Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_lodz

Lipocare opinie

Polecane posty

Te tabletki to oszustwo dla debili naiwnikow...za miesiac w gazetach pojawia sie te same o innej nazwie redakcj kase za reklame wezmie a glupie baby wydadza kase za mit...to firma ktora nieistnieje na rynku nie ma wpisu do ewidencjii gosp.nie ma tez takiego adresu w warszawie...poprostu to oszusci za infolinie placicie 20zl za min a jk zadzwonicie na reklamacje to 7zl za mi rachunek podwojony zostaje przy samym zamowieniu..hahaha nabijaja ludzi w butelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po trzecim dniu stosowania zauważyłam spadek apetytu. To mnie już cieszy gdyż poprzednio często myślałam - co mogłabym zjeść? I podjadałam - niestety. Oby tak dalej, taki stan byłby już dla mnie satysfakcjonujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odchudzają portfel bo i tak nie przyślą tego co się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przysylaja zamiennik ..to sciema oszustwo ..zwrotow nie ma bo ta firma nie istnieje na polskim rynku..ogloszenie w gazecie jet na miesiac a potem znikaja..i adres tez jest fikcja..to oszusci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiem słowami klasyka Bartłomieja Sienkiewicza-hdkp. Żaden cudowny preparat na odchudzanie nie istnieje, tak jak prawdopodobnie nie istnieje dr Maria Januszewska.Próbowałem znależć w internecie adres do kliniki dietetyki profesjonalnej bellafit w Warszawie-nic z tego.Za każdym razem po wklepaniu w google nazwy kliniki wyskakiwało tylko nazwisko pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sceptyk
A co się dzieje po zaprzestaniu stosowania Lipocare Cytotherapy będzie efekt jo-jo?, ciekawe dlaczego nie ma nic na temat co wchodzi w skład Lipocare Cytotherapy. Waham się z kupnem tego specyfiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zazyciu lipokare ma sie kaca moralnego..i odchudzony portwel hahahaha ...to oszustwo ...klinika nie istnieje p.dr.nie istnieje i te baby na reklamie to sciema komputerowa ..naiwniacy..zarabiaja oszusci i redakcja kolorowych pisemek dla gospodyn wiejskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam ściema i oszustwo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda, tabletki działają. Dziś przez czały dzień zjadłam jedną bułkę i brzoskwinię. Na słodycze nawet nie spojrzę. Po stosowaniu Asumin miałam pęd do słodkiego. Teraz wcale nie odczuwam głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszej bzdury nieslyszalam jak niejesz po calych dniach to po o ci tabletki ...hha oddlm je do analizy chemicznej to scema po calosci syfa wepchali do srodka...jedno pocieszenie ze nie jest to truizna ale osoby z namierna otyloscia moga miec klopot bo zawieraja substancje ktore powoduja zparcia...poodzenia naiwniaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam tylko o tym, że tabletki na mnie zadziałały. Zajrzyj do słownika ortograficznego gdyż pełno błędów w twojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jestes podstawiona przez oszustow...nic dziwnego jak placa za pisanie tkich bzdur...kupilam te tabletki sprawdzilam sklad chemiczny i jestem w 100%pewna ze to oszustwo tym bardziej klamiesz bo pseudofirma nie przysyla lipokare tylko delipox zamiennik a o tym fakcie zapomina poinormowac zamawiajacego ...nieistnieje ani firma ani p.dr.ani cudowny srodek na odchudzanie...to wielkie oszustwo...dziwne ze jeszcze prokurator i skarbowy sie za to niewzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 5
Bzdura. Straszne bóle brzucha, podwyższona temperatura ciała do 38 stopni, a do tego rozwolnienie. To chyba jakaś trucizna. Po 5 tabletkach zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę Was napiszcie mi czy te tabletki Lipocare są bezpieczne w zażywaniu i czy faktycznie się chudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość monika
ja biore od ponad 2 tygodni i nic... dalej mam taki sam apetyt, waga ta sama... ściema i oszustwo na całej linii. Nie ma ulotki, nie wiadomo jaki skład. sto złotych poszło w kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokldnie oszutwo po calosci ..ja tez zadzonilam to kobieta mn ysmiala i rzucila sluchawk...to zlodzieje po calosci..oszustwo ...nie dajcie sie nabrac...za miesiac zmienia etykiete i pokaze sie ogloszenie w tych samych gazetch o cuownym srodku n odchudzanie haha i znowu nbija w butelke kolejnych niwnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupczyk
nie wierzcie w opinie tych ludzi ( choć to raczej boty są w 50% ), nawet ostatnio w jakiejś gazecie przypadkiem natknąłem się na płacenie ludziom za napisanie tak jak tu że super tabletki itp, jest to dosyć tanie i opłacalne bo każdy patrzy że same dobre opinie, ale trzeba pomyśleć bo nikt tu nie wypisuje wad oprócz kilku rozsądnych ludzi. nie polecam :) jak chcecie schudnąć to sport jest od tego, to nie są żadne tabletki. ewentualnie dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiadomo, czy to była prawdziwa zielona kawa. czy tylko taki produkt podobny z nazwy tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to od razu widać, że to piszę ta sama osoba, posty są co minutę lub dwie i zachwalają ten produkt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie zgadzam sie z przedmowcami lipokare a raczej delipox ktory przysylaja jako zamiennik..bo firma nieistneje i oszukuje klientow to zwyczajne oszustwo ..sport ********* dieta..to podstawa odchudzania ...zadne pseudo tabletki nie odchudza organizmu..nawet w tym niepomoga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipokare to oszustwo ktore napedzaja gazety bo za to im placa.dopisuja odpowiedzialni za umieszczanie takich ogloszen ze nieodpowiadaja za tresc ogloszenia-czyli biora kase i maja klienta w d***e bo naiwniak placi raz za gazete a drugi raz za fikcyjny produkt pani redaktoe poinna na rowni z oszustami usiasc w prokuraturze jak wspolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otorzylam ten proszek brk uloki po polsku ..przyslali delipox zamast kupionego przezemnie lipokare to oszusto a na infolini kobieta mi rzucila slchawka jak poprilam o zwrot gotowki bo o inny specyfik zlodzieje i tyle kase do wc mozna bylo prosciej wyrzuic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipocare jest zdumiewająco skuteczne!!!!! Moja gruuuba sąsiadka schudła 80 kg w trzy miesiące i teraz jest cicha, spokojną chudzinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasecka 40
Witajie:-) zaliczam sie do tych naiwnych kobiet co daly sie nabrac na te tabletki! Zjadlam juz 10 szt i nic ani grama .zadzwonilam dzis pod numer podany na smiesznej kartce i co odezwala sie sekretarka ktora mi uswiadomila ze koszt tego polaczenia bedzie mnie kosztowac cale 7,80 to straszne OSZUSTWO mnie tez przyslali nie to opakowanie co widnieje na reklamie masakra .pozdrawiam i prosze nie zamawiajcie tego GGuuww.....aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja tez mam zamiar kupic te tabletki czy one powaznie sa takie skuteczne? i jest jakis efekt jojo gdyby przestalo sie je brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ala
Dzisiaj dostalam przesylke a w niej jakies kremy,zamawialam Lipocare przez infolinie to chyba jakis przektet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez dzwonilm na infolinie i odrazu mja mowic klienta ze koszt polaczenia jest taki drogi zeby sami sie rozlaczyli .bardziej oplaca sie nieskladac reklamacjii niz gadac z baba na infolini to sprytna metoda pozbycia sie problmu. Pozdrawim niwnikow i p.redaktor ktora lapowki bierze za takie ogloszenia w gazetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alu pewnie braklo im juz zamiennikow delipoxu zamiast lipokare teraz gazetami beda wypychc packi i straszyc ludzi na infolini ze i tak im sie nieoplaca skladac reklamacjii bo nic niewkoraja...to metoda zlodzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha gazet maja pod dostatkiem bo redakcja naklad podwoila dla naiwniakow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×