Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego ludzie krytykują kochanki, a nie mężów ? Kochanki ich zgwałciły czy co?

Polecane posty

Gość gość
ja tez nie wierze w wiernosc facetow. ale nie przyszloby mi do glowy obwiniac za to obcej kobiety. taka jest miedzy nami roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to myślenie z epoki kamienia łupanego facetowi wolno wszystko a kobieta ma cicho siedzieć i dzieci niańczyć, dlatego obwinia się tylko kobiety ,nie te czasy Panowie jest równouprawnienie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie mieliście do czynienia z kochanką męża,to nic o tych szmatach nie wiecie.Kurwa to k***a - jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona k****, maz- dobroduszny mis, ktory dal sie omotac modliszce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pies szuka i chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet jest niewinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to powiedzenie " suka nie da pies nie wezmie " jest bardzo prawdziwe. Mozna sie oburzac, wyzywac ze prostackie , ale tak to dziala. Nie mozna wine zwalac na jedna osobe .Kochanki sa chetne na seks , faceci szukaja tego seksu.Jedno i drugie nic nie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. ja rozumiem ,ze niektore kobiety winia tylko kochanki , meza wybielaja i to nie jest madre , ale rzucanie calej winy na faceta tez jest nie fair.Oboje sie na to decyduja.Oboje sa winni.Coz z tego , ze ona- kochanka nie slubowala wiernosci , to nie znaczy ze jej wolno wchodzic w czyjs zwiazek.Podczas slubu przed oltarzem tez padaja slowa , zeby inny czlowiek tego zwiazku nie rozdzielal .Zwalanie winy na faceta , a wybielanie kochanki jest beznadziejne.Nic ich nie tlumaczy .Gdyby nie bylo latwych czy chetnych na seks kobiet nie bylo by tez zdrad .Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylyby zdrady- z innymi facetami, zwierzetami czy dziecmi. nie wiem, czy probujesz oszukac innych, czy sama siebie. jesli to drugie- dobrze Ci idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro uwazasz, ze facet jesli nie zdradzi z kobieta to zdradzi ze zwierzeciem , facetem , dzieckiem to trzeba co wspolczuc spaczonej psychiki.To sa chorzy ludzie i oni nawet jesli jest kolo nich chetna kobieta zrobia to ze zwierzeciem czy z nieboszczykiem , bo to ich bardziej kreci.Uwazasz , ze zdrowy na umysle facet jesli nie ma pod reka kobiety zrobi to z koza? Chyba jestes nienormalny :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy zobaczyc, co dzieje sie w wiezieniach- faceci dolugotrwale pozbawieni kobiety biora sie za innych facetow, chociaz wczesniej nie wykazywali tendencji homoseksualnych. podobnie zreszta w wojsku. zanim skreslisz jakas idee, zapoznaj sie z faktami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanki , meza wybielaja i to nie jest madre , ale rzucanie calej winy na faceta tez jest nie fair.Oboje sie na to decyduja.Oboje sa winni. Ale kto tu wybiela facetów????? Facet jest jak najbardziej winny , ale ONA TEZ NIE JEST BEZ WINY! No pomyśl sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze mna zonaci chca sie umawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat miałam te 'przyjemnosc'. Mąż zaczął romansował sobie z jedna p***a która wiedziała ze on ma żonę i dzieci bo sam jej o tym powiedział robiła wszystko zeby go zdobyć i w końcu poszedł do niej, a ja wyj***lam go za to na zbity pysk. A jej to ja nawet obszczac nie chce. Nie moj poziom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety tacy sa faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czemu moja wypowiedz została uznana za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMG ty tu wyjezdzasz z wiezieniami i facetami pozbawionymi kobiet , a my chyba rozmawiamy o normalnych , zdrowych facetach majacych zony .No chyba , ze uwazasz ze zona to nie kobieta i tylko kochanka da mu ta przyjemnosc.Zapedzilas(es) sie .Mowimy o mezczyznach w zwiazkach , a nie calkowicie pozbawionych kontaktow z kobietami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej winny to jest maz bo to on slubowal swojej zonie a nie kochanka! A w drugiej kolejnosci winna jest sama zona....i to akurat jest udowodnione naukowo. Poniewaz zdrada nie bierze sie z powietrza. Wiec zony powinny moze czasem zerknac w lustro....?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej wziac rozwod niz zdradzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc 20:34 czytajac Twoja wypowiedz wcale sie nie dziwie ze on Cie zostawil bo poziom to ty masz mniejszy niz zero! Poziom wypowiedzi i pewnie nie tylko to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo gdy kochanka WIEDZĄCA, że facet ma żonę idzie z nim do łóżka, to jest współwinna. Kochanki mojego byłego już prawie męża doskonale wiedziały, że ma żonę, ale im to nie przeszkadzało. Ja nie wyobrażam sobie iść do łóżka z żonatym P.S. ale i tak facet jest bardziej winny, a takie k/u/r/**/y w tym pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOCHANKA- to kobieta, która świadomie decyduje się na żonatego faceta, więc wszystkie nieświadome nie są kochankami, kiedy zostanie uświadomiona i pozostanie w relacji staje się kochanką. WINNI to mąż i kochanka, którzy świadomie decydują się na wzajemne dawanie i branie z konsekwencją w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decydujący głos ma kochanka. Jest osobą, która podejmuje ostateczną decyzje o otworzeniu relacji z czyimś mężem i o rozłożeniu nóg. Ta reguła władzy dotyczy nie tylko kochanki ale każdej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam... zyje sie raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, a jak kochany małżonek nie przyznaje się, że jest żonaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak kochany małżonek nie przyznaje się, że jest żonaty, to należy mu dać wolność i niech będzie rozwodnikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 23:09 dokladnie ! Co by nie pisac i nie mowic to kobieta podejmuje ostateczna decyzje , bez wzgledu czy jest dziewczyna , narzeczona , kochanka , laska poznana w jakims klubie ...itd.Mozna rozne rzeczy argumenty dawac , wyklocac sie , ale decyzja nalezy do kobiety.To , ze malzonek slubowal zonie to sprawa miedzy nim , a jego zona i im to zostawmy do rozstrzygniecia i wyjasnienia ,nie umniejsza to winy kochanki , ona mimo ze ma wybor przyczynia sie do zdrady .cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by suka nie dała pies by nie wziął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do kochanek , ktore nie wiedzialy o zonie i zostaly oszukane - no coz zakochaly sie , zaangazowaly , wiele z nich nie chce , nie maja sily konczyc romansu , ale sa takie ktore to potrafia.Cierpia , ale zrywaja z kochankiem i takim nalezy sie szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×