Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość werys
Tak termin na czerwiec 23 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja też mam termin na czerwiec:) dziewczyny męczą Was okropne mdłości? Jak sobie radzicie? pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aliszon,tez robiłam tam badania w pierwszej ciąży.u dr R.Kuźlika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak wrażenia? Ja jeszcze tam nie byłam. Chodzę do dr Zduna z tym że do Zielonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdłości jako takie miewam już rzadko. Teraz męczy mnie totalna niechęć do jedzenia. Na co nie spojrze w lodówce to od razu mnie odrzuca. Walcze sama ze sobą żeby zjeść cokolwiek. Już wolałam chyba jak miałam mega zachcianki i nie mogłam się niczym najeść. Teraz jestem non stop głodna ale na nic nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aliszon,byłam zadowolona.badanie dokładne,sprzęt bardzo dobry.byłam tam w 22+1 i 31tc.w tej ciąży chodzę do innego lekarza i w innym miejscu robię badania prenatalne(również 3/4d z płytką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem nowa, na imię mam Monika wkrótce do Was dołączę. Mam pytanie do Aliszon. Kiedy był pierwszy dzień ostatniej miesiączki i jakie masz cykle (co ile dni). Pytam, ponieważ ja ostatnią miałam 12. 09 a cylke mam co 25 dni i robiąc usg 08. 11 moja dzidzi miała około 1,2 cm - myślę, że trochę mało. Proszę o odpowedź. Pozdrawiam, Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, ostatnią @ miałam 18 września. Cykle miałam regularne co 26 lub 27 dni. U mnie na usg 8.11 wyszło ze Bobas ma 1,50cm i lekarz powiedział że idealnie. Pęcherz ciążowy za to mam duży bo ponad 38mm. Myślę że skoro lekarz nic Ci nie mówił to chyba nie ma powodów do zmartwień.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Dziewczyny czy któraś z was miewa bóle głowy ? Mam migreny od dziecka , przy ataktu brałam silne środki , często ładowałam na pogotowiu. Teraz nie mogę nic , wspomagam się tylko plastrami żeloeymi , które chłodzą głowę . Macie jakieś sposoby na radzenie sobie z bólem głowy ?? Ps pamietam jak byłam nastolatka , i byłam na pogotowiu lekarka powiedziała ze po ciąży mi pewnie przejdą te migreny :P no cóż zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Ladywader ja też mam migreny, ale póki co to miałam tylko bóle głowy w ciąży, zdecydowanie słabsze. Radzilam się lekarza, co gdyby było naprawdę źle- paracetamol w najgorszym wypadu, czyli apap, ale mam nadzieję, że nie będę musiała korzystać i zimny okłady wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Nie sięgałam jeszcze po Apap ale dziś nie daje sobie już rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Współczuję Lady, może melisa, sen i zimny okład. Jak nie pomoże to paracetamol, np. Apap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam drogie koleżanki mam termin na 4 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,u mnie troszkę lepiej ale to chyba zasługa mojej mamy która przyjechała w odwiedziny:-) jakoś jej obecność dodaje mi otuchy!! Dziś byłam też na wizycie u ginka,wszystko na szczęście w porządku. Dzidzia ma już 3cm i rozwija się zgodnie z tygodniem ciąży "książkowo":-) na usg widziałam jak się już rusza,ale to był słodki widok. Zakochana jestem w tej kruszynce. Mój mąż,który zawsze ze mną jest też wyglądał na bardzo poruszonego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Cześć gościu :) ja wizytę mam w piątek 14 go , mam nadzieje ze wszystko jest ok, nienawidzę się nakręcać , ale naokoło słyszę tylko o poronieniach, problemach itp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Ja też idę w piątek, już bym chciała widzieć tą małą dzidzię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas pomyśleć o kreacji ciążowej na święta! Zapraszamy na wyprzedaż sukienek ciążowych! szczegóły: http://sklep.brzuchatki.pl/pl/promotions/1/full Ponad to: - staniki CIĄŻOWE od 10 PLN! - koszule DO KARMIENIA, koszule CIĄŻOWE, koszule DO PORODU już od 19,50 PLN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
co ile macie wizyty ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollipop__
hej. można dołączyć? Mam termin na 18 czerwca, ostatnia @ 11 września. Serduszko puka, dzidzia ok Mam strasznego lenia, nic mi się nie chce. pracuję jeszcze, ale czuję, że za chwilę nie dam rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Ja przez krawienie nie pracuje . Wracałam z l4 dwa razy , stres i od razu plamienie . Lekarka zdecydowała ze powinnam zostać w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi_89
hello :) przyłączam się :) mam termin na 16 czerwca. Póki co jest dobrze, choć o dziwo prawie bezobjawowo - zero mdłości, jedynie czasem potworny ból głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laola89
Cześć dziewczyny, to może i ja się dołączę :P termin na 14ego czerwca miał być, ale dzisiaj na usg już ponad 10 tydzień, więc chyba na początek czerwca ;) Jestem super szczęśliwa, zwłaszcza, że w ciągu ostatniego roku poroniłam 2 razy... Mdłości miałam okropne, na szczęście zaczynają mijać. Pomagały mi przy mdłościach herbatki z plasterkami imbiru- nawet jak nie eliminowały ich do końca to sporo osłabiały :) przy życiu trzymają mnie głównie owoce- wszystko inne jest beee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi_89
hehe, to ja znów słodkiego nie mogę.. za to wszystko co słone to jest ostatnio przeze mnie ubóstwiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Witam nowe mamusie. Lady ja chodzę co 2 tygodnie po l4, nie wiem dlaczego tak często, ale tak sobie lekarz ustala. Plus jest taki że mam usg co 14 dni. A jak inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMD86
Witam Panie ponownie ... odebrałam wyniki krwi i okazuje sie ze ja mam RH - a ojciec dziecka Rh + czy ktoras z was tez jest w takiej sytuacji ? co lekarz powie kiedy przedstawię my te wyniki? wizytę mam dopiero za tydzień ...bardzo mnie to martwi mimo ze wszedzie jest napisane ze w 1 ciazy to nic groźnego ale same wiecie mam ogromne obawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi_89
ja mam 0 RH"-" mój mąż A RH"+". Lekarka powiedziała że przy pierwszej ciąży nie ma problemu jeśli nie było wczesniej poronień. Przy porodzie coś tam mają podać, żebym mogła w kolejną ciąze zajść. Ale mówiła, ze teraz to żaden problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Ja tez mam badania za 2 tyg i l4 tez tak dostaje. Z tego co wiem to teraz medycyna radzi sobie z konfliktami grupy krwi nie zmartwiaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszon
Cześć Kobietki. widzę że sporo nowych Czerwcówek przybyło-super:) U mnie bez większych zmian. Dalej męczą mnie mdłości i walczę sama ze sobą żeby jeść cokolwiek. Najchętniej leżałabym w łóżku całe dnie.W poniedziałek mam wrócić do pracy i jakoś sobie tego nie wyobrażam. Chyba czas już na zwolnienie. A jak u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Ja mam do jutro zwolnienie ale nie będę już raczej wracała do pracy . Jutro badania przed każdym obawy czy aby napewno wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi_89
Ja w sumie i tak pracuje w domu więc z tym nie mam problemu :) gorzej z moją drugą pracą, bo prowadze fitness :P ale lekarz póki co pozwolił mi dalej prowadzić, tylko nie skakać. A wizyty u lekarza miałam na początku co 2 tygodnie, bo luteine musiałam brać i wtedy leżałam też w łóżku, ale teraz już mi powiedziała, że wszystko jest ok i następna wizyta za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×