Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Super dziewczyny, ze u Was wszystko ok. Bardzo się cieszę :) teraz tylko odpoczywać i się oszczędzać az do czerwca :) Ja odebrałam wyniki i są lepsze niż ostatnio także jest ok. Morfologia oczywiście troche kiepsko wyszła ale nie jest zle. Dziś wieczorem wizyta także zobaczymy jak to bedzie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
Widzę ze wizyty mamy w podobnych okresach bo ja idę jutro do lekarza :) mam nadzieje ze lekarz ten bedzie juz moim prowadzącym do końca , bo sie ciagle nie zdecydowałam. Ruchy juz czuje troche słabiej , ale prawda jest jest od 3 dni ciagle biegam i nie mam czasu sie wsłuchiwać w siebie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po lekarzu. Wszystko jest ok. Mały ma równy kilogram, więc mamusia jest zadowolona :) Niezły chłop z niego, bo stópkę ma dużą (po tatusiu). W środę mam multum badań. Tarczyca, morfologia, mocz, toksoplazmoza no i cukier oczywiście. No i od 34 tyg będę chodzić co 3 dni do lekarza na badanie przepływów w pępowinie. No ale czego się nie robi dla małych skarbów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
No to super Aniolkowa , lepiej to niz byc zamknięta w szpitalu :). Kurde ale ten czas leci... Dopiero co sie dowiedziałam a tu juz 27tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka Ktosia
Super ze wyniki u Was ok;) ja wpadlam w mala panike dzis rano :( zaczelam plamic czerwoba krwia; ( pojechalam do najblizszego szpitala, szybko przyjęli , na szczescie okazalo sie wszystko ok;) przetarcie szyjki po ..... ;) trza zaczac folgowacz z ,, tymi sprawami,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka Ktosia
Aniolkowa mam to badania na toksoplazmoze dwa razy sie robi ?ja juz mialam na samym poczatku ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśko Ktosia ja też miałam na początku i teraz mi kazał znów zrobić. Wiem, że przy pierwszej ciąży tez miałam dwa razy. Dobrze, że u Ciebie z tym krwawieniem to nic takiego ;) Lv no czas leci strasznie. Ja też już połowa 27. Powodzenia jutro na badaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Cześć dziewczyny, powodzenia na wizytach, ja mam dopiero za tydzień:) mój Leoś leciutko coś się ruszał dziś, aż do czasu, takiego kopa mi zasadził,że musiałam usiąść.Taki mały, a taki silny. W sobotę kupiłam rożek, faktycznie LV w Pepco nieciekawe. Kupiłam w hurtowni dzieciecej. Zamówiłam komplet na allegro, pościel, drugi rożek, organizer, przybornik na lóżeczko i ochraniacz. Teraz właśnie zamawiam dla siebie do szpitala, chce już miec to z głowy. Zaczynam się bać porodu, ja nie wiem , jak to przeżyje. W sobotę kupiłam 3 komplety (śpioszki, kaftanik,koszulka, czapeczka) wg listy szpitalnej. Także maluszek ma do szpitala sliczne ubranka:) Brakuje mi dla niego jedynie pampersów i sudocremu do pupy. Wiecie, ja już się szybko męczę,czuje się taka cięzka. Jutro jadę na pobranie krwi na TSH. Naprawdę już nie jestem taka energiczna jak byłam jeszcze tydzień temu. Miłego popołudnia kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304a
Ciesze sie , ze u Was wszystko dobrze :) My na usg idziemy za tydzien :) Juz nie moge sie doczekac. Brzuszek z dnia na dzien rosnie :) Na szczescie w pracy do polowy kwietnia bede , pozniej juz odpuszczam :) odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Wczoraj miałam wizytę, z mala wszystko ok wazy juz 830g i ma długie nogi :) Ja natomiast złapałam grzybice po tym antybiotyku, który ostatnio brałam. Dlatego wyniki moczu mi kiepsko wychodziły. Dostałam leki, mam nadzieje ze pomogą. Morfologia też tak średnio mi wyszła ale nie jest źle. Na napinanie brzucha lekarz zalecił więcej magnezu, zamiast 2x dziennie to 4, a jak nie pomoże to nospa forte. od kilku dni dretwieje mi prawa noga, to podobno dlatego ze mala mi jakiś nerw uciska a na to nic się nie da pomoc oprócz masazy i ćwiczeń. Dziewczyny mowie wam jestem już wykończona tym wszystkim, nie ma dnia żeby mi coś się nie działo. Nigdy nie przypuszczałam, ze tak będę przechodzić ciążę. Zazdroszczę wam wszystkim, które przechodzicie ja lekko albo bezobjawowo. No ale cóż, trzeba przeżyć. Ważne ze z dzieckiem wszystko w porządku bo gdyby coś było nie tak to nie wiem jak bym to przeżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Współczuję Wam tych dolegliwości. Trzymajcie się dzielnie. Zostało już mnjej niż więcej :)ja na szczęście poza wieczorną zgagą żadnych dolegliwości. Dla mnie taka zgaga może być całą ciążę, byle nie wymioty i mdłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Witam dziewczyny:) czy moglaby sie odezwac ta osoba ktora idzie na III prenatalne na Lubinowa do Katowic? maz mnie naciska zebym tam rodzila, po 2 moj prowadzacy lekarz ma kiepskie usg i warto moze zebym zrobila profesjonalne usg w 30 tyg. Potrzebuje jakis namiar albo telefon:) Dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEjka:) dziewczyny powiedzcie jak odczuwacie ruchy waszych maleństw?? głupie pytanie ale sie zastanawiam czy moja malutka ma normalne odruchy. bo wiecie jak kopie albo zmienia pozycje to normalnie to czuje ale czasami to tak dziwnie drga jakby miała napady padaczkowe.. nie wiem czy to te czkawki o których pisza czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Asienka wlasnie o to samo mialam pytac:) a ruchy mojej coreczki moglabym porownac do trzebiotania skrzydel motyla :) Nie zawsze tak jest i tez sie zastanawiam z czego to wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wera ja Ci nie pomogę , bo zdecydowałam sie rodzic w csk, badanie prenatalne prawdopodobnie bede robić w feminie albo znowu w gyncentrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Wera to ja:) tel. na Łubinową 322570369. Ja już się umówiłam. Jeśli Ci pasuje to robią też badania w soboty, ja chodzę do Nowosielskiego na Łubinowej. Mój prowadzący też ma kiepski sprzęt a tam pełna profeska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Kathana dziekuje:) Ten Nowosielski jest ok? I ile bedziesz placic za to? Planujesz tam rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Kathana wlasnie dzwonilam, na recepcji powiedzieli zeby 28 marca dzwonic bo prenat robia w pt i w sb. Przy okazji sie dowiedzialam zeby tam rodzic trzeba sie umowic do lekarza prowadzacego i anestezjologa.A Ty masz juz termin? Kathana to Ty pisalas ze robilas wczesniej badania u jakiejs wybitnej specjalistki na lubinowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Wera Planuję teraz na prenatalnych poprosić go o skierowanie na poród, wykaz badań itd. Ja byłam u niego tylko na połówkowych, ale na mnie zrobił dobre wrażenie. On skierował nas do kliniki badań prenatalnych, bo dopatrzył się za małej zastawki trójdzielnej. Tam trafiliśmy do pani profesor, o której już miło pisałam:) na pewno wiem, że jest bardzo dokładny i nic nie lekceważy, bo ta Pani prof. mówiła, że u nich w klinice taka zastawka nie jest kierowana na echo, ale widocznie Pan dr chciał mieć pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Nie rozumiem tylko, czemu kazali Ci dzwonić? Czemu Cię od razu nie zapisali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania a przypomnij który masz teraz tydz. Ja idę jutro ma badania. Mam nadzieję, że wyjdą ok i że tarczyca po lekach mi się poprawiła. Dziś mam urwanie głowy, bo pilnuje z mamą dzieci siostry. 2 latka i 9 mies, więc jest co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Kathana, bo 30 tydz u mnie wypada za 5 tyg i ta na recepcji twierdzi ze lekarze ustalają terminy mies naprzód. A Ty na kiedy masz termin? Bedziesz tam rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Katana czyli ta wizytę w 30 tyg masz zamiar wykorzystać dodatkowo i juz ustalić szczegóły porodu w tym szpitalu? Mozna tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Ja mam termin na 11.06. Badanie trzeciego trymestru robi się między 28 a 32 tygodniem ciąży, nawet tak jest u nich napisane na ich stronie, także umów się na spokojnie:) Chcę upiec 2 pieczenie na jednym ogniu, nie wiem, czy tak się da, ale mam taką nadzieję. Jak nie to wystraczy jedna wizyta u lekarza, który z nimi współpracuje. Chyba Wach przyjmuje w Chełmku, więc mam najbliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Witych kathana a skad go znasz? :) Wlasnie podjęłam lekturę forum Lubinowa 3 na Kafe i dziewczyny piszą ze trzeba więcej wizyt niż jedna, ze jak bedzie zapchane rodzącymi to pierwsz maja te co cała ciąże chodziły do lekarza stamtąd Moze powinnam w 3 trym zapisać sie do witycha jak myślisz? Tylko co z ciągłością l4 no i po karcie ciazy beda pisać mi dwaj ginekolodzy to chyba ich lekko podirytuje...:) kurczę nie wiem jak to rozegrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa mamunia
co do ruchów, ja odczuwam je jakby ryba pływała mi w brzuchu no a czasami kopniaki, które potrafią być bolesne :) i powiem wam, że jak urodzę to będzie mi tego brakowało. Dziś zrobiłam sobie mega długi spacer (ok 8 km!) i trochę jestem zmęczona i czuje jakis ból w dziwnym miejscu... zaraz nad kroczem, na wzgórku... chyba jakiś mięsień nadwyrężyłam :) Mąż wrócił ze szkolenia i wybieramy się dzisiaj do kina bo daaawno nie byliśmy. Takie słoneczko w ciągu dnia niezle mnie nakręca, chociaż już wszystko przychodzi nieco trudniej niż przed ciążą ale lekarz powiedział mi ostatnio, że im kobieta aktywniejsza w ciąży tym łatwiejszy ma poród i połóg ( oczywiście jeśli można być aktywną, nie ma ku temu przeciwwskazań). Także zdrówka dziewczynki i dużo sił Niedługo wiosna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Wera moja koleżanka ma teraz cesarkę 16.03 i mam sprawdzone info :) jedna wizyta wystarczy, ona była u ordynatora i nawet bez skierowania ma przyjechać:) a ten Witych to od innej koleżanki, ona była właśnie na jednej wizycie pod koniec u niego i dostała od razu skierowanie, ale to było 16 miesięcy temu, bo jej Hugo już tyle ma. Chodzę też tam na szkołę, więc podpytam co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Rockowa właśnie mama Hugosia a moja koleżanka do 6 miesiąca pracowała. Jest instruktorem tańca i fitnessu, chuda i wysportowana, a podczas porodu lekarz do niej z hasłem, że jakby ćwiczyła to by było o wiele łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniolkowa ja jestem w 25 tc. Mania1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka Ktosia
Aniołkowa mam a jaka masz tarczyce?? ja mam niedoczynnosc, w sumie tsh unormowane wiec nie kazal mi juz do konca ciazy przychoodzic;) no chyba ze bardzoooo bede chciala;))) nie wiem dziewczyny jak Wam ale mi sie z tygodnia na tydzien coraz bardziej ciagnie do tego czerwca,zawsze bylo tak ze od stycznia to lecialo z gorki a teraz.... kiedy ten marzenc sie skonczy???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×