Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

My mamy ta biała karuzele z projektorem z Fisher price, ale niestety nie interesuje ją wogóle. .... mata tez Fisher Price las tropikalny, mnóstwo zabawek kolorów melodyjek, ale ja nic nie rusza. Najlepszy ze wszystkiego jest diamencikowy czarny żyrandol i duże obrazy z kamieniami heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nowa strona idzie bo mój post nie wszedl. Ags ja też nie noszę Mii wogole. Ani tez jej nie bujam. Jak płacze to raczej boli ja brzuszek i kładziemy ja na brzuchu i klepiemy po pupci albo na plecki i nogi mocno do brzucha jak pokazala nam polozna i pomagamy jrj w popuszczaniu baczkow. A przy mega ryku jak wczoraj i tak nic nie pomaga, wiec..., co najbardziej to chyba właśnie szum ja relaksuje z tego wszystkiego żadne tam bujaki noszenie. .. nawet cudowny gadajacy od rzeczy tatuś wczoraj nie pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja:-) Claudina ja jak jest powyzej -10 to smialo wychodze:-) wczoraj zabral go dziadek na 2.5h :-) i w domu spal jeszcze 2 godzinki:-) on uwielbia spacery! Wystarczy cieplo ubrac na cebule i buzie kremem nasmarowac. A przez to moje ciazowe morsowanie syna mam zmarzlucha:-) przy zmianie pieluchy lata mu broda;-) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dziewczyny, jutro juz pierwszy czyli zaczynamy diete :-) Ja tez stawiam sobie za cel 10 kg.W tej chwili waze 65-167cm wzrostu. Do wagi sprzed ciazy zostało 5 kg ale chce schudnąc wiecej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Oj chyba sie wszystkie na sylwestra szykjecie bo taka t cisza dzis. Albo kafe znowu sie zawiesiło;) xxx U mnie koncówka rpku pracowita;) m z moim tata panele zakładaja na korytarzu;) przynajmniej bede miała ładnie ;) xxx my dzis skromniesie bawimy. bo aby w 6 os. w tym nasz Leos i Moja mała sis;) xxx Wszystkiego najlepszego na ten nowy rok dziewczyny;8 zeby problemy brzuszkowe szybko przeszły a nasze pociechy były zdrowe i zadowolone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego Nowego Roku:))) dla Waszych rodzin! I dużo zdrowia dla naszych pociech:))) Rok temu z mężem życzyliby sobie dzidziusia, spełniło sie... Cały czas teraz myśle co by sobie zyczyc, bo marzenia sie spełniają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko znowu kafe nie dziala. Xx Dzisiaj postawilam bartka w nosidelku naubieranego przy oknie i spal ponad 3 godziny. Wyziebilam cale mieszkanie ale jak nie spacer to okno. Xx Jedziemy do moich rodzicow na sylwestra pierwszy raz bo nie chcialam nic organizowac z takim maluszkiem i w dodatku z jego kolkami. Szampanskiej albo Pikolowej zabawy dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, ja sie dzis bawie przy Pikolo :). Szczesliwego Nowego Roku dla Was i Waszych rodzin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde u nas dziś powtórka z rozrywki. Nie wiem czy z 2 godziny snu by się za cały dzień Mii nazbieraly. Dziś kończy 7 tydzień i miała wieczór bardzo twardy brzuszek znów :-( czyżby brzuszek się teraz dopiero nasilal...?! W końcu przed chwila zasnęła. Znów było to samo płacz rzucanie wypluwanie sutka wrrr z tym ze dziś dostała juz 2 razy SS trochę suszarka pochodziła i 1 raz posła tez na ręce. Jeśli to brzuch to ok i kiedyś minie a jeśli marudzi dla samego marudzenia żeby z nami siedzieć .... to oby się nie przyzwyczaiła. Xxx Mam nadzieje ze po takim dniu juz teraz trochę pośpi i ostatnia godzina starego roku dla nas dwojga jest :-) Także dziolszki super imprezek dzisiaj, orsz wszystkiego najlepszego w nowym roku, i spełniania kolejnych marzeń :-) oczywiście by nowy rok był jeszcze lepszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Hej juz w nowym roku :-) Wszystkiego dobrego dla Was i Waszych dzieciaczkow, Dziewczyny, mam pytanie....nie wiem czy pojawil si ten moj post o tym ze u Hani stwierdzono alergie pokarmowa i pani dr przepisala produkt mlekozastepczy nutramigen. Teraz Hania robi kupe 4 razy dziennie, czy to nie za duzo??? wczesniej byla jedna na dwa dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Safari ładnie wam córeczka dała popalic na ten koniec roku. Oby w nowym była spokojniejsza. xxx Anja trudno powiedziec. Niby takie malenstwa moga robic tyle kupek dziennie. Leonowi po kropelkach sie wyególowała i kupka jest co dwa dni. A poprzedzaja ja mega smierdzace baki; xxx W ogóle jtro musze sie z małym do lekarza wybrac po receote na debridat bo zaraz 4 tyg mina od otwarcia butelki a po za tym od wczorajszego popołudnia małem zaczeło ropiec lewe oczko. mam nadzieje ze to nic powarznego. A na to wszystko mnie jeszcze rozkłada. leci mi z nosa i gardło mnie boli;(( xxx i mam wyrzuty sumienia bo czesto układam lezaczek z Leosiem przez tv. Ale tylko go to interesuje i moge cos zrobic. maty i inne zabawki sa tylko na chwile. xxx Dziewczyny wszystkiego najlepszego w tym nowym roku;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Andzik moja mała też lubi patrzec na tv ale nie pozwalam jej na to, czasem tylko zerknie. Przypuszczam ze tez by chetnie ogadała gdybym jej pozwoliła :-)ale Jakos boje sie o jej oczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Laski a moze polecicie jakąs zabawke dla 3 miesiecznego dziecka, szukam na allegro ale jakos nie moge niz znaleźć fajnego...dodam ze wszelkie rodzaju maty odpadają, karuzele mamy i zagapi sie czasem na 15 min ale te miski za powoli dla niej sie krecą a projektor jakos nie zrobił na niej wrazenia. Teraz jej ulubioną czynnościa jest noszenie na rekach jak samolocik albo "przodem doświata" czyli plecami do mojego brzucha. Ale powiem Wam ze dziecki temu samlocikowi (podejrzane na you tubee) zaczeła sama trzymac glowe na brzuszku, i nawet potrafi tak przez 2 min ją utrzymac :-) tak wiec tak bardzo chciałam ja nauczyc trzymania tej glowy ze nauczylam ja nosic na rękach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym roku. Z tymi kupkami to dla mnie np bylo by dziwne gdyby bartek robil co drugi dzien bo on wlasnie normalnie codziennie robi okolo czterech i baki puszcza tylko ze nadal z tym placzem Xx Nam wczoraj bartek poszedl spac gdzies o 23iej a obudzil sie o 5 rano. Pierwszy raz tak dlugo spal i to w dodatku sam sie nie obudzil tylko cos mruczal przez sen to ja sie obudzilam zobaczylam ze jest i w szoku wzielam go sama spiacego do karmienia i siedzial az do po siodmej a potem zasnal i spal gdzies do 10 wiec w miare jestem wyspana. Xx Nie wiem jak wy niektore to robicie ze usypiacie dziecko kolo godziny wieczorem. Moj bartek tez jest juz po kapieli potem go karmimy i usnie sobie przy cycku potem sie obudzi i tak kilka drzemek sobie zaliczy az w koncu o 11 usnie twardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Magda bo ponoc dzieci karmoine mm lepiej spia:-) nasz Leoś po wypiciu butli w ciagu godziny zasypia. nieraz przebudza sie po 4h nie raz po 6h a jego rekord wynosi 9h bez przerwy;-) no i staram sie go kapac i klasc spac o stalej porze zeby sobie rytm dnia wyrobil. nie zawsze die udaje ale staram sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo witajcie w nowym roku :) my wkroczyłysmy w niego na mokro, Zuza o poranku przy zmianie pampka w niewyjaśnionych okolicznościach sikneła w górę, oblała matkę i pół łózka ;) moje dziecko jest niewytłumaczalne po prostu :D xx mamuśki kochane zyczymy wam i sobie też :D w nowym roku samych wspaniałości, mnóstwo uśmiechu, radości z tych maleńkich skarbków - i tych większych też ;) byśmy cieszyły się i doceniały nawet te najmniejsze codzienne radości :) buziaki xx u nas ciąg dalszy macierzyństwa radości, moje dzieciątko ma tak cudowne wyczucie chwili że hej :) ostatnio podczas shopingu w galerii obesrała się do połowy pleców- oczywiście ciuchów na zmianę nie miałam :) ale że człowiek nie taki co by sobie nie poradził umyłam body chusteczkami ;) w święta tak głośno kolędowała że aż się dla niej kaska posypała, rodzinka nie wiedziała że ona robi kupe i mysleli że gaworzy i cieszy się do nich ;) no nic zarobiła sobie na parę nowych ciuszków jak to u kobietek :) xx u nas nie ma jeszcze takich świadomych usmieszków jak u waszych maluszków :) Zuzka wydaje za to z siebie mnóstwo dźwięków, jakby gaworzyła - a jak zacznie to skończyć nie może :D xx - my również witamy w klubie uwielbiających długie spacery :) jak nie było mrozów to szwędzamy się po 3, 4 godziny przy mrozach max 2 i Zuza jako jedyna w gronie najbliższych nam dzieci nie ma nawet kataru, mimo tego że ja cały tydzień smarkole, kicham kaszle, i wychliptałam butlę Prenalenu :) okaz zdrowia po prostu ;) a w wózku może jeździć i jeździć, tylko że na płasko jej nie woże bo ulewa często, a na 1 drążku od podnoszenia jest dla niej za wysoko bo to juz dla siedzącego bobo więc na patencie włożyłam pod deske pod materacykiem buta, i jest lekko uniesiona a leży na płasko :D xx ja Zuze też nie bardzo umiem zając w dzień tzn ona by chciała ciągle na rączkach i zazwyczaj tak właśnie jest, huśtawki nienawidzi usiedzi jedynie ewentualnie w foteliku i trzeba ją bujać w nim ;) my jak się nudzimy to czytamy ksiązeczki, ona na rączkach oczywiście, fotelik też z 10 min spokoju, lubi takiego biało czarnego misia i w niego też troszkę popatrzy i "pogada" z nim - kolejne 10 min, wieczorami u nas hitem są cienie na suficie ale to też max na 30 min spokój, poza domem tzn w aucie, wózku na spacerku śpi tak w miarę często ale w domu masakra :( nie śpi prawie wcale, są dni że jak wstanie o 8/9 to do 22 śpi ze 4 godziny łącznie,a mi tez juz pomysłów jak ja zając brak :( xx w nocy za to rewelacja, chodź nie usypia o 20, czy 21 to tak o 23 max chodź to też raczej rzadko i śpi po 7 godzin nawet, najczęściej jak zaśnie ok 23 to budzi sie po 6 rano, a potem do 8 jeszcze drzemka, jak zaśnie 21, czy 22 to po 3 się budzi a potem też już do 8 czasem 9 śpi :) xx najgorsze że Zuzka dostała uczulenia, położna mówi że to skaza :( kąpiemy ją w musteli na zmianę z krochmalem, ja mam nie jeść nabiału (albo maxymalnie ograniczyć co tez robię :( ) i podawać delicol, a wczoraj byłam w aptece i kupiłam dicoflor bo mi sie nazwy pomyliły i mamy poczekać i obserwować ją, jak nie będzie poprawy to muszę przestać jeść nabiał w ogóle :( generalnie do doopy :( xx claudina współczuję bezsennośći Uli, pozostaje jedynie wierzyć że po 3 miesiącu jej minie :) xx my w sylwestra też we trójeczkę, a był to chyba najlpeszy sylwester w moim życiu, powiem wam że dzięki Zuzce chyba dorosłam :D ważniejsze niż imprezy czy znajomi sa teraz dla mnie chwile we 3, nawet gdy nic nie robimy i tylko patrzymy na mała to się czuję super, nie brakuje mi szeroko pojętej wolności :) xx nie pamiętam co jeszcze miałam napisać :) jeszcze raz wszystkiego dobrego w nowym roku :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
wsciekłi sie w tej kafeterii. xxx my juz po wizycie lekarza. Maly dostał kropelki i masc na to oczko i zobaczymy. mam nadzieje ze minie. Za to mnie coraz bardziej rozkłada;( ale walcze;) xxx Przy okazji wizyty i pani dr zwarzylismy Leosia i warzy 6380kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Wszystkiego najlepszego Dziewczyny w nowym roku:) xxxx U nas mala dobrze przybiera,ponad 200g/tydz.ale za to z kolei ma brzydkie kupy,sluzowate takie wręcz kisielowate:/ciagnie sie to juz ok dwóch tyg. Pytalam sie kilku lekarzy,twierdza ze tak moze byc. Ale od sob w kupce byly niteczki krwi!:/maks.dwa razy dziennie,czasem w ogóle,pediatra w sumie zbagatelizowała, powiedz.ze moze byc,ze w swieta pojadlam pewnie itd.a mnie stres zżera tymi kupami:( dzis polozna powiedziala,ze jej zd.to typowa alergia sucha buzia,ciemieniucha na brwiach i na razie takie zalecenia:nabial wykluczamy,tylko gotowane mieso ,z owoców tylko pieczone jablko,probiotyk,odstawiamy Wit.k,tylko d mam podawac,obserwujemy. Jak pomoże super,jak nie te kupy trzeba zdiagnozować;(oby pomoglo,bo zeswiruje chyba....szkoda odstawiać malej jak mam pokarmu duzo i ladnie przybiera,ja tez bym bardzo chciala karmić piersią!!!ech.... moja spi roznie czasem super 23-6,6-9:)czasem gorzej 23-2,5-7 a czasem prawie wcale hehe oj oby te trzy miesiące wytrzymać chociaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
W dzien tez roznie czasem spi,czasem tylko przy cycku drzemie...lubi bardzo leżeć na przewijaku i patrzec w okienko:)poza tym uwazam,ze Male dzieci są trudne w obsludze hehe a i u nas pierwszy skok rozwojowy,mala zaczela sie uśmiechać swiadomie,glowke ladnie podnosi,przekreca na obie strony super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik, ale bysior ;). Moja 5, 200 wazy Przybrala ponad kg w miesiac mimo ulewania, wiec jest ok. Ja dzis z jelitowka walcze i modle sie zeby rodzinki nie zarazic :(. xxxxx Repetytoriun moja tez ciemieniuchecna brwiach miala ale udalo mi sie ja sciagnac. Smaruje wazelina i oby nie wrocila . Kupki u nas ok ale znow zaczela ulewac i mimo, ze z wielu rzeczy nabialowych zrezygnowalam chyba zaczne jesc tak jak Tobie lekarz zalecil. Za to wszystkie chrostki pieknie sie wygoily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, dla mnie imprezy mogly by nie istniec. W sylwestra przyszla moja przyjaciolka z chlopakiem a ja po 24 tej nie moglam przestac ziewac ;) Wy to sie macie z kupami;) xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata91lia
Cześć dziewczyny, witamy się z Nikosiem w Nowym roku. Chciałam Wam życzyć aby ten rok był jeszcze lepszy niż poprzedni i nie gorszy ! Życzę: dużo cierpliwości Wam mamusiom; Tylko pogodnych dni; samych pięknych chwil; przespanych nocek; żeby wraz z Nowym Rokiem skończyły się wszelkie problemy brzuszkowe, kolkowe, ze snem , płaczem itd. ; życzę osiągnięcia i realizacji wyznaczonych celów; Dla mam kp długiej i obfitej drogi mlecznej; Reszcie mam również tego co najlepsze; Przede wszystkim zdrowych dzieci i radości na co dzień i dla nas mamusie chwili dla siebie i wsparcia ze strony bliskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak btw u nas ciężko ostatnio o taką chwilę, bo przechdzimy chyba przez kryzys laktacyjny i mały całymi dniami przy piersi i dalej głodny... i tak właśnie spędziliśmy Sylwestra w trzy pary plus dzieci , a ja cały czas z synusiem obok w pokoju przy piersi, bo inaczej się nie dało, bo płacz i nic nie pomagało ...i oczywiście ja głupia dałam się namówić na Sylwestra u nas :o także wiem o czym mowa Safari i łączę się w bólu:) najpierw cały dzień wszystko przygotowywałam i sprzątałam a od wieczora do 23.00 z małym przy cysiu :o xxx U mnie uczulenie dalej trwa i od Pani w aptece dowiedziałam się, że to chyba na znieczulenie zo, które dostałam przy cc :o może trwać nawet kilka miesięcy , a swędzi i nic nie pomaga :( do tego paskudnie wygląda ... xxx Ags, Repetytorium u nas też sucha buzia i ciemieniucha w brwiach i też przypuszczam, że to od nabiału chociaż nie jem wcale go dużo, ale jakoś od kilku dni lepiej i buzinka gładsza, nie wiem od czego to zależy, bo normalnie jem . Kurde i tak źle i tak nie dobrze:o xxx Kurde zazdroszcze Wam tych długich spacerów, bo u nas pogoda ostatnio nie sprzyja. Strasznie wieje i dziś jeszcze deszczowo, to samo co przed świętami...w święta było ładnie, to oczywiście nie było kiedy się wybrać, bo cały czas w gościach albo u nas odwiedziny, ale jutro i w niedzielę nadrobimy ;) xxx I mnie coś łamie, bo gardło boli. Mam nadzieję, że mały nic nie złapie ode mnie. xxx Iza Wasza Zuzia po prostu jeszcze nie robiła tego w galerii, to chciała i tam poczuć się jak w domu :P W każdym razie to zdrowo ;D my czekamy 3 dni na kupke, z czego nasze dziecko jyż przez dwa poprzedzające się naprodukuje, namęczy , ciśnie i napierdzi biedaczek i jak już kupka się pojawi, to krzycze na cały dom, że kupa jest i cieszę się jak nienormalna i wtedy mamy co świętować i moje dziecie taakie szczęśliwe :P I baaaardzo zazdroszcze nocek, chociaż u nas w ciągu dnia zaś lepiej,bo Nikoś czasem od godziny 13tej do 18 tej prześpi :) xxx Magda fajnie,że sytuacja u Ciebie się poprawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Listopadowe Mamusie, Mam pytanko do gościa Anji, u mojego listopadowego bobasa też stwierdzona alergie pokarmową i przepisano Nutramigen ... Do tej pory Mala jadła Nan Pro 1 Ha i po 5 tygodniu dostała szorstkich chrostki na buźi i szyjce ... Kilka chrostek na kolanach ! jak było w Waszym przypadku ? ? I czy na Nutramigen zmeiniłas odrazu czy z początku mieszałaś i wprowadzałaś stopniowo ? Dziękuje za pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Gosciu my pijemy nutramigen dopiero od wtorku, Hania dostaje tką mieszankę 1miarka bebiolon+ 2 miarki nutramigen. Narazie nie widze poprawy a wreczy wydaje mi sie ze jest gorzej, jedynie krosteczki na twarzy delikatnie przygasly ale byc moze to za sprawa maści. Dalej w nocy sie rzuca tyle ze ja nie wiem czy jej ten nutra nie uczula bo prawie odczas kazdego karmie nia idzie kupa, nie wielka ale jednak jest :/ jak to u Was jest kupami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Jak tam moje laski z grupy odchudzania?! ja coby podtrzymac postanowienie wczoraj na kolacje zjadlam pizze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! U nas chorobowo. Przed swietami dzieci dostaly kataru-na szczescie juz sie konczy. Od swiat moj maz sie zle czuje, a od dwoch dni ja mam goraczke i boli mnie gardlo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Zimowa wspolczuje i zycze duuuzo zdrowka no i szybkiego powrotu do formy :-) dobrze ze dzieciaczki juz ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja dołączam się do ekipy odchudzającej;P My z mężem przechodzimy na zdrową dietę od poniedziałku , z racji tego, że po Sylwestrze zostało dużo przysmaków i trzeba było je wszamać, także jeszcze mam dwa dni i taką pizzą bym nie pogardziła :D A tak w ogóle to ciekawe ile wytrzymam ? Ale muszę, bo jak nie teraz, to kiedy:) Ja po porodzie 12 kg przybrałam i w miesiąc już 13 kg spadło. Nie mam konkretnych oczekiwań do wagi, ale ile się da, to chcę zrzucić. Od poniedziałku znowu godzę się z moją trenerką ( E. Chodakowską) i zaczynamy znowu wspólną przygodę :P To która jeszcze dołącza do naszej Fit ekipy?:D xxx Zimowa zdrówka dla Ciebie i chłopaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×