Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwus13

Mamusie dzieci urodzonych w czerwcu 2014r

Polecane posty

Gość samasobie
się wylogowałam :) to ja byłam wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
W kwestii rolet, okien, drzwi mogę służyć pomocą bo to moja branża :) Tak Staś ma nie zagojoną szczepionkę pierwszą wciąż mu się ropka leje dlatego nie możemy szczepić dalej ani na basen iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
U nas tak brzydko że tylko do rodziców pojechaliśmy na chwilkę żeby mały się przespał w aucie chociaż trochę. Dziewczyny robiłyście już chrzciny? My mamy w październiku kupiłam taki piękny komplecik a mama moja narzeka że nie garniturek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Misi
Hej :) też mam córeczkę z czerwca ;) chętnie tutaj z Wami popiszę. Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redka, czasami takie chwilowe rozstania są dobre dla związku - przynajmniej tak to sobie tłumaczę ;) człowiek zatęskni, posmuci się, ale potem jeszcze bardziej docenia to co ma :) Samasobie - myślę, że wolna leniwa niedziela czeka nas za jakieś kilkanaście lat jak już koledzy i koleżanki będą ważniejsi, a my będziemy tylko przynudzały hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mama Misi! Agu, my już po chrzcinach, robiliśmy w ostatnią sobotę czerwca, najpierw kościól o 18 a potem kolacja w restauracji, mały zniósł znakomicie imprezę, ok. 20.30 zasnął na amen, jak coś jeszcze chciałabyś wiedzieć to chętnie udzielę informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agu, moje zdanie jest takie, że to ty ubierasz własne dziecko, a nie rodzina. Mój miał niebieską koszulę i szary sweterek, do tego muchę w kolorową kratę i ciemne spodnie - wszystkim się bardzo podobało, a mi najbardziej hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Misi witamy, napisz coś o maluszku. Mi się dziewczyny już nudzi. Ten mój facet to taka dobrota. Dzieckiem się zajmie, w nocy do malej wstaje, obiady co dziennie gotuje (nie to żebym nie potrafiła :)), zakupy zrobi. A i fajnie czas razem spędzamy, choć potrafi wkurzyć. My chrzciny prawdopodobnie w grudniu robimy, musimy znaleźć kościół w którym ksiądz zgodzi się Alicję ochrzcić bo my żyjemy bez ślubu i nasz ksiądz odmawia chrztu dzieciakom gdzie rodzice nie mają ślubu kościelnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redka - prawie ideał ;) piszę prawie, bo nie wierzę, że gdzieś na świecie istnieje; co do załatwiania chrztu to mnie się ksiądz pytał nawet o nasze zawody i zawody chrzestnych, co uważam za wielkie nieporozumienie, to co mi się spodobało to nie chciał żadnych pieniędzy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz ksiądz wyraża zgodę na chrzest dziecka tylko wtedy gdy rodzice w dniu chrztu wezmą od razu ślub :) cwaniak :) a ja ślubu nie chcę, lubię żyć tak jak żyję. Na całe szczęście kościołów jest dużo i coś znajdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas deszcz zaczyna padać, mam nadzieję, że jutro nie będzie deszczowo bo nie wyobrażam sobie całego dnia w domu. Zbieram się do spania. Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Witam nowa Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Tak się napisałam i post mi zjadlo nie wiem co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Witamy nowa Mama Misi :) myślałam że niedługo zostanie nas tylko trójeczka :) ale to weekend to pewnie dziewczyny ze swoimi ukochanymi a nie na necie siedzą ;) Ja kupiłam takie Wygodne będzie miał ale boję się reakcji reakcji rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Mi uznało za spam bo chciałam linki wysłać :( Znajdziesz z pewnością taki kościół najlepiej taki gdzie są braciszkowie jacyś oni bardziej tolerancyjni. Ja chciałam brata na chrzestnego dlatego tak późno chrzcimy bo nikt mu nie chciał dać zaświadczenia i w końcu musiałam szukać innego. Wczoraj dałam Stasiowi łyżeczkę soku z marchewki i jakby go mniej brzuszek bolał dziś też dałam zobaczymy jakie efekty. Ponoć to stary sposób. Teraz jeszcze czosnek powiesiłam nad łóżeczkiem na katar i kaszel :) Za niedługo szamanką będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej w sumie nie wiem co napisać heheh. Urodziła się 4 czerwca w szpitalu św Zofii w Warszawie. Jest chyba moim najgrzeczniejszym dzieckiem :) i ma na imę Michalinka (Misia). Imię wybrał mój syn, tak na szybko. A co do chrztu, bo widzę tu taki temat :) to my nadal się zastanawiamy. Z tą naszą wiarą to różnie bywa, ale chcielibyśmy dać jej jakiś wybór i żeby później nie miała problemów z bierzmowaniem itp. Ja myślę że jakoś na wiosnę ochrzcimy, ale to też zależy od pracy mojego męża i mojej. A Wasze dzieci mają rodzeństwo? Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Misi
To wyżej to byłam ja :) a reakcją rodziny się zupełnie nie przejmuj. Twoja sprawa i tyle. Ja nie mam teściowej, a teść bardzo sympatyczny i to taki mój tata, bo z rodzicami mam słaby kontakt :( Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Dokładnie nie ma się co przejmować innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Dorian będzie chyba jedynakiem bo maz nie chce drugiego dziecka, ale to długa historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mama Misi :) co rano sobie powtarzam, że jeszcze tylko kilka lat i się wyśpimy ;) Junior niby spi, ale mnie budzi każde jego kichnięcie, parsknięcie. w sumie to jak nie będzie z nami spał to juz powinno być spokojniej tylko pewnie zaczną sie poranne wyprawy do rodziców :) My już też po chrzcinach, robiłam 26 lipca, bo wtedy chrzestna przyleciała na urlop. też miałam zagwozdkę czy ksiądz mi się zgodzi, bo ona bez ślubu mieszka z chłopakiem (planują w przyszłym roku), ale zapowiedziałam, że albo ona albo chrzcin nie będzie. na szczęście się udało :) nie ubierałam dziecka w garniturek, miał białego pajacyka, ale nie z materiału tylko jakby na szydełku czy drutach zrobiony, z takiej siateczki. idiotycznie to brzmi jak piszę, ale ładnie wyglądało. za mały był jeszcze na ubieranie w garniaczek ;) Mój jest jedynakiem i w tej chwili upieram sie, że tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można dolaczyc? :) mój syn urodził sie 27 czerwca, tyle ze w 31 tygodniu. Termin miałam na sierpien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
limfa,moja siostra urodziła w 32 tyg.Ile ważyło Twoje maleństwo?Wszystko w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Misi, oprócz Ciebie to chyba tylko Mama Ala ma dwójkę - ja też mam tylko jedno; gdyby ciąża kończyła się tak, że pewnego dnia budzę się rano a obok mnie maleństwo leży to super, mogłabym być w kolejnej ciąży ;) Limfa - witaj, napisz coś więcej o dzidzi proszę My już od godzinki nie śpimy, rano zawsze wstaję zupełnie nieprzytomna. Te dni to mi przelatują przez palce... Miłego dnia, szkoda, że taki pochmurny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly wazyl 1880 i mial 48 cm, wiec nie byl az takim maluszkiem. Na szczescie jest zdrowy, chociaz mamy mnostwo kontrolnych wizyt lekarskich. Teraz maly wazy ok. 5200 i nosi ubranka 62 :) Wasze dzieci tez domagaja sie jedzenia co 3h? Moj czasem ma takie noce ze spi po 5 godzin, ale czesciej sa takie jak dzis: pobudka rowno co 3h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limfa, mogę się tylko domyślać ile nerwów musialaś przejść... ale rzeczywiście maluszek to to nie był ;) mój synek jak zostanie nakarmiony o 19.30 to budzi się po 3, ale w ciągu dnia zjada posiłki tak właśnie co 3 h tylko teraz staram się wydłużyć mu czas oczekiwania i wychodzi mniej więcej 5,6 posiłków w ciągu doby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Misi
Ja mam trójkę dzieci ;) i Misia to tak co 3/4 h domaga się posiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Limfa a z Tobą wszystko dobrze? jak się jest w ciąży to wszyscy pytają jak się czujesz ale jak urodzisz to każdego obchodzi już tylko maleństwo :) Ja bardzo chciałabym drugie dziecko i to w miarę szybko, ale m sie zapiera. to dziwne bo ja cały czas wstaje do Stasia i ja się nim zajmuje ale m uważa ze drugiego by nie zniósł a ja odczekam trochę i sam zatęskni za malutkimi stópkami do całowania dziewczyny sok z marchwi zadziałał druga noc bez kolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Karolina - czasem lepiej zostać przy jednym niż na siłę starać się o drugie mimo że się tego nie czuje. Ja mam znajomą co urodziła drugie "bo tak wypada, znajomi mają po 2-3 a oni tylko jedno " dla mnie to nie argument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×