Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Aliszonn
Mamusia Ktosia Dziękuję serdecznie;* ja już wózek mam zamówiony od 19 tc i mój zachwyt nad nim sie nie zmienia, nie mogę się doczekac kiedy go odbierzemy. Chociaz gdyby nie Mąż to pewnie też nie mogłabym sie długo zdecydować a tak on podjął ostateczną decyzję i problem z głowy. Pytałyście o sesję zdjęciową maluszka. My pod koniec marca robimy sesję brzuszkową, a jak mały się już urodzi zrobimy sesję tylko dzieciom. Marzy mi się wielkie zdjęcie moich dzieci na płótnie w naszym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Aliszon-to wszystkiego najlepszego, przede wszystkim zdróweczka i spełnienia najskrytszych marzen Ale Wam wspołczuje tych problemow z pęcherzem, ja walczyłam z tym wiele razy, a w ciązy ani razu, az cud. Pijcie herbate żurawinowa, tylko kupcie taka co ma prawdziwą zurawine. Mamuśka-ale sliczny piesio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Aleksandra Dziękuję ;* Dziewczyny gdzieś na innym topiku wyczytałam że jedna z majówek 2015 już urodziła. Czy ktoraś z Was podczytywała ich temat? Ja czasem zerkałam ale akurat tą kwestię jakoś ominęłam albo nie zdażyłam doczytać bo one się z kafe przeniosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
AleksandaJl ;) to moja pierworodna córa;))) dziekuje;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Aliszon wszystkiego co najlepsze, duzo zdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez przechodziłam infekcje , brałam antybiotyk i wszystko jest wporzadku, mam nadzieje ze u Ciebie tez . Dołączam sie do życzeń !!!:) ja juz tez wychodzę z choroby. Idę jutro na wesele , nie wiem ile tam wysiedzi bo mogłabym spać całe dnie aktualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Mamuska ktosia-Ty szalona mamusiu:D Ja też mam bzika na punkcie swojego pupila, ale to kociczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Aliszon wszystkiego najl i spełnienia marzeń. Taka sesja to fajna pamiątka bo to sie juz nie powtórzy. Ewent mozna sobie samemu zrobic - tez rozważam ta opcje. Ja z 1 dzieckiem nie miałam a moze i dobrze bo troche byłam otylsza. Ja mam taki busy czas ze szok. Mam nadzieje ze weekend bedzie spokojniejszy bo przyszły tydz tez nie zapowiada sie leniwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipka32
Aliszon, ja bym nie lekcewazyla tego bialka w moczu. Co innego bakterie i leukocyty (to nic powaznego) ale bialko swiadczy zwykle o czyms zlym. Poczytaj sobie o gestozie ciezarnych. Nie chce nikogo straszyc ale na pewne rzeczy trzeba byc wyczulonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
dziękuję dziewczynki, kochane jesteście;* Tulipka wczoraj też się wystraszyłam że to może być zatrucie ciążowe, ale jednym z pierwszych objawów tej choroby jest wysokie ciśnienie. Ja mierzę codziennie lub co dwa dni i zawsze mam w normie. Jutro mam wizytę u lekarza więc na pewno się dowiem od czego te kiepskie wyniki badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliszon daj znac jak po wizycie. Ja się zaraz zbieram na powtórne badania, mam nadzieje ze wyjdą lepiej niż ostatnie. Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Aliszon, spóźnione, ale szcere 100 lat! Majówka już urodziła, ja się wczraj dowiedziałam, że koleżanka, która miała termin na maj też! Mała ma 1300 gr, leży w inkubatorze, ale sama oddycha i rokowania są bardzo dobre, leży w Prokocimiu. Ja trzymam za nas kciuki bardzo mocno, żebyśmy wszystkie doczekały czerwca :) wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Kathana Aliszon a wiecie co sie stalo ze wczesniej urodzily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Właśnie nie wiem co się stało ze jedna z majówek już urodziła. Przeczytałam gdzieś na innym forum tą informację. A dziewczyny z maja w ogóle się przeniosły na inne forum także nie wiem co i jak. Dziewczyny wizytę mam o 16.30, a już cała z nerwów chodzę. Najbardziej obawiam się hospitalizacji bo w tym wypadku chyba serce by mi pękło jakbym miała zostawić w domu chorą córkę i iść do szpitala. Mam nadzieje że do tego nie dojdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Aliszon a jak sie czujesz? Przeszły Ci te dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa mamunia
CZeść dziewczyny ja tez jak na szpilkach dzisiaj bo czekam na wizytę. Ide na 13.00 i jestem bardzo ciekawa jak moja szyjka bo od kilku dni mam bardzo silne skurcze, sporadyczne raz na kilka godzin ale boje się że szyjka przez to mogła się skrócić, jeszcze te moje nieciekawe wyniki morfologii. Popołudniu jadę trochę pomuzykować więc maluszek się nasłucha rockowizny :D Napiszę wieczorem co tam mi lekarz powiedział. Najgorszym wyjściem dla mnie byłoby gdyby kazał mi leżeć ale mam nadzieję że aż tak źle nie jest a te skurcze to tylko BH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Dajcie znac jak tak po Waszych wizytach . JA mam od wczoraj plamienie...po badaniu ginekologicznym widzialam, ze lekarza ma na tym urzadzonku ktore sie stosuje do pobrania sluzu ( ja to nazywam lewarek :D) mial troche krwi i mam takie brazowe uplawy...jak stoj***adz chodze dluzej niz 20 min mam ich wiecej a jak siedze badz leze mniej.... czytalam na necie, ze po badaniu to jest normalne bo wszystko jest tam bardziej 'wrazliwe" fakt, ze nie ma tego duzo, ale jednak... poczekam jeszcze do jutra...najwyzej pojade na pogotowie, niech mnie zbadaja jeszcze raz...echhh jak sie nic nie dzialo to teraz az za duzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieńka27
anett ja słyyszałam że jest źle jak sie ma czerwoną swieża krew. a to ze upławy sa brozowe może byc własnie po badaniu. jestem ciekawa dziewczyny jak tam po waszych wizytach??;) ja dopiero mam pod koniec marca. troche mnie podbudowało info że dziewczynka ma 1300 i nie jest najgorzej z jej zdrowiem... moja 1200 miała półtora tygodnia temu, wiec teraz chyba juz dobiła do 1,5kg;p może jakby w razie czego juz chciała na świat nie byłoby tak najgorzej? choc oczywiste ze najlepiej jakby jeszcze popływała u mamy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Ja wiem tylko tyle, że miała mocne skurcze, wzięli ją do nas na patologię, ale po tygodniu wzięli ją już do Prokocimia, czyli się obawiali, że może urodzić. Trzymam za nią kciuki z całej siły :) za Wasze wizyty też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Asienka dzieki za slowa otuchy :) moja Mama urodzila moja siostre w 6 miesiacu....byla malutka strasznie, lezala w inkubatorze , dokladnych szczegolow nie znan, bym musiala Mamy zapytac, a teraz siostra ma 12 lat i jest najwyzsza w klasie i ma sie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie mamusie zapraszam do miejsca w sieci, w którym znajdziecie coś na temat ciąży, porodu, wyprawki, zakupów i urządzaniu domu... www.MartynaG.pl - blogująca mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez się wizyta zbliża. W poniedziałek mam. Już się nie mogę doczekać ile mój mały będzie ważył. Od 4 rano sobie pokupuje regularnie. Ostatnio dwa dni był spokojny to teraz nadrabia zaległości. Dziewczyny a w jakich miejscach czujecie kopniaki. Bo ja niekiedy na samym dole, ale ostatnio tak strasznie wysoko, jakby z żołądka kopał :) Najczęściej to koło pępka. Też się zdarza po obu stronach brzucha i to jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolkowa ja też mam wizytę w poniedziałek :) juz się nie moge doczekać. wieczorem jadę odebrać wyniki, mam nadzieje, ze wyszły lepiej niż ostatnio. A kopniaki czuje raz bardzo nisko a raz w okolicach pepka. W sunie to najczęściej w okolicach pepka :) mi juz mala zaczyna chyba powoli uciskać na żołądek - mdlosci zaczynają wracać :( Bol gardła dalej mi nie przeszedł i jeszcze się kaszel dodatkowo pojawił także w poniedziałek pewnie mnie czeka wizyta jeszcze u rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
Dziewczynki wszystko bedzie dobrze;)) mowie Wam to;))) trzymamy sie za piciurinki do czerwca;) pozdrowienia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipka32
dziewczyny, dzieci urodzone w okolicach 28 tyg. sa juz dosc dobrze rozwiniete, czesto maja rozne problemy ale zwykle w dziecinstwie wszystko kompensuja. jak sie uda wytrzymac do 32tyg. to jest jeszcze lepiej a do 34tyg. to w ogole luzik. duzo znam historii dzieci urodzonych 28-34t. i naprawde nic zlego ostatecznie sie nie dzialo z nimi. wazne zeby podac sterydy na rozwoj pluc w brzuchu mamy i zeby masa byla powyzej 1kg. tak wiec nie panikujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Cześć dziewczyny. Wczoraj byłam na wizycie i z szyjką jest wszystko w porządku. Nie skraca się już, jest twarda i zamknięta także na razie mam odstawić leki i obserwować. Nie muszę też już leżeć tylko się oszczędzać. Co do wyników badan to jutro z rana muszę zrobić mocz na posiew i jak będę miała wyniki mam dzownić do swojego gina. Mały też ok, fikał na usg. Zapomniałam tylko zapytać ile teraz waży. Następną wizytę mam 4 kwietnia, jeśli to badanie wyjdzie dobrze. Tulipka owszem ja też mam w rodzinie dziecko urodzone w 25 tc, w miarę zdrowe z tym że ma retinopatię problemy z sercem. Teraz ma już 10 lat, ale tego co przeszli rodzice po jej narodzeniu nie życzę nikomu. Ja sama jak zobaczyłam na zdjęciu tą małą to wyłam jak bóbr. Moja mama szyła dla niej kaftaniki wielkości mojej skarpetki. Także myślę że każda z nas chce urodzić w terminie i nikt tu nie panikuje. P.S Samych pomyślności kochane z okazji naszego święta:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa mamunia
Witam kochane, wczoraj miałam wizytę, lekarz absolutnie nie przejął sie pogorszonymi wynikami, przepisał znów żelazo i tyle, dostałam skierowanie na krzywą i toksoplazmozę (drugi raz), morfo i mocz też standardowo. Co do skurczy powiedział że jesli się pojawiają to trzeba więcej odpoczywać ale szyjkę mam w porządku "długa i twarda" jak to określił :D Tylko znów nie zobaczyłam w pełni twarzyczki dziecka bo zasłaniał się rączką wstydzioch :D Uspokoiłam się, nastepna wiztyta za 3 tygodnie. Mąż wyjechał na szkolenie wiec mam samotny dzień kobiet wiec zaraz wybieram się na długi spacer bo wczoraj do północy siedziałam w dusznej piwnicy i mega hałasie (czyt. sala prób :D ) a dziś muszę troche dotlenic siebie i małego :) Miłego dnia i wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka Ktosia
ciesze sie Aliszon ze ok juz u Ciebie;))) nie chodzi o panike;) pewnie ze nie;) tylko najlepiej jest zeby dzidziusie siedzialy w brzuszkach jak najdluzej;)) ja swojego maluszka nakarmilam ostra pizza;)) raz nie czesto dwa nie zawsze;))) Tomaszek lubi chyba ostre jak Mamcia;))najlepszego dla Was Kobietki-Mamuski;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×