Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość AleksandraJL
Wysłałam swoje zdjecia ślubne. Niestety mam album pamiątkowy, wiec musiałam po prostu zrobić "zdjecia zdjęciom". I spojrzcie jaka ja jestem tłuściutka, po prostu kula:D I pomyśleć ,że jeszcze 2 lata temu ważyłam 52kg. Ale te czasy wrócą! Będę atrakcyjną, przebojową mamuśką!!! Patrzac na Wasze zdj mam kompleksy, jestescie śliczne. Rockowa-to Ty pytałas o hemoroidy? Rob sobie okłady z naparu kory dębu. Robisz taką "herbatke" moczysz w tym płatek kosmetyczy i przykładasz na kilka min do o***tu. Proktolog radził rownież aby zwykłą oliwke dziecięcą wziać na palec i sobie "tam" masować. Jeszcze taką maść polecił, ale nie pamiętam nazwy, jak znajde to dopiszę Ja zadnych dolegliwości nie mam, jestem szczesciarą. Zaraz idę pod prysznic się troszkę ogolić. Byliśmy z męzem na zwiedzaniu szpitala, całkiem całkiem to wszystko. Sale jedoosobowe z łazienką. rozmawiałyśmy z kobietami, jedna miała cesarkę i ma dwie śliczne blizniczki. A druga po porodzie fizjologiczym . Zadawałyśmy im pytania, bardzo fajne babki, mowią,że nie jest wcale tak zle. Pozniej zeszlismy piętro niżej a tam wczesniaki. Jeden miał niecały kg i walczył o życie. Widok straszny. Programy telewizyjne i Internet nie oddają prawdziwej rzeczywistości. Jak zobaczyłam tego malenkiego ...Chudziutki malutki, nozki az przezroczyste. Piękna pogoda dziś i moj kochany, wspaniały mąz obiecał mi grilla!!!! Ale najpierw sprzątanie mieszkanka, już pościel mi wyschła na sloneczku w kilka min:) pozdrawiam mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Wera-synuś uroczy. Ale jakie Ty masz śliczne włosy! Uwielbiam takie! Wieczorkiem wstawie zdjecie takie codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Cześć dziewczynki! Z samego rana dostałam informacje o wynikach tych moich nieszczęsnych kwasów i jestem szczęśliwa bo są na poziomie 8,1 norma to poniżej 10 więc jest poprawa i szpital mnie ominie tym razem. Juupi! Idę zaraz z córcią na plac zabaw, a na 17.30 lecimy z Mężem do kina. To chyba będzie jedna z ostatnich naszych randek, zanim rodzinka nam się powiększy! Udanego dnia kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieńka27
lavender ale elegancka babeczka z ciebie;) wera rzeczywiście fajna burza na głowie;p syn jaki duży;) a brzusio malutki w porównaniu do mojego;p moja mała cały czas skacze... czasem juz wymiekam... nie daje mi odetchnąć.. jutro wycieczka na szybkich i wściekłych-dziewczyny opinie o filmie prosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Dziewczyny dziekuje za mile slowa. Wlosy mam krecone dlatego sie tak wydaje ze ich duzo. Wy tez super wygladacie :)) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Asieńka ja już po seansie, i mnie sie film bardzo podobał. Jedyny minus to to, że trwa prawie 2,5 godz. Trzy razy musiałam dosłownie po ludziach chodzić żeby wyjść do toalety, nie idzie wysiedzieć ciężarnej od początku do końca, chyba że w pampersie:) Sala była pełna, nie było wolnego miejsca i cieszę się że już dwa tyg temu zrobiłam rezerwację bo mieliśmy super miejsca. Także polecam z czystym sumieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczn:) film ekstra!!:) nawet nie wyszłam ani razu do łazienki;p nie wiem cz to hormon ciążowe czy sentyment do zmarłago ale ciagle miałam łzy w oczach a na koniec płakałam jak bóbr;p aliszon tez tak miałas??:p potem bylismy na zakupach. juz mam wszystko:):):) torba dla małej spakowana i czeka ja jeszcze musze wyprac moje koszule i szlafrok w płynie dla dzieci i tez juz w torbie bedzie wszystko:) z moja szyjka wole byc zapobiegliwa;p teraz mam tak spuchniete palce rak ze ledwo pisze tego posta!!! dobrze ze jeszcze nogi mi nie puchną;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co tak słabo z obecnośćia;p ja juz wycztałam że te opuchniecie rąk jest spowodowane zbieraniem wody w kanaliku nadgarstka:) trzeba jeść mniej soli;p jak tam u was??? u mnie piękny dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ładna pogoda się zapowiadała, ale teraz halny wieje strasznie :) Byłam dziś u lekarza i tak: ogólnie wszystko dobrze, mamy dziś 32 tydz i 3 dni, mój maluszek waży 1462 (spodziewałam się więcej po tym, jak rozrabia w brzuchu), mam wizytę ustawioną na za dwa tyg i za 4 tyg, ale raz na tydz mam chodzić na przepływy (bezpłatnie). W 36 tyg idę do szpitala i zostaję do rozwiązania. Jeszcze nie mam torby spakowanej, a to raptem 4 tyg nawet niecałe :/ Palce w rękach też mam spuchnięte strasznie, nogi jeszcze nie puchną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Cześć dziewczyny. U mnie dzień zaczął się łądnie, ale niestety teraz jest burza:( Ja od rana szaleje, robię porządki w szafie, piorę prasuje i szykuję juz wszystko co mam w domu dla Kornelka. Poprałam już pierwszą partię ubranek, teraz rozwiesiłam właśnie pościele do łóżeczka a zaraz wstawiam następną partię ubranek. Doszłam wczoraj do wniosku że nie ma na co czekać, bo to już 31 tc i w zasadzie wszystko się może zdarzyć a ja będę psychicznie spokojniejsza jak będę wiedziała że większość rzeczy mam gotowe. Asieńka ja też się popłakałam na f&f7, ostatnia scena to wyciskacz łez. Jednak wspólnie z Mężem swierdziliśmy że graficy odwalili w tym filmie kawał dobrej roboty, bo nie było widać od którego momentu gra już brat Paula, chociaż my wiedzieliśmy ze ostatnia scena jaką on zagrał to był pogrzeb Hana. Zmykam dziewczyny bo czeka mnie cały kosz malutkich ubranek do poprasowania:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Stresujecie mnie bo ja nie mam nic przygotowane. Jak sobie pomyśle o wycieczce na strych to juz mi słabo. Sa tam rzeczy po mojej siostrzenicy która ma 4 latka skończone. Mam nadzieje ze w tym tyg sie zmobilizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka Ktosia
czesc dziewczyny;) neta brak bylo wiec tylko Was czytalam ;) nie chcialy sie publikowac moje posty;) w piatek bylam u lakerza ;) wszystko okmlody wazy 1900 w 32 tygodniu;) nie wiem czy to duzo czy jak;))juz spokojnie moge brac sie za dzidziusia;) ostatnie goscie juz pojechali;)))) dziewczyny super wygladacie, ja to mam jednak nisko brzuch,ale ponoc taka moja uroda;) nie puchne, tylko czasem brzuch dretwieje bo zapominam sie ze w ciazy jestem i latam jk szalona;))Aniolkowa mam trzymam kciuki za Ciebie ;) WIOSNAAAAA!!!!!;))()(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
No i skonczyłam na dziś. Pierwsza partia ubranek, pachnąca i wyprasowana już leży w szafce Kornela:) umęczyła się jak osioł i teraz leżę bo kręgosłup już mi odmawia posłuszeństwa. Jutro ciąg dalszy przygotowań. Zrobię to póki jeszcze mam siłę, a później już na gotowe mogę iść rodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede prała jak po majowce a moze zostawię to partnerowi :P jeszcze nie wiem. Macie cos cieplejszego na wyjście ze szpitala ? Tzn pytam o jakiś dresik albo pajaca z polaru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja jeszcze nic nie pralam, w sumie to czekam aż szwagier znajdzie czas żeby pomoc mojemu mężowi szafę przenieść na właściwe miejsce. Wtedy się wezmę za pranie. W piątek zamówiłam część rzeczy, których mi brakowało ale sporo jeszcze zostało do kupienia. W sobotę rozpoczęliśmy sezon grilowy a wczoraj miałam gości także dzisiaj odpoczywam. Muszę troche poleżeć bo nie wiem jak tam moja szyjka a za tydzień wizyta. Ogólnie dziś nam jakiś senny dzien - pewno znowu w nocy spać nie będę. Lv ja mam kilka grubszych ubranek ale myślę ze na wyjście ze szpitala nie będą potrzebne. Chociaż teraz z pogoda to nigdy nic nie wiadomo i może nas nawet w czerwcu zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Ja mam dresik z polaru na 56 a na 62 kilka cieplejszych bluz, i spodenki do tego. Dresik w razie w naszykuje razem z fotelikiem, mąż mi przywiezie na wyjście. W zeszłym roku w tym czasie było różnie w czerwcu były już upały a były też dni gdzie trzeba było w kurtce chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie chodzi o pogodę , u nas to loteria , czerwiec moze byc zarówno upalny jak i chłodny ale wezmę jej tego pajacyka z polaru i kocyk jakiś. Myśle ze bedzie optymalnie :). Ja teraz działam jakbym mia baterie , jak wstanę mam sporo sił i przyjdzie moment ze wysiadam i muszę sie położyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Ja mam nadzieję że upały zaczną się dopiero jak juz urodzę. Męczyć się w upale pod koniec ciąży to totalna masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VERUSIAA
cześć dziewczyny :) właśnie wrocilam z usg z młodymi wszystko ok ale ja jestem w 29 tyg i 5 dni a on już waży ponad 1600!!!! lekarz sie smial ze po prostu od 37 tygodnia bedzie musial byc sex 2 razy dziennie zeby urodzil sie szybciej i nie zdazyl utyc do ponad 4 kg ;) masssakra nie mieści mi sie w glowie rodzenie takiego wielkiego czlowieka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
również dzis bylam na Usg jednak mój do takich wielkich nie nalezy 28 t 6d wazy 1250 g waga zbliżona do pierwszego synka. Jak wrocilam tez wzielam,sie za przejrzenie ciuszków bo naczytałam się ze Wy juz wszystko macie a ja tak w tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Hop, hop, jest tu jakas mamusia dziś? Ja mam już wszystko wyprane i wyprasowne poukładane w szafeczkach. Ta nasza energia to chyba syndrom wicia gniazdka. Ja codziennie przestawiam coś u Leosia w pokoju, układam, sprzątam choć jest dawno posprzątane. Moja mama przed samym przyjazdem nowego domownika zmieni firanke umyje okno itp. W piątek mam wizytę. Ogolnie to nudy, idę zaraz zrobić małe zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wasze samopoczucie ? Ja odpuściłam troche te porządki i to wszystko. Mam sporo stresów ostatnio i końca nie widać :/ słońce za oknem a ja popadam w jakaś depresje. Aliszon jak Twoja cholestaze? Bo moje wyniki dużo lepsze , zbliżam sie do norm , chociaż bywa ze skóra jeszcze swędzi. Pozdrawiam i nam nadzieje ze wasze humory dużo lepsze, niz moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ciągle cos zmieniam w pokoiku małej;) wczoraj przyszła pościel:) cudna;) jeszcze ją wypiore i zakładam do łóżeczka:) ja tam żadnego polaru nie planuje brac na wyjscie ze szpitala. jesli bedzie chłodniej to body z krotkim rękawkiem na to pajac i kocyk:) nie zamierzam przegrzewac małej;) ja to troche zaszalałam bo dzisiaj pokna umyłam;/ nie lubie jak ktoś za mnie sprzata w moim własnym domu... w wtorek idziemy na wizyte;) no ciekawa jestem czy znowu wyląduje w szpitalu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam Cię, bo ja bym taka odważna na okna nie była. A ja się martwię, bo wszystkie macie takie duże maluszki, a mój w 32 waży niecałe 1500g :/ Już przeleciałam wszystkie normy w necie i wszystkie są powyżej tej wagi. Lekarz stwierdził, że jak w 27 miał 1000g, to dobrze przybiera na wadze. Sama już nie wiem, zaczynam świrować. Jeszcze dziś jest jakiś mało aktywny w brzuchu. Oszaleje tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolkowa wcale Ci sie nie dziwie, ze stale masz takie obawy. ale bym sie nie sugerowała ta waga , moja chrześnicą miała sie urodzić z waga Pow 4kg ledwo 3200 miała... Niestety te wielkości i waga z usg nie sa aż tak miarodajne jak jest faktycznie. A potem właśnie mamy sie martwią. Pewnie nie czujesz juz tak ruchów bo ma ciasno i za bardzo nie ma jak wierzgać nożkami i raczkami . 3 maj sie !! Bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc kobietki. Jestem w 32 tc, nie pisze ale czesto was czytam. Mam pytanie, czy wasze maluszki tez czasem tak mocniej sie ruszaja ze az boli? U mnie to czeste wiec raczej nic zlego sie nie dzieje. Corka w ogole jest bardzo *****iwa. To moja druga ciaza i nie pamietam by synek tak dawal popalic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipka32
Aniołkowa, nie przejmuj się. My chyba w podobnym terminie (ja na 12.06.) a w piatek mi wyszlo, ze synek wazy 1640g, to odrobine mniej niz norma. Mysle ze 1500g to tez jest ok, a najwazniejsze jest jak przybiera. Moja kolezanka myslala, ze urodzi dziecko 3,5kg bo tak wychodzilo na koniec ciazy a po 2 ostatnich tygodniach okazalo sie na usg, ze synek wazyl ponad 4kg i rzeczywiscie sie taki duzy urodzil. :) a co do mycia okien...... ktoś się prosi o odklejenie łożyska...... tfu! gosc, moj synek tez ma takie momenty, ze kopie porzadnie i duzo. z pierwszej ciazy tez mi sie wydaje, ze dziecko bylo spokojniejsze. co wcale nie znaczy, ze mu tak potem zostalo. wrecz przeciwnie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołkowa nie stersuj sie! jak lekarz mówi że waga w normie to nie czytaj na necie bo tylko zaczniesz panikowac. kazde dziecko jest inne;) ja tam staram sie nie przeżywac zanadto... jeśli chodzi o ruchy małej to czasem cały dzień daje czadu aż mnie nerw bierze i wyrzywam sie na męzu;p nie kopnie mnie po żebrach jak to niektóre mówią. za to często dostaje w pęcherz a to boli!!! może dlatego że już pare tygodni jest ułożona w dół i jak sie kręci to siła rzeczy mi tam zachaczy;p jakoś senna jestem dzisiaj, miałam juz drzemke 2godz a jeszcze chce mi sie kimnąć;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipka Częściowe lub całkowite odklejenie się łożyska może nastąpić, gdy: cierpisz na nadciśnienie, palisz papierosy, masz niedobór kwasu foliowego, jesteś w ciąży mnogiej, doznasz urazu brzucha, nagle podskoczy ci lub spadnie ciśnienie tętnicze. nieprawidłowa budowa macicy krótka pępowina poza tym nie wyobrażajcie sobie że stoje pół godz pod oknem z wiadrem i skacze po drabinie-bez przesady... płyn do okien w spryskiwaczu i recznik papierowy-4min i po sprawie;) nie jestem masochistką;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×