Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Ladyvader
Aliszon dobra wiadomość !:) ja ode dziś na 16 :) krew i mocz tez mam na styczeń 3 macie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Jestem po :) wszystko ok para rak i para nóg :) zdrowy dzieciak. Zrobiłam badanie z krwi , tydzień bede czekać na wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila1976
Trufla33 to u nas wszystkie wyniki podobne tylko kość nosowa wyszła 1,10mm a u Ciebie 0,9mm pozostałe parametry podobne i u nas też będzie na 70% dziewczynka, bardzo się cieszymy i mamy nadzieję, że tak zostanie bo mamy już 2 chłopaków łobuziaków hehe Aliszon super, że mdłości Cię opuściły :) u nas też już o niebo lepiej, już mnie tak nie mdli z byle powodu ale nadal muszę uważać na czosnek i cebule bo jakoś odrzuca mnie od tych smaków. Za to u mnie chłopaki się pochorowali, obaj gorączkowali i starszy ma anginę ropną ale w początkowym stadium (już wrócił do żywych bo 2 dni zdychał) a młodszy nabawił się wirusa bostońskiego nie wiem nawet skąd, bo odkąd ja w ciąży prawie nie wychodzimy z domu. Mnie zaczęła wczoraj robić się opryszczka na ustach (i to już reguła bo w każdej ciąży miałam/mam opryszczkę) ale szybko zareagowałam i dzisiaj już prawie śladu nie ma po niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Tez mam opryszczkę jedna wyleczyłam dzisiaj wstaj****ch i druga , kupiłam plastry mam nadzieje ze pomoże , przynajmniej jest przykryte i sie nie roznosi nienawidzę tego ustrojstwa :(. Ja z mojego badania prenatalnego nie jest zadowolona ale lekarka mówi ze wszystko ok wiec nie bede panikowała ale na drugie napewno pójdę w inny miejsce. Ps podobno wyszła dziewczynka a ja ciagle czuje ze to będzie chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Ladywaver czemu nie jestes zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Lekarka nie poświęciła mi nawet inut swojego cennego czasu aby odpowiedzieć na moje pytania , nie dowiedziałam sie niczego z wynikami dzwoniłam do swojej lekarki, wspomagałam sie tez internetem. Od lekarki usłyszałam tylko Że wszystko ok. Nawet dokładnego wieku ciąży mi nie określiła powiedziała ze jest tak jak wychodzi z obliczeń. A na zwykłym usg mam różnice ok tygodnia(stwierdzona po wielkości dziecka i reszty wymiarow) juz tam nie pójdę, ja wiem ze dla lekarzy to jest rutyna ale dla pacjentek szczególnie takich które po raz pierwszy są mama juz nie. Poza tym cała atmosfera nie fajna , chłopak uparł sie na film z usg który trwa 6minut, mimo zgłoszenia na początku badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
Ladyvader nie stresuj sie;) wrazie nie daj Boze bylo by zle musialaby Ci o tym powiedziec;)) a czemu sie czujesz na chlopaka??:)) ja nie wiem na co sie czuje ;) w 12 tyg powiedzial wlasnie na badaniach prenatalnych ze to chlopak;) co by nie bylo i tak sie uciesze;) byle zdrowe;)))) aczkolwiek watpie zeby cos w 12 tygodniu widzial;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Jak czuje hmm , jakoś jak sobie chce wyobrazic przyszłość to wyobrażam chłopaka, ciagle mowię on , śni mi sie syn a nie córka , jak ktoś pyta o imię mowię chłopięce, rozglądam sie tylko za chlopiecymi rzeczami , zabawkami, nie wiem dlaczego tak :) ale czuje naprawdę ze to chłopak, ta pani swoimi 60%nie przekonała mnie ze będzie dziewczyna , poczekam do następnego badania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia chyba Tomka
ja od poczatku mialam tak na rozowy;))) tylko ten kolor przyciagal moj wzrok;)) teraz jak wiem ze ma byc prawdopodobnie jak to lekarz okreslil chlopak to zaczal mi sie podobac niebowyyy;))) i tylko na ten kolor zwracam uwage;))nie wiem jaka jest roznica bo jestem w pierwszej ciazy;))) dluuugooo wyczekanej;) dlatego tym bardzie nie wazne kto;)) wazne zeby zdrowe sie urodzilo;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszon
Cześć kochane! Co u Was? My dziś zaczynamy 14 tc i czujemy się dobrze. Poza bólem kręgosłupa który nasila się przy wysiłku w sumie nic mi nie dolega. Kręgosłup już od dzieciństwa mam chory a teraz w ciąży jeszcze bardziej to odczuwam. Na szczęście nie chodzę do pracy i co jakiś czas mogę sie położyć i trochę poleżeć a ból też delikatnie ustępuje. Lada moment będą święta i mi już się udzieliła ta świąteczna atmosfera jak nigdy. :) To drugi raz kiedy spędzam święta będąc w ciąży i uważam że to jest podwójnie magiczny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po co mies wizycie u ginekologa, wszystko ok, sprawdzała mi szyjke i macice. Nast wizyta w styczniu. Nie robiła Usg bo tydz temu miałam Usg prenatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Ja znowu chodzę ospała , dziś spałam 10h , poszłam na egzamin, i po egzaminie poczułam sie jakby ktoś ze mnie cała energię spuścił :( poza tym jest ok. U nas 15 tc, powiedzcie mi czy jest możliwe abym juz coś delikatnie czuła ? Miałam dwa razy takie inne uczucie , napewno inne niż tzw. Bulgotanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
ja codziennie spie po 11 godzin;))) ah jak mi dobrze;)) moze i cos rzeczywiscie poczulas;)))) sama wiesz najlepiej i znasz swoje cialo;)))ale fajno;)) ja jeszcze nic nie czuje poza glodem;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej:) ja tez już pomału czuje jakies ruchy;) tak jakby rybka sie krciła;p jestem w 16 tyg. ciąży i jak dotąd czuje sie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyvader
tylko nie wiem czy to co czuje to to co chciałabym czuć hehe ;) , ale coś w tym jest, że jest to uczucie jakby rybka się miotała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila1976
ja w dwóch pierwszych ciążach ruchy czułam od 16tc a teraz jestem w 14tc a już od dobrego tygodnia jak leżę na brzuchu z podkurczoną nogą to czuję dzidzioszka :) ogólnie szczuplak jestem może dlatego tak szybko czuję ruchy dziecka, ale wspaniałe to uczucie :) dzidziuś malutki ale daje już znać o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety, mnie też się wydaje ze już czuję swojego Groszeczka. W pierwszej ciąży ruchy poczułam w 18,5 tyg, pamiętam to jak dziś! Oglądaliśmy z mężem tv wieczorem, leżałam na lewym boku i poczułam takie lekkie puknięcie, które później już się powtarzało za każdym razem jak się kładłam. Teraz w sumie przedwczoraj wieczorem też leżałam na lewym boku i poczułam takie delikatne puknięcie. Dziś połolżyłam się na chwilkę w ciągu dnia i poczułam to samo. Mój gin mówił że spokojnie w tym tygodniu moge już czuć malucha, bo w drugiej i kolejnej ciąży ruchy czuje się wcześniej, macica jest już inaczej ukształtowana niż u pierworódki, więc myślę że to raczej to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LV
Dziewczyny słyszałyście o tym gadżecie why cry? Rozpoznaje PODOBNO co jest powodem płaczu dziecka :) Haha nie mogłam sie wczoraj temu nadziwić , jest sporo filmów w necie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Cześć mogę się przyłączyć??? Mam termin na 9 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
witamy Aleksanda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Czesc dziewczynki, mam pytanie . Od dwoch dni kluje mnie serducho, ciezko mi sie oddycha, czy ktoras z Was tak miala? Normalnie poszlabym do lekarza, ale nie mieszkam w Pl a tutaj podchodza bardzo olewatorsko do wszystkiego....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
nie mam pojecia ... ja talk nie mam;) aczkolwiek zadnych objawow ciazowych nie mialam i dalej nie mam;) ale gdzies czytalam ze na tym okresie oddech staje sie ciezszy,wiec moze to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1989
Anett ja tak mam tzn. może nie dokładnie kłucie tylko bardziej kołatanie. Ale u mnie to jest tarczyca spowodowane bo ostatnie wyniki wyszły mi troche kiepskie ze względu na wymioty które mnie meczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Dzieki dziewczyny za odpowiedz. Ja tez kiedys mialam tarczyce, pozniej przeszlo , robilam badania z miesiac temu, ale do tej pory nie wiem jakie sa wyniki , posrany kraj... Moze przejdzie za niedlugo i niepotrzebnie panikuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Mi tez sie zdaza mieć ciężki oddech . Dziewczyny są tu takie co robiły po badaniu prenatalnym test z krwi i maja juz wyniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Ja miałam tylko usg genetyczne ale to chyba jest obowiązkowe i lekarz sam wykonuje je bez żadnego "ale" . bo nie znam się na tym kompletnie to moja pierwsza ciąza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Ladyvawer ja mialam test pappa czyli test z krwi, mam wyniki do odebrania w Katowicach w Feminie, oczyw musze to uczynic osobiscie Moze jutro tam podjade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamsuka Ktosia
Ladyvader ja mam juz w domu wyniki;) a cos Cie niepokoi?? chcesz porownac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makówki 2015 maja ponad 3700 odpowiedzi, wiedziałam ze u nas to wielka kicha!!! Nudy jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×