Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spodobał mi się facet, który ma dziewczynę.

Polecane posty

Gość gość
:( Wiem, bo, jak ja miałam 14 lat, to nie miałam takich przemyśleń. Pierwszy raz się zakochałam i zainteresowałam facetem, jak miałam 21. Więc może u mnie to wszystko opóźnione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odu.pl/2qgg tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka FB
Hej jak to gwizdnął na Ciebie? On się groźnie na nią patrzy bo myśli, że ona ma dziecko i na niego się gapi. Mój facet do wszystkich koleżanek i kolegów się uśmiecha jak ich widzi a do mnie niekoniecznie ma ochotę ale mnie kocha. Reakcja nawet chłodna jest lepsza od obojętności jakby jej nie zauważał było by źle. A skoro ona jest malutka i on patrzy w dół na nią groźnie to jednak ją zauważa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz masz pretekst napisz z anonimowego konta na fb ,,dlaczego rzucasz mi takie groźne spojrzenie jak się mijamy w ośrodku na korytarzu.Zobaczysz czy się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na obcego faceta bym w ogóle nie zwracała uwagi patrzyłabym się groźnie jakbym była zła ale to by znaczyło, że wpadł mi w oko. Tym bardziej bym ciskała gromy oczami jakby facet z dzieckiem do mnie startował zwłaszcza przystojny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde...nie wierze że ten temat dalej się ciągnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest z******ty jak telenowela...Wszyscy czekam, aż ona nas zaskoczy i coś zrobi...I pośmiać się można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszyj sobie picze najlepiej i zawiaz koszule nocna w kroku na kilka wezlow bo twoje krocze to siedlisko zla i nieczystosci. A z tego komenta popłakałam się ze śmiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, coś Ty-nie gwizdał na mój widok. Po prostu szedł i sobie gwizdał. Chodziło o to, że nie przestał gwizdać. Jak ja bym załóżmy szła i sobie śpiewała, to na jego widok przestałabym śpiewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh, faceci się tak nie nakręcają jak my poza tym facet po 30 jest dojrzały i się nie przejmuje tym co myślą o nim inni...Napisz do niego na FB, że zamiast gwizdać jak cię mija mógłby Cię zaprosić na kawę. I nie rób z tej kawy nie wiadomo czego bo on nie wie, że się zakochałaś. Amerykanki, Francuzki, odważne Polki robią takie rzeczy. Dowiesz się na czym stoisz i tyle. Daj znać, że napisałaś i co odpisał. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale, czy to się w ogóle zdarza, by to kobieta mężczyźnie proponowała wspólną kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale, czy to się w ogóle zdarza, by to kobieta mężczyźnie proponowała wspólną kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat siedze w psychologii więc wymień mi jednego cenionego psychologa, który potępia onanizm jako formę rozładowania napięcia (bez wyjazdów z uzależnieniem czy zastępowaniem seksu bo to zupełnie różne sprawy są,).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rzucę Ci tu nazwiskami, bo nigdy nie przywiązywałam do nich wagi. Ale miałam w pracy warsztaty i szkolenia z psychologami, psychiatrami i seksuologiem na ten temat. Literatura na pewno też jest. Tylko niestety promowana jest często ta przeciwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aa, no to "ktoś mi mówił że" nie jest argumentem. Taka Twoja katolicka wiedza. Jak ktoś zna się na biologii to wię jak jest, wystarczy poczytać jakąkolwiek literaturę z psycho rozwojowej (pewnie też jacyś genderyści od x lat bzdury promują?). A jak brak argumentów to najłatwiej zrzucić na promowanie dziwnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ktoś mówił, tylko specjaliści od rozwoju młodzieży. Dla mnie to, co mówili było oczywiste, a nie jakieś odkrywcze, żebym potem miała nad tym ślęczeć. Masturbacja jest egoistycznym ukierunkowaniem seksualności. Utrwala egoistyczne wzorce, zamyka na odkrywanie ciała z ukochaną osobą, prowadzi do zaburzeń orgazmu i samego aktu. Poczytaj, porozmawiaj z ludźmi. Ja się spotkałam z osobami, które po masturbacji potrzebowali długiej terapii, by cieszyć się seksem. I stwierdzono, że masturbacja miała na to decydujący wpływ. Nie potrzebuję więc szukać innych dowodów. Równie dobrze ktoś może mówić, że gwałci, by rozładować napięcie. Zdrowa osoba umie sobie radzić z napięciem, nie wypaczając cudzej czy własnej seksualności. I mała uwaga: TEMAT NIE JEST O MASTURBACJI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, lepiej nie zwracac uwagi na te od masturbacji. Znudzi sie jej w koncu. Nie ma co dyskutowac :) a odp na Twoje pytanie - tak, kobiety zapraszaja facetow na kawe i zdarza sie ze faceci takie zaproszenia przymuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I on nie odbierze tego jako negowania jego męskości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak nic nie zrobisz. Kota sobie lepiej kup :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kota mam alergię, a na niego wręcz przeciwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ze co? Jakie negowanie meskosci? Dziewczyno, czasem rozsadnie piszesz, ale czasem jak cos takiego palniesz to nie wiadomo smiac sie czy plakac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22.34: No, że on samiec i musi sobie wybrać i zdobyć...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad ty takie teorie bierzesz? Czy faceci poluja na dziewczyny? Serio, rece z toba opadaja. Jeden woli jak dziewczyna zacznie, inny lubi sam. Ale nie znam faceta ktorego ubodloby zaproszenie na kawe. Najwyzej odmowi. No, chyba ze ty liczysz i czekasz ze on cie bedzie podrywal. Ale to se mozesz czekac i czekac. A chyba chcialas miec jasnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Cosmo takie pomysly czy Bravo Girl? ;/ brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie, zakochałam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz będę 2 dni tęsknić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochała się w kimś o kim nic nie wie :D No dobrze piszą 14latka w starym ciele. Jakoś do tej pory żaden się o Ciebie nie upomniał jak ne weźmiesz spraw w swoje ręce to za 20lat skończysz jak posłanka Pawłowicz. O ile już Ci do niej nie blisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziele, ale meczybula... nie wierze, ze masz 30 lat na karku. ja takie rozkminy jak ty mialam na szkolnym korytarzu w gimnazjum, no moze jeszcze w liceum, ale potem zaczelo sie dojrzewac. a ty nadal zachowujesz sie jak mala dziewczynka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×