Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Wera33
U mnie badanie prenat o***te tydz temu wykazało wagę prawidłowa co do joty 29 i jeden dzien, co mnie cieszy. Aktualnie jestem w 31 tyg. Waga mi troszkę stanęła tzn od paru dni nie poszła w gore (szok!) normalnie cały cZaz była tendencja rosnąca. Sara kopie, niekiedy cos załatwiam ważnego a ta rusza sie jakby nigdy nic. Cudowne to jest. Czlowiek sie czuje mniej samotny. Ja jestem na etapie urządzania nasZego domu na ktory czekamy z mężem juz pare lat.Obecnie mieszkamy lekko na dziko i jest to tymczasowe lokum . I dzis byłam oglądać płytki w Katowicach, potem zakupy spoz. w 3 sklepach, nast dziecko przedszkole i ... w domu padłam. Czy to juz zmęczenie ciążowe czy co? Ja sobie nie wyobrażam pracy na pełen etat. Jeszcze policja mnie złapała, zobaczyli ze nie mam pasów i jechali za mną na sygnale. Akcja jak z filmu:) policjant miły i sie odrazu skapnal ze brzuch ciazowy ale dokumenty i dmuchanie było. Na szczęście dzis sobie nic nie golnelam to mnie pościli:) pozdrawiam ciężarówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera:) dobre: na szczescie dzis sobie nie golnełam;p;p;p ja mam wszystko poprane, poprasowane, poskładane. torby spakowane:) leże na luziku i czekam do wtorku czy szyjka sie jeszcze bardziej rozszerzyła;p nie m oge uwierzyc ze od poniedziałku zostanie tylko 6tyg!!!a założe sie ze szybciej urodze;p czuje to w kościach;p co do rozstępów to mi żadne nie przybyły a i nie smaruje sie nie wiem czym. na samym poczatku pharmaceris a od ok.5 miesiąca zwykła nivea soft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Jestem w 33tc. Wera niezła przygoda z policją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Cześć dziewczyny. U mnie dziś pogoda w kratke i humorek tez w kratkę. Byłam dziś w aptece, zakupiłam majty jednorazowe z canpolu 5 szt i na razie chyba więcej nie kupuję w razie czego zawsze ktoś mi dokupi jak zbraknie a jak zostanie to przeciez w domu i tak ich nie wykorzystam, kupiłam jeszcze bepanten i linomag. Została mi ostatnia partia ubranek do poprasowania i już nie mam ich gdzie układać. Mały ma tyle ubranek że obawiam się że większości nawet nie zdąży założyć. No ale mój Mąż mówi że dobrze że tyle ma, rzadziej trzeba będzie prać. Jejku tak już bym chciała przytulić mojego synusia i miec go obok siebie. Niby mało już zostało ale mnie sie ten czas na prawdę dłuży. Wypełniliśmy już z Mężem plan porodu i mam nadzieję że większość z tego planu jest do spełnienia. Mój Małżowin ost stwierdził że w sumie to chyba będzie przy porodzie do końca, a mnie się aż nogi ugięły. Nie wiem czy nie wolałabym żeby na sam koniec po prostu wyszedł, i wszedł jak już syn będzie lezał u mnie na brzuchu. Ale myślę że wszystko wyjdzie "w praniu". Uciekam na zakupy, bo jutro mamy ważną imrezkę 25-lecie ślubu Moich Rodziców i nawet nie będzie kiedy ich zrobić , a w lodówce tylko wiatr hula:) Pozdrawiamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się właśnie zastanawiam czy juz prac w sumie to jeszcze 2 mce i się może wszystko zakurzyc. Poczekam do poniedziałkowej wizyty, jeśli się okaże ze szyjka dalej mi się skraca to chyba się za to wezmę, a jak bedzie ok to poczekam i po weekendzie majowym zrobię wielkie pranie :D Wera fajna miakas przygodę z policja hehe. Dziewczyny a zapinacie jeszcze pasy w samochodzie czy juz nie? Aliszon moja Martynka też ma tyle ubrań ze napewno nie zdążymy wszystkiego założyć. Ale podchodzę do tego tak jak Twój maz - rzadziej trzeba bedzie prac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham moje sloneczko
Ja 34tyg i 5 dni waga 2486gram wydaje mi sie ze miesci sie w normie. Niestety lewa nerka bez zmian nadal nie jest prawidlowa odrazu po urodzeniu beda ja badali moze nie trzeba bedzie antybiotykow malej dawac bo jak to mowili u 90 procent dzieci maja to po pierwszej dobie zycia. Bedzie zdrowa dzidzia, wierze w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipka32
ja tez myslalam w pierwszej ciazy ze polowy ciuchow synek nie ubierze.... ta... przebieralam go czasem 3-5 razy dziennie na poczatku wiec to naprawde nie jest problem zabrudzic w 3 dni 20 body :) szczegolnie u chłopcow ktorzy, ze tak sie wyraze, leja gdzie popadnie :D ja teraz dopiero zaczelam zapinac pasy w ciazy. dopiero teraz moge je poprowadzic pod brzuchem bo wczesniej balam sie ze w razie w to scisna akurat lozysko i dziecko. ale wy juz macie niezle wszystko przygotowane dziewczyny. ja jeszcze nie mam polowy rzeczy (o praniu i prasowaniu nawet ńie wspominajac). mysle ze 5szt. majtek siatkowych starczy na max. 2 dni a powinno sie takie nosic 7-10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY!!! własnie sie dowiedziałam ze moja kumpela ze szkoły rodzenia, w tym samym tyg co ja juz urodziła!!!! mały miał 2650g:) wszystko ok, 9 punktów bo kolor skóry był nie taki. miała cesarke ale akcja sama sie zaczeła, wody odeszły i skurcze miała. dzidzia taka cudna:) nie wygląda na wczesniaka;) czyli jest nadzieja ze moja młoda jak juz sie zniecierpliwi to nie bedzie tak źle;) dlatego sie ciesze ze juz mam wszystko przygotowane- nigdy nie wiecie kiedy sie zacznie. ta koleżanka tez nie planowała szybciej urodzic.. także nie ma co czekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Asienka pocieszylas mnie, w końcu każda by chciała dotrzymać do 38 tyg ale to nie jest zależne od nas. Odeszły wody skurcze to zaczęła sie normalna akcja porodowa. Rożnie moze byc. Stad te torby spakowane, ciuchy gotowe bo nie wiadomo jak bedzie. Ja z kolei nie moge sobie wyobrazic tego pędu przy dziecku jak sie narodzi, mam juz odchowane dziecko w domu, i znowu ta intensywność opieki, nieprzespane noce, wszystko uzależnione od niemowlaka, swiat staje na głowie. Damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
To w którym tyg urodziła? Ja również nie wyobrażam sobie znów wstawania w nocy, koniec tego dobrego a na dodatek starszego prowadzania do przedszkola jak mąż będzie akurat w pracy ale cóż wiedziałyśmy co nas czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Ale fajnie. To już duża dzidzia. Asieńka przez Ciebie zabieram się za intynsywne pranie i prasowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecały 33tc...szok. ide dzis do kumpeli robic hybryde na nogi;p jakby sie okazało wczesniej jechac do szpitala;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VERUSIAA
a nie boicie sie hybrydy? ja juz prawie sie zapisywalam bo mialam taki sam plan ;) i właśnie na szkole rodzenia nam powoedzieli ze zanim przykedziemy to zeby sobie zmyc lakier z pazkoci bo jakby cos sie z nami działo to po plytce widac.. a przeciez hybrydy w skurczach to ja tak szybko to nie zdejme ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieńka27
verusia... chodzi o poznokcie na rękach a nie na nogach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VERUSIAA
właśnie ta nasza polozna mowila i o tych i o tych ale bez przesady 10 szt u rak powinno im starczyć do monitorowania naszego zdrowia.. ;D niech chociaz stopy w tym ciężkim czasie dobrze wygladaja!! ;))) dziewczyny a w jakiej temperaturze pierzecie rzeczy? ubranka, ręczniki, rozki? pieluchy tetrowe wystarczy 60 st?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Ja przy 1 niemowlaku prałam wszystko w 60, stad moja rada kupować rzeczy bez aplikacji bo spiorą sie w 60 stop i ubranka wyglądają. Potem jak syn podrósł to juz normalnie wszystko piorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Hej dziewuszki :) jak tam ? humorki dopisuja? u mnie tragedia :( maz polecial do Pl i wroci dopiero w czwartek i jak sobie pomysle , ze mam byc sama az do czwatrku to plakac mi sie chce :( nienadziwdze takiego stanu... oby do czwartku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Witam! U nas dzis pogoda dopisuje tak wiec odprowadziłam synka do przedszkola i wzielam sie za,pranie kolejnej parti ciuszków. Wczoraj wybrałam sie z tesciowa na zakupy dla malego i wlaczyl mi sie syndrom ,, wicią gniazdka,, :) zastanawiam sie nad imieniem niby taka banalna sprawa a nie mozemy sie z mężem zdecydowac, z pierwszym Odrazu bylismy zdecydowani, synek starszy nawet zaproponował imię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1989
Czesc. U nas pogoda brzydka także najchętniej bym z domu nie wychodziła. A dzisiaj wizyta :) teraz sobie przygotowuje składniki na pizzę bo bedzie dziś na obiad :) Wczoraj nareszcie szwagier pomógł mojjemu mężowi przenieść szafę takze juz wszystko jest na swoim miejscu - i szafa i łóżeczko. Także jak bedzie ładna pogoda to powoli zabieram się za pranie ubranek. Wczoraj mala dala mi strasznie popalić, jeszcze nigdy się az tak nie wypinala. Nie pomógł ani magnez ani nospa. Anett do czwartku szybko Ci zleci, nawet się nie zorientujesz jak juz maz bedzie z powrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa mamunia
Cześć dziewczyny ja czekam z praniem i tym bardziej pakowaniem torby do szpitala przynajmniej do maja :) W sobotę mój zespół grał na weselu i do 5 rano śpiewałam! Bałam się czy wytrzymam ale poza opuchlizną nóg pod koniec nic mi się nie działo. Ludzie patrzyli na mnie z uśmiechem i ciągle ktoś podchodził i pytał jak się czuje i że podziwiaja że tak wytrzymuje :D Synek miał dyskotekę w brzuchu :D Jeszcze dwie takie imprezy przede mną przed porodem :) a teraz w sobotę idziemy na wesele jako goście i już trwają poszukiwania butów żeby nie były płaskie bo takich nie lubię ale też nie jakieś wysokalne szpilki. Mam duuży brzuchol ale rozstępów nie widzę nigdzie na szczęście. Wydaje mi się że ******* też wpływ na stan skóry i nie chodzi o to czy w ciąży się ruszamy tylko jak to było przed ciążą. Ja zawsze byłam szczupła bardzo ale biegałam, jeżdziłam rowerkiem stacjonarnym i pływałam skóra była zawsze jędrna i napięta i może dzięki temu teraz póki co nic nie wyskoczyło. Wizytę mam za tydzień i wreszcie dowiem się ile waży synek. Jestem teraz w 31 tc. Moja waga od tygodnia stoi w miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rockowa moja waga tez sie nie rusza:) fajnie;) ja jutro ide na wizyte- juz nie moge sie doczekac!!! wczoraj brzuch mnie bolał także na nospie leciałam...w nocy latałam co 2 godz do łazienki-autentycznie!! dlatego dzisiaj zmęczona jestem;/ śmiesznie mi juz brzuch wypina;p mały *****młodej a u mnie taka kula na brzuchu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Mi tez waga stanęła, a juz zaczynałam sie martwić. Ale skoro to normalne to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś w nocy co 2h do WC łaziłam. Byłam dziś u lekarza na przepływach i wszystko ok. Mam już 33 tydz :) Za tydz mam normalną wizytę i zobaczę ile mój synek przytył przez te dwa tyg. Moja waga jednak nie stoi w miejscu :/ I dowiedziałam się dzisiaj, że jednak najprawdopodobniej nie pójdę na ostatnie 4 tyg do szpitala. Tylko w 36 pójdę na kilka dni na porządne badania i mnie wypuszczą. Także rzeczy sobie będę sama prała, ale to w maju dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dzisiaj po wizycie , mała dalej nożkami do dołu. Ze 3 tygodnie kolejna wizyta jak sie nic nie zmieni, będziemy sie umawiać na cc :). Wagi nie sprawdzał dzisiaj także nie wiem jak tam bobas ale sadzac po sile ruchów , jest juz całkiem całkiem. U mnie tez juz 33 tc. Także zaczynam odliczanie :) pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Cześć dziewczynki. U mnie weekend tak szybko zleciał, że nawet nie miałam kiedy napisać. W sobotę mieliśmy dzień na wariackich papierach bo nie dość że mieliśmy ważną uroczystość- 25-lecie ślubu moich rodziców to jeszcze a dodatek III usg pren. No i synek nasz waży już 1660g, i wszystko z nim w porządku. Przepływy też ok także nie ma się o co martwić. Wg usg termin mam teraz na 20 czerwca. Dalej jestem na lekach na cholestazę, i prawdopodobnie zostanie tak do końca ciąży. Dziś natomiast już gorzej, byłam z córa u lekarza i po raz 4 w tym roku ma zapalenie oskrzeli. lekarka wahała się czy nie położyć nas do szpitala ale ze względu na mój stan na razie to odroczyła. Leczymy się inhalacjami sterydowymi i w czwartek kontrola. Mi już po prostu ręce opadają na to jak moje dziecko choruje. Jeszcze nigdy tak nie było. Wyć mi się chce z niemocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Aliszon , rzeczywiscie nie ciekawie ;/ bidulka sie meczy pewnie ... 3majcie sie ! Zdrowka dla malej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrazm sobie jak Ci cieżko Aliszon :(. Co do cholestazy to tez do końca zostaje na lekach . Jutro jadę zrobic krew to wieczorem powinnam mieć wyniki. 3 maj sie z całych sił!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też juz po wizycie. Mala wazy 1900 g a jestem w 31 tc (chyba tak jak Ty Aliszon). Lekarz kazał mi się jeszcze 3 tygodnie oszczędzać ze względu na szyjkę a potem juz powinno być wszystko ok. Chciał mnie dziś położyć do szpitala ale jeszcze się wstrzymalismy. Także od jutra biorę się za pranie ubranek bo nie wiadomo co może się po drodze zdążyć. Myślę ze wszystko bedzie ok ale w razie 'w' wole być przygotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Alszonn - życzę zdrówka dla Oliwki. Miejmy nadzieje , ze to ostatnie paskudne choróbsko i teraz bedzie zdrowa. Cieplejsze dni nastaną bedzie lepiej. U mnie bez zmian, jest mi tylko strasznie ciężko, ledwo wchodzę po schodach. Odkurzanie, sprzatanie a ja juz zasapana. Wzielam sie za witaminki mam bardzo niski poziom hemoglobiny co się wiąże z tym ze dostalam to żelazo w tabletkach. Ale mam sposób który na pewno przywróci do normy moje wyniki:) trzymajcie sie kochane no i zobaczcie jak to zleciało... Niedawno sie tutaj zbieralysmy, poznawalysmy a juz zaraz będziemy sobie opisywać zdarzenia z porodowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×