Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość gość
Zainteresowałam się tym forum, bo pomimo strachu chcę cieszyć się ciążą, a później maleństwem. Mam nadzieję, że wszystko będzie tym razem dobrze. Mój synek też już dość mocno zaczyna dawać o sobie znać. Wierzga jak mały źrebak. Nietypowa mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze ci że juz znasz płeć;) my dowiemy sie dopiero w wtorek.. jak dobrze pójdzie;p a wiecie co... wkurza mnie to jak każdy wokół nas gada że to chłopak na 100 %.. co oni mają usg w oczach? to moja lekarka nic narazie nie mówi, nawet gościu w szpitalu nie widział a moja teściowa wie...! i jeszcze jaki argument.. bo jestes ładna. ot mi argument... moja mama ładna była przy mnie a przy bracie brzydka... tak bym chciała żeby sie okazało że to dziewuszka- w pięty by im poszło z tymi przesądami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też mówili, że pewnie chłopczyk, bo ładnie wyglądam. Dwa razy się im sprawdziło :) Ale nie ma co brać do siebie takich zabobonów. Nietypowa mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Mi jak mówili ze na chłopca bo ładnie wyglądam to odbierałam to jako komplement:) i mnie to cieszyło. A ze wcześnie płeć poznałam bo w 13 tyg i wiadomo ze córka Sara albo Nikola, to juz nie ma domniemywan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera przywracasz mi wiare w człowieka:) może bedzie dziewczynka...;) ale powiem ci ze bardzo wczesnie ci powiedzieli jaka płec..B) narazie nic tam sie nie zmienia? bo wiesz może nie dowidzieli;p a ja dla dziewczynki mam livia albo nadia a dla chlopca filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera 33
Asienka :) w 13 tyg na 1 prenat lekarz stwierdził cytat "na 80 proc dziewczynka a ja sie nie lubię mylić". Jak można podważać osad lekarza :) potem poszłam na test pappa i wyszło mi wysokie ryzyko zesp downa, wiec zeby uniknąć amniopunkcji zrobiłam test Nifty który na 99,9 proc określa rownież płeć i potwierdził ze bedzie to dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WERA33 a jakie mialas to ryzyko bo u mnie podatawowe to 1 ;258 a ryzyko skorygowane to 1 ;1164

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera 33
Po tescie pappa wyszlo 1:144 ale mam 33 lata, usg mialam w porzadku, tylko fbhch z krwi mialam ok 5 a norma do 2.5. Test nifty dal wynik jak najbadziej pozytywny ze bedzie zdrowa dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera 33
Dziewczyny prosba o uzupelnienie tabelki NICK.......WIEK.....REGION.......CIĄŻA......TERMIN PORODU...PŁEĆ...IMIE Wera33....33.....malopolska.......2......18.06.....K....Nikola,Sara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaa79
ja mam 35 lat pierwsza ciaza termin 21 czerwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
Hej dziewczyny :) Dopiszę się do tabelki, bo Was regularnie czytam choć rzadko się udzielam :) NICK.......WIEK.....REGION.......CIĄŻA......TERMIN PORODU...PŁEĆ...IMIE Wera33....33.....malopolska.......2......18.06.....K....N ikola,Sara Akida2014..27.....Lubuskie........1........15,06....K...Oliwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick.......wiek.....region.......ciąża......termin porodu...płeć...imie wera33....33.....malopolska.......2......18.06.....k....n ikola,sara akida2014..27.....lubuskie........1........15,06....k...o liwia zuzaa79...35....lubelskie.......1........21.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Ja się dopiszę jutro po badaniu. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
nick.......wiek.....region.......ciąża......termin porodu...płeć...imie wera33....33.....malopolska.......2......18.06.....k....n ikola,sara akida2014..27.....lubuskie........1........15,06....k...o liwia zuzaa79...35....lubelskie.......1........21.06 Aliszonn....24......mazowieckie......2........21.06....m......Kornel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Wera33 u mnie w rodzinie żadna kobieta nie doczekała 40 tc, ja w pierwszej ciąży urodziłam w 38 tc. Więc liczę że tym razem też będzie 38,39tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weźcie dziewczyny jeszcze napiszcie co to ten test ppapa czy co tam?? mi nie dawała żadnego skierowania na takie testy... a już na niejednym forum o nich czytam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaa79
asieńka27. skad jestes dokladnie ba ja tez z lubelskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaa79
ja w zamościu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaa79
ja chyba w zamościu tez nie mam wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aliszonn ja mam syna Korneliusza mówimy normalnie Kornel ale muszę Ci powiedzieć że chłopcy o tym imieniu mają duszę artysty. Mój syn ma 11 lat gra na gitarze chodzi na zajęcia teatralne zagrał już w 2 dość dużych spektaklach i od 1 klasy szkoły podstawowej chodzi na konkursy recytatorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Widze ze na razie liczba dzieci płci męskiej równa sie żeńskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamammmm
nick.......wiek.....region.......ciąża......termin porodu...płeć...imie wera33....33.....malopolska.......2......18.06.....k....n ikola,sara akida2014..27.....lubuskie........1........15,06....k...o liwia zuzaa79...35....lubelskie.......1........21.06 Aliszonn....24......mazowieckie......2........21.06....m. .....Kornel asieńka27.....28...lubelskie....1....06.06....livia albo filip Mamamm........28 ...podkarp. .......1....18.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila1976
Ja wczoraj byłam na usg termin mam na 22-23 czerwca tak wyszło z pierwszych 2 usg bo nie miałam okresu od porodu więc nie liczę wg OM. No i miała być dziewczynka, a wczoraj lekarz na 90% mówi, że jednak chłopiec he he w sumie jeszcze daje sobie ten 10% niepewności bo jednak dzidziuś uciekał z obrazu, ale jak tak zostanie to będzie trzeci synuś :) a ja już nakupiłam ciuszków dla dziewczynki hehe całą wyprawkę do rozmiaru 74 zrobiłam bo teraz taniej wszystko, no ale zostawiam te ciuszki co najmniej do następnego usg bo może następnym razem będzie lepiej widać kto gości mi w brzuszku. Z synkami nie było tego, od razu w 16tc było widać, że to chłopaki i tak zaczynałam zbierać wyprawki a tym razem chyba psikus :) mam tylko nadzieję, że dzidzia zdrowa bo coś mi się usadowiła dziwnie jakby w dole i po prawej stronie i ginek zalecił więcej leżenia na lewym boku by nie blokować jakiejś tam żyły. Nigdy wcześniej nie miałam z tym problemu a teraz .... oby wszystko dobrze się potoczyło. Dziewczyny Wy już macie imiona dla swoich pociech a ja jak zawsze miałam od razu tak teraz nie mogę się zdecydować, jeśli będzie synek to chciałabym dać mu imię męża ale mąz chyba nie bardzo chce, znów jak będzie dziewczynka to imię, które mi się podoba niekoniecznie podoba się mojemu mężowi i jest klops....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam co do imienia sie dogadacie, jeszcze czas;p moj mąż też nie chciał sie zgodzić na filipa bo miał papużke która sie tak nazywała i zginęła... źle mu sie kojarzy;p ja już nie moge sie doczekac wiadomości o płci. narazie kupuje beżowe i białe ciuszki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asieńka27 kiedyś na pewno się dogadamy to pewne :) , ale jakoś tak miałam jednak nadzieję, że będzie córcia i stąd te ciuszki, kupiłam je tydzień temu i w sumie mogłabym zwrócić ale mam jeszcze nadzieję, że ten siurek to tylko pępowina hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas akurat co do imienia byliśmy nadzwyczaj zgodni:) zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Lila Wy też się dogadacie :) i też mam termin na 22 czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
U nas tez pełna zgoda chociaż zrobiliśmy małą zmianę bo miał być Kordian, ale to imię zrobiło sie już zbyt popularne ( u mojej córci w przedszkolu w jednej grupie jest dwóch Kordianów). Kornel zawsze nam się też podobał i nawet w wersji gdy będzie dziewczynka miała być Kornelia:) To imię dla mnie brzmi tak dostojnie. Mam nadzieję tylko że mi dzieci w przyszłości nie wypomną tylko że ich imiona im sie w ogóle nie podobają , tak jak ja do tej pory wypominam to moim rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×