Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlenka2206

Mamy na marzec 2015r

Polecane posty

Gość Marlenka2206
Z ******* u mnie to cieżko powidzieć. Coś tam czuje ale nie wiem czy to mała czy jelita. Zawsze jak położe renke na brzuchu to zraz jest spokój:-( też się martwie bo to już20tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile przytyłam ale napewno sporo. Ostatnio było to 1,5kg a terqz za pewne sporo więcej. Ja dużo jem bo ciągle głodna jestem. Jedynie wieczorami kolacja jest o 17-18 i potem już tyle. W poniedziałek wizyta to dowiem się ile waże. Mi bateria.padła w wadze i jeszcze do tej pory nie.kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma0410
Witam marcowe mamusie:)również należę do szczęśliwych przyszłych mam:) Alina- 27 lat i mój pierwszy dzidziuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w czwartkowy poranek:-) Jak się czujecie? Ja miałam kiepską noc. To już druga. Ciągle się budziłam. Teraz leże i czuje jak mała się rusza:-) Dziś jestem pewna,że to nie jelita:-) Alma witaj w którym tc jesteś? Dziewczyny macie jakiś problem z wejściem na kafe w telefonie? Ja tak! Ciągle mnie rozłącza a gdy już uda mi się wejść inzaczynam pisać wiadomość to w trakcie mi wychodzi i wszystko znika! Nie wiem co jest grane. Na tel łatwiej jest wejść bo mam go zawsze pod ręką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma0410
Witaj Marlenko:) jestem w 18tc i czekam niecierpliwie na pierwsze ruchy maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiona123
Czesc kochane :) Witam almę - tak jak Ty czekam na pierwsze ruchy bąbelka :) u mnie mija jutro 17 tyg., czyli w sobote zaczne 18 tc :) Co do przytycia to ostatnio dwa tyg temu na wizycie mialam normalna wage, to chyba przez te wymioty nic nie przytylam. Ale mysle, ze jak pojde ze tydzien to bede juz miec kilka kg na plusie :) Marlenka nie pomoge Ci, bo zawsze wchodze normalnie przez neta na kafe :) Dziewczyny nie moge sie doczekac az pojawi mi sie brzuszek widoczny, bede taka dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dziś rano dopadły mdłości po śniadaniu. Ja chudłam w pierwszym trymestrze a teraz jak mdłości przeszły i wszystko zaczeło mi smakować to waga zaczeła.iść w góre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma0410
Witaj ulubiona:) u mnie podobnie w pierwszym trymestrze miałam silne wymioty , bóle żołądka prawie nic nie jadłam i sporo schudłam ale teraz jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko minęło i mam wrażenie że ciągle jestem głodna:) wizytę mam w poniedziałek i ciekawa jestem ile kg mi przybyło.Myślicie dziewczyny że lekarz może juz stwierdzićjaka płeć??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rabat na pierwsze zakupy ciążowe? 5% na cały asortyment do www.sklep.brzuchatki.pl na hasło rabatownik. Czekamy na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiona123
Alma teraz duzo dziewczyn dowiaduje sie juz w 13 tc, wiec mysle ze skoro jestes w 18 to sie dowiesz :) Ja za tydzien tez ide i tez bedzie to 18 tc i mam nadzieje, ze sie dowiem :) Marlenka rozumiem Cie bo ja mdlosci mam bardzo czesto z rana mimo ze to 17 tydzien, ale pocieszam sie ze to lepsze niz wymioty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma0410
Ulubiona to przed nami ostatni tydzień niepewności:)a termin porodu na którego?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pangaz
Hej. Moge sie do Was przylaczyc? Mam termin na 15.03, wlasnie zaczelam 18.tydzien. Widze,ze niektore z Was juz znaja plec. Mnie niestety lekarze caly czas trzymaja w niepewnosci i kaza czekac do usg genetycznego po 20.tyg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pangaz
Czy Wy tez caly czas czujecie takie babelki i ,,prukanie,, w brzuszku? Czy to mozliwe,ze to ruchy dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma0410
Witaj Pangaz:) ja też mam termin porodu na 15.03:) Tak odczuwam bąbelki ale czy to dzidzia czy jelita..sama nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pangaz
Rano czesto budze sie z wypuklym brzuszkiem. Kiedys balam sie,ze to macica sie stawia,ale jak ostatnio polozylam reke na tej gorce to cos mnie pukelo w dlon :) I dodatkowo te babelki.. Myslalam,ze jelita,ale w jelitach jakos inaczej to czulam zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma0410
A która ciąża?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pangaz
Druga,ale pierwsza poronilam wczesnie,wiec chyba liczy sie jako pierwsza :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma0410
Moja szwagierka poroniła w 2 m-cu i teraz jest w 2 ciąży i ma termin tak samo jak ja na marzec i już od 2 tyg czuje ruchy wiec nie powiedziane że się liczy jako pierwsza.W drugiej ciąży ruchy czuje się wcześniej tak słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pangaz
Hmm...mozliwe. Ja tez wlasnie poronilam w 2. miesiacu. Dziwne,zeby nam tak jelita bulgotaly calymi dniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma0410
Będziemy miały 100% pewność jak porządnie dostaniemy kolanem albo łokciem:)doczekać sie nie mogę tych kopniaków..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pangaz
Mnie dzis w sklepie cos puknelo mocniej dwa razy,ale centymetr ponizej pepka,wiec to raczej nie dzidzius :) Mamy jeszcze czas. Martwic sie mozna podobno jak nic nie czuje sie do 21.tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma0410
Też to słyszałam..tak więc mamy jeszcze troche czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina22
Witam:) mam termin na 23 marzec:) bardzo chętnie się przyłączę:) to moja druga ciąża. niestety jeszcze męczą mnie nudności, wymioty, i zawroty głowy... w 13tyg dostałam plamienia, okazało się, że mam małego krwiaka, na szczęście problem już zażegnany. Mam łożysko w ścianie przedniej w dnie- ale liczę, że to się zmieni. Czy któraś Mama ma lub miała podobne objawy? A i będzie syn, a mamy już 2,5 letnią córkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pangaz
Witaj. Mnie rowniez czasem jeszcze mecza nudnosci,wymiotuje sobie raz na dwa dni, Nooo,chyba,ze mam zgage,to wtedy z 10razy :) Tez mialam plamienie,a raczej krwawienie w 15.tygodniu,ale niewiadomo skad. Prawdopodobnie peklo jakies naczynko,od tamtej pory odpukac nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
Witam nowe dziewczyny. Te bombrlki to najprawdopodpbniej maluszek. Ja też takie coś czułam teraz to takie delikatne uderzenia. Ja czasem czuje w okolicy pepka a czasemw okolicy spojenia lpnowego. Wszystko zalezy od tegi gdzie jest dzidziuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko takie.objawy o niczym nie świadczą. Ja miałam takie.okropne mdłości do 15tcod 5 tc leżałam całymi dniami w łóżku. Uwielbiam kwaśne rzeczy i uwielbiam mięsko. Mimo to jes kobietka:-) Niebawem dowiesz się kto mieszka.w twoim brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybaczcie za te wcześniejsze wipsy. Nadal mam ten problem z tel. Nie wiem co jest grane. Wszystko inne mi działa tylko z kaffe jest problem. Jak też pierwszą ciąże poroniłam jeszcze wcześniej niż wy bo w 4tc. Dowiedziałam się o ciąży przez zrobienie bety. Lekarzw karcie wpisał mi poronienie więc wszystko się liczy! Ja teraz musiałam strasznie uważać i dala to robie. Na począdku nie mogłam nic robić nawet dużo chodzić. Dopiero po tym okresie3 mies pomału zaczęłam robić zwykłe rzeczy jak odkurzanie. Wczoraj mieliśmy rocznice ślubu(pierwszą osobno bo mąż jest zagranicą) i mała chyba coś czuła bo kopała od samego rana. Dziś tylko kilkanrazy i cisza. U mnie jest tak ,ze ona kopie a jak położe ręke na brzucu to jest cisza! Chyba robi mi to na złość. Raz tylko poczuła, jak chyba fikołki robiła bo czułam jak by jakaś piłka przejechała mi pod skórą. Ja czekam na takie silne kopniaki gdzie będzie je widać i wyraźnie czuć. Teraz to takie delikatne wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
To wyżej to ja. Zapomniałam się zalogować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×