Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość gość
Muniek dziekuje. Podaj mi jeszcze prosze jaki kwas zazywaz chodzi mi o nazwe. A z jakiej czesci niemiec jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hckelhoven przy granicy z holadia .od duseldorfu ok.60 km. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muniek84 ciesze sie ze nie jestem z tym zmeczeniem sama:) dla mnie to zupełna nowośc bo w pierwszej ciązy z córcią od początku tryskałam energią i nie pamiętam momentu w I trymestrze żebym była jakaś zmęczona mocno i zasypiala na siedząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliszon ja pije zieloną herbate zamiast kawy i bardzo pomaga na sennosc :) Jak zawsze smakował mi bigos mojej mamy tak teraz poprostu zaczoł mi śmierdziec :P ...czos czuje że mamusia sie domysla że jestem w ciąży :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliszon ja mam tak jak Ty w ciąży z córcią, jednak jest więcej takich osobliwych przypadków.Zamiast senności z widokiem na klozet, rozpiera mnie energia :-) . To się może zmienić, ale póki co cieszę się chwilą. Adrianna ja używam Ivostin zieloną serię, bardzo mi służą kosmetyki tej firmy, do tego Vichy również z zielonej serii (dobrze nawilża, nie zapycha).Generalnie teraz jestem w fazie kiedy cera mi się poprawia, 2 tygodnie temu miałam wysyp niczym nastolatka. Dziwnevsą te ciążowe sprawki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...........wiek..........termin porodu......która ciąża..........płeć joaaaaa______33_______2.06___________1___________? kokosek89____25______2.06____________2___________? Anett304______23_____3.06____________1___________? yoasiunia______25_____8.06___________1___________? razem_razniej___20_____9.06___________1___________? Muniek84______30_____13.06___________1___________? Zu_85__________29____15.06___________2___________? Adrianna86_____28_____15.06___________2__________? monika62015__________18.06___________1 ___________? Weronique33____33_____23.06__________2____________? Aliszon_______23_______24.06__________2____________? Vita84________30________x_____________1__________? monia194_____x_________x_____________1__________? weronique33___33_______x_____________x__________? maja1234_______x_______x____________x___________? Lila1976 _______29_______x ____________5___________? gocha89_______25_______15.06_________3___________?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia194 dzięki na pewno wypróbuję ten sposób z zieloną herbatą. Kiedyś uwielbiałam ją pić ale dawno właśnie tego nie robiłam. Vita84 zazdroszczę, ja najchętniej nie wstawałabym z łóżka. Rano podnieść się do pracy to jak przesunąć górę. Mam nadzieję ze z każdym tygodniem będzie się to poprawiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie na darmo mowia ze kobiety w ciazy pieknieja.Ja nigdy nie mialam tak pieknej cery i wlosow jak w pierwszej ciazy. Teraz tez jest ok, tylko troche sucha skora.Ten problem mam jeszcze z przed ciazy.Za malo pije wody i nie moge sie przemoc ;/ Musze pomyslec o Ivostinie.Rozumiem ze nie ma przeciwskazan w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivostin jest robiony na bazie naturalnych składników, w porównaniu do La Roche Posey (używałam serii do cery problematycznej) Ivostin jest bardzo delikatny. Absolutnie nie jest żadnym pochodnym wit. A więc nie trzeba się bać:-) .Polecam emulsję silnie nawilżającą. Używam też Vichy Normaderm i również jestem bardzo zadowolona. Adrianna po ciąży piękne włosy i ładna cera zniknęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z cera wlasciwie nigdy nie mialam problemu ale wlosy...ech... W ciazy poprzez hormony zatrzymuje sie ich wypadanie wiec sa geste.Jednak w okresie kolo 3 mies od porodu wszystko powoli sie reguluje i wypadaja nagle.Wypada ich cale mnostwo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po pierwszej ciąży miałam na czole łyse zakola jak pan w średnim wieku. Niestety mi zadne suplementy diety nawet te przepisane na recepte nie pomagaly.Dopiero gdzieś po pół roku zaczęly mi odrastać włosy i mialam mnóstwo baby hair. Teraz mam włosy do pasa i trochę się obawiam ze je strace bo dosyć długo je zapuszczałam i dbałam o nie. Chociaż z drugiej strony po porodzie zmiana fryzury dobrze robi więć może wtedy pokusze się na krótsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliszon mialam identycznie.Serio myslalam ze wylysieje i zostana mi takie placki na glowie... Po paru miesiacach wszystko sie unormowalo ale nigdy nie zapomne mojego strachu wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick...........wiek..........termin porodu......która ciąża..........płeć joaaaaa______33_______2.06___________1___________? kokosek89____25______2.06____________2___________? Anett304______23_____3.06____________1___________? yoasiunia______25_____8.06___________1___________? razem_razniej___20_____9.06___________1___________? Muniek84______30_____13.06___________1___________? Zu_85__________29____15.06___________2___________? Adrianna86_____28_____15.06___________2__________? monika62015__________18.06___________1 ___________? Weronique33____33_____23.06__________2____________? Aliszon_______23_______24.06__________2____________? Vita84________30________x_____________1__________? monia194_____x_________x_____________1__________? maja1234_______x_______x____________x___________? Lila1976 _______29_______x ____________5___________? gocha89_______25_______15.06_________3___________?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena25
nick...........wiek..........termin porodu......która ciąża..........płeć joaaaaa______33_______2.06___________1___________? kokosek89____25______2.06____________2___________? Anett304______23_____3.06____________1____________? yoasiunia_____25_______8.06___________1___________? razem_razniej__20_____9.06____________1___________? Zu_85__________29____15.06___________2____________? Adrianna86_____28_____15.06___________2____________? monika62015__________18.06__________1 ___________? Weronique33____33_____23.06_________2___________? Aliszon_______23_______24.06_________2____________? Vita84________30________x_____________1__________? monia194_____x_________x_____________1____________? weronique33___33_______X______________x___________? Muniek84______30________x_____________x____________? maja1234_______x_________x_____________x___________? marzena25 26_________11.06__________2___________?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena25
ja jestem marzena, w 2012 roku pierwsza ciaże poronilam w 12 tygodniu , a;e w 2013 roku urodziłam synka przez cc, ma obecnie 1 rok i tydzien:) a teraz test ciażowy wyszedł 10 dni po terminie @ także chyba mi sie owulacja przesuneła, ide jutro do gin i zobacze czy coś zobaczy na usg troche się martwie bo objawów brak tylko piersi wrażliwe bardziej ale nie mam mdłości ani nic, mój synek jeszcze nie chodzi i waży 13 kg trakze go musze troche dzwigać mam nadzieje ze to nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena25 raczej noszenie twojgo syna ci nie zaszkodzi w puzniejszym trymestrze by owszem moglo ale nie teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...........wiek..........termin porodu......która ciąża..........płeć joaaaaa______33_______2.06___________1___________? kokosek89____25______2.06____________2___________? Anett304______23_____3.06____________1___________? yoasiunia______25_____8.06___________1___________? razem_razniej___20_____9.06___________1___________? marzena25 26_________11.06___________2___________? Muniek84______30_____13.06___________1___________? gocha89_______25_____15.06___________3___________? Zu_85__________29____15.06___________2___________? Adrianna86_____28_____15.06___________2__________? monika62015__________18.06___________1 ___________? Weronique33____33_____23.06__________2____________? Aliszon_______23_______24.06__________2____________? Vita84________30________x_____________1__________? monia194_____x_________x_____________1__________? maja1234_______x_______x____________x___________? Lila1976 _______29_______x ____________5___________?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten deszczowy,zimny poranek. Jak się dziś czujecie dziewczyny? Ja własnie jestem na etapie sniadania,ale strasznie ciężko mi wchodzi:-( mam taką ochote się w końcu najeść do syta,a tu nic z tego,organizm nie pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mi zostalo 11 dni do wizyty u lekarza i już mnie roznosi bo chce znac dokładny termin porodu szybszego terminu nie bylo bo uhhh ta nasza służba zdrowia :( . A tak na marginesie moja połówka patrzy na mnie z przerażeniem bo cytryne jem jak mandarynki :p ciągnie mnie strasznie na kwasiory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja cytryny nie dam rady,ostatni przez wode z cytryną ledwo do toalety dobiegłam....Ja generalnie smaków w ogóle nie mam na nic,własciwie wszystko na siłe.Ale pewnie wszystko przede mną;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
a ja do lekarza ide w sobote :) nie moge sie doczekac ... u mnie mdlosci jakby troche mniejsze... :) odrzucilo mnie od slodyczy ;( przed ciaza uwielbialam, teraz raczej nie zdarza mi sie ich jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wróciłam od lekarza, no i będzie 3 dzidziu:-) W końcu ta myśl przestaje mnie przerażać:-) Najgorsze jeszcze przede mną, trzeba będzie poinformować rodzinkę. Zaczynają się znowu mdłości masakra:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lila piate dziecko?? wow ! gratuluje pisalas ze od ostatniego porodu nie masz okresu jeszcze to kiedy byl ten porod ?? pol roku temu? napisz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jutro wizytę :) odliczam już godziny ;) Dziewczyny u mnie wręcz odwrotnie, ciągle jem!!! Nawet nie chcę myśleć ile ja w tej ciąży przytyję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha89
Zu_85 ja w ciąży zawsze dużo przybieram ale szybko gubie taka moja uroda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gocha89 super że tak masz :) Chociaż ja w pierwszej ciąży też w sumie wszystko zgubiłam ale nie tak od razu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech wylogowało mnie... gocha89 chciałam jeszcze zapytać jak sobie radzisz z dwójką dzieci? bo zaczynam się obawiać jak to będzie u mnie.. czasami jest mi ciężko z jednym dzieckiem.. Aczkolwiek zawsze mi się wydawało, że Mamy które maja więcej dzieci są jakoś lepiej zorganizowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×