Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Asiaa1992

fajne sklepy internetowe

Polecane posty

ja zazwyczaj kupuję w sklepach stacjonarnych, towar obejrzę dotknę;) wiadomo jak to baba, ale dla dziecka zdecydowanie kupuję w internecie, większe rzeczy wózek fotelik kupiłam na stronie: http://www.mamaija.pl/wozki-dzieciece, poza tym lubię kupować kosmetyki w internetowych drogeriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny i nie drogi sklep internetowy na którym zawsze można polegać to CzesciAGD.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych fajnych i godnych zaufania sklepów internetowych można doliczyć także Shan.com.pl teraz zamawialiśmy u nich artykuły szkolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.sklepledmax.pl www.sklepledmax.pl www.sklepledmax.pl www.sklepledmax.pl www.sklepledmax.pl www.sklepledmax.pl www.sklepledmax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiwienna
Modne i tanie ubrania mozna kupic tu http://www.tzch.pl/ . Towar jest sprowadzany ale płatności sa w złotówkach. Mysle, ze warto zobaczyć bo wybór jest naprawdę olbrzymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto tutaj dodać sklep internetowy z odzieżą sportową i obuwiem sportowym oraz akcesoriami dla sportowców, www.dip24.pl . Nie raz u nich kupowałam buty dla siebie i męża i nigdy nie mieliśmy żadnych problemów czy to z obsługą czy z wysyłką czy nawet z samym produktem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli interesuje Ciebie coś z z akcesoriów odzieżowych, ubrań, obuwia itd to polecam http://odkupuj.pl Masz wybór zarówno z nowych jak i używanych rzeczy, a w dodatku sama możesz coś sprzedać, co Ci już nie jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tamtym tygodniu zamawiałem samochodzik dla mojego synka ze strony www.alesmyk.pl i to są fachowcy godni polecenia sklep zabawkowy w środę zrobiłem zamówienie a w czwartek już go miałem polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, jeśli chcesz znac odpowiedz na swoje pytanie napisz do tarocistki. Dowiesz sie, czy wubor danego sklepu będzie trafiony i czy będziesz zadowolona z zakupow w nim.. Ja często korzystam w sprawach codziennych i ważniejszych z jej porad. Polecam tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleczka
uwielbiam ten sklep :) jest mega dobry i posiada bardzo szeroki asortyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak najlepiej mozna zaoszczedzic sobie na sprzecie ;p w sklepach sa okropnie drogie na przyklad telefony, a ja ostatnio jak kupowalam na okeygsm to zaoszczedzilam 2 stowki porownujac do tego co widzialam w sklepie :) tak wiec polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do sprzetu sie zgadzam. Jeszcze gorzej jest z oprogramowaniem, ktore w sklepach kosztuje takie pieniadze, ze az zal wydawac. Ja jak szukalam win 8 to myslalam, ze dostane jasnej goraczki, i nie kupilam w koncu, bo kosztowalo 600 zl! Dopiero poterm mi brat podeslal takie cos http://www.kluczsystem-sklep.pl/ i kupilam za 200 zl OEMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujący2
najlepsze cashbacki w Polsce ma e-candy, można tam zarabiać na zakupach swoich i innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka Kólka
A jakie wrażenie dobiegania.pl? :) kupuję u nich co jakiś czas, zarówno akcesoria do uprawnia sportu, odżywki, odzież sportową oraz obuwie. Nie dawno zamawiałam tam plecak, tego typu: http://www.dobiegania.pl/akcesoria-do-biegania-plecaki-asics-running-backpack-jungle-green-p-10896.html jest to bardzo wygodny plecak biegowy, który sprawdzi się nawet na długich dystansach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sklep www.sklep-biustonosze.pl fajna tania bielizna polskie marki , i mają super odzież sportową :) Mega miła obsługa tam jest <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek12
Kilka dni temu zrobiłem zakupy kołowrotka Okuma w tym sklepie wędkarskim www.wedkarski.com. Super profesjonalne podejście do mojej prośby o wybranie kilku modeli do moich łowisk i metod połowu .kołowrotek otrzymałem z szerokim opisem jego indywidualnej pracy i zastosowania , co najważniejsze opisem nie zerżniętym z internetu , tyko opisem ich doświadczeń wędkarskich. Prowadzę działalność i doceniam chęć przedsiębiorcy aby jego klient dobrze wydał swoje pieniądze a ja tak się właśnie poczułem na każdym etapie naszych rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam także BucikSklep.pl z równie miła obsługą i fajna kolekcją obuwia na jesień,naprawdę warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o fajne sklepy internetowe, to niedawno kupowałam sztuczne ognie na moje urodziny w http://www.pirofan.com.pl/ i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Mają znakomite ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leila naidne
Bóg jest miłością i kocha Cię bardziej niż ktokolwiek kiedykolwiek Cię kochał, jest to miłość szalona i niezrozumiała dla istot ludzkich a nawet samych aniołów, nie zmarnuj tej jedynej szansy którą masz- tego życia tu na Ziemi by pokazać mu że warto było za Ciebie umierać, oddawaj mu cześć co dnia, mów mu że jest Twoim Panem i proś by dał Ci dar w postaci Twojego prawdziwego głębokiego nawrócenia, proś gorąco a spłynie na Ciebie lawina uczuć niewyobrażalnych które odmienią WSZYSTKO co było, jest i będzie w Twoim życiu, WARTO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natknęłam się wczoraj na fajny sklep z oryginalnymi t-shirtami i bluzami. Mają na prawdę ciekawe wzory, takie nietuzinkowe :) Nazywa się www.moremoi.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://terapiasokami.pl/ - tu kupiłam wyciskarkę. Drogi sprzęt ale obśluga super! Doreadzili co jest najlepsze nie wciskali na jzdroższej i jeszcze dosłali diety. Profeska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinamalwina
Planujemy remont łazienki, znacie dobry i niedrogi sklep w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19870
Polecam Ci sklepbaterie.pl. Ja kupiłam dużo rzeczy do wykończenia mieszkania, wannę, umywalkę, wc, zlewozmywak i baterie. Ceny niższe niż w wielu miejscac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do fajnych sklepów internetowych to polecam sprawdzony przeze mnie Buty-Dla-Dzieci.com.pl można na nich polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×