Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

W niedzielę byliśmy w "Smyku" i oszalałam totalnie :D Takie wszystko cudne że nie wiadomo na co patrzeć. Oczywiście nie mogłam się powstrzymać i kupiłam trochę ubranek rożek i taką fasolkę do karmienia. Ta na pewno będzie potrzebna bardzo praktyczna rzecz :) No i 500 zl nie moje ale takie zakupy to przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ja juz po sniadanku, ale jeszcze w koszulce- lubie tak chwilke posiedziec:)) Zaraz ide ogarnac wszystko. Sloneczko za oknem, ale ponoc zimno. Repetytorium- baardzo sie ciesze, ze wyszlo jak powinno. gosc Anja- no juz mozesz w kazdej chwili rodzic... troche zazdroszcze :) Wczoraj ogladalam porody i gdyby nie makijaz i to, ze wychodzilam po corcie do przedszkola to cala bym byla poryczana. Wczoraj Maluszek tak mi jezdzil po brzuszku wysoko i bylo czuc, ze to chyba stopka- cudowne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja dzisiaj pobudkę miałam przed 7, doleżałam do 8, a później koleżanki z pracy wpadły na kawę z pączkami:) Plecy już dzisiaj znacznie lepiej, i zaczęło mnie nosić, na szczęście pogoda do d**y także pewnie będę leżakować co będzie dla mnie najlepsze:) xx Też jestem teraz na etapie kupna łóżeczka, także szukam, ja chcę białe z szufladą, szuflad zawsze mało:) Natalia to Twoje jest bardzo fajne:) xx Koleżanka mi dzisiaj fasolkę do karmienia przywiozła i poradnik Pawła Zawitkowskiego razem z płytką, także zaczynamy z Mężem szkolenie jaką kąpać, przewijać, karmić, podnosić, masować itd... polecam Wam też jego filmiki na youtubie. xx Gosiaczek, pomyślę jak by się dostać na warsztaty do BB, o której start i do której to leci? Trzeba się gdzieś zapisać? Zapytam mojej koleżanki, która rodzi w grudniu może też będzie chciała iść. Poślijcie dziewczyny jeszcze raz linka:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka ja mialam leukocyty w przedziale-10-30 i liczne bakterie i nie dostalam antybiotyku a furagin 3x2, po miesiacu zeszły leukocyty 8-12. A tabletki bralam tylko przez 5dni. No ale twój lekarz podjal taka decyzje to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Meg - zadowolona mamusia to zadowolone dziecko ;) a że przy okazji jeszcze udane zakupy... ;) Fasola do karmienia - czyli taki rogalik? :) to ja mam jeden wielgachny z którym teraz śpię albo przy siedzeniu się przydaje a drugi taki o którym piszesz "mały" dostałam niedawno...typowy do karmienia - fantastyczna rzecz! Nam na szkole rodzenia cały czas powtarzali że najważniejsza jest odpowiednia pozycja...musi być nam wygodnie bo inaczej lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegos czasu zastanawia mnie postepowanie jakie bedzie z paciorkowcem u mnie, bo pierwsza corka miala paciorkowca i zostalysmy obie tydzien dluzej w szpitalu. Ciekawe, czy mi podadza antybiotyk przy porodzie. Miala ktoras juz te badania? Robi je ginekolog, czy jak to wyglada? Trzeba prosic o skierowanie, czy po prostu je robi gin? Ja mam pakiet z luxmedu wiec nie wiem jak to bedzie wygladalo, ale zawsze mozna prywatnie zrobic. Poratuje ktos rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być rogalik :p na opakowaniu fachowo pisze poduszka ułatwiająca karmienie i nie tylko:) Koleżanka mówiła, że bardzo się jej przydała a szczególnie po cc ułatwia życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczek-u mnie bylo tak ze wymaz pobieral gin a ja musialam dostarczyc do laboratorium. Z tego co wiem jak wyjdzie wynik dodatni to przy porodzie dostajesz ty i chyba dziecko (nie wiem) antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
http://bezpieczny-maluch.com.pl/ trzeba wybrać odpowiednią miejscowość i się zapisać :) xx promyczek - paciorkowce to chyba ten nasz ostatni gorący temat...wymaz z pochwy się robiu u lekarza. Ja będę miała teraz na wizycie - ale muszę płacić 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to extra Mała będzie jadła, a Mama na kafe na telefonie będzie siedzieć hehehe :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka84
dzien dobry mamusie, u nas od rana leje i 9 stopni, podwożę małego pod przedszkole a tu pół miasta zamknięte, wszytskie drogi chyba remontują...trzeba było auto zostawić gdzieś w krzakach i iść pieszo, a wyszło dalej niż byśmy z domu szli na nogach, taka byłam zła że nie wiem..a specjalnie zabrałam auto, żeby nas nie zlało..wrr ależ jeste zła i przemoczona, repetytorium, cieszę się bardzo z dobrych wieść:) witaj misiula:) gosia, super zdjęcie - pamiątka na całe życie:) Malwi, racja, nie przejmujmy się wagą, po porodzie jak będzie się wstawać w nocy i z wóżeczkiem na spacery latać zaraz waga spadnie:) claudia, ja też bym nie usiedziała na krześle tyle godzin ale uczę w szkole więc cały czas chodzę po klasie i mało kiedy siedze, cały czas w ruchu, teraz tylko mam najgorzej jak trzeba przedszkolakom pokazywać coś do piosenek skakać, biegać itd. bo cały brzuchol skacze ze mną:) natalia, prasujesz firanki- wow ielki szacun - kja jestem taka leniwa, że wieszam mokre i liczę, że się same rozprostują:) nawet znalazłam teraz sposób na prostowanie ubrań- po prostu po wyjęciu z pralki strzepuję je i układam je jedno na drugim i zostawiam tak na 1-2 godz, żeby się same trochę naprostowały, a potem dopiero wieszam, dzięki temu mam połowę mniej prasowania:)oczywiście koszule mężowi i inne wyjściowe ciuszki prasuję;) natalia, widzialam tą wanienkę w ikei , naprawdę fajna i stosunkowo malutka takze nie zawali calej lazienki Agula, dziękuję za dopisanie w tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Repetytorium super wieści. Możesz już spać spokojnie :) Współczuję przeżyć i cieszę się bardzo, że wszystko dobrze się skończyło. Co do tej gąbki do wanienki to ja kupiłam, moja bratowa bardzo polecała, a 12 czy 15 zł to faktycznie nie majątek więc w razie w się wywali i tyle. Faktycznie każdy ma inne doświadczenia i każdemu co innego odpowiada, także pewnie w większości przypadków trzeba się przekonać na własnej skórze i tyle. Stelaż też mam, też zachwalała bardzo. No zobaczymy. Ja mam jutro szkołę rodzenia i zajęcia o karmieniu, a dziś lekarz. W końcu się doczekałam :) Agagula podziwiam Twój apetyt, po takiej mieszance zgaga by mnie chyba zabiła :/ Moje samopoczucie zaczyna już wpadać w pewien schemat :P Do 14 rewelacja, a po południu zgaga i ostatnio ból kości ogonowej :( I tak codziennie. Zazdroszczę Wam, że zaczynacie 35 tc, to już naprawdę ostatnia prosta. Mam dziś wenę i chyba coś upiekę :D Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka84
promyczek, ja mialam tego paciorkowca w poprzedniej ciazy, do porodu podali mi antybiotyk a dziecku po porodzie robili 2 razy wymaz z ucha czy aby na pewno sie nie zarazil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczynki;) Skusiłyscie mnie tymi warsztatami sprawdzilam grafik i beda tez u w mojej okolicy ale dopiero w polowie pazdziernika. musze sie powaznie zastanowic. xxx Katka Natalia ja tez prasuje firanki. jakos mi lepiej na oknie wygladaja;) xxx Ja sie cały czas zastanawiam nad ta gabka do wanienki? A stelaz mam i wydaje mi sie ze jest stabilny. A wogule jedna kumpela mi tak nachwaliła ze musialam go miec;))) A i ostatnio kupilam taka lapke frotte do mycia małego bo połozna w szkole rodzenia odradzała gabki bo to siedlisko bakterii. xxx Neska ja tez nie moge sie doczekac szkoły rodzenia a mam ja dopiero 3 pazdziernika bo nasza połozna urlop miała. Ale juz coraz blizej. A zas 7 mam wizyte;) xxx Ja mam rozny apatyt. Ale idzi mi strasznie na sok warzywny i na buraczki;). Przez to dzis na obiad zupa buraczkowa. juz nie moge sie doczekac;) xxx Ja dzis w planie mam prasowanie bo znowu mi sie nazbierało. Szybko pojdzie. A reszte dania mam w planie lezakowac bo pogoda do d... znowu. Bylam dosłownie na chwile w ogródku po warzywa do zupy a juz mnie ucho ciagnie;) xxx Gosia fotki sliczne;) Stópka urocza. i juz coraz blizej i bedziesz ja miała na zywo;) xxx Repetytorium Całe szczescie ze wszystko w porzadku po wizycie;) lekarz lekarzowi nie równy;) xxx A i cos mało brzuszków ostatnio na fb. Tyle nas tu a na fb tylko garstka;) ja po poludniu uaktualniam swój brzuszek, xxx I wczoraj szalałam z moimi kwiatami domowymi. Przesadzalam rozsadzałam i chciałam uzupełnic ziemie ale mi braklo;) Moimi ukochanymi kwiatami sa sansewierie w kazdej odmianie. A mam ich juz 3 rodzaje;) xxx Uciekam bo si rozpisałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka84
meg, też uwielbiam smyka:) choćby sobie pooglądać:)teraz czaję się na jakieś promocje, może jeszcze przed listopadem coś będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się i ja mały dziś w szkole a ja obejrzałam na ipli i tvn player wszystkie możliwe seriale :P zjadłam śniadanko,wyprałam ,wypiłam kawkę i ogarnęłam domek a teraz mi się nudzi xxx gdyby któraś się nie załapała na te warsztaty to ja mogę odstąpić jedno miejsce bo klikłam z osobą towarzyszącą ale nie wiem czy mój miś będzie chciał iść xxx natalia super ten kolorek łóżeczka,daj znac jak po badaniu xxx malwi dziewczyny ci już linka wkleiły więc liczę że jednak coś wykombinujesz ,zwerbuj tą koleżankę napewno jej się przyda a jak za darmo to czemu nie :) xxx jeju jaka okropna pogoda ,leje ,wieje i zimno xxx promyczek u mnie gin pobrał ten wymaz i przekazał do labo ,kosztowało mnie to 50 zł bo chodze prywatnie xxx katka to rzeczywiście masakra ,w ciąży w deszczu ,w zimnie i z dzieckiem współczucia xxx kita super że z maleństwem wszystko ok po wizycie xxx magda kolejny sen z teriii dreszczowców :):):) xxx agagula u nas 3 prenatalne max do 33 tygodnia bo potem ponoć już słabo widać -jak zwykle co lekarz to inna opinia :) xxx gość anja uwierz mi ze przeżywamy to razem z tobą najprawdopodobniej będzie naszą pierwszą rozpakowaną ,forumową mamą :) xxx meg te zakupy dla dziecka są uzależniające :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Gosiaczek albo ja albo stokrota....zobaczymy :-) no ale strach przeplata sie z radością. Juz sama nie wiem co ze sobą zrobić czasami z tego stresu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja postanowiłam spakowac torbę dla małej;d i siedze i ogladam i nie wiem co wziąć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka84- mialas robione wczesniej badania, czy po prostu poinformowalas przy porodzie o praciorkowcu w poprzedniej ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ale nudy!!!! desz pada, wieje wiatr a mnie nosi. A Wy co porabiacie dziewczynki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja, też się nudzę, siedzę na kompie albo gadam przez telefon, jeszcze w międzyczasie zaglądam na zupę bo mi się gotuje...:) U mnie też beznadziejna pogoda. A mój Mąż zapowiedział, że będzie wieczorem także do 20 jestem sama...:( A Ty co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
A ja moja droga jem z nudów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka84
promyczek, mialam wczesniej badanie u ginka robione i ten wynik na papierze musialam im dac przy porodzie razem z innymi i karta ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Malwi jaką zupkę gotujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomidoróweczke dzisiaj, a w tym tygodniu mam zamiar zrobić jeszcze ogórkową bo chodzi za mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja, a co z tym Twoim wózkiem zostawiasz, czy sprzedajesz i kupujesz Stokke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×