Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego ludzie krytykują kochanki, a nie mężów ? Kochanki ich zgwałciły czy co?

Polecane posty

Moim zdaniem mezczyzni za mlodo sie zenia i pozniej przychodzi rozczarowanie(obiecywal sobie co innego w zwiazku)niestety a to czasami za pozno na odwrot ...siedzi w takim nieudanym zwiazku i udaje szczesliwego:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze takich mezczyzn na codzien kochajacy malzonek???hahaha a jego oczy na mnie leca :((( jakbym tylko chciala jest jeden i drugi moj lecz zonaci nie moj swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>szukaja odskoczni od nudnej codziennosci<< A jak jeszcze zona ma muchy w nosie i jest leniem w lozku, chociaz przed slubem bylo inaczej to wiadomo czym to sie zwykle konczy. Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małżeństwo to nie tylko sex. Jest rodzina sa dzieci i razem trzeba to ciagnąć .jesli sie powiedziało A trzeba powiedzieć B, a nie iść na łatwiznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jakaś zdzira wali w gacie ze strachu, że łomot dostanie od żony to skowyczy na kafe, że kochanki niewinne. :D Winne i to często jako jedyne, bo to właśnie kochanki walczą jak lwice o cudzego meża. Baby bez honoru i klasy. Dno i 2 metry mułu, żeby tak się poniżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same dziffki się przyznają do tego ze dla nich nie ma znaczenia czy facet jest żonaty. jak jej się podoba to sobie go bierze a żonę i dzieci ma w dooopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>Małżeństwo to nie tylko sex. Jest rodzina sa dzieci i razem trzeba to ciagnąć .jesli sie powiedziało A trzeba powiedzieć B, a nie iść na łatwiznę <<< Wiec w takim razie z powodu seksu na boku nie konczyc malzenstwa, jak to zwykle robia kobiety. Najwyzej w ramach rewanzu tez zrobic skok w bok i tyle. Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie tak zrobiam-mezus skruszony na kolanach a ja odbijam sobie z nawiazka zemsta dziewczyny najbardziej boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najzabawniejsze jest to, ze taki mąz któremu żona odpłac***ięknym za nadobne lata za nią jak wariat i natychmiast zapomina o kochance :D:D a jaki słodki jest wtedy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam taka sytuacje ze facet pokazywal kobiecie papier rozwodowy spotykali sie kilka lat w tygodniu i w kazdy weekend. Kontakt telefoniczny mieli calymi dniami. Rozwiedziony dyspozycyjny placil alimenty na dziecko i je odwiedzal tak mowil. Wszystko ok prawda? A po tych kilku latach okazalo sie ze rzeczywiscie rozwod ma....ale tylko na papierze bo z byla zona tak naprawde nie rozstal sie nigdy! Cale te lata mieszkali ze soba spali jedli a on po prostu niezle kombinowal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>a najzabawniejsze jest to, ze taki mąz któremu żona odpłac***ięknym za nadobne lata za nią jak wariat <<< Wiec tak wlasnie trzeba robic, "zemscic sie", a nie rozwodzic ! Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie krytykują kochanki, bo widzą jak one się zachowują i co wyprawiają, żeby zdobyć żonatego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkruczki
Statystyki mówią ze faceci robią to z kobietami. ... czyli? Te Wszystkie kobiety są wolne tak? kobiety zdradzają tak często jak faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe bardzo rozumiem ...kobieta spotyka mezczyzne, ktory uwodzi ja pieknymi slowkami ale: 1. nie zaprasza nigdy do domu 2. niechetnie spotyka sie na miescie lub w miejscach publicznych 3. raczej sam dzwoni wieczorami, kiedy ona dzwoni ona ma wylaczony telefon lub nie odbiera 4. kobieta nie poznaje przyjaciol tegoz wspanialego mezczyzny, jego srodowiska i nadal nie zapala sie jej czerwona lampka????? Czyli jest glupia. Albo swiadomie brnie w kochankowanie, tlumaczac sie tym, ze nic jej o zonie nie mowil :D A zdradzajacy facet (kobieta tez zreszta) to najgorszja szuja jaka moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajacka
Ale tak z drugiej strony rzecz biorac, to dzisiaj jest bardzo ladna pogoda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>zdradzajacy facet (kobieta tez zreszta) to najgorszja szuja jaka moze byc. <<< Najgorsza szuja to kobieta (facet zreszta tez) ktora nie dba o potrzeby seksualne swojego mezczyzny (kobiety), ale za to doskonale pamieta o jakiejs tam przysiedze wiernosci ! I zdrada jest dla takiego kogos jak najbardziej zasluzona kara ! A to jeszcze za malo! Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje Rescator555 od jutra zaczyna zdradzać swojego meża i to bedzie tylko i wyłącznie jego wina, to on będzie najgorsza szuja co sam sobie zasłużył na zdradę, bo pieprzył się z jakąs zasyfiałą dziffką. Jak wracał od niej i się nie umył penisa to śmierdział mu takim kwasem że aż mnie odrzucało i z tego powodu odmawiałam seksu. Jakby maż był wierny toby seks miał ze mną kiedy i jak tylko by chciał ale zarazić się syfem nie mama zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3:41 wiesz, temat ego po 20 latach małżeństwa to już mamy dawno przerobiony. Nam się udało, o rodzinę warto walczyć niż biernie się przyglądać. Jestem facetem. Uzależnienie emocjonalne, a czego tu nie ma po tylu latach, wszystkiego po trochu. Ważne, że chce się wracać do domu. Znów wszędzie razem. Bez siebie jest nam źle, to mało ? Jak by tego nie nazwać to chcemy być razem. Ja też o kogoś walczyłem ale to było bardzo dawno i nie udało mi się. Pamiętam ten ból. Nie chcę robić tego samego mojej żonie. I wiem, że to była tylko moja wina, mogłem ten problem załatwić inaczej. Ale niestety jestem z tych którzy uczą się na własnych błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wooow! "......Najgorsza szuja to kobieta (facet zreszta tez) ktora nie dba o potrzeby seksualne swojego mezczyzny (kobiety), ale za to doskonale pamieta o jakiejs tam przysiedze wiernosci ! I zdrada jest dla takiego kogos jak najbardziej zasluzona kara ! A to jeszcze za malo! Rescator555oooow...." Tą wypowiedzią tak zabłysnąłeś jak chrząstka w salcesonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zony tez zdradzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie ma związku bez etapów. Jest zauroczenie, miłość, nuda, zgorszenie, szczęście i cierpienie......i cała gama uczuć negatywnych i pozytywnych. Po drugie, nie ma związku bez kłótni i kryzysów i to dotyczy każdych relacji nie tylko małżeńskich tym bardziej pod jednym dachem. Po trzecie, każde związki przechodzą ciężkie okresy ale nie każde się zdradzają to kwestia charakteru. Po czwarte, na zdradę nie ma wytłumaczenia gdyż na każdy problem jest rozwiązanie a to, że niektórym nie chce się poszukać tylko tworzyć problem to czyste wyrachowanie. Po piąte, gdyby mężczyźni zdradzali dlatego, że mają beznadziejne żony to powinni wymieniać je na kochanki a statystyki mówią, że tylko 12% z zdradzających mężczyzn chce zostawić rodzinę dla kochanki bo wolą żony. Natomiast wśród zdradzających żon 60% kobiet zostawi męża dla kochanka, bo kochanek lepszy. Pozdrawiam męża i po szóste, kochanki to takie zatkaj dziury na kryzys, a że one same czują się w tej roli uprzywilejowane to świadczy o ich błyskotliwości, i raczej dlatego są tylko kochankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy kochanki ich kochaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci zdradzaja .ale ciekawe co by powiedzieli jakby zona ich zdradzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walcząca kochanka to dopiero desperacja i żenada. Walka o bawidamka - coś wspaniałego hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecne kochanki przeważnie kochają kasęęęę, a baran myśli, że jego. Dlatego obecne kochanki aby mieć więcej kasy i prezentów mają więcej na sznurku mężów a każdy z baranów myśli, że jest wybrańcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy nie macie pojęcia do czego kochanka jest zdolna,a szczególnie ta,która wcześniej została opuszczona przez męża wp*****la sie w życie kochanka i szntażuje go by wyprowadził się od żony,;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdolne to one są ale w imię czego - łajdaka, też mi zaszczytny cel, jakby normalnych mężczyzn nie było ale pewnie normalni właśnie nie chcą takich naiwniaczek i tylko znudzony mąż jest w ich zasięgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem kochanką i jednocześnie mam kochanka. tzz. sypiam z żonatym mężczyzną, a sama też jestem zajęta. wina leży, moim zdaniem, po wszystkich stronach, choć też uważam, że największe skurysyństwo po stronie zdradzających (ja i ten żonaty facet). mogę nawet wyznać, to straszne, ale tak jest - nawet to trochę wkręca, to wyrachowanie. to nam samym się podoba, że jesteśmy takimi s*********i. czy też on s********m, ja dziwką. ale wobec jego żony nie czuję się szczególnie winna (choć i tak chyba ja bardziej się czuję winna wobec niej niż on sam, paradoksalnie). jest mi głupio, niezręcznie, czasem mnie nachodzą wyrzuty sumienia. i rozmawiam z nim o tym, ale on mnie przekonuje, że to nic złego, jestem przekonana, że gdyby nie ja, miałby inną kochankę. czuję się winna wobec mojego mężczyzny, owszem. ale nie o tyym chciałam. chciałam dwie sprawy wyjaśnić. 1. nigdy się nie uganiałam za tym facetem. on uganiał się za mną od ok 10ciu lat, a ja się opierałam, bo nie chciałam z żonatym. uległam w końcu po tych wszystkich latach, bo coś we mnie pękło. nieważne. ale nie mówcie, że kochanki walczą o zajętych facetów. to on za mną łaził i łaził, podrywał, uwodził, namawiał. nawet teraz, kiedy sypiamy ze sobą, czuję, że nie mam do niego żadnych praw, wiem, że jestem tylko numerem 2 i nigdy nie miałabym czelności o niego walczyć. ja nawet sama do niego bym nie zadzwoniła/nie napisała. gdyby on nie dbał o kontakt, urwałby się natychmiast. 2. o tych procentach. to, że tylko 12% zdradzających zostawia żony o niczym nie świadczy. ja też bym nie zostawiła mojego mężczyzny dla kochanka, ale to nie znaczy, że moje uczucia do kochanka nie są poważne. trudno nazwać uczucia w takiej sytuacji, ale myślę, że jestem szczerze zakochana, pragnę go tak jak nikogo nigdy dotąd. to wspaniały człowiek. z moim mężczyzną to po prostu inny typ relacji, może w pewnym sensie głębszy. ale wobec kochanka jestem szczera i to nie jest tylko seks. myślę, że mężczyźni do swoich kochanek mają podobnie. to, że nie zostawiają dla nich swoich rodzin, nie znaczy, że kochanki nie są ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie g****o jest gównem, ty w nim siedzisz razem ze swoim kochankiem i tak sobie w tym g*****e grzebicie patykiem. I mimo, że śmierdzi gównem potraficie sporzywać obiadki i kolację w zapachu g****a. Romantyczne g****o. Możecie jeszcze przejść o krok dalej do etapu padliny, wiesz...taki zapach rozkładającego się mięsa. Ale kwestia gustu. Każdy ma inaczej. Są takie owady dla których g****o jest bardzo ważne, wręcz niezbędne do życia, hieny natomiast z lubością wpieprzają padlinę, więc chyba spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haaaaahahaha, dokładnie fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×