Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spodobał mi się facet, który ma dziewczynę.

Polecane posty

Gość gość
A może napiszesz czym oni się zajmują, może on prowadzi działalność gospodarczą i tam będzie do niego numer. Pamiętaj tylko, że jak ona tam pracuje to na pewno ma koleżanki, żeby cię z pracy nie wywalili dlatego napisz anonimowo. Mi też się podoba taki adwokat ale nie mogę do niego napisać bo jak jego laska założyła mu program szpiegujący na komputer to później będzie się na mnie mściła i mogę czegoś nie zaliczyć na aplikacji albo on jej sam powie a wiem, że mu się podobałam tylko nie wiem jak bardzo. Jeśli ona ma możliwość ci zaszkodzić to dobrze się zastanów...A co ona robi w tej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No się cykaj dalej, a szansa - o ile jest, przeleci Ci koło nosa. A tak w ogóle, na 100% jesteś pewna że to jego dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona tego nie zrobi. Nie widzicie tego? :D Wymyśli sobie potem faceta co go w autobusie mija, ze ma fajny zarost tzn. że jest ciepły i w nim się zakocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Ci ta laska nie ma jak zaszkodzić to czego się boisz pisz anonimowo najwyżej będziesz głupa palić , mam nadzieje, że laska mu nie wchodzi na fb bo ja mojemu wchodzę jak się nie wyloguje na swoim laptopie. Albo go zacznij spojrzeniem podrywać jak go widzisz a ona nie widzi będziesz wiedzieć co z tego wyniknie...Ja wolę prowokować spojrzeniem bo tego się nie da udowodnić czy kogoś rzeczywiście podrywasz czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 23.29: Dziećmi się zajmują, tylko każde inaczej. Mnie z mojej pracy nie wywalą tak łatwo. Bo ja nie pracuję tam, gdzie oni. Tam tylko coś załatwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prowadzi działalności raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prowadzi działalności raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 23.29: No, chyba nie swojej dziewczyny by w miejscu pracy nie głaskał po przedramieniu? Poza tym ona od pewnego momentu zaczęła się bardziej malować, obcięła włosy i zaczęła nosić rozpuszczone, uśmiecha się, szczególnie właśnie przy mijaniu z nim. Także wygląda, jakby coś było na rzeczy. Nawet, jak mu coś podawała, odniosłam wrażenie, że go czule dotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To walcz problem będzie tylko jak oni są sobą zauroczeni i ona dobrze mu robi w łóżku, musisz sama wybadać. Pisz anonimowo na fb do niego a jak chcesz sprawdzić czy ma działalność to wejdz na ceidg wpisz jego nazwisko i może sie dowiesz czegoś o nim więcej np. gdzie mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W piątek tam idę, ale nie wiem, czy będzie w pracy, bo w poniedziałek mówili, że chory. A potem dopiero w kolejny czwartek tam pójdę. Chyba on nie ma, po co prowadzić działalności. Ma tą pracę i jeszcze w jednym miejscu. Na goldenline przeczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mówie ci jest centralny rejestr osób prowadzących działalność ceidig i go wpisz albo jego nazwisko to jak mieszka z rodzicami dowiesz się gdzie mieszka...I napisz mu dziś anonimowo na fb jak tam zdrówko i czy rosołek by mu się nie przydał zobaczysz czy podejmie temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy Lexy
Pisz o 10 i daj znać co ci odpisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy Lexy
Albo wiem zaproś go do znajomych z twojego konta i spytaj jak tam zdrówko. Bedziesz wiedziec czy wchodzi na fb może zaczniecie gadać na czacie a to takie niewinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, to jest chyba wszystko bez szans-oni się chyba długo znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, czy on to widzi, że ja jego profil na fb przeglądałam i, ile razy? Jest tu jeszcze ta koleżanka z Krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ja do niego nie pasuję, jak on jest obcykany i w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu ktoś? Bo ja zaraz naprawdę zeświruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już ześwirowałaś, dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem:) I, co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym nie jestem dziecko. Już nawet młodzież nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem jesteś małolatą. napisałaś że bywasz w jego biurze w ramach jakiegoś wolontariatu. Gdybyś była dorosła to byś pracowała zawodowo. W dzisiejszych czasach mało kto ma czas aby pracować + bawić się w bycie wolontariuszem. Pewnie masz gdzieś ok. 20 lat, nie pracujesz, nie studiujesz, chodzisz na jakiś wolontariat i zakochujesz się w kim popadnie bo ma ładne oczy. Jakbyś się zajęła prawdziwym życiem to nie miałabyś czasu na pseudomiłości. Biorąc pod uwagę twoje wypowiedzi i jakże ograniczone myślenie moja teoria jest dość prawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty piszesz? Poskładałaś sobie coś z niczego... Do jego pracy chodzę w ramach swojej pracy, a nie wolontariatu. I ani on, ani ja nie pracujemy w biurze. Na wolontariat chodzę zupełnie gdzie indziej (w sobotę). Czytaj ze zrozumieniem. Czy jest tu ta kafeterianka z Krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie zakochuję się, w kim popadnie:) Od trzech lat nie spotkałam takiego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skad wiesz ze oni sie znaja dlugo? No i to ze ja gladzil po rece to moze nic nir znaczyc, mnie kumple czulej dotykali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do koleżanki z mailem: flowerbomb...: Wysłałam Ci mailem namiar na mojego fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skad wiesz ze oni sie znaja dlugo? No i to ze ja gladzil po rece to moze nic nir znaczyc, mnie kumple czulej dotykali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fb jest prawie na początku listy jego znajomych. Stąd wiem, że muszą się długo znać:( W pracy Cię czule dotykali koledzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam niektórych znajomych specyficznych-może mu się to nie spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej nie mogę znaleźć tej wiewiórki a na fb to znajomi za każdym razem się inaczej układają. Naciśnij ostatnio dodani w znajomych u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×