Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość kathana
Wera zapisałaś się na tą wizytę na Łubinową? Ja się zapisałam 9.05 do Nowosielskiego na Giszowiec. No i skoro trzeba odbyć te dwa spotkania, to co jak (tfu!) ktoś nie zdąży? Jak pomyślę o szpitalu w naszym mieście to wpadam w panikę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwerkaaaaa
Kathana,na Lubinowa przyjmuja do porodu pi36tc.ty pewnie bedziesz cos kolo35tc.na wizycie,wiec juz w tedy dostaniesz skierowanie na porod,a wczesniej to i tak by cie nie przyjeli. Janodbylam 1wizyte dost.skierowanie,umuwiono mnie na kolejna,ale ja odmowilam potem przez tel.mieszkalam za daleko bo w cieszynie,do tego opieka nad pietworodna mi sie posypala,do porodu poszlam,dalam skierowanie i mnie przyjeli. Jestem w 30tc.mala ma 1313g. Ktoras mama sie martwila ze te 1500 to malo,januwazam ze jest jak najbardziej ok. Ja mialam z pierwsza wage 1600w 33tc.i bylo i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Kathana Nowosielski robił mi te badania prenat i to on kazał umówić sie w 35 tyg a potem w 37 i kazał sie juz zapisać przez znanego lekarza. Kathana idziesz do niego czy do kogoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipka ja mam na 13.06, więc praktycznie identycznie. Pocieszyłyście mnie trochę z tą wagą. W sumie nie muszę mieć kolosa. Ja ważyłam 2,5 kg, a mój mąż niecałe 3kg :) Co do kopniaków to już nadrabia za wczoraj :) Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Wera33 do niego się zapisałam, idę 09.05. Na mnie zrobił dobre wrażenie, szczególnie na połówkowych, jak nie zbagatelizował tej zastawki i wysłał nas na echo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXXXXX
Mamuśki a jak wygląda wasze życie seksualne bo moje od kilku miesięcy nie istnieje:( obawiam się że jeszcze długo po porodzie też nie będziemy uprawiać seksu, jak na to reagują wasi mężczyźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też nie uprawiamy ze względu na ciąże zagrożoną ale zawsze staram się zaspokoić mojego partnera w inny sposób, bo jak wiadomo facet bez seksu długo nie wytrzyma i jak nie ja go będę zaspokajać to będzie to robiła inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"my też nie uprawiamy ze względu na ciąże zagrożoną ale zawsze staram się zaspokoić mojego partnera w inny sposób, bo jak wiadomo facet bez seksu długo nie wytrzyma i jak nie ja go będę zaspokajać to będzie to robiła inna." xxx serio? to tylko współczuć partnera, że w takiej sytuacji poszedłby do innej kobiety.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Kathana juz 9 idziesz? To na pewno bedziesz mieć jeszcze jedna wizytę w czerwcu albo pod koniec maja. Orientujesz sie jaki koszt wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
U nas zycie seksualne ok, wiadomo ze cieżko poszalec, jest troche rzadziej niż wczesniej raz lub dwa na tydzień na półtora tygodnia. Dziewczyny przywleklam te rzeczy po moim synku i po mojej sostrzenicy, niektóre sa ok inne sprane ze na szmaty sie nadają. Duzo mam śpiochów, kaftaników, nawet i polar jest, tylko kupujecie jakies swetry bluzy? A na te upały jak beda krótkie body?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera ja mam pare bluz polarkowych i kilka sweterków, a tak to raczej juz nie bede kupowała. body mam tez takie bez rekawków góra w stylu bokserki. no ciekawe jaka bedzie pogoda ale ja sie nastawiam na 2 warianty. albo niesamowite upały albo zimno, burze i deszcze. niestety tak nam sie klimat pozmieniał... wiec zaopatrzyłam sie juz w kilka różnej grubości kocyków;) co do seksu... ja zawsze miałam duże potrzeby że tak to ujme;p żadko głowa mnie bolała;p oczywiscie teraz nie tak czesto jak przed ciążą ale nie celibat;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Wera on mi tak mówił, żeby w 35 tc się zapisać, to posłuchałam... nie wiem nawet ile kosztuje wizyta :) Ja mam 1 cieplejszy sweter, 2 grube pajace, bodziaķów więcej z krótkim, ale kto zgadnie jaka będzie pogoda. W razie w to mam rożki i kocyki, więc otulę w nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno nic nie pisałam, ale w miarę na bieżąco śledzę wątek. Ku mojemu sporem zdziwieniu miałam dziś kontrolę z ZUSu - czy rzeczywiście jestem pod adresem podanym na L4 :) Skoro już się zabrałam za pisanie, to odpowiem jeszcze na kilka wcześniejszych wątków. Któraś z was pisała, że musi przestrzegać diety i nie może jeść smażonego mięsa - polecam zaopatrzyć się w parowar, szczególnie, że przyda się też o porodzie (bo podczas karmienia piersią też powinno się jeść lekko). Zresztą gotowanie w parowarze to bajka ;) Ktoś wspominał też o hemoroidach. Mi lekarz zalecił Posterisan (ale nie Posterisan H) w czopkach i masci i faktycznie szybko pomógł. Ale na ulotce jest napisane, żeby w ciąży skonsultować z lekarzem, więc lepiej zapytać własnego gina. Mój mały (1,5 kg w 30 tyg.) ostatnio kopie straszliwie, ze juz sama nie wiem w jakiej pozycji mam być. Chyba już mu niewygodnie strasznie i nie zdziwie się, jak będzie chciał wyjść na świat jakoś szybciej niż termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluszek trochę odpuścił. Kopie z mniejszą siłą. Ma pewnie mniej miejsca w brzuchu. A ja mam jakiś gorszy czas. Wszystko mi się przypomina z poprzedniej ciąży. I mimo, że staram się nie myśleć negatywnie to męczą mnie złe sny. Jeszcze termin mam na 13 czerwiec, a mojego Aniołka urodziłam 16 czerwca :/ Dziś jeszcze byłam po siostrzenicę i moja mama się nią zajmuje. Jak na nią patrzę to sobie mojego synka wyobrażam, w końcu dzieliłaby ich różnica 20 min. Wiem, że czasu nie cofnę. I już nie mogę się doczekać płaczu mojego maluszka za dwa mies. Mógłby ten czas trochę przyspieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
22kilo sprawdzali Cię z Zus-u mnie sprawdzali pod względem czy moje zatrudnienie nie bylo fikcja bo miesiąc przed zajściem w ciaze dostalam nowa umowę na caly etat ale to bylo w styczniu a teraz normalnie wypłacają... Mój synek zależy od dnia chwilami tez mam glupie myśli bo slabo kopie ale za jakiś czas nadrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prowadzę własną działalnośc, wiec jestem bardziej "narazona" na kontrole. Ogólnie to sprawdzali tylko czy jestem w domu, co jest o tyle bez sensu, że nie mam zwolnienia leżącego, więc spokojnie moglabym pojsc sobie na spacer. Ale dobrze ze bylam w domu bo pewnie by mnie wezwali do siebie i musialabym sie tlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Hej :) ja tez sie ostatnio opuscilam z pisaniem tu na forum , ale jestem na biezaco. Dzis bylismy na usg mala wazy 1746g w 32tyg :) mowia, ze jest wszystko okej :) w niedziele bylam na zakupach dla malutkiej , wozek juz przyszedl wczoraj :) juz prawie wszystko jest ;) czuje sie dobrze, choc szybko sie mecze w ciagu dnia robie sobie drzemki :) Dzisiaj w szpitalu widzialam taka dziewczyne , ktora byla kilka godz po porodzie ( w uk po 6 godz jak jest wszystko ok idziesz do domu ) masakra... przerazilam sie troszke ...szla tak bardzo powolutku...z tylu na pupie plamy krwi... matko...szkoda mi jej tak bylo... ale ja sama pewnie nie lepiej bede wygladala za 2 miesiace... coraz blizej dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Cześc dziewczyny. Nie miałam chwili żeby coś napisac, ale ciągle Was podczytywałam. Od wtorku moje dziecko siedzi w domu z jakimś wirusem, na szczęście już jest o niebo lepiej. Pewnie dopiero w poniedziałek wróci do przedszkola. Ja natomiast wykorzystałam ten czas i mam już wszystkie ubranka 56 i 62 gotowe, pościel i wszelakie kocyki pieluszki itd również. Zostało dokupić kosmetyki, pieluszki i chusteczki, odebrać wozek i kołyskę i wyprawka dla Kornelcia gotowa:) Teraz już tylko będę spokojnie oczekiwać rozwiązania. Co do mojej cholestazy to jest o wiele lepiej, wartości zmalały i są teraz ciut powyżej normy. Pomimo to na razie do następnęj wizyty tj 29 kwietnia zostaje na lekarstwach. W sobotę mamy III usg prenatalne, już nie moge się doczekać. W końcu będę wiedziała ile mój mały mężczyzna teraz waży i mierzy. Co do ruchów małego powiem Wam że już bardzo rzadko kopie, częściej się wierci i wypycha. Czuję że już ma tam bardzo ciasno, szczególnie że brzuch jak na koniec 7 msca mam mały i każdy mi mówi że najwyżej to 6 msc. Z córką miałam zupełnie inny i większy przede wszystkim. No ale cóż widocznie tak ma być. Pozdrawiam Was dziewczyny i Wasze słodkie maluchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
dziewczyny juz za połowa kwietnia jesteśmy!! Śle czas nam leci. Powiedzcie mi czy lekarze zmienili po 30tc częstotliwość wizyt? Czy nadal macie średnio co 3-4tyg. Ja mam w poniedziałek wizytę wiec nie wiem czy bedzie chciał mnie badać cześciej, jak jest u Was. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Ja bylam w pon i wlasnie rozpoczął mi sie 30 tydz i termin wizyt zostawił mi taki sam. Dziewczyny które robimy odczyn Coomsa ile razy go robiłyście bo ja tylko w 28 i powiedział ze wiecej nie muszę a tam gdzie robilam mowili,jeszcze o 32 tyg i 36? Jednak jego zdaniem nie ma takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Czesc. Moj Leon waży już 2100g!!!! Szyjka twarda i długa, mam wizyte dopiero za 4 tyg, wiec czestotliwość ta sama. Niestety mam niedobór zelaza i muszę przyjmować. Boże ile ja mam rozstępów. To się w głowie nie mieści uda, piersi, pośladki.... ominęło na razie brzuch. I nic nie pomaga, nie zahamuję tego. Oczywiscie moj męzczyzna już zszedł głowką w dół , grzeczny chłopczyk. A jak się dziś czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie kremy stosowałaś ? Bo ja na piersiach mam ale stosuje juz silniejszy biooil , a na resztę ta mustele i póki co nie mam nigdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. U mnie dzisiaj brzydka pogoda, nawet z domu się nie chce wychodzić. Ja na szczęście rozstępów nie mam chociaż niczym się nie smaruje. Raz za czas używam oliwki ale tylko na brzuch. Mam nadzieje ze się juz nie pojawia do końca. Robiłam ostatnio badania i coś mocz mi kipesko wyszedł. Morfologia też tak średnio pomimo ze biorę żelazo juz dość długi czas. No ale zobaczymy co lekarz powie na wizycie w poniedziałek. Brzuch mi się dalej napina. A co tam u Was dziewczyny? Pierzecie juz rzeczy dla maluszków? Bo ja się zastanawiam czy jeszcze nie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Smaruje na przemian rano biooilem, wieczorem palmersem.... Teraz zakupiłam Oilan mama w aptece koncentrat redukujacy powstałe już rozstępy... I masuje te uda i nawilzam i jak widać nic, czyli po prostu jak ktoś ma tendencje to zadne kremy nie pomogą, ale ten Oilan już po tyg przyniosł poprawe, rozstępy jakby się zmniejszyły:) Też mi się wydaję ,że duży ten moj chłopak , do 4 kg dobije jak nic, pocieszam się tym, ze usg czasem kłamie . No jest duży sam doktor powiedział. Co do ubranek , mam już wszystko wyprane, wyprasowane, poskładane. Mi się włączyła taka organizacja, że wszystko chce miec gotowe, także wszystko jest, brakuje tylko dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Mania1989 ja nie piore jeszcze... to w sumie jeszcze 2 miesiace, zakurzy sie do tego czasu...mysle , ze w maju zaczne sobie powoli prac i prasowac...tak samo torby do szpitala jeszcze nie pakuje. Aleksandra a ktory to tydzien u Cb? Bo bobasek rzeczywiscie duzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Ja tak poczytałam że dziewczyny już piorą to też przejrzałam po starszym synku, przeprałam w kapsułkach i może po weekend e majowym wypiorę w specjalnym proszku i zacznę prasować i układać w szafetce... Też niby już bym chciała mieć wszystko gotowe ale mąż mówi ,że to jeszcze dwa miesiące, choć pierwszego synka urodziłam 36/37 tydz tak więc troszkę wcześniej :) Jednak już doczekać się nie mogę niech ten czas szybciej leci :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×