zasięg":D x Ja już mam za sobą 3 egzaminy, wszystkie zaliczone. Jeden koleś zaliczył tylko mi i jeszcze jednej dziewczynie, pozostałe 16 osób uwalił i będą mieć warunek:/ Zostało mi jedno zaliczenie, ale dziekanat nie może się coś z tym facetem skontaktować... x Dzwoniłam wczoraj do wspaniałego ZUS-u, rozmawiałam z babką która mnie przesłuchiwala tydzień temu. Powiedziała, że kierownik podpisał dokumenty i oni nie mają już żadnych zastrzeżeń, teraz sprawa trafia do działu zasiłków - ciekawe co tam wymyślą... Prawie trzy miesiące czekam na pieniądze od złodziejskiego zusu, więc ciekawe czy się doczekam przed porodem czy raczej sprawa wyląduje w sądzie i będzie się ciągnąć dwa lata... x Zrobiłam wczoraj dwa ostatnie prania - pieluchy, kocyki i kilka ubranek. Dzisiaj czeka na mnie prasowanie:) Poza tym mam dziś wizytę położnej. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Hejka. Ja nie spie od 7.30 wstalam zrobic mojemu przyszlemu kanapeczki do pracy. Teraz siedze i popijam jeszcze reszte herbatki ze sniadania. Mam dzisiaj kilka rzeczy do ogarniecia w domku + pranie jak zwykle i obiad (tez dzis machne pomidorowke) i myslalam ze bede sobie to wszystko robic i zerkac na tv a tu klopsik cos nie moge wlaczyc telewizora nie wiem co mu sie stalo ale moj Z sie tym zajmie po pracy, ja musze sluchac radia niestety. XXXX Oj laseczki nie przejmujcie sie waga. Jestescie szczuple i sliczne i widocznie wasz organizm potrzebowal tyle przybrac a po porodzie na pewno szybciutko wam to wszystko zejdzie i bedziecie wszystkie sexy mamami :) Ja mam 5kg na + i prawie tego po mnie nie widac tylko brzuch rosnie. Przy mojej nadwadze ciesze sie ze wiecej narazie nie przybralam ale szczeze mowiac tez sobie nie pozwalam na wszystko co bym chciala zjesc. Jem normalnie albo nawet tycke mniej jak przed ciaza ale nie specjalnie po prostu czasem nie mam apetytu. XXXX co do wlosow to zawsze farbowalam na taki czekoladowy brazik ale zawsze chcialam zapuscic swoje tylko nie znosilam tych odrostow. A jak zaszlam w ciaze to powiedzialam sobie ze to wykorzystam i nie farbuje wcale i mam swoj taki kasztanowy kolor :) A odrostu przez te prawie 8 miesiecy nie widac bo tamten braz mi sie zwyczajnie wyplukal przez zniszczone koncowki. Tak wiec nie farbuje, 3 razy juz podcinalam koncowki i wlosy odzyskaly blask i w ogole sa bardziej miekkie. Xxxx Ja mam wizyte za tydzien i juz nie moge sie doczekac. Ciekawe czy mi zrobi te usg, chcialabym wiedziec ile moja niunia wazy itd Xxxxx Aha co do tych boli to musze powiedziec ze mi tez sie juz zdaza ale to sa chyba te przepowiadajace. Mnie lapie nawet jak leze i nic nie robie, po prostu nagle czuje na dole bol miesiaczkowy, trwa to moze z minute lub dwie i samo przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Agagula 2014.09.22 Anja----------------27l---------1dz-----------7-15 pazdziernik------Córka Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada----------Mieszko Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- ------- syn newt ---------------37l---------2dz------------01 listopada----------Adaś Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon asiek1111----------30l--------1dz------------03 listopada----------Julian Claudina-----------27l--------1dz------------04 listopada---------Córcia onaoczekująca---27l--------2dz------------06 listopada---------córka Matosza------------38l--------3dz------------07 listopada---------Kalina Malwi86------------28l--------1dz------------09 listopada---------Marysia Katka84------------30l---------2dz-----------11listopada- --------Synek Ags------------------33l---------2dz-----------11listopad a---------Synek kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada---------córka Safari29------------29l---------1dz-----------14 listopada---------córka izulinka7-----------24l---------1dz-----------15 listopada---------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--------- Nadia/ Artur magdalenkamz---24l---------1dz-----------15 listopada----------??? Marita1990---------24l----------1dz----------15listopada ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja promyczek85------29l---------2dz-----------16 listopada---------Kubuś gosiaczek847------30l---------2dz-----------22 listopada---------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz------------23 listopada---------Jeremi repetytorium------29l---------2dz-----------23 listopada---------Asia zawiecha-----------24l---------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333--------------36l--------3dz-----------25 listopada----------Nikola nata91lia-----------23l---------1dz-----------28 listopada----------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz-----------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Hejka:-) Neska - piekna waga synka. Super:-) Xx Izus fajnie ze jestes zadowolona ze szkoly:-) pierwsze zajecia zawsze sa mniej ciekawe od kolejnych;-) u mnie tez byly laski z cyklu ,,nie mozliwe-nie wiedzialam,, najbardziej sie smialam jak jedna byla zdziwiona ze tam bedziemy bez majtek:-D ona na to ze to nie mozliwe bo jej maz tam bedzie:-D myslalam ze padne! Xx Na mecz bym poszla...moze sektor rodzinny?:-) ja z zuzlu nie moglam zrezygnowac;-) Xx Marita - gratulacje zaliczen:-) zostal ZUS... Xx Ide wstawic wode na kawuche:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny :) Wreszcie znalazłam odzyskane forum :) Lepiej późno niż wcale ;P przyznam, że byłam lekko sfrustrowana jak zauważyłam, że ktoś go skasował ;D Biorę się za nadrabianie tych 50 stron :D Dopisuję się do nowej - starej tabelki :) Anja----------------27l---------1dz-----------7-15 pazdziernik------Córka Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada----------Mieszko Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- ------- syn newt ---------------37l---------2dz------------01 listopada----------Adaś Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon asiek1111----------30l--------1dz------------03 listopada----------Julian Claudina-----------27l--------1dz------------04 listopada---------Córcia onaoczekująca---27l--------2dz------------06 listopada---------córka Matosza------------38l--------3dz------------07 listopada---------Kalina Malwi86------------28l--------1dz------------09 listopada---------Marysia Katka84------------30l---------2dz-----------11listopada- --------Synek Ags------------------33l---------2dz-----------11listopad a---------Synek Kasiaaa91---------23l---------1dz-----------11listopada----------Olek kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada---------córka Safari29------------29l---------1dz-----------14 listopada---------córka izulinka7-----------24l---------1dz-----------15 listopada---------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--------- Nadia/ Artur magdalenkamz---24l---------1dz-----------15 listopada----------??? Marita1990---------24l----------1dz----------15listopada ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja promyczek85------29l---------2dz-----------16 listopada---------Kubuś gosiaczek847------30l---------2dz-----------22 listopada---------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz------------23 listopada---------Jeremi repetytorium------29l---------2dz-----------23 listopada---------Asia zawiecha-----------24l---------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333--------------36l--------3dz-----------25 listopada----------Nikola nata91lia-----------23l---------1dz-----------28 listopada----------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz-----------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Kasiaaa no witaj:-D czytaj czytaj:-) a potem pisz co u Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczynki;) JA nie moge narzekać na spanie. Od czasu jak jest chłodniej na dworze to spie jak zabita i budze sie tylko raz na siusiu. I spie do 8-9;) xxx Ja juuz piore drugi automat. wywiesze go i uciekam do mamy na kawke;) Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja----------------27l---------1dz-----------7-15 pazdziernik------Córka Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada----------Mieszko Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- ------- syn newt ---------------37l---------2dz------------01 listopada----------Adaś Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon asiek1111----------30l--------1dz------------03 listopada----------Julian Claudina-----------27l--------1dz------------04 listopada---------Córcia onaoczekująca---27l--------2dz------------06 listopada---------córka Matosza------------38l--------3dz------------07 listopada---------Kalina Malwi86------------28l--------1dz------------09 listopada---------Marysia Katka84------------30l---------2dz-----------11listopada- --------Synek Ags------------------33l---------2dz-----------11listopada---------Emilka Kasiaaa91---------23l---------1dz-----------11listopada-- --------Olek kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada---------córka Safari29------------29l---------1dz-----------14 listopada---------córka izulinka7-----------24l---------1dz-----------15 listopada---------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--------- Nadia/ Artur magdalenkamz---24l---------1dz-----------15 listopada----------??? Marita1990---------24l----------1dz----------15listopada ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja promyczek85------29l---------2dz-----------16 listopada---------Kubuś gosiaczek847------30l---------2dz-----------22 listopada---------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz------------23 listopada---------Jeremi repetytorium------29l---------2dz-----------23 listopada---------Asia zawiecha-----------24l---------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333--------------36l--------3dz-----------25 listopada----------Nikola nata91lia-----------23l---------1dz-----------28 listopada----------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz-----------29 listopada----------Hania xx Aga zmieniłam ci na córcie, nie wiem jakim cudem w tabelce był synuś hehe a my no tak lokalni patryjoci :D xx Agagula hehe to te moj***abeczki były świadome że będą bez majtek :D ale było to samo, ogólne zdziwienia na wszystko prawie co położna mówiła, dlatego mysmy tak się zastanawiali że prawie w 30 tyg ciąży to chyba każda kobietka juz się interesuje co i jak sie będzie działo i wgl a Kamil mi mówił że jak byłam w wc to taki chłopaczek co siedział koło niego mówi do niego o widzę że Państwo to już prawie wszystko macie, my nawet nie mieliśmy pojęcia że tyle tego trzeba :) a to było tylko o takich podstawach dla kobiet typy podpaski i wkłady laktacyjne ;) hehe generalnie w z tym akurat to jest śmiesznie :) ale i tak temat rzeka to był urlop macierzyński i tacierzyński i jedno wielkie Oooo na wiadomośc że tato dostanie aż 2 tyg urlopu ;) hehe co do meczu to my od kiedy jestem w ciąży to zawsze na rodzinnym, tylko my kibicujemy naszemu miejscowemu klubowi, 1 liga i wgl a tu przyjeżdża do nas wielka Legia O.o i cały stadion będzie pełen bo to wielkie wydarzenie hehe i dlatego sie trochę boję o małą :) mój nie mąż żartuje sobie że zakleimy pępek i m=nic nie będzie słyszeć ;) bo on zawsze jak sobie żartuje to gada z córcia przez pępek :) hehe xx moje sprzątanie zakończyło sie drzemką :) ja nie wiem o co chodzi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
U mnie juz pomidoroweczka ugotowana, pranko wstawione. Jeszcze zostalo poodkurzac i zetrzec kurz :-) ale narazie mi sie nie chce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, dzieki ;). Mysle, ze ten synek wyniknal z tego, ze w prosbie o dopusanie do tabelki napisalam, ze mam wszystko tak jak Katka tylko wiek inny ;). Zapomnialam o plci hehe. xxxxx Anja, chcialam je wszystkie w komplecie sprzedac. Ale popatrze na ebayu moze bedzie gdzies tylko stelaz. A ile na allegro sam stelaz kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
No własnie nie ma, ale nie bede plakała z tego powodu, myslalam ze jak trafi sie jakas okazja to dokupie :-) no i zobaczymy czy uda mi sie wygrac licytacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ags u mnie też młody do 13 w szkole więc poranki powinny być ok ja nie ukrywam ze na męża liczę że wypełni mu czas po brzegi żeby nie widział zbyt często jak tulę malucha do piersi no ale jak będzie wisiał na cycusiu tak jak Oli to nic na to nie poradzę xxx marita no to elegancko z Zusem też juz powinno być ok ,nie pozostało mi nic innego jak serdecznie ci pogratulować xxx magda ja tez czekam na to twoje usg bo jestem ciekawa płuci :D no chyba że juz nie chcecie wiedzieć wkońcu za niedługo i tak będzie z wami :) xxx kasia pewnie ze lepiej późno niż wcale,teraz sobie walniesz maraton treściowy a potem nam ładnie opiszesz co u ciebie xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam dzis u mnie na targu i kupiłam gruszki i wielkiego pączka,ktorego wciągnelam w 2 min;d i getry ocieplane bo juz zimno a przydadza się napewno. Poza tym odwiedziłam zielarski i kupiłam ta kore dębu i herbatkę z liści malin,zeby pić w ostatnich tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Ja juz troszke porobilam i siedze teraz chwilke i odpoczywam. Gosiu my bysmy chcieli wiedziec przed porodem ale nie wiem czy ta moja pani doktor na tym trzecim usg powie jaka plec. Moze znowu powie ze nie widac ..... kurcze szkoda no ale jak nie powie to trudno to bedziemy rodzic mala niespodzianke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelu
Hej dziewczyny, sorki że Wam wejdę w rozmowę ale jestem tegoroczną styczniówką i nie tak dawno temu przeżywałam to co Wy teraz :) Gdyby któraś z Was szukała wyprawki w bardzo dobrym stanie to zapraszam na moją aukcję. Użytkownik Allegro: alexandra1978 Mam też koszulę nocną, jednorazowe majtki poporodowe i duże płaszcze ciążowe jeden mało używany a drugi wcale nieużywany bo praktycznie nie mieliśmy zimy. Płaszcze jesienny i zimowy z Bonprix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Czesc Dziewczyny!!! przepraszam, że nie piszę, ale młoda chora, i w kółko "mamo pobawimy się"także czasu po tyłku się podrapać nie mam...dziś wstała o 4, płakała, miała jakieś złe sny, przyszła do nas do łóżka poleżala, pomasowałam ją, zrobiłam nocną kolację z ciepłym mlekiem i jakoś przed 6 zasnęła, także przypomnialy mi się stare dobre czasy:P xxxxx No tyle stresu mówię Wam, ale jakoś nie wiem, nie do końca jestem pewna, czy ten lekarz ma na pewno rację??? niby robił przeływy, widział 4 jamy serca- mowił, że wszytsko bez zastrzeżeń, ale też napisał, że warunki wizualne średnie, bo mała leży skośnie i ciężko zobaczyć...także wiecie, wkręta jakiegoś mam, że może się myli:O ale już nie świruję i nie lecę do 3!!!co za dużo to niezdrowo:) mała 31tydz.waży 1620g, czyli w normie, ale wielkoludem nie będzie. Z kolei ja dostałam OPR od lekarki, że od lipca nic nie przytyłam!no ale co ja zrobię?!?!jem ale jakos apetytu nie mam, dziecko rośnie więc chyba nie muszę jeść na siłe?! do tego mojej mamy koleżanka mnie widziała i pow. że mam bardzo mały brzuch i źle na twarzy wyglądam hahah jak miło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Ags --- mnie też pobolewa na dole brzucha od kilku dni, tak jakby na okres:O ale też mam biegunkę po antybiotyku:O także może to z tym powiązane?! chyba na tym etapie już może pobolewać?! wizytę mam we wtorek to się zapytam:)moja lekarka jak się dowiedziała, że znowu antyb.mam to już to śmiechem skwitowała...małej niestety nie puszczam do przedszkola już, dopiero po nowym roku..... xxxxxx Też się boję jak to będzie wyglądało po urodzeniu drugiego, zazdrości, jak nasze wzajemne relacje będą wyglądały. U nas niestety dziecko dało nam w kość!!!nie wspominam tego cudownie, mała prawie wcale nie spała, bylismy oboje wykończeni, czasami w nocy na spacery chodzilismy, zeby ja uspać..........ech.....dużo się kłócilismy, oboje młodzi niedoświadczeni, mam nadzieje, że teraz będzie lepiej:)jak się zdecydowalismy to musimy dać radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×