Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Ladyvader
Ja mam tez 12 badania Wera. Lekarzy niepokoi moje łożysko :( . Mam wskazanie do ciagłego leżenia ,w ogóle tych świat nie czuje . Mam nadzieje ze i u mnie i u Ciebie Wera wszystko będzie wporzadku. Naprawdę jestem juz zmęczona ciągła kontrola śluzu bólu , masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Ladywaver wiem co czujesz bo my z mężem tez mamy średnie święta. Mam mln myśli w głowie odnośnie tego wyniku ale jestem nastawiona pozytywnie A co masz z tym lozyskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Miejscami jest zmniejszone echo tak mam napisane na wypisie ze szpitala ale pytałam o co chodzi no to generalnie nie pracuje jak potrzeba wspomagam go Luteina ,no zobaczymy. Każde wyjście do toalety czy uczucie ze cos leci od razu stres :( . Mam nadzieje Wera ze mimo wszystko bedą te Święta Radosne i Ciepłe a w styczniu okaże sie ze cała panika była na nic , i wszystko w czerwcu skończy sie z pozytywnym finałem. Wam dziewczyny tez życzę wszystkiego dobrego w te święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Z okazji Świat chciałabym Wam życzyć wszystkiego co dobre, samych pogodnych dni, spelnienia marzeń a przede wszystkim dużo zdrowia dla Was i dla maluszków :) niech rosną zdrowo i będą dla Was źródłem samych szczęśliwych chwil! Wesołych Świat! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Jak tam dziewczyny po Świętach ?? Wera jak samopoczucie ? Kiedy wybieracie sie na drugie prenatalne ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Cześć:) jutro bede dzwonić zeby sie umówić do feminy do katowic na polowkowe Ja czuje sie ok Poczytalam na forach w Google na zagranicznych forach tez no i czekam na wynik który ma byc po 12 stycznia. Ogólnie czuje sie ok i spowrotem cieszę sie ciąża A Ty jak sie czujesz ladywawer? Jak lozysko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Ja się umówiłam na lubinowa bo w gyncetrum to tragedia.u mnie od pukać spokojnie. Dziś kończę antybiotyk muszę zbadać krew i mocz ponownie ,nie mam tez plamien wiec myśle ze jest ok, ale dowiem się dopiero 12 tak jak i Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Na lubinowej tez robią polowkowe? Ja juz swoje skierowanie ktore było na 13 tydz pren i 20 tydz polowkowych zostawiłam w feminie. A propo lubinowej moj maz chce żebym tam rodziła choć to za duże słowo bo bede mieć pewnie cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Ostatnio leżałam w klinicznym na ligocie i jest strasznie :( zostaje jeszcze na Bogucicach , Łubinowa, i Raciborska .... Wybieranie mniejszego zła . Będę na badaniach na Łubinowej to zobaczę jak wyglada ten szpital .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wera33 wcinam sie wam tu na forum ALE chce ci cos napisać........ Nie martw sie będzie dobrze mam taka nadzieje .. Mam znajoma która w tamtym roku zaszla w ciaze nie chodziła na badania do gin. A jak poszla byla juz w 4 prawie w 5 miesiącu. Okazalo sie ze dziecko moze byc chore porobili badania i powiedzieli ze dziecko urodzi sie z wada downa 3 stopnia czy cos takiego. Dziewczyna sie zalamala dostala zgodę na usuniecie dziecka mimo ze juz na aborcje bylo za późno. Wierzyla w to ze da rade z dzieckiem chorym i postanowila urodzić. Gdy przyszedl termin porodu byla bardzo zdenerwowana nie widziała czy da rade zwlaszcza ze mąż ja zostawil . Nie chcial chorego dziecka! Stal sie cud urodzila zdrowego ślicznego chlopca! Jak to wytlumaczyc? Zwlascza ze badania tak wychodily? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Dziekuje gosciu powyżej za słowa otuchy. Jest cały topić o lubinowej ale od znajomych słyszałam ze sobie b chwała :) moja koleżanka po cc juz po 3 dniach w domu była a ja w Chrzanowie jak urodziłam w pn to w sobotę dopiero wypisana zostałam. Tyle ze b dobrze mi tam zrobili cc żadnych powikłań itp Ale idz ocen. Jak bym sie nastawiała na sn to tylko ten szpital na lubikowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Nastawiam sie na cc a i tak rozważam Lubinowa. Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Moja ginekolog jest z katowic ciekawe jaki szpital mi zaleci, ale jak mam mieć cc to najważniejsza jest dla mnie opieka po operacji, tzn czy pielęgniarki zajmą sie dzieckiem jak ja nie bede w stanie wstać itd a czemu nastawiasz sie na cc? Podobno w Anglii jest tak ze przychodzisz na porodówke i Ci sie pytają czy chcesz rodzic sn, z zzo czy chcesz cc :) u nas wybierają za ciebie i to najcześciej jednak sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Ja psychicznie nie wydole ale to długa historia. Moja lekarka tez jest z Katowic zapytam ja przy okazji gdzie by poleciła, bo ona sama jest w ciąży wiec pewnie mnie komuś odda , do porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
LadywAwer to zasięgnij info, i podziel sie tym kafe. Jak samopoczucie? U mnie ok brzunio rośnie, dzień za dniem leci, chociaż czuje sie ocięzale, ospale i wchodzenie po schodach to wysiłek. Conajmniej jakbym juz ze sto kg ważyła A i apetyt dopisuje co mnie wcale nie cieszy Bo jak tak dalej pójdzie to zamienię sie w beczulke. Napiszcie ci u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Z tym wchodzeniem po schodach to faktycznie, mieszkam na 4 pietrze cos o tym wiem ...:) brzuch tez rośnie i apetyt tez rośnie :(. sporo śpię , książek nie czytam , nie mogę sie skupić , wiec całe dnie albo oglądam tv albo wychodzę gdzieś z domu. Staram sobie urozmaicać czas . Nie wiele mogę robić ( jeśli chodzi o wysiłek fizyczny ), to jestem ograniczona . A tak sobie obiecywałam ćwiczyć na piłce .... Jakie plany na sylwestra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WERA Ja już jestem w 25 tc. Jestem troszkę młodsza od Ciebie. NT w 13 tygodniu również miałam 1,9. Ale na test PAPPA nie poszłam, bo również mój lekarz powiedział że to statystyka i czekałam do drugiego USG prenatalnego, które wyszło dobrze. Myślę, że nie powinnaś się denerwować. Twoja dzidzia jest zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Wszystkiego najlepszego w nowym roku kobietki, szczęśliwego rozwiązania, zdrowych dzieciaczkow i zdrowka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Jak Wam minal sylwester?? U mnie w domku, wypilam lampeczkę picolo truskawkowego i w zasadzie przespalam całego sylwestra. Nigdzie nie poszliśmy. A jak sie czujecie, co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Myśmy tez zostali w domu, żal nam było jechac na imprezę i wracać ok pierwszej bo i tak bym dłużej nie wytrzymała. Jestem w takich wyjściach nocnych b marudna, a zazwyczaj było inaczej. Właśnie moja koleżanka obwieściła na fejsie ze jest w ciazy i ma termin tak jak my. Moze do niej napisze. Ja czuje sie ok, troche czuje bulgotania w brzuchu, cały czas sie stresuje wynikami testu Nifty, a tu jeszcze tyle czasu. A co u reszty słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Ja tez byłam w domu i tez opilam sie piccolo wiśniowym :) mieliśmy znajomych u nas , poszłam spać o 6 ale było super. Co prawda nic nie potanczylam bo mi nie wolno ale i tak sie dobrze bawiłam . Ten nowy rok napewno przyniesie zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Wera- nie stresuj sie, bedzie dobrze na pewno. Twojemu maluszkowi jest smutno , jak Ty jestes smutna, przezywa wszystko razem z Toba. Ale latwo komuś radzić, uspokajać jak sie nie jest w takiej sytauacji:/. Mam tak samo jak Ty z tym wychodzeniem. Marudzę dlatego staram sie nie wychodzić . W zasadzie to czuje jak tracę przyjaciół, na razie nie maja dzieci ani w drodze ani w ogóle ani nawet w planach , mniej do siebie dzwonimy spotkania sporadyczne... A co do bulgotania w brzuszku to ja nic takiego nie czuje. A to 17tc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
Aleksandra a w jakim wieku jesteś jak mogę zapytać ? U mnie właśnie odwrotnie wszyscy juz dzieci mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Czesc dziewczyny !! My sylwestra tez spedzalismy w domu... poza tym bylam dzis w pracy wiec ... czuje sie dobrze, 8 stycznia idziemy do lekarza moze dowiemy sie kto mieszka w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Mam 26 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Dzień dobry, juz nie śpię od 5 bo poczułam wielki glod, musialam sie najeść. Milego dnia Kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1989
Czesc dziewczyny. My byliśmy u siostry tylko chwile posiedzieć a tak to w domu. Tez nie dam rady zbyt długo wysiedzieć dlatego żadnego wyjścia nie planowaliśmy. ja wizytę mam w poniedziałek - już się nie mogę doczekać żeby podglądnac małego :) mam nadzieję ze wszystko będzie ok. Wyniki mi się troche poprawiły, a i mdlosci się zmniejszaja także idzie ku lepszemu. Pozdrawiam Was ciepło trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i chciałam Was jeszcze zapytać czy nie macie problemów ze spaniem? Ja się potrafię budzić po kilka razy w nocy i na tym się kończy moje spanie. Przesiedze godzinę, pol i zasypiam a po chwili od nowa to samo. I na dodatek jeszcze te sny... Przez cala noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Mania- ja mam identycznie. Ja juz o 1 w nocy jestem wyspana leze do 3 troszkę pośpię a juz o 5-6 szybko do kuchni po sniadanko:)moj facet mowi , ze zwariować mozna z tym moim spaniem :) Czy Was lekarz wysyła co miesiąc na badania krwi? Ja chodze państwowo a Wy? Wizyte mam co miesiąc a tylko raz mialam skierowanie na wyniczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę troche panstwowo troche prywatnie. I badania mam praktycznie co miesiąc a w listopadzie to miałam częściej bo w szpitalu mi dodatkowo chyba z 5 razy robili. Teraz też byłam w tym tygodniu - krew, mocz i tsh. A pierwsze badania to w ogóle jakieś rozbudowane były, bardzo dużo rzeczy sprawdzane, juz nawet nie pamiętam co dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×