Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego ludzie krytykują kochanki, a nie mężów ? Kochanki ich zgwałciły czy co?

Polecane posty

Gość gość
Moj maz mnie zostawił dla innej Ale długo sie nie nacieszyl ponieważ panienka myślała ze cos zyska z naszego wspólnego majątku aut zonk. Ja zgarnelam wszystko a dziad został w skarpetkach z alimentami do płacenia, i co zrobiła niunia ? Zostawiła go :) Ja tez go nie chce , niech szuka nowej naiwniaczki, moze znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś wierzyłem w tą miłość. Teraz jestem pustym, smutnym człowiekiem. Moje życie to ruina, depresja, nie radzę sobie. Robiłem wszystko co mogłem, żeby zapomnieć, na siłę. Jest coraz gorzej. Czuję, że to się dla mnie źle skończy. Boję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś wierzyłem w tą miłość. Teraz jestem pustym, smutnym człowiekiem. Moje życie to ruina, depresja, nie radzę sobie. Robiłem wszystko co mogłem, żeby zapomnieć, na siłę. Jest coraz gorzej. Czuję, że to się dla mnie źle skończy. Boję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydzimy się tymi wywłokami,żadnych zasad,wstydu i ambicji to zdemoralizowane baby,nieważne są wartości,najwazniejszy jest k***s obcego chlopa niżej juz upaść nie można i teraz wiesz jedna z drugą dlaczego gardzimy takimi upadłymi zimnymi sukami mam nadzieję,ze jeszcze wyć będziesz i ludzie zaczną ci brawa bić będą owacje na stojąco!!!! b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>Ale długo sie nie nacieszyl ...<<< To mialas glupiego meza, ze tak pozwolil sie ci zalatwic. No ale glupich nie sieja... Reakcja niuni typowa i latwa do przewidzenia. A jest stara zasada: jezeli ktos drugi raz sie zeni (albo nawet planuje), to nie zasluguje na rozwod. Jesli twoj ex mial takie plany z nowa dupa, to tym bardziej swiadczy o jego glupocie. Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×