Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Mamuśka Ktosia
Juz dodalam zdjecie ze slubu na poczcie;) a macie ;) polecialam po calosci;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraaaaaaaa
Gdzies na necie bylo porownianie kosmetykow i tu szok majmniej chemii i najbardziej delikatne okazaly die kosmetyki z rossmana baby.D czytajcie sklady kosmetykow im mniej tym lepiej,ja teraz uzywam tych z rossmana i sa super :) zamierzam kupic je malenstwu. pamietajcie o czytaniu etykiet ,skladow itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
A widzicie, co osoba to inne zdanie na temat sudocremu, u nas w szpitalu piguły wrecz się domagają tego sudocremu wiec dlatego zakupiłam. Jezeli nie bedzie się nic działo z pupą to odstawie całkowicie. Kosmetyki baby dream rossmanowskie są rewelacyjne PONOĆ, dlatego zakupiłam balsam taki delikatny oprocz tego oliwkę linomag, i emolient do kąpieli. Sobie majtki poporodowe podkłady, Tantum Rosa - 4 saszetki. Wydaje mi się ,że nie opłaca się zamawiac w Internecie, bo te apteczne artykuły mają ceny porównywalne. Za podkłady bella zapłaciłam o niecała zł drożej niż są w Internecie. No chyba ,że komuś zalezy na wygodzie to ma wszystko w jednym miejscu. Musze zakupić jeszcze ten OCTENISEPT na pępuszek. Wymieniajcie dalej kobietki co kupujecie, bo wychodzi na to,że ja połowy nie mam:D Mamuśka -ale Laska z CIebie:) Ślicznie Lecę do biedronki na małe zakupy bo w lodowce małe echo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zgadzam z wera:) najlepiej jak skład jest możliwie najkrótszy. fajny blog: sroka o , autorka opisuje produkty kosmetyczne i porównuje jeśli chodzi o skład:) polecam. mi jeszcze zostały koszule do szpitala i chyba z tym mam najwiekszy problem, nie wiem jakie wybrac żeby było mi wygodnie i w miare dobrze w sensie ładnie sie czuc...? jutro mamy z męzem 5 rocznice ślubu.. alez to zleciało.. jak dzis pamietam jak na górze sie ubierałam a reszta domowników oglądała doniesienia o smoleńsku... my to z mężem mamy takie szczescie ze szkoda gdadac;p co to bedzie jak zaczne rodzic;p a cos czuje że długo juz nie pociagne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Asieńka, ja 10 kwietnia 2010 byłam z moją Oli która wtedy miała 10 dni ponownie w szpitalu. Mała miała żółtaczkę patologiczną i leżała 3 doby pod lampami. Leżałyśmy wtedy akurat na sali R gdzie niestety nie było telewizora i pamiętam że wszystkie pielęgniarki po kolei przychodziły i mi opowiadały co się stało. Dopiero jak przenieśli nas na inną salę, włączyłam tam tv i dokładnie sie dowiedziałąm już co się wydarzyło. Chociaż tak szczerze mówiąc dla mnie większą tragedią było to że moje maleństwo, musi leżeć w inkubatorku w takich śmiesznych okularkach na tej małej buźce. U mnie dziś piękna pogoda, po południu wybieram się z córcią do znajomej na herbatkę. Będzie szał bo ona ma dwóch chłopców 4l i 2l no i moja jeszcze jak do nich dołączy to mało co ściany nie pękają:) Co do mojego leczenia to jutro robię znowu próby wątrobowe i zobaczymy. Na wyniki kwasów pewnie trochę poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Wiec polecacie kosmetyki babydream z roosmana? a jesli nie smarowac olejkiem dziecko po kapieli to czym? jakims balsamem? Ja tez uzywalam sudocreamu caly czas, najlepiej mi sie sprawdzal, a w sytuacjach awaryjnych Tormentiol, juz typowo na odparzenia. Zgadzam sie z tulipka ze tormentiol poradzi sobie nawet z bablami bo odparzeniu, co tez sie zdarza przy pernamentnym uzywaniu pampersow. Wyslalam swoje zdjecie, rowniez z twarza, bedziecie mnie lepiej kojarzyc na tym internecie:) Gratuluje slubu:) PS. to moje zdjecie troche wyszczupla, zrobione od gory, na zywo wygladam b opasle, w koncu przytylam juz 9 kg!:)pozdro kobietki i dajcie jakies foty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Wera jaka Ty szczuplutka jesteś ! Tylko piłeczkę masz z przodu:) Ja też już wrzuciłam swoje zdjęcie. Ale w porównaniu z wami to wyglądam jak wieloryb, a przytyłam tylko 7 kg.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Wszystkie Mamusie, icon_smile.gif Jestem studentką Uniwersytetu Medycznego, chciałabym bardzo serdecznie prosić o pomoc w wypełnieniu ankiety do mojej pracy magisterskiej na temat prawidłowego stylu życia matki i niemowlęcia w pierwszym roku życia dziecka: https://www.ankietka.pl/ankieta/174104/styl...ia-dziecka.html Ankieta skierowana jest do Mam w 3 trymestrze pierwszej ciąży i posiadających swoje pierwsze dziecko w wieku do 5 mc. Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Aliszon , wlasnie ze nie jestem szczupla, to zdj jest z gory zrobione. Zaraz wysle jakies z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Aliszon Ty dopiero szczuplo wygladasz, ciaza Ci sluzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Ładne dziewczyny jesteście :) ja wrzucę jutro zdjęcie , robię urodziny to moze i sie ogarną bardziej niz normalnie bo aktualnie jestem po sprzątaniu szaf i pastowaniu podłogi ::D mogłoby byc ciekawie :) naprawdę pięknie wyglądacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Wera33 to tylko tak wygląda, bo fotka jest tylko od pasa w górę. Nogi i tyłek psują mi całą powiedzmy figurę. Na górze może i tak bardzo gruba nie jestem ale dół to masakra. Za to Ty nóżki masz szczuplutkie. Apeluje do reszty dziewczyn o wrzucenie swoich zdjęć z brzuszkami, póki jeszcze je mamy!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Kobitki jak mogę Was zobaczyć i swoje dodać bo jakoś ciemna jestem w tym probuje i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w poniedziałek idę do lekarza. Będę mieć aktualne zdj maluszka i zrobie swoje i dodam :) Pogoda się robi, czas na spacerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa mamunia
Cześć dziewczyny, ja walczę z przeziębieniem od kilku dni i dopiero dzisiaj poczułam sie lepiej ale dodatkowo pomimo pięknej pogody jakieś przesilenie wiosenne mnie dopadło chyba bo na nic nie mam siły ani ochoty. Brzuszek ciąży mi coraz bardziej i mam wrażenie że z dnia na dzień jest większy, nie wysypiam się, w dzień ciężko mi zrobić cokolwiek, śpiewać mi coraz trudniej a tu imprezy jeszcze przede mną. Mam nadzieje że to chwilowy spadek formy przez to przeziębienie bo nastrój mam okropny!! Mam laptopa w naprawie do poniedziałku wiec w przyszłym tygodniu wrzucę swoje fotki bo teraz piszę ze starego koputera i i nie chce mi się bawić w wrzucanie zdjęć na niego :) Ide chyba zaraz na zakupy bo potrzebuje sukienkę na wesele za dwa tygodnie a zakup w "naszym" stanie na pewno ie bedzie prosty i szybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
To widzę nie tylko mnie taka chandra dopadła, chwilami czuje sie jak slon z domu bym nie wychodzila nic mi sie nie chce... A tu jeszcze dzis synek ma przedstawienie w przedszkolu i nie mam wyjścia musze ruszyc sie z domu... W poniedzialek mam wizyte u lekarza i jestem ciekawa ile moje malenstwo wazy, jak urósł... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VERUSIAA
Rockowa Mamusia jak kupisz jakas sukienke ciekawa to daj znac gdzie bo mam ten sam problem ;) ja mam humor cudowny bo kocham slonce i ono mnie nakreca pozytywnie do zycia ale powiem wam ze wraz z wejsciem w 30 tydz jak za dotknieciem czarodziejskiej różdżki zlapalo mnie mnostwo dolegliwosci!! spac nie moge, kregoslup mnie boli i to nie tylko w krzyzu ale caly! wczoraj nie bylam w stanie wogole siedziec.. o hemoroidach i zgadze nue wspomne a do tego jakis dziwny bol na gorze pod zebrami jakby mi jakies pękło. . ale coz cieszmy sie ze juz z górki i ze jest piekna pogoda.. niedlugo urodzimy opalimy sie i bedziemy wygladac jak Mamusie super laski ;D hehe tak sie łudze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Hej dziweuszki :) Nie pisalam nic, bo te swieta i jakos potem dola mialam nie chcialo mi sie nic...ale teraz pochodzilam do pracy i humor wrocil :) troche sie posmialam :) Juz mam ostatni tydzien i przechodze na macierzynski :) u nas w UK pogoda jest cudowna :) wiosna pelna para ;) az sie zyc chce:) zdj wrzuce w przyszlym tyg ;) w niedziele jedziemy na zakupy dla malutkiej :) wszystko kupimy na raz , mam taka nadzieje :) dziewczyny slicznie wygladacie z brzuszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwerkaaaa
Asienka27rowniez mam dzis6ta rocznice :) wszystkiego najlepszego dla was. Po kapieli najlepiej cos nawilzajacego :). Co do sudocremu to podobno uzuwac doraznie,b.wysisza sk.i czasem nawet peka!.ja stos.zwykly krem ma odparzenia a doraznie mialam tormentiol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieńka27
heja:) zdjecia wrzuciłam na poczte. zazdroszcze wam ze takie szczupłe;p my wczoraj na szkole rodzenia byliśmy a mój kochany mężuś mi mówi że ja mam najwiekszy brzuch choc były dziewczyny które za tydz rodza...;p powiem wam ze porodówka powaliła mnie na kolana! naprawde dobrze wyposażona, nowiuśka;) juz chciałam zostac i rodzic;) moja kolezanka kolejna juz wczoraj urodziła-chłopczyk 3540, o 2 w nocy odeszły jej wody, o 5 pojechali do szpitala a o 7 juz mały był na świecie;) TEŻ CHCE TAK SZYBKO URODZIC!!!!:) i to jej pierwsze dziecko;) także jest nadzieja:) ja tam nie mam za bardzo jakis dolegliwosci...jedynie co to czesto brzuch mi twardnieje i zadyszke łapie, a tak to dobrze sie czuje;) rockowa ja to cie podziwiam! jak ty możesz jeszcze śpiewac??? ja 5min pogadam przez telefon i sapie jak stara baba... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa mamunia
Poradzcie mi jeszcze dziewczyny coś co można stosować w ciąży na hemoroidy bo zaczynam mieć straszny problem z nimi :/ aż sie boje co bedzie po porodzie... Sukienki żadnej nie znalazłam ale w moim miasteczku to było do przewidzenia. Muszę skoczyć do galerii do sąsiedniego miasta. Kupiłam za to kilka koszulek takich na codzień w ciucholandzie :D akurat trafiłam na wyprzedaż wszystko po 1 zł więc jak tu nie skorzystać :D po powrocie zastałam piekne zapachy w ogrodzie. Okazało się że mąż postanowił rozpocząć sezon grilowy i aż mi się humor poprawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Cześć kobiety. Ja mam za sobą mega aktywny dzień. Byłam długim spacerze połączonym z zakupami, później sprzątałam w domu a po południu szalałam z córcią na placu zabaw. Chyba się trochę przeforsowałam, bo teraz naparza mnie kręgosłup i czuje ze jestem zmęczona. No i dziś mam taką zgagę że wariuję już. Asieńka ślicznie wyglądasz, i ten brzuszek masz tak w górze. Ja miałam taki z córą, teraz mam wystającą piłeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zobaczec wasze foty,jak dodac swoja,pomozcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipka32
ja dzis mialam 3usg prenatalne (od jutra zaczynam 32tydz.). maluch wazy 1600g, wszystkie wyniki i wymiary w normie. ulozyl sie na boku, tak ze wszystkie 4 konczyny trzyma z jednej strony brzy buzi :) dolegliwosci nie mam jakis strasznych. zgaga codziennie przez pol dnia (czasem musze Rennie brac 2x dzien) i tez mi strasznie uciska w zebra. w zasadzie moge siedziec tylko odchylona do tylu. no i zadyszka mega po 5min. rozmowy. ale dalej wchodze energicznie na 2p., nie odpuszczam do konca. ja jeszcze miesiac pracy :) z najgorszych wiadomosci: 10kg na plusie :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka27
Heja. Wy tez cierpicie na bezsennosv?? od 3 spac nie moge i rzucam sie tylko po lozku...masakra jakas;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1989
Ale się dziewczyny pięknie prezentujecie :) Asieńka ja miałam tak niedawno - trwało to mniej więcej jakiś miesiąc - noc w noc budziłam się koło 1 i nie mogłam spać do 3 a potem spałam jak niemowle :) po mniej więcej miesiącu samo mi przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1989
Napisalam posta i gdzies mi go 'wcielo' :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Asienka i ladywaver super zdjecia:) promieniejecie w tej ciazy. Az blask z Waszych oczu bije:) Tulipka Kathana ja bylam wczoraj na III badaniach prenat na lubinowej w Katowicach. Zdecydowalam sie gdyz moj regularny ginekolog sprawdza tylko tetno bo ma tak marnej jakosci usg (nfz). Moja dziewczynka wazy 1410 gram czyli 29 i jeden dzien. Chcialam sie umowic juz na porod w tej klinice, ale kazal sie spotkac na konsultacje minimum dwa razy przed porodem w odstepie 2 tygodniowym w 35 i 37 tygodniu. I mam przedstawic zaswiadczenie o ew. skierowaniu na CC. Tulipka Ty masz teraz 10 kg bedac w 32 tyg, a u mnie juz po dzis porannym wazeniu bilans 10kg a jestem 2 tyg za Toba. Czyzby dziecko przez noc uroslo czy o co chodzi? Wczoraj bylo 66,6kg a dzis 77,1:) Tulipka jestes zadowolona z badania prenat? Moja corka sie tak ulozyla ze nic na tych zdjeciach kompletnie nie widac. Nawet lekarz nie wiedzial jak ja podgladnac w niektorych miejscach. Wiec najlepsze jej zdj usg mam z II bad. prenat i chyba tak juz zostanie. Pozdrawiam Was dziewczyny i czekam na zdjecia na naszej poczcie. Ja wysle jeszcze jedno w miare oddajace moja rzeczywista posture. Smiac mi sie chcialo bo wczoraj bylam w CH w Silezji bez kurtki w samym swetrze bo cieplo i tak sie wszyscy patrzyli jakby nikt kobiety w ciazy z brzuchem wczesniej nie widzial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×