Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cieszy mnie coraz wieksza ilosc rodzicow nieszczepiacych dzieci

Polecane posty

Gość gość
co do szczepienia na ospę, córka była szczepiona i chora na ospę była 2 razy, raz jak miała 1.5 roku , drugi raz jak miała 12 lat, przeszła to jak ospę prawdziwą, młodsza zaszczepiona nie była i przeszła ospę jeszcze gorzej niż starsza. Epidemia szkarlatyny w szkole, dzieci w większości szczepione przeszły lajtowo, 2 nieszczepionych wylądowała w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalas ze to glupie i ze czy to to samo i ze mnie ponioslo. I ze cie zatkalo. A, i jeszcze ze cie rozbawilam. Pominelam cos? Powalila mnie sila argumentow. Wygralas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze pominelam, celowo, bo to jedno mialo sens. Dzieci po szczepionce nie choruja? Coz, na tematach o szczepieniach czytalam, ze zdarza sie roznie, ale one pewnie klamaly. Jakis tam marny procent choruje, powiadasz, ale daleko nie kazdy? No prosze, a choruje kazdy kto tylko popatrzy na zarazonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalou
pytalam sie czy dziecko po szczepieniu na np. ospe choruje na nia? a czy po twoim rajdzie po oddziale z chorymi zachoruje? - nie - tak nie widzisz roznicy? uwazasz ze wirus ospy jest sciagany w byle jakiej "dawce" i wstrzykiwany dziecku bez przebadania? = pisze jasno i prosto, bez medycznych slow doktora google - ja tez nie cierpie ciaglego linkowania i wyciagania calych zdan z doktora googla, byla czas ze sie radzilam i wszedzie mozna bylo znalezc zupelnie sprzeczne informacje - wracajac do tematu... te bakterie wirusy itp. wstrzykiwane dzieciom to nie jest chora krew od zakazonej osoby, tylko na tyle oslabione wirus bakterie itp. zeby dziecko wytworzylo przeciwciala ale zeby nie zaszkodzilo... naprawde nie pojmuje jak moglas napisac ze rajd po oddzialach zakaznych z dzieckiem to to samo a moze lepiej nawet niz szczepionki, rozumiem ze jestes na anty szczepionkom - twoja decyzja, ale nie brnijmy w jakies paranoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalou
czytalam, linki, wikipedia... wole sama yskutowac z osobami ktore przeszly juz szczepionki, z lekarzami ktorzy realnie mieli do czynienia z powiklaniami i chorobami, z mamami z przejsciami... nie interesuja mnie zbytnio jakies dane procentowe, ktore sa tak rozne w necie ze zaraz powstaje wojna ktore sa prawdziwe a ktore prawdziwsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epidemia szkarlatyny w szkole, dzieci w większości szczepione przeszły lajtowo, 2 nieszczepionych wylądowała w szpitalu xx co ty pieprzysz??? Na szkarlatynę nie ma szczepionki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie szkarlatyna tylko różyczka popieprzyłam choroby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra jest tak wyżej która decyzje o nie szczepieniu podjęła po przeczytaniu Wikipedii :-) wiarygodne źródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różyczka baaardzo rzadko kończy się hospitalizacją, poza tym szczepienia na różyczkę są obowiązkowe i nie chce mi się wierzyć, że akurat u twojego dziecka w klasie z tych 5000 niezaczepionych dzieci znalazła się aż dwójka. Ściemniasz jednym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadam na pytanie zadane mi przez kogos tam odnosnie tego, czy mi przeszkadzaja substancje dodatkowe w szczepionkach - tak, przeszladzaja i czek z utesknieniem, az ktos wynajdzie takie szczepionki, w ktorych ich nie bedzie. ale uwazam, ze to mniejsze zlo. proponuje poczytac sobie o konserwantach stosowanych w zastrzykach i lekach. rozumiem, ze w razie choroby mam nie zezwolic na podanie dziecku zastrzyku, bo te substancje w nim to sam syf? zycie jest szkodliwe i nic na to nie poradze. i nieuchronnie prowadzi do smierci. jeszcze co do autyzmu - mam kolezanke, ktora tematem zajmuje sie zawodowo. zgodnie z badaniami, ktore mi przytaczala, autyzm dotyczy czesciej dzieci starszych matek. czyli jak widac czynnikow ryzyka jest wiele, nie jedna szczepionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh29 ale co ty porównujesz podanie lekarstwa na już istniejącą chorobę do wstrzykiwania syfu zdrowemu dziecku w imię ochrony? W imię ochrony przed złoczyńcami zamknę cię w piwnicy, ok? Nikt cię wtedy nie napadnie. Wiem, że to głupia analogia ale tak właśnie widzę większość szczepień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos poprostu sie pomylil albo zle przeczytalas, 1,5 mln jest ogolnie dzieci w Austrii tzn osob do 15 roku zycia. 20% niezaszczepionych to 300 000 to i tak wiecej niz w Niemczech a zachorowalnosc maja jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co na to powiecie
"W związku z wojną ukraińską na terytorium tego kraju w wielu regionach dramatycznie pogorszyły się warunki sanitarne. Na wschodzie państwa nie funkcjonuje aż 32 szpitali. Ukraina jest na dobrej drodze do wybuchu epidemii, która może rozprzestrzenić się również do Polski. WHO ostrzega, że Ukraina może stać się wkrótce ogniskiem poważnych epidemii. I nie chodzi wcale o jedną chorobę. W grę wchodzi polio, błonica, odra, gruźlica i AIDS. Wszystko za sprawą ciężkich warunków na wschodzie kraju. Aż 32 szpitale przestały normalnie funkcjonować, ponieważ większość personelu uciekła z terenów objętych konfliktem. Wyczerpały się zapasy szczepionek. Kończą się również leki." adres calego tekstu http://www.medonet.pl/zdrowie-na-co-dzien,artykul,1705074,1,grozba-epidemii-chorob-z-ukrainy-w-polsce,index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co na to powiecie
Dalszy fragment "Najgroźniejsze dla Ukraińców mogą okazać się polio i odra. Poziom wyszczepialności na te choroby jest u naszych sąsiadów bardzo niski. Na szczęście w Polsce szczepienia te są obowiązkowe, więc polio i odra nie stanowią dla nas zagrożenia." Ha!? :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co na to powiecie
Halo? Mamy niezaczepionych na polio dzieci? Nie boicie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" hh29 dziś odnosnie suplementow: m.jnci.oxfordjournals.org skoro artykulik nie wystarczy." Artykulik z cyklu firmy farmaceutyczne zwieraja szyki aby oczernic zbyt duze spozycie splementow w celu niedopuszczenia do zbyt zdrowego spoleczenstwa." " some analyses have suggested the possibility of increased mortality" pewne analizy sugeruja mozliwosc... hahahaha sie przestraszylam chyba odstawie moje splementy bo niektore analizy sugeruja... mozliwosc... wikeszej smiertelnosci. Ale cyrk. Spozycie multivitamin zwieksza ryzyko smiertelönosc na raka prostaty Natomiast w badaniu napisane jest "Roznice miedzy badanymi spozywajacymi multivit a tymi nie nie moga byc zbadane przez co faktyczna zaleznosc miedzy spozyciem multivit a rakiem prostaty moze zostac zatarta " Jednym slowem badaniem tym mozna sobie najwyzej pokoj wytapetowac. Grupa badanych byla tak duza a badanie prowadzone bylo tylko ankietowo ze nie mozna zadnych wnioskow wyciagnac miedzy spozyciem witanin a rakiem prostaty. jednym slowem d**erele w tym artykule wynalezli sobie jakies badania pod wlasne dyktando i zadowoleni. mam wstawic linki udowadniajace ze wysokie spozycie splementow ma zbawienny wplyw na zdrowie? Nie wiem czy zdolasz to wszystko przeczytac tyle tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo.Nie boimy sie zadnego polio, bo znamy prawde a nie propagandowa papke. mianowicie polio to choroba w 99% przypadkow bezobjawowa, slynne paralize to 0,1% zachorowan w wiekszosci wyleczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie szkarlatyna tylko różyczka popieprzyłam choroby A ja na rozyczke chorowalam gdy mialam 18 lat ( nie bylam szczepiona) I nawet goraczki nie mialam tylko jakis tam stan podgoraczkowy,nie wierze by dzieci z powodu rozyczki w szpitalu wyladowaly i to akurat te nieszczepione...Skad w ogole wiesz ze jakies dziecko szczepione nie jest na czole ma to wypisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz to powiedz ofiarom polio w Afryce, sa ich tam cale wioski, inaczej bys zobaczyla ten ulamek procenta. Oslabiony organizm jest o wiele podatniejszy na duzo grozniejsza postac choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty bylas w tej Afryce w tamtej wiosce i widzialas chorych tak? A nie wiem czy wiesz,ze to wlasnie w Afryce sa najpierw testowane roznego rodzaju szczepienia o ich skutkach nikt nikomu nie mowi,dzieci tam umieraja od nich,zreszta nie tylko dzieci,ludzie choruja,no ale przeciez jak mozna w mediach podac to do wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale bym sie nie zdziwila,ze wirus ebola ktory teraz w Afryce zbiera swoje zniwo jest skutkiem testow szczepionki na to swinstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:45, twoje wypowiedzi sa tak debilne, ze szkoda slow. firmy farmaceutyczne produkuja szczepionki, ktore sa zabojcze, wiec firmy spiskuja, zeby to ukryc, ale prawdziwi naukowcy i piewcy postepu odkryli, ze to spisek. z suplementami jest odwrotnie. firmy farmaceutyczne je produkuja i ona sa bardzo zdrowe, ale zli ludzie spiskuja i pisza, ze sa zabojcze - co najlepsze z koncernow farmaceutycznych, czyli firmy same siebie pod**ywaja, ze ich produkt jest zabojczy... scenariusz tak je**iety, ze nawet na triller 3 gatunku sie nie nadaje. bez odbioru :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy to firmy farmaceutyczne produkuja suplementy? Ach sorry produkuja ale najgorszy syntetyzowany chemicznie szajs za 5 zl ktorego skutecznosc jest zadna a nawet sa szkodliwe ale dla mnie i wielu innych to zadne suplementy. Ja mowie o suplementach naturalnego pochodzenia z upraw najczesciej ekologicznych ze znikomym dodatkiem substancji dodatkowych. Takich suplementow nie kupisz od firm farmaceutycznych a wrecz czasami sa produkowane przez przeciwnikow firm farmaceutycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam naukowcy, poczytajcie i pooglądajcie ludzi i dzieci uszkodzone po szczepionkach, z całego świata... coraz większy opór szczepionkom jest, całe szczęście w usa ludzie nie popuszczają i podają do sadu o wielkie odszkodowania, i koncerny płacą! Może niedługo porzestanie im sie opłacać szczepić.... https://www.facebook.com/pages/Reakcja-mojego-dziecka-na-szczepienie/606046476092473?fref=pb&hc_location=profile_browser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto produkuje takie suplementy? swiety mikolaj? nie, firmy, ktore zeruja na naiwnosci ludzi. twoj organizm sam powinien pobuerac z pozywienia skladniki odzywcze! a suplementy tylko w stanach oslabienia. polacy zra najwiecej suplementow w ue, a zyja znacznie krocej niz w innych krajach. brak twojej logiki jest powalajacy - skoro wszystko jest spiskiem producentow lekow, to rowniez suplementy, tym bardziej, ze sa badania na ich szkodliwosc. lecz swoje dziecko rumiankiem i szalwia (ktora sama nazbierasz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie badania na ich szkodliwosc? Ten Link ktory wkleilas? Nie rozmieszaj mnie. Sami autorzy tych badan stwierdzaja ze w tych badaniach nie mozna jasno stwierdzic zaleznosci miedzy splementami a smiertelnoscia ale widze ty wiesz lepiej. Ponizej tylko kilka znalezionych linkow do badan pokazujacych jak suplementy potrafia wspierac zdrowie. http://www.news-medical.net/news/20140722/Iodine-supplement-can-reduce-central-foveal-swelling-in-RP-patients-with-CME.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×