Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Jak dla mnie trochę za bardzo przekombinowane, robisz pokój dla Hani czy w sypialni będziesz miała to łóżeczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę miała łóżeczko w mojej sypialni, na razie nie robimy pokoju, a moje łóżko to szczyt prostoty dlatego Marysia też takie proste będzie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Z wózkiem nie wiem dalej co robic. Myśle ze moze kupie spacerowke stokka na wiosne bo wydaje mi sie ze bedzie na zime nie praktyczny bo ma małe koła, a w moim xlanderze sa duże i pompowane wiec na pewno bedzie lzej sie prowadził. Łózeczko bede miaław sypilani, narazie sie wstrzymalismy z pokoikiem chociaz juz jest zarezerwowany, myśle ze moze za rok. Teraz chyba byłoby mi szkoda zeby spała tak daleko od nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka, urodziła w tamtym roku w listopadzie i ma x landera x move i jest z niego bardzo zadowolona:), też duże koła pompowane mówiła, że jeździ po wszystkim. Mi też się ten stokke podoba, ale to jest wózek do jeżdżenia po CH a nie tak jak pod moim domem dziurach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
No zobaczymy, moze x laner tak mi sie spodba ze przestane myslec o stokke :-) ale mi narobiłaś smaka na pomidorowke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to wogóle jestem ciekawa jak to u Nas będzie, bo coś mi się wydaje, że na początku Mała będzie spała z nami w łóżku, bo nie będzie mi się chciało wstawać na karmienie jeszcze w zimie jak jest zimno, a nie zakupiłam też żadnej specjalnej leżanki/fotela, żeby mi było wygodnie przy karmieniu. Najwygodniej będzie tylko wystawić pierś i leżeć dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, wydaje mi się, że Ci się spodoba, na zimę najlepiej mieć wózek z dużą gondolą, żeby Maluch zmieścił się w kombinezonie i kocyku albo śpiworku i żeby jeszcze trochę luzu miał:) No i wygoda prowadzenia takiego wózka po zaspach jest na pewno większa:) Ja mam wózek tzw. czołg i żadne zaspy mi nie straszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
No własnie dlatego ja jakos nie spiesze sie z tym łóżeczkiem bo tez mysle ze Hania bedzie spala z nami chociazby ze wzgledu na wygode własnie. I zastanawiam sie czy ni zmienic jej imienia jednak na Kaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie! Jak to miło, że forum takie aktywne, mam co czytać:-) Ja właśnie wróciłam z grzybków - pełny kosz i torba w dwie godzinki, więc nie jest źle. Tylko, że w lesie tak potwornie mokro, ze buty mi przemokły po paru minutach! A miałam się kurować w domu... Teraz siedzę na kafe, a nogi siedzą w misce z gorącą wodą :-) xxx repetytorium - kamień z serca! Cieszę się, że wszystko ok! xxx Ja paciorkowca też miałam w pierwszej ciąży i od razu na porodówce dostałam antybiotyk, a czy maluszkowi też dawali, to nawet nie wiem. Teraz czeka mnie badanie na najbliższej wizycie i też 50 zł u mnie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam mieć Hanie, ale zmieniłam zdanie, to jest teraz bardzo popularne imię. Kaja brzmi ładnie, ale jak moja niedoszła teściowa wołała do swojej córki Kajusia to troche nie bardzo... Hania mi się podoba bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik - też miałam taką łapkę frotee, ale długo z niej nie korzystałam, miałam wrażenie, że małemu bardziej się podoba jak go ręką myję. xxx piszecie o tej fasolce do karmienia, czy rogalu i właśnie zaczęłam się nad nią zastanawiać. Może też sobie sprawię? Ma być w Netto w czwartek, to ja dokładnie pooglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
No własnie chyba zbyt popularne.......no ale nic innego zbytnio mi si nie podoba:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - Zawitkowski to ten, co tak obraca to dziecko na wszystkie strony i ubiera bez podnoszenia? Miałam gdzieś płytę z takimi filmikami i wygląda to genialnie, ale powiem wam, że nigdy nie udało mi się tego powtórzyć. Robiłam po swojemu, dobrze, że miałam cierpliwe dziecko...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja - mnie się Hania bardziej podoba :-) Wybaczcie, że tak po kawałku piszę, ale nie mogę wysłać inaczej, bo mnie o spam podejrzewają :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja, masz jeszcze chwilę zastanów się, Hania piękne imię:) ja chciałam mieć też Aniele (już jak mi Hania przeszła) ale mój Mąż mi nie pozwolił... Newt, no facet czary odprawia z dziećmi, koleżanka od której mam tą książkę z płytą podłapała od niego kilka chwytów i bardzo jej to życie ułatwiało:) Zobaczę czy i mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- dziekuje za info odnosnie paciorkowca, mam dzis straszne problemy z rozumowaniem.. musialam sie nawet na chwilke polozyc. Spalam niby dobrze, a jestem nieprzytomna jakas.. nie mam na nic sil. Nie moge sie doczekac, kiedy "ubierzemy" lozeczko i postawimy w sypialni (mam po corce a i tak dostalismy je od kolezanki meza) U nas w Bobolandzie w piatek-sobote-niedziele beda targi dzieciece- moze cos da sie kupic :) interesuje mnie jeszcze baza i fotelik do auta, bo jeszcze nie mamy. Co do wozkow to ja mam te z rodzaju wielkich kobyl- tako (teraz laret). Tako (jumper) mialam przy corce i bylam zadowolona. My chyba nazwiemy synka Kubus, chociaz tez jest to teraz popularne imie. Ja i maz nie moglismy sie dogadac, co do imienia. Corka mowi nagle, ze to bedzie Kubus. Corcia ma w przedszkola Kubisia, ktorego baaardzo lubi i chyba tak zostanie. Chodzi za mna paczek..z lukrem..ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik-jak zwykla gabka do mycia jest siedliskiem bakterii to co dopiero taka ktora jest w calosci zanurzona w wanience. Xxx Matko jak ja juz bym chciala miec 38tc! Xxx Dziewczyna ktora miala ode mnie kupić wozek sie nie odzywa(miala go zabrac w niedziele) a myslalam ze bede miec kase na wesele przyjaciolki a tu trzeba bedzie inaczej kombinowac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Niezły jest ten Zawitkowski, obejrzałam na youtubie kilka filmikow i bede sie uczyła od niego :-) A co do gąbki do kapania to ja tez nie kupuje, nawet dla siebie nie uzywam gabki, jakos mnie to brzydzi bo wydaje mi sie ze to siedlisko bakterii. No ale co kto lubi jak to mówią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Siemka:-) Poszlam w kimono i 3h nie moje:-) ale mi dzis dobrze:-) U mnie bardzo wieje ale dzieki temu nie mam wyrzutow sumienia ze leze sobie w lozku i jestem w pizamie:-) a co tam;-) Xx Newt jak Ty sie schylasz po te grzyby?:-) ale do lasu tez bym sobie poszla... Xx Ja bede myc reka. Od razu bedzie masaz i kojacy dotyk cieplej dloni mamusi:-) Xx Paczka tez bym zjadla...poki co orzeszki z sola musza mi wystarczyc... no i wrabalam jednak ten twarog;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula - no właśnie! Mój mąż mało dzisiaj nie padł ze mnie ze śmiechu, bo raz się schylałam stękając, raz kucałam i nie mogłam wstać, a jak miałam kilka grzybków w zasięgu wzroku, to chodziłam na czterech, żebym nie musiała za każdym razem wstawać ;-) Chyba jednak trochę przesadziłam, bo pobolewa mnie brzuch na dole, ale cała suszara grzybków już pachnie i gotują się w dwóch garnkach,więc warto było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Dziewczyny jak tak piszecie co byscie zjadly to az slina cieknie a ja w domku nic takiego nie mam. W domu przewaznie lapia mnie rozne zachcianki a jak jade na zakupu to kupuje tylko owoce zeby te inne pysznosci nie lezaly i nie kusily. I tak przed chwila musialam sie zaspokoic jakos i zjadlam dwie kiwi. XXXX Dziewczyny ktore chodza na kase chorych i maja tylko 3 badania usg w pakiecie to chcialam sie dowiedziec w ktorym tygodniu te trzecie ostatnie usg wam lekarze planuja ??? Bo nie wiem czy mi zrobi na wizycie niedugo i to bedzie moj 34 tydzien czy umowi sie ze mna za kolejne 2 tygodnie zeby te ostatnie usg zrobic w 36tyg ?? Bo tak czytalam ze najlepiej robia w 36 tyg czyli miesiac przed planowanym porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj jakies duże osłabienie .... Poniżej 36 stopni. Pępek mnie boli i wogole powinnam chyba dzis tylko leżeć. Pewńie choroba zaczyna dopuszczać bo nie mam gorączki a całkiem w 2 stronę. A do tego pachwiny całe kośc***ipki tak mnie bolą ze ledwie chodzę. Do wanienki myslalam nad pieluszka ale ten leżaczek frotte za 10 zł z allegro tez jest bardzo fajny, kosztuje grosze a na pierwsze kilka kąpieli moze być naprawdę fajny. Gąbki do wanienki i mycia tez mi sie złe kojarzą i naprawdę długo trzeba je płakać i suszyc wiec o tym nawet nie mysle. Do reczniczkow po kąpieli dostałam 2 myjki frotte, zobaczę czy bede ich używać :-) Musze sie położyć :-) Repetytorium swietnie ze obawy sie nie potwierdziły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak w Pl ale w Niemczech to trzecie usg miałam w książeczce ciazowej wpisane ze ma być wykonane pomiędzy 29 i 32 lub 33 tygodniem nie pózniej. Ja miałam chyba w 29 juz robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Malwi Anja oby dwa łóżeczka super. też takie chcialam z szuflada ale w ciemnym brazie. Ale dostalismy łózeczko w spadku to nie bede wybrzydzac. Ale jak bym miala kupic to własnie takie jak wy wybrałyscie;) xxx Dziewczyny ja bede miała wózek w tym stylu http://olx.pl/oferta/sprzedam-wozek-gleboki-spacerowka-wielofunkcyjny-CID88-ID2PmG3.html#e75e26d61b Tylko ze fioletowy/śliwkowy w spadku po siostrze. A zas na wiosne kupimy jakąs ładna spaceróweczke xxx Ja planuje ze mały bedzie spal w łózeczku tym bardziej ze bedzie z nami w sypialni, ale jak to bedzie to czas pokaze. Z karmieniem nie powinnam miec problemu bo mam duzy fotel w sypialni i poduszke do karmienia zeby wygodniej było;) xxx u mnie to badanie na paciorkowca jest po 35tc i podejrzewam ze na nastepnej wizycie dostane skierowanie na nie. xxx Newt ale ci zazdroszcze tych grzybów. chetnie bym poszła do lasu ale panicznie boje sie ze złapie kleszcze. xxx Dziewczyny dostałam dzis natchnienia i spakowalam torbe do szpitala;) ale dziwnie sie teraz czuje, że to juz tak blisko;) Jak mnie natchnie nastepnym razem to naszykuje ciuszki dla synusia na wyjscie ze szpitala. Kurcze to juz coraz blizej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz po moim ostatnim usg. Wszystko z nalutka jest ok, wazy 2 kg i rosnie podobno idealnie :). Lozysko sie podnioslo ( kolejny przyklad na demonizacje co niektorych rzeczy przez pl lekarzy) wiec witaj porodzie sn ;). Nie moge uwierzyc, ze to 33 tc :) xxx Co do tych gabczastych podkladow, to tak jak zimowa mama napisala sa siedliskiem bakterii. Ja mam plastikowy stelarz, na to dam pieluszke i jak Was czytam to mysle, ze wanienki chyba jednak kupowac nie bede. Tez mam mala lazienke. xxx Palka ja wczoraj siebie spakowalam i mala tez. Wczoraj tez zrobilam istatnie pranie. xxxx Nie pamietam ktora pisala o foteliku z baza. Ja mam baze juz w samochodzie i sie nia jaram jak cholera ;) Alez to ulatwienie. Musze jeszcze dotelik wyczyscic. xxxx Repetytorium super, ze z malutka wszystko dobrze. Niepotrzebnie tyle netwow sie najadlas :( xxxx Ja mam test na paciorkowca w 36 tc i bedzie go robic polozna. Dziwki Gosciowi za podpowiedz, bo inaczwj bym nie wiedziala, ze trzeba sie o niego upomniec :) xxxx Newt tylko sie nam nie przezieb po grzybobraniu. xxxx Natalia, czasem trzeba ponazekac :). xxxx Safari witaj w klubie bolacego spojenia. Kurcze tez ledwo chodze od kilku dni. Do tego cipka mnie strasznie boli:/ xxx Gosia jak Ci zazdroszcze takiego fajnego zdjecia z usg. Dzis mi nawet malej nie pokazalu na calosciowym obrazie tylko narzady same :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu, kafeteria mi slowo D/Z/I/E/K/I ocenzurowala. xxxx Andzik mialam podobny wozeczek dla Bartula, tylko zolto szary. Fajny na wertepy i jak go do auta wkladac nie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Stokrota a Ty gdzie sie podziewasz??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
newt to musialas cudownie wygladac:-) moj M sie smieje ze nawet w nocy przez sen stekam jak sie przewacam;-) Xx Ags bardzo sie ciesze ze u Was wszystko dobrze:-) Xx Magda ja chodze na nfz ale usg mam na kazdej wizcie. A te 3 co sa takie dokladne to robie na innym bardziej dokladnym sprzecie. I te ostatnie usg mam zrobic po 38 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ja tez mam miec to ostatnie w 38 tyg czyli w sobotę :-) a przed porodem w szpitalu nie robią jeszcze USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×