Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość magdalenkamz
Hej hej. Ja tez mam na 15ego a z wielkosci dziecka na 7ego. Problem z tesciowymi byl i zawsze bedzie niestety, moge tylko wspolczuc bo ja tesciowej juz 5 lat nie widzialam bo siedzi za granica w robocie i juz chyba nie zamierza wracac do polski. A z tym przyjazdem tesciowej na swieta to bym mezowi powiedziala zeby wybil ten pomysl swojej mamie z glowy bo ja bede zajeta miesiecznym dzidziusiem a jak on chce to prosze bardzo ale sam bedzie wszystko robil i sam skakal z obiadkami w kolo swojej mamusi..... taka wizja na pewno by mu sie nie spodobala a zreszta wczesniej bylo powiedziane ze wy jedzecie juz do twojej mamy na swieta. XXXX hmm jak bole....?? No wlasnie roznie. Nie wiem od czego to zalezy ale raz nic w plecach nie czuje a raz tak kluje ze chodze jak starsza pani albo wcale. A bol krocza narazie po 3 dniach ustal i opuchniecie tez zeszlo bo ja je czulam rekami na zewnatrz pipki nawet a wczoraj wieczorem sprawdzalam reka i juz wszystko normalne mniejsze. XXXX Jesli chodzi o pranie poscieli to raczej ja bede prala w polowie pazdziernika. Teraz jeszcze za wczesnie, po co ma kurz wchlaniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) dawno nic nie pisałam bo tak mnie kafe wkurzyło za ten nasz topik że szok .Cieszę się że tyle się nas odnalazło :).Dziewczynki po wizytach, Pałka,Agagula,Zawiecha,Safari super ze dzidzie ładnie rosną. Gratuluję kolejnych ślicznych zakupów xxx co do pozycji na czworaka to również zostałam o niej poinformowana przy pierwszej ciąży przez położną że jest to dobry sposób aby maluchowi pomóc się obrócić szczególnie jak wykonuje się taki ruch jakby "ósemkę " biodrami własnie bedac na czworaka xxx witaj idar :) xxx zimowa mamo ogromne gratki z okazji zaliczenia :D:D 🌼 xxxx zawiecha dobrze że już wiesz napewno ze to dziewczynka teraz mozesz juz szaleć z wyprawką na całego xxx agagula sms do męza mnie rozwalił xxx magda jak twoja pipa :P,i walcz o zdjecie xxxx natalia jutro wizyta :) xxx chorowitkom dużo zdrówka życzę ,niestety mój młody tez sie juz zdąrzył przeziębić ,wczoraj w aptece zostawiłam 100 zł bo po lecie wszystkie leki przeterminowane już miałam xxx claudina naprawdę super się masz z tą położną ale równiez uważam że swoje osobiste opinie powinna zachować dla siebie xxxx marita daj znać jak po wizycie i oczywiście trzymam kciukaski za pozytywne wieści xxx stokrotka głowa do góry ja tez plotę 3 po 3 i sama się z tego śmieję albo mówię coś i urywam w pół zdania dopóki ktoś mi nie zwróci uwagi że nie dokończyłam wypowiedzi :P xxx a u mnie humor fajny,zero dołów,zmęczenia ja chyba jakaś inna jestem :P albo to dlatego że teraz całą swoją uwagę skupiam na moim małym szkolnym misiu .Do tego zapisaliśmy go na tą szkółkę piłkarską obecnie należy do LKS SŁOWIAN gdzieś za miesiąc dostanie koszulkę ze swoim imieniem i nazwiskiem ,do tego wczoraj kupiliśmy mu pierwsze korki i tak sobie z mężem przeżywami te jego treningi i żyjemy tym jego fascynującym życiem :D:D:D.No i jestem gruba hi hi hi to zeby tak idealnie nie było to sobie raz narzeknę :P xxxx gość Anja ja nic nie brałam mąz mi przywiózł w dniu wypisu poszłam do łazienki ,spojrzałam na siebie krytycznym okiem ,przeanalizowałam swoją szafe i wskazałam mu co ma mi przywięźć :P xxx andzik tańczyłaś tą zumbę ? xxx asiek ja założyłam pościel ze względu na siostre bo chce ją sprzedawać i chciała żebym jej fotki zrobiła ale zamierzam ją jeszcze raz przeprac tak gdzieś miesiąc przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona oczekująca
Mi nie chce nic puścić, bo uznaje za spam, już mnie trafia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada-----------Staś Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- -------- syn newt ---------------37l---------2dz------------01 listopada-----------Adaś Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon asiek1111----------30l--------1dz------------03 listopada-----------Julian Claudina----------27l---------1dz------------04 listopada----------Córcia onaoczekująca--27l---------2dz------------06 listopada----------córka Malwi86----------28l---------1dz------------09 listopada----------Marysia kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada-----------córka Safari29-----------29l----------1dz------------14 listopada---------córka izulinka7----------24l---------1dz------------15 listopada----------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--- Nadia/ Artur magdalenkamz--24l---------1dz------------15 listopada----------??? Marita1990--------24l----------1dz----------15listopada - ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja gosiaczek847------30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz-----------23 listopada---------Jeremi zawiecha------------24l--------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś nata91lia-----------23l---------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz----------29 listopada----------Hania ---> zimowa mama, ja doskonale wiem co masz na myśli. Nam jest dłużna 8 000 zł, non stop jęczy, że nie ma pieniędzy, a na baseny termalne na tydzień do Zakopanego całą rodziną mają za co jechać :D -> dokładnie, ja z synem przytyłam 10 kg i tak samo jak Ty, przez ostatni mc waga praktycznie stała w miejscu. ---> asiek1111, ja mam pościele łóżeczkowe przez najbliższe kilka mc z głowy, bo zamierzam zrobić tak samo jak z synem - dzidzia z nami w łóżku, więc nie pomogę :) tym bardziej, że mój M nigdy nie miał nic przeciwko, żeby dziecko z nami spało póki wisi na piersi :) ---> Gosia, ja praktycznie nic nie kupuję, różu nienawidzę, a syn miał takie neutralne kolory. Dokupiłam tylko kilka bodziaczków. Nie widze w tym większego sensu, bo co 2-3 mc będzie mnie czekać wymiana garderoby :) -> ja też przestałam narzekać, bóle ustały, przez to mieliśmy 2 mc celibat, który od 3 dni został wyparty z naszego życia :P ---> Ags, gdzie jesteś? ---> Dziewczyny, dzisiaj idę kupić wagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gosiu nie nie tanczyłam bo moj maz mnie strasznie pilnował. Ale podrygiwałam sobie z nozki na nozke. Ale aby dojdę do siebie po porodzie to wracam na zumbe bo przed ciaza dzieki niej schudłam 7kg w ciagu 4 miesiecy;) xxx Juz juz piore do rana. Jedno pranie wisi drugie sie pierze. Dzis w planie mam zamiar posegregowac rozmiarami wszystkie ciuszki małego . Zeby w razie ''W'' maz wiedział gdzie co jest. xxx A na obiad reobie plendze ale z kabaczka;) pychotka;) xxx U mnie 32t5d ciazy. i wedłyg terminu mojego lekarza prowadzacego został mi 56 dni do konca;) Juz nie moge sie doczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Anja---------------27l---------1dz-------------7-15 pazdziernik------Córka Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada-----------Staś Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- -------- syn newt ---------------37l---------2dz------------01 listopada-----------Adaś Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon asiek1111----------30l--------1dz------------03 listopada-----------Julian Claudina----------27l---------1dz------------04 listopada----------Córcia onaoczekująca--27l---------2dz------------06 listopada----------córka Malwi86----------28l---------1dz------------09 listopada----------Marysia kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada-----------córka Safari29-----------29l----------1dz------------14 listopada---------córka izulinka7----------24l---------1dz------------15 listopada----------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--- Nadia/ Artur magdalenkamz--24l---------1dz------------15 listopada----------??? Marita1990--------24l----------1dz----------15listopada - ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja gosiaczek847------30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz-----------23 listopada---------Jeremi zawiecha------------24l--------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś nata91lia-----------23l---------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz----------29 listopada----------Hania --->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Nie chca mi wkleic posta:-( ale mam nerwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :D xx moje spanie coś zmienne jest niesamowicie :) dzis jak o 3 obudziłam się na siuśki tak dopiero o 6! zasnełam. Masakra jakaś. Na dzis tez miałam tyle planów - pranie, sprzątanie :P ale pogoda się zepsuła i wraz z tym moje chęci również nieco odeszły :) :P ja ciuszków na razie nie piore jeszcze, bo nie mam gdzie trzymać :D ostatnimi dniami mała jakaś taka spokojniejsza jest co cieszy mnie ogromnie, bo juz wszystko boleć zaczynało :D xx nfocat fajnie że wesele sie udało :) nie przejmuj sie wagą, zobaczysz że jak już dzidzia się pojawi to zrzucisz raz, dwa :) głowa do góry ! :D xx o pasie czytałam, słyszałam ale nie wiem czy używać będę, okaże się po porodzie :D xx Agagula nie wątpię że mężuś zadowolony, i chodź "klęczysz" dla syna to i mąż ma pożytek z tego hehe xx neska jak idzie pranie ? dużo jeszcze zostało ? :D xx zawiecha córcia po prostu chce pokazać że jest inna od brata :) a z tym różem jest tak, że ja też nie chciałam mieć 'wszystkiego" różowego ale kurcze takie mini ciuszki dla dziewczynek to praktycznie same różowe, ciężko obejść :) tak więc siedzę w tym różu po uszy :D i tak właśnie, mój wymarzony poród jest decha w deche taki jak Twój pierwszy :P tak sobie powtarzam w chwilach zwątpienie :D xx zimowamamo ja właśnie nie wiem co jest gorsze, wiedza czy niewiedza :D czasem myślę że ta niewiedza to jest ciężar ogromny, ale gdybym wiedziała i tak pewnie bym się bała :) no nic trzeba to po prostu przeżyć :D teściowej również współczuję, trzymam kciuki żeby jej się odechciało latać zimą :D xx stokrota jej to juz prawie zaraza :D ależ ci zazdroszczę ;) xx asiek a mi właśnie mówią że ciąża ciśnienie podwyższa :) i to ginek tak mówił :) hehe ale jak widać często co lekarz to inna opinia :) xx gośćAnja super że tak mało ci zostało, chodź teraz pewnie strach większy z dnia na dzień :) xx magdalenka ja bym o tych bólach powiedziała gince przy najbliższej wizycie :) ja jestem teraz na etapie że co zaboli to strach już ogromny :D xx gosiaczek to nim się obejrzysz to będziesz miała małego piłkarza w domu :D ale też tak sobie myślę z 2 strony że im więcej będzie miała zajęć które go pochłoną tym lepiej zniesie obecność 2 szkraba w domu :D a chwaliłaś się nam już synkiem na fb ?? pochwal sie :D xx Andzik zazdroszczę dzis energii, u mnie jak pisałam wcześniej dziś zakończy się pewnie leniem :P hehe xx ale dziś się skupiłam, wszystko przeczytałam (chyba zrozumiałam i zakodowałam ) i jestem z siebie dumna :D miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Chcialam Wam opisac moj sen ale kafe tego nie uznaje... Napisze na raty bo mnie cos strzeli zaraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Najpierw snilo mi sie ze tesciowa trzymala moj ciezarny brzuch u siebie w domu w lozeczku bo ja nie wiedzialam o ciazy. Zabralam go jej i zamontowala sobie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
W dalszej czesci moich sennych fantazji takowal nas telefonami moj niby zaginiony dziadek z ktorym nie chcialam miec zadnego kontaktu. Odlaczylam wiec kabel od telefonu...a on w tym czasie zadzwonil do mnie na KOTA ktorego trzymalam na rekach! Musialam rozmawiac z nim przez o***t tego zwierzecia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Jak dlugo zyje z dupa kota jeszcze nie gadalam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
A tak poza tym czuje sie dobrze ;-) i zycze milego, spokojnego i udanego poniedzialku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Hahahahahahahahah Agagula sie usmialam z tego snu Twojego!!!! Mi cały czas snia sie koszmary;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Agagula dawaj ten sen bo ciekawie sie zaczyna :) xxx zimowa my mamy ten sma termin porodu - zdradzisz ile przybrala sna wadze ?:) xxx Palka ty masz termin wczesniejszy niz ja i zimowa o tydzien , a my wlasnie zaczelysmy 30 wiec ty chyba juz 31?:) nawet sprawdzilam w kalkulatorze na necie i jest tak jak pisze:) xxx gosia i jak z ta posciela?? jakie mniej wiecej ceny Twoja Sis ustalila?? :) xxx iza dzieki:) ale kurde ta waga najpierw mnie zszokowala (ze w takim krotkim czasie ok 2 kg) a pozniej mialam mega dola, ale musze ograniczyc jedzenie, zwlaszcza slodycze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
nfocat, ja tez mialam taki etap ze tylam po 2 kg na 1,5-2 tygodnie i bylam przerazona, teraz troszke wolniej przybieram wiec i u Ciebie to pewnie chwilowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Anja- oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
nfocat-Na pewno! ja to mam juz +15 na wadzie i boje sie ze dobije do 20 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulinka, ja sama nie wiem do końca jak to jest z tą niewiedzą - z pewnością byłam bardziej zestresowana niż teraz jestem. Bałam się tego, że nie będę wiedziała kiedy rozpocznie się poród, czy to już, czy te skurcze są właściwe, czy dobrze je liczę itp. Milion ważnych pytań - zero odpowiedzi. Ale pocieszę Cię, że na 100% się kapniesz, że rodzisz :) W zasadzie w obecnej chwili w ogóle nie mam stresa przed porodem, tylko przed tym, że wyjąduje w szpitalu i będę musiała tam leżeć. Tego trałataństwa unikam jak ognia, w szpitalu zaczynam chorować. Chyba odziedziczyłam to po babci. ---> Agagula, ja dziś miałam senny koszmar. Najpierw urodziłam dzieciątko, a potem okazało się, że prawdopodobnie nie przeżyje, bo jest zbyt słabe. Zabrali mi je , położyli gdzieś na jakimś ołtarzyku i zaczęli się wszyscy modlić, żeby wyzdrowiało. Mnie w tym czasie napadli jacyś cyganie i chcieli zamordować, ale im uciekłam i się obudziłam. ---> O, a ja rodzę z Neską. O kochana, będziemy obstawiać, która pierwsza :) zostało nam 78 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nfocat całkiem mozliwe ze 31;d sama juz się pogubiłam w tym wszystkim;d xx Pada u mnie juz od 2h;( z nerwów na pogode posprzatałam juz chate nawet miałam wene na wyciągnięcie odkurzacza;d Oczywiście musiała zlapać mnie zgaga;/ muszę się napic mojej magicznej mikstury. xx Agagula sny masz z***biaszcze;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula haha twoje sny są przekomiczne normalnie hehe mi też zazwyczaj jakies smutki się śnią, tez całkiem bez ładu i składu :D xx nfocat zostało już 2 miesiące tylko, nie będzie źle :) i wszystko zrzucisz na wiosnę hehe xx zawiecha no właśnie mam taka nadzieję, że jak to będzie to, to sie pokapuje. Teraz boję sie tego czego nie wiem po prostu. xx Pałka jej ta zgaga to nie tez już wykańcza. Tyle że ja jak już mam kryzys to biore tabletki... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulinka, mnie w pierwszej ciąży na zgagę pomagało mleko, teraz się nie sprawdza, ale znalazłam zamiennik - jogurt pitny, albo kefir owocowy i jak ręką odjął. A jak nie mam ani tego, ani tego - to rozrabiam na wodzie sok domowej roboty z aronii i efekt natychmiastowy. -> spokojnie, ja miałam komiczny "wstęp" do porodu. Śniło mi się, że rodzę, to był bardzo autentyczny sen, bo czułam nawet te skurcze - a po przebudzeniu okazało się, że śnie na jawie, bo faktycznie mam te same skurcze co w śnie, tylko częstsze :) ogólnie pytałam może z milion kobiet, skąd będę wiedziała, że to to (miałam swój sklep dziecięcy) i żadna nie była w stanie mi odpowiedzieć jak to wygląda. Ja mogę Ci powiedzieć, że moje skurcze były identyczne jak te miesiączkowe, tylko silniejsze, na początku nie były bardzo bolesne, potem częstotliwość bólu się zwiększała im większe rozwarcie. Ale też nie mogę powiedzieć, że były nie do przeżycia, bo jak już wspominałam między skurczami spałam. Jak podłączyli mnie do KTG, przy 3-4 cm rozwarciu, to tam na tym urządzeniu pokazana była siła skurczy mierzona od 0 do 100. Przez godzinę nie miałam co ze sobą zrobić, bo sama na tej sali siedziałam, to zwracałam uwagę na częstotliwość i moje odczucie. I powiem Ci, że jak dochodziło do 96 to odbierało mi dech w piersi, ale to trwało może z 2 sekundy i puszczało i skurcze słabły. Moje przez cały czas były do 3 minut. Po godzinie mnie odłączyli i przyszedł mąż, to mogłam się zdrzemnąć, ale też nie za bardzo mi na to sytuacja pozwalała, bo ten co chwile mnie szturchał i pytał czy żyję. Także skurcze same w sobie nie są straszne, najbardziej bolesne są te "szczytowe", ale bardzo krótko trwają - bo jest wzrost i spadek, przy spadku w zasadzie w ogóle nie boli - mogłabym Ci to na wykresie rozrysować wtedy najlepiej byś zrozumiała ;) ale ogólnie sam ból skurczy jest jak najbardziej do przeżycia. Nie do przeżycia było nacinanie na żywca mojej pipki. Największy błąd lekarki - zrobić to bez skurcza. Uwierz na słowo mojemu mężowi - to ja straciłam świadomość na jakieś 10-15s (byłam przytomna, ale nic nie pamiętam, tylko ten ból) - że wszystkie lekarki łącznie z nim wymiękły, co było widać po wyrazie twarzy :D -> dasz radę, zobaczysz. Ja do dzisiaj wspominam ten dzień w uśmiechem :) mój M tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Pałka u mnie na szczescie pogoda super choc nie wiem jak długo bo zapowiadali deszcze ale jak na razie słoneczko;) xxx Iza mnie zgaga tez strasznie meczy a szczegołnie jak sie objem ale zimne mleko z lodówki jest dla mnie najlepszym lekarstwem. xxx Mnie tez zaczyna przerazac swiadomosc porodu ale staram sie mysle pozytywnie;) tyle kobiet dało rade to ja tez dam rade;) Aby sie boje zeby cesarka sie nie skonczył bo w naszym szpitalu powyzej 4200kg biora na cc. a nasz mały duzy chłopak sie zapowiada. xxx Z tesciowymi to ja tez mam 3 swiaty;P az brak słow na to moja;) do tego mam pecha ze musze z nia mieszkac. ehh xxx no i wazyłam sie dzis i sie przeraziłam;( 8,5kg mam na plusie. Ale dla synusia wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
Anja ,Andzik i wszystkie inne ktore sia martwia waga- bedziemyz chodakowska robic metamorfozy w takim razie i wklejac na fb :D xxx iza- kurcze mam nadzieje ze uda mi si ezrzucic kg z ciazy i te ktore mialam nadprogramowo, bo ogolem to startowalam z za duza waga:/ xxx a ja wlasnei przelozylam wizyte u lekarza- mialma isc jutro ale o tej samej godzinie mam pierwsze zajecia szkoly rodzenia i do lekarza pojde w czwartek. Poza tym zdecydowalam ze dobrowolnej wplaty na rzecz szkoly dam maks 50 zl :) kurcze daliby konkretnie- wpisowe tyle i tyle a tu takie p*****ly ze nie wiadomo :) xxx Marita a zdjecia super jakosci:) sliczny synus:) ile placilas za to usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Ooo matko co za sny ... :) Mi tez sie czest glupoty snia, wiec to chyba.normalne w ciazy. XXXXX Zawiecha ja sie wlasnie.strasznie boje tego naciecia w zlym momencie o ktorym pisalas. To straszne i na sama mysl ogarnia mnie taki strach ze chcialabym na chwile wrocic spowrotem do pierwszego trymestru. Oby mnie nacieli wtedy kiedy trzeba bo nie wiem co ja zrobie....juz panikuje. XXXXX u mnie sie pranie suszy za oknem od rana i juz prawie suche. Pogoda narazie ladna ale cos mi tak wyglada jakby mialo padac ale dopiero pod wieczor moze. Xxxxxx Musze zrobic jakis obiad a nic mi sie dzisiaj nie chce. Chyba pojde na latwizne dzisiaj i zgotuje ziemniaki i z zamrazarki wyjme paluszki rybne i usmaze jak maz przyjjedzie. Ja tam lubie paluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, szczerze? to jest jedyna sytuacja, której się pieruńsko boję. Do dzisiaj pamiętam ten ból i nigdy więcej nie chce być patroszona żywcem. Mam cichutką nadzieję, że ta dzidzia, będzie miała główkę troszeczkę mniejszą niż Olaf i przejdzie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody się pyta mamo z czego się śmiejesz ? mówię że ze snu takiej pani, a on na to co jej się śniło? no to mówię że w swoim śnie romawiała z pupką kotka zamiast z telefonem :D i teraz siedzimy i śmiejemy sie oboje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedle życzenia pochwaliłam się starszym synkiem na fb xxx co do wiedzy to ja się lepiej czuję jak wiem co mnie czeka, wiem że bedzie przeje.......bane ale wiem też ze jak się skończy to bede tulić w ramionach dzieciątko i to mi wystarcza do pozytywnego myślenia,poza tym ja nie mogę sobie przypomnieć jak to bolało ,mój mózg to chyba wymazał pamiętam jak jechałam na porodówkę ,pamiętam że było ciężko i pamiętam ze końcówka była najgorsza a potem to już luz .Było minęło w stosunku do 9ms oczekiwania to było jak ulotna chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Jejku Wy tak sobie o tych porodach naturalnych rozmawiacie a mnie czeka cesarka i nikt o niej nie pisze a ja nie wiem na co mam sie szykowac :-( ale w kazdym bardz razie omienie mnie naciecie krocza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Anja, moja koleżanka miała niedawno cesarkę, ale nie będę Cię straszyć tym co mówiła, bo wolę nie wypowiadać się za osoby trzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×