Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość Emila
Hej ;) Ags współczuję przeprawy w służbie zdrowia... Masakra jakaś :( Gratulacje dla Twojej Emilki! :) Może orientujesz się czy w Primarku są ubranka dla takich maluszkow jak nasze? X Kasica jak było na basenie? X Andzik ja spragniona imprez, więc standardowo zazdroszczę wyjścia ;) X Nfocat oj kurcze masz się z tymi atakami :( jeszcze tylko kilka dni, abyś spędziła je bez bólu. A nie pytalas lekarza czy może przy dużej ilości no Spy nie powinnas odstawić od piersi? X Agagula to masz bystre dzieciątko ! :) a jak z katarem u Ciebie? Bo mnie ciągle męczy .. Brrr X Magda fajnie, że Bartkowi się wycieczka spodobała :) X Ada dziś 3 miechy skończyła :) Zaczelam się ostatnio martwić, czy moje dziecko nie jest za chude, bo patrzę, że chyba u Was większość dzieciaczkow ponad 6 kg waży, a moja panienka tydz temu miała 5,3 kg. Wzielam wiec do ręki siatkę centylowa i waga leci równiutko na podstawowej linii, więc chyba nie muszę się obawiać ;) Dziś moja córcia przeszła samą siebie, zasnęła wczoraj po 20 a dziś ja się budzę, na dworzu jasno, była 7.20 , więc się zerwałam, żeby cycka dać i to jeszcze przez sen jadła ;P X Gosia jakie rezultaty w odchudzaniu po kolejnym miesiącu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nfocat - w każdym zawodzie znajdą się głąby, które się zachowują tak jakby pracowali za karę. Współczuję że na takiego trafiłaś. xxx Magdalenaka- zazdroszczę wycieczki w góry! Straszną mam ochotę wyrwać się chociaż na jeden dzień! xxx Agagula - marchewka z pietruszka?! Super! Mam nadzieję że mój też będzie wcinał chętnie warzywka. Jeszcze tylko parę dni i zacznę kulinarne eksperymenty :-) xxx Andzik - buziaczki dla Leosia! xxx Kasica - no i jak tam na basenie, podobało się? xxx Ja ostatnio mam.z Adasiem koszmarne noce. Usypia kolo 21 i śpi tylko do 1-1.30,a później budzi się na jedzenie co godzinę albo półtorej! Czasem jeszcze dobrze nie zdążę usnać a jnuż znowu trzeba wstawać. Zwariować idzie. A w dzień właściwie porządnie śpi tylko na spacerze, bo w domu przysypia góra na pół godzinki i to tylko dwa razy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej na basenie super Adi i Zuzia zadowoleni Zuzia to pływała tak rączkami i nogami machała bo Adi się relaksował i na koniec już przysypiał tak mu dobrze było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i potem zrobilismy pierwszego grila w tym roku i mięsko przepyszne było a teraz padam na twarz po całym dniu i idę lulu papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. U nas dalej choroba. Rozlozylo i mnie. Czuje sie naprawde fatalnie. Maly dostal antybiotyk, probiotyk i syrop na kaszel. Juz nie goraczkuje i w ciagu dnia jest ok ale za to wieczorami tak strasznie placze. Wyglada jakby go brzuszek bolal. Zrobil tez 2 luzne kupki. Czytalam ze przy antybiotykoterapii czesto sie to zdarza. A antybiotyk do piatku. Tak mi go szkoda, juz wiem co mialyscie za przeprawe z tymi kolkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda,pojechaliscie z zapowiedziana wizyta do teścia i go nie zastaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Neska wsolczuje:( nasz Leon jak byl na antybotyku to kupki luzne co chwile robil. az mialam stracha zeby sie nie odwodnil. xxx Kasica zazdroszcze wam tego basenu. tez sie musimy w koncu wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serek homo dla malego dziecka :/ :/ ale co kto lubi.Jesli macie chec to poszukajcie informacji na temat kaszek dla dzieci,zdrowszych niz slodki ulepek typu bobovita,szkoda ze z Holle byla afera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
No i u nas potok sliny nie do opanowania;) i cos sie zaczelo na dziaselkach dziac. zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie. ale mascia juz smaruje. no i mamy palec najlepszy do gryzienia;) xxx Hej dziewczyny gdzie sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Czesc dziewczyny u mnie Aska marudna,ciągle chce być na rękach!ciągle lapki w buzi i ciamka!nie biore jej jak tylko zaplacze,ale tez nie będę męczyć dziecka i siebie...starsza chodzi jeszcze do przedszkola choc dziec***elno kaszlących:/wiec tylko czekac kiedy ona zalapie. xxxxxx Dziewczyny karmiące kp,dostalyscie juz @? Jak nie,to nie macie wrażenia,ze okres sie czai?? Mnie boli od kilku dni podbrzusze,czasami piecze krzyż,jestem poddenerwowana,pulsuja jajkiki,czuje sie troche jak w PMS. Ale mam tez schize,ze w ciazy jestem:/!!!normalnie masakra!raz byl przerywany,a ja mam normalnie jakieś niepożądane objawy:/ śluz najgorzej,ze jest taki jak mialam w drugiej ciąży i pępek mnie pobolewa:/nawet nie chce myslec:/wydaje mi sie,ze to niemozliwe,zresztą o corki staraliśmy sie po prawie 2 lata o każdą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Neska zdrowka dla Michalka!!!!dawaj mu duzo pic,a jakby biegunka sie nasilila to moze trzeba zmienić antybiotyk??? xxxxx Kasica grillek mniam mniam:):)smaka mi zrobilas!:)super,ze dzieciakom basen sie podobal:) xxxx Andzik witaj w klubie śliniaków:)hehe to Leonek smakoszem będzie:) xxxx Agagula ja nie rozumiem troche o tym rozwoju ruchowym Mieszka,lekarka mówi,ze rozwija sie nad wiek,tak?a na jakiej podstawie to stwierdzila,skoro piszesz,ze nie przekreca sie na brzuszek?czy na plecki?czy cos pokrecilam??:)chodzi mi o to,czy Ci mowila dlaczego tak uważa. Bo ja sie martwie,ze moja za szybko wszystko robi. Teraz sie tak rwie do siadania,ze nie mozna jej w lezaczku zostawic,a jak ja krmie to jak jyz nie chce pic lub jesc,to siada sobie!:/a ona ledwo co 3m.skonczyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari29
Nfocat współczuję co za cham. Oby jak najszybciej było po wszystkim juz niedługo 3 mamy się kobietko Xxx Repetytorium u mnie okresu nie było miałam już raz właśnie jakiś pms masakra i podbrzusze bolało ale nic nie ma. Za nami 1 raz w lutym ale niestety okropnie go wspominam jakby znów mnie coś rozrywalo... :-( i coś mi się stało nie wiem czy nie iść do lekarza mam ciągnące bóle i czerwone jakby rozerwane tam. Po połogu było o wiele ładniej wszystko wygojone, zszyte i w normalnym kolorze. Zobaczymy jeszcze chwile poczekam. A jak będzie dalej jak jest to ginekolog. Czy któraś z Was miała coś takiego a wstydziła się napisać? Xxx a te choroby to jakaś masakra. Zdrowia dziewczyny. Ags ta odra to chyba bliżej polskiej strony Berlin gdzieś. .. ale.mowia ze ponoć rodmuchany temat żeby wyprzedaż szczepionki bo zachorowań jest mniej niż normalnie. Juz sama nie wiem komu wierzyć i co myśleć o tych wszystkich szczepieniach i biznesie szczepionkowym. Xxx Dziewczyny zapomniałam co reszcie miałam pisać. Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Emilka u nas Mia ma 3.5 miesiąca za 10 dni skończy 4 a waży 5.6kg nic lekarz nie mówił i tez patrzyłam na siatkę ponieważ tez wydawało mi się zw dzieci jej wzrostu i wieku są cięższe. Poprostu laski nam rosną heh heh i nie ma.co się stresować bo wszystko w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja:-) Repetytorium - powiem szczerze ze do tej pory myslalam ze rozwija sie w prawidlowym tempie. Ale ta doktorka go sadzala i ogolne gimnastykowala i pod tym katem...on tez juz by chcial siedziec, glowe podnosi, nogami sie odpycha i zauwazyl ze dlonie sie lacza i na dodatek ma palce ;-) ale dla mnie on nadal jest ,,normalny,, bo jakiegos geniuszu poki co sie nie dopatrzylam;-) moze tyle ze zamiast mama mowi do mnie po imieniu ,,aguu,, :-P hehe Xx Emi - katar moglabym sprzedawac na kilogramy ;-) Xx Uciekam do dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
dzieki dziewczyny ze myslicie podobnie jak ja o tym palancie:) bo juz sama sie zastanawialam czy to takie nienormalne ze na sor mozna przyjechac o kazdej porze :) a pojechalam tak pozno bo czekalam czy mi moze nie przejdzie, nieraz tak mam ze trwa to troche i przechodzi :) xxx repetytorium moj Jeremi od kilku dni tez sie rwie do siadania, jak u was to wyglada?? bo u nas po prostu on glowe podnosi do przodu i probuje tulow tez ale z tulowiem jeszcze mu to nie wychodzi :) kurcze a Twoja niunia rzeczywiscie szybciutko zaczyna:) ja okresu tez jeszcze nie mialam ale kilka razy zdawalo mi sie ze bedzie atu nic :) xxx safari- moze rzeczywiscie idz z tym do lekarza?? ja po cc wiec nei pomoge ale mysle ze jesli cos cie niepokoi , zwlaszcza jesli masz jakies dolegliwosci bolowe to trzeba isc :)! xxx neska i wszystkie inne dziewczyny zdrowia dla Was i maluchow! xxx gosia widzialam zdjecia- fajnie Wam uroczytosc wyszla:) i pieknie wygladalas:) xxx Kaisca grill- Ale mi smaka narobilas!!!! kurde i zimne piwko do tego hmmmm :) xxx newt Jeremi tez dwie ostatnie noce spi podobnie jak Twoj Adas, takze trzymam kciuki zeby sie polepszylo bo ciezko tak funkcjonowac:D bedzie dobrze:) xxx Emilia tak jak safari pisze - bedziecie miec male modeleczki w domu :) xxx Ags emi super sie obraca:) xxx Andzik a czemu chcesz zageszczac mleko ?? zeby bardziej sie najadal?? xxx juz nie pamietam komu jeszcze mialam napisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
poza tym sens z powiek spedza mi kwestia karmienia Jeremiego ... ja wiem ze juz o tym pisalam i sie zalilam ale serio nie daje mi to spokoju - nie wiem czy uda sie karmic po operacji , a jej termin sie zbliza i zaczynam sie obawiac ze to sa ostatnie dni karmienia piersia:( na szczepieniu lekarz rodzinny nawet mi wkrecil ze to raczej koniec kp, ze za dlugo , ze laktator nie pobudza produkcji mleka, ze dziecko nie bedzie juz chcialo piersi bo z butli latwiej itp :( i w ogole stwierdzil zebym go karmila w szpitalu - ciekawe jak jak po 1 nie wpuszcza go na chirurgie a po 2 wszytskei leki , anrkoza itp musza sie usunac z organizmu . No i chce miec wybrane mm w rzie czego ale nie potrafie sie zdecydowac! jest tyle marek i cen , i nie wiem np czym rozni sie bebilon profutura za 75 zl od zwyklego bebilonu albo bebiko ?? doradzcie mi cos w tej kwestii jesli macie wieksza wiedze o mm niz ja ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newt duzo cierpliwosci przy nocnym usypianiu oby niedlugo minelo i niunia spala dluzej xx kasica super ze wypad na basen udany. my narazie na basen nie pojdziemy ale ja Bartka kapie w naszej wannie naroznej, leje mu duzo wody i klade go brzuszkiem na wode jakby plywal i tez super macha raczkami i nozkami a kupilam mu juz kolorowe gumowe zwierzatka do wanny wiec ma sie na co patrzec i do czego machac raczkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska zdrowka dla maluszka niech niunia szybko zdrowieje xx Nfocat kochana nie martw sie przez tydzien dziecko az tak sie od piersi nie odzwyczai tym bardziej ze od samego poczatku je cyca. ja jak karmilam te moje niestety tylko 2 miesiace to odstawialam bartka nawet na 4 dni bo takie mialam krwiste rany ze tyle sie goily a chodzilam prawie cale dnie po mieskaniu z golymi cyckami. i jakos potem bartek dalej ssal. a laktatorem w szpitalu sciagaj na wszelki wypadek. pokarm tak szybko nie zaniknie bo u mnie po miesiacu jeszcze jakies krople wyplywaja. a co do mleka to tak jak pisalam wczesniej ja kupuje w biedronie gerbera za 26zl to jest tanszy odpowiednik NAN pro sklad prawie identyczny ten sam producent. bartek jadl najpierw nan a potem polozna mi polecila tego gerbera bo mleko jest dobre tej samej firmy z malymi roznicami. wybierz sie do sklepu i popatrz sobie na sklady sa b. podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Agagula powodzenia u dentysty sadysty;) xxx Mój Leon to tylko chciał by siedziec. o w ogóle mega wierc***eta z niego;) Nfocat tak na razie orientacyjnie pytałam. jak na razie malemy taka ilosc wystarcza. przesypia praktycznie cała noc z jedna pobudka na mleczko, a boje sie ze gdybym mu zageszczała mleko to niepotrzebnie go utucze. a nie chciała bym tego;) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska, zdrowka dla Michalka. xxxx Agagula, pieknie, ze Miesio sie tak ladnie rozwija :) xxxx Nfocat, nie wiem co Ci poradzic. Ja bylabym zalamana gdybym nie mogla z jakiegos powodu karmic. Ale takie zycie, ze nie zawsze wszystko sie uklada jak chcemy. Lekarz faktycznie cham :/ xxxx Kasica ja przez ulewanie Emi odwlekam wyjscie na basen, bo sie boje, ze tam zwymiotuje :( Super, ze Waszym maluszkom sie podobalo. xxxxx Repetytorium, Emi przybrala 600 g przez 4 tyg. Na siatce jest ok. Wyskoczyla duzo z waga w ciagu pierwszego miesiaca a jak ulewanie sie zaczelo, wrocila na centyl na ktorym byla po urodzeniu. Moja sie tez podnosi mocno, szczegolnie w lezaczku i foteliku. Na plecach juz nie chce lezec, tylko ciagle na brzuszek sie przekreca ;) xxxxx Dzis wzielam Emi w odwiedziny do pracy. Troche sie balam co bedzie jak nagle tyle osob na raz zacznie sie nia interesowac, ale ona byla wniebowzieta. Smiala sie w glos, wszystkich zagadywala. W szoku bylam, bo Bartek zawsze bal sie obcych a ta artystka nie ;) xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nfocat ja będę mocno trzymać kciuki żeby Ci się udało nadal kp. Moja znajoma karmiła córkę 6 miesięcy tylko i wyłącznie odciągajac mleko laktatorem i podając butelką (mała nie umiała ssać piersi) więc niech lekarz się zajmie leczeniem a nie pieprzeniem głupot że Ci od razu zaniknie mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudina, lubie Twoje posty ;) Zauwazylam, ze lekarze to ogolnie strasznie pesymistyczni do kp. xxxxx Safari, tez mi sie wlasnie wydawalo, ze w odpowiedzi na rosnaca liczbe ludzi nie szczepiacych, ogloszono epidemie :/ Ja narazie nie szczepie, ale caly czas jakos mnie to meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, my byłysmy dziś na szczepieniu, z racji tego że w zeszłym tyg czyli wtedy kiedy miałysmy mieć jakiś wirus panował i miałysmy nie przychodzić ze zdrowym dzieckiem, a ja przyszłam zapytać ile ważą wasze maluszki?? ale jak czytam o wadze dziewczyneki to mi lepiej od razu. W moim ośrodku panuje jakaś dziwna moda na straszenie rodziców chyba, bo dziś przy ważeniu mała miała 5,5 kg czyli przez 6,5 tyg przybrała niecałe 700 gram - według piguły za mało!! kazała mi zacząć rozszerzać małej diete, mówie jej że my czekamy do 6 miesiąca i aż usiądzie a ona do nas z tekstem że bardzo źle robimy bo dziecko jest małe i ma bardzo małe przyrosty. Mówie jej że Zuzka jest uczulona na mleko krowie i że specjaliści od karmienia alergikom każą czekać nawet dłużej na co ona że mam rozszerzać i że za ok miesiąc musi mieć 2 stałe posiłki !! mówię jej że my chcemy Blw i że mała raczej będzie próbować nowych smaków aniżeli od razu zastępować karmienie na co ona że Zuzka jest okropnie blada (fakt nie jest brzoskwinką ale bez przesady) i że według niej ona ma anemię. Przyszła lekarka (na którą czekaliśmy prawie półtora godziny !!) i nic o żadnej anemi nie mówiła, więc po jej wyjściu staneło na tym że za 2 tyg mam przyjśc z małą sprawdzić jak przybrałą, jeśli za mało to wprowadzić pokarmy stałe (będzie miała juz skończone 4 mies) i doktor ma ja zbadać i dac skierowanie na badania krwi w związku z tą niby anemią. Jeny no szukają kuźwa na siłę. Apropo małego przyrostu mówię jej że małą robi kupy, moczy pieluchy i przybiera czyli może po prostu nie będzie zniej pączuś, na co ona no rzeczywiście może wdała się w tatusia :) i jak jej tłumaczyłam że z rozszerzaniem diety chodzi głównie o jelita to ona na to że dzieci anemiczne podlegają innym standardom żywieniowym hehe i jak na złośc po powrocie do domu dostałyśmy 2 słoiczki, jakies tam ulotki i gadżety aby rozpocząć wprowadzanie pokarmów stałych po 4 miesiącu :) no wszystko sie na nas uwzieło hehe xx nfocat kochana czytałam o przypadkach mam adopcyjnych wywołujących sobie laktację (pozytywnie) i że relaktacje można wywołac do 2 lat po zaprzestaniu karmienia, nic się nie bój będzie dobrze :) xx Agagula ale Miesio jest juz super chłopczyk :) xx Zuzka tez już w foteliku praktycznie siedzi, jak leży na brzuszku to od razu leci na plecki, na pleckach próbuje przekręcić się na brzuszek, karmienia już praktycznie tylko na półsiedząco, leżąc nie chce jeść. Kręci sie w około własnej osi i generalnie wszystko super robi hehehe jak sie poderwie nawet z leżenia na płasko to już bardzo długo wytrzymuje :) xx Safari ja ci nie pomoge niestety ale ja z kolei mam inny problem - nawet dwa. ostatnio ciągle boli mnie blizna ale nie blizna blizna tylko blizna "w środku" jak leże na brzuchu to mam wrażenie że coś mi tam nie wiem Peka czy co i boli. Boli mnie też tam w środku, cos jak bóle pachwin pod koniec ciąży ale nie w samych pachwinach tylko tak bliżej środka, no i w środku. mocniej boli gdy cos np podnoszę - też tak macie ?? xx neska zdrówka kochani dla was !! xx i też nie wiem czy u nas nie zaczynaja się zęby - to że ręce z buzi nie wychodzą i ślina cieknie strumykiem to norma, ale ostatnio daje jej do buzki gryzak i jeżdżę jej po dziąsłach i widać żę jej to sie podoba i sprawia ulgę, eh xx u nas generalnie noce są super, kąpiemy o 19 o 19,30 juz śpi, pierwsza pobudka ok 2/3 potem 4/5 i spimy do 7 :) ostatnie noce są jednak gorsze a wczoraj to juz masakra totalna, bo ona zawsze budzi sie na jedzenie zje i idziemy spać dalej, a ostatnio budzi się z płaczem, ciężko jej złapać pierś, płacze dosyć długo a wczoraj budziła się od północy co godzine. Kamil jest już w domu ciągle bo leci w piatek więc się wymieniamy z uspokajaniem, ale co będzie jak on pojedzie :( mam nadzieje że to jakis skok i zaraz minie bo jak to zęby to chyba palne sobie w łep... :P xx Ags współczuję tego ulewania, my tez taki miałyśmy na szczęście samo przeszło, ja też miałam zagęszczać ale postanowiłam czekać do 3 miesiąca i dobrze, bo problem sam się rozwiązał xx ja @ miałam już 2, zaraz jak się pochwaliłam że już chyba nie mam to dostałam, a karmie jedynie piersią, ot taki ze mnie człek :) xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
Nfocat - będzie dobrze! Nie wiem skąd pomysł lekarza, że laktator nie pobudza laktacji. Bzdura kompletna! Przypilnuj tylko żeby mały miał dobry smoczek na butli, naśladujący kobiecą brodawkę to się od piersi nie odzwyczai. A co do mm to starszego dokarmiali mi w szpitalu mlekiem Nan, ale jak wyszłam to zmieniłam na Bebilon i nigdy tego nie żałowałam. Jakoś nie lubię firmy Nestle i starał się niczego z niej nie kupować :-) Adaś też jest dokarmiany Bebilonem i nie ma żadnych brzuszkowych problemów. Kupuje w Biedronce kilogram.owe pudło za 56,złotych. Nie jest może najtańsze, ale najdroższe też nie. xxx Izulinka - kolejny lekarz, który chyba dyplom przez internet robił! Nie daj się.wkręcić. jeśli dziecko jest zdrowe i nie wypada.z siatki centylowej to Ty decydujesz jak będziesz je karmić. Xxx Co do siadania, to Adaś najchętniej już by siedział :-) Nigdy nie karmiłam go na leżąco tylko zawsze tak nieco wyżej podniesionego a ostatnio zaczyna sam podnosić się jeszcze bardziej i zwija się przy tym w rogalika ;-) A jak leży na plecach to wystarczy dać mu palce i jak złapie rączkami to się podciąga prawie do siedzenia. A co do zagęszczania mleka to trzymajcie kciuki, bo dzisiaj do wieczornej butli dosypałam małemu łyżeczkę kleiku ryżowego. Miałam już naprawdę dość budzenia się co chwilę na jedzenie, ani on się nie wyspał ani ja. Zobaczymy jak dzisiaj będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Newt czekam na relacje po nocy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam ,coś się ostatnio opuściłam w pisaniu ale jestem na bierząco i obiecuję poprawe W soboę mieliśmy chrzciny Natuś przespał całą msze i na koniec się obudził jak juz do outarza podchodziliśmy więc tak w sam raz .Na ksiedza patrzył takimi wielkimi oczami że mi sie śmiać chciało nawet nie zakwilił więc byłam z niego strasznie dumna .W restauracji posiedzieliśmy do 22:00 był trochę niespokojny ale wiecie jak to jest z rąk do rąk,inne zapachy,dźwięki i śwaiatła oólnie dał radę :PGoście zadowoleni.Łącznie zebrał 2800 zł i prezenty więc jesteśmy zadowoleni bo na całą imprezę poszło nam 1000 zł :) Otworzyliśmy chłopakom konta i wpłacamy im tam tą kaskę . xxx Mały ślicznie trzyma główkę ale ani myśli obracać się z jakiejkolwiek pozycji :P rozmiary mamy 62/68 zależy od rozmiarówki Noce ok jedna pobudka ok drugiej lub trzeciej ale wstaje już o 6 a ja śpioch jestem straszny więc dla mnie to tragedia.Światełko mamy takie w kontakcie z czujnikiem zmierzchu i z niego korzystamy w nocy xxx co do mojej diety to legła w gruzach wraz z pojawieniem się tłustego czwartku,no święta trzeba święcić :P i od tamtej pory nic nie schudłam bo nie potrafię się zebrać w sobie od nowa na szczęście nic tez nie przytyłam xxx nfocat biedna jesteś z tymi atakami :( a kp się nie zamartwiaj wyjdzie w praniu :)lekarz palant totalny xxx z racji tego że miałam sporo do nadrobienia to już mi się pomyliło kto był chory a kto jest nadal tak więc wszystkim aktualnym chorowitko życzę zdrówka xxxx andzik,newt,claudina jak noce? zmniejszyła się liczba pobudek ? xxx ags dobrze że ci ludzie od zgubiony rzeczy trafili na ciebie dobrz z ciebie duszyczka.Masakra z tą służbą zdrowia i oby Emi lekarstwo pomogło xxx malwi jak po upadku siniak jeszcze jest? xxx agagula twoje posty są mocno erotyczne :P jak przeczytałam pozycję to też potrzebowałam chwili żeby ją sobie wyobrazić :Psex maszyno ,co do reklamy to myślę że byłby to strzał w 10 może nawet panowie polubili by robić pranie hi hi hi.Cieszę się że neurologicznie wsio ok xxx zimowa nikt nie mówił że będzie łatwo ,wytrwałości życze bo co jak co ale tobie na tym forum to ono się chyba najbardziej należy. Co do środowiskowej to ja tez mam nadzieję że do mnie nie przyjdzie xxx aaa byłam w końcu i gina i się zdziwił że ja dwójkę dzieci urodziłam bo ponoć macica słicznie się zwinęła i jest malusieńka :) xxx andzik i inne dziewczyny nadal zazdraszczam rozszerzenia diety u maluszków ja przy Olim świetnie się przy tym bawiłam on chyba też szczegołnie jak załapał ze jedzonkiem można pluć :P:P:P xxx repetytorium zgadzam się z tobą co do kp i też założyłam sobie 6 ms a potem niech się dzieje co chce xxx włąsnie dziewczyny ostatnio znowu dałam małemu mm wypił dosłownie dwa łyki i po 15 minutach znowu wymiotował .Jak po walentynkach tak było to myślałm że to zbieg okoliczności ale teraz jestem pewna że to od mm ..kupiłam Nan pro musze spróbować jakiegoś innego bo ja nie jestem w stanie odciągnąć więcej nić 20 ml laktatorem,recznie też nie leci a jak przystawiam małego do piersi to aż się dławi więc mlesio jest tylko cycki mam odporne na odciąganie .Chciałabym mieć coś w rezerwie w szawce jak muszę gdzieś wyjść na dłużej- może bebiko spróbuję a dopiero jak nie wypali to przejdę na jakieś droższe bo po otwarciu mleko może stać max 3 tygodnie więc prawie całe bym musiała wyrzucać bo to ma być naprawde tylko od okazji xxx kasica fajny pomysł z łóżeczkiem,i że basen wypalił ja też musze o tym pomyśleć xxx safari biedna Mia ale dużo tych szczepionek macie.Spóźnione 100 latek ja kończyłam 30tkę w zeszłym roku i nawet tego oblać nie mogłam bo byłam w ciąży xxx pałka wiem co przeszłaś bo mój Oli też się kiedyś tak zakrztusił że myślałam że już go stracę :( do dziś mi się to śni po nocach te białka w oczak i ten siny kolor na buzi ...masakra.Przykro mi że i was to spotkało ale dobrze że już po wszystkim xxx Madzia gratuluję ukończenia diety, co do smoczków to są chyba tylko dwa rodzaje symetryczne (avent takie ma) i te takie ścięte xxx xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ags dzięki:D Iza masz tą książkę o blw? Tam jest na poczatku fajnie napisane że lekarze często zachęcają do rozszerzenia diety w 4 miesiącu bo dziecko mało przybiera ale jak ma niby przybierać więcej od gotowanych warzyw czyli produktów ktore normalnie jemy żeby schudnąć. Dobrze że wykład jej zrobiłaś, niech się douczy :D ja też tylko kp i nie mam okresu (huurra!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie mam okresu :) :) xxxxx Iza mi z Bartkiem tez kazali od 4 miesiaca i zaluje, ze posluchalam. Wtedy lekarka mowila, ze duzo przybiera i jest gotowy :/. Tutaj przekonuja, ze najlepiej od 6tego bo wtedy dziecko jest bardziej swiadome i czerpie wieksza radosc z posilkow. I wlasnie o tym, ze samo moze probowac. No i o dojrzalosci jelit oczywiscie tez. Generalnie na kazdym kroku trabia, ze od 6tego. Iza, tez dlugo czekalam, ze samo minie ale juz dosc mialam :(. No i mala sie meczyla z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Newt, trzynam kciuki. xxxxx Gosia, witaj :) Super zdjecia z chrzcin. Pieknie wygladaliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetytorium ja tak mam jak piszesz z tymi objawami oprócz bolącego krzyża. I gin mi mówił że już się tam coś nazbierało i on mi wróży że tak za dwa misiące mogę już dostać okres ...ja nie wiem jak oni to na tych usg widzą :P xxx safari ja nie pomogę w tej kwestii xxx dziękuję dziewczyny za miłe słowa i komentarze na fb xxx nfocat i claudina ja jestem żywym przykładem na to że można utrzymac laktację tylko i wyłącznie laktatorem bo mój Oli nie potrafił ssać z piersi ,karmiłam go swoim odciągniętym mlekiem przez 6 ms i nie dawałam mm xxx izulinka do wszystkiego trzeba podchodzić ze zdrowym rozsądkiem ,zrób badanie ,zważ małą ale nie daj sobie odrazu wkręcić że coś jest nie tak :) xxx dobra idę spać bo literówkę za literówką walę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×