Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIÓWKI 2015 ciąg dalszy

Polecane posty

Gość mamaMaksa
Dlatego ja nie robiłam tego Pappa, usg wyszło dobrze, lekarz proponował mi ten test, ale podziękowałam. Stwierdziłam ,że to tylko dodatkowy stres. myślę, że u Ciebie wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki. Ja wizytę mam na początku grudnia, ale juz nie mogę sie doczekać, chciałabym wiedzieć że wszystko dobrze. Martwię się tym nisko ułożonym łożyskiem, a nie ma mowy o tym ,żeby syna nie nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrfi
Nick____ ___Wiek______TP_____plec/imie____ Które dziecko? nnnita___ ____32___ _1.04_____ ??? ___ 1___ Pola_88 ______26_____4.04____ ???____1 Malgosia26 ____27____ 5.04 ____? _____ 1 _ Emilia___ _____31_____6.04____Dziewczynka?? __2 ___ Czeresniara__ _27___ __8.04__ ?____ 1 Maggiie_____ __34_____9.04_____ Córka Karolina____ 1 Gabryjelka___ _31___ __20.04___ ???____ 2___ syrfi__________37______20,04_____?______2 Titilinka ______29___ __25.04___ ? ______ 3 CałaWTrawie86_28_____25.04____?______2 ma LENKA_____23 _____29.04 ____?____ 3 Cześć dziewczyny. W końcu się dopisałam do tabelki bo mi to jakoś bokiem przechodziło. Dziś zaliczyłam pierwszą farbę z nosa i podejrzewam , że to nie koniec bo w nosie nadal dziwnie kręci. Wy też macie taką przypadłość? Kurnia podziwiam za decyzje o amino. Ja bym nie miała odwagi dać się pokłóć :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa piwonia s
tak, mi poleciała krew z dziąsła i to konkretnie, tak że z wacikiem godzine leżałam by to zatrzymać a jak myję zęby to zawsze coś tam poleci czerwonego płukam gardło ziołami i delikatnie myję zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Czesc dziewczyny. Mam pytanie czy ktoras z Was miala zapalenie zeba w ciazy. Dopadlo mnie przedwczoraj wieczorem, oczywiscie cala noc nie przespana bo nalam sie brac duzo apapu. Wczoraj dwukrotnie wizyta u dentysty no i zakonczylo sie antybiotykiem i okropnym bolem. Przyjmowalam co 4-5 godzi apap. Mam nadzieje ze to nie zaszkodzi dziecku. Czy ktoras miala podobne przezycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
Nowa na pewno nie zaszkodzi:)skoro lekarz wypisał to widocznie zapalenie mogloby byc bardziej niebezpieczne, w tej ciazy tez juz bralam antybiotyk, w poprzednich tez musialam brac i dzieci sa zdrowe Malinowa piwonia ja ostatnio skaleczylam sie w palec,ot nozem pojechalam za daleko,niby nic a krew sie lała na maksa,musialam pare razy zmieniac opatrunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Tez mam taka nadzieje ze corci nic nie bedzie. Apap w ciazy tez podobno jest bezpieczny. Bez niego nie wytrzymalabym bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggiie
Hej Mi dziąsła podkrwawiają od jakiegoś czasu ale tak delikatnie. Z nosa to raczej przy smarkaniu smużka krwi jest ale malutka. Nowa chore zęby mogą źle wpływać na ciążę więc myślę, że leczenie jest mniejszą szkodą a co do apapu ja staram się unikać ale moja kuzynka brała bardzo dużo w ciąży bo ją non stop głowa bolała i urodziła zdrową córeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam krwawienie z nosa, z dziąseł jeszcze nie, ale kilka miesięcy przed zajściem w ciąże wyleczyłam wszystkie zęby, wydałam fortunę, a obawiam się, że po ciaży znów będę musiała pójść. Powiedzcie mi, czy też tak dużo pijecie w ciąży? U mnie woda idzie zgrzewkami, cały czas chce mi się pić. Potem 4-5 razy w nocy idę do toalety, ale pragnienie jest silniejsze... Dodatkowo walczę z kotką, chyba wyczuwa ciąże. W nocy chce na mnie spać, zwłaszcza na moim brzuch, ja ją zrzucam a ona znów się wdrapuje i tak walka z kotem i toaletą na zmianę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
NOWA1 Ja na początku lipca byłam u dentysty. Powiedziała, że wszystkie ząbki zdrowe. A kiedy już byłam w ciąży dostałam ropne zapalenie dziąsła przy martwym zębie, który nie odzywał się przez 14 lat! Chodziłam z bólem, ale w końcu rozwiercono mi dziurę i chodziłam tak z tą dziurą. Dzięki temu ropa nie nachodziła. Ale ząb był na tyle słaby, że dwa razy mi pękł (górna 7) i dwa dni temu miałam go wyrywanego. Nic nie dało się zrobić. Nieleczone zęby to gorsze niż właśnie branie antybiotyków, czy wyrwanie jeśli jest konieczność. Ząb tak się złamał, że nie mogłam pić bo wszystko się ruszało. Też się martwię czy jest wszystko ok, ale nie było innego wyjścia. Weźmiesz antybiotyki i stan zapalny zniknie, a później ząbka trzeba zaleczyć :) Czasem właśnie tak dziecko wyciąga z matki, że zęby niestety bardzo lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc!! Przyłączam się. Mam termin na 1 maja Ale pewnie urodze wcześniej bo problemy ze skurczami mam. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na BEZPŁATNE WARSZTATY adresowane do KOBIET W CIĄŻY, które organizowane są w największych miastach Polski. Zapoznaj się z harmonogramem najbliższych warsztatów i zapisz na listę uczestniczek. Na każda przyszłą mamę czeka gwarantowany upominek i ogromna ilość wiedzy! szczegóły: http://sklep.brzuchatki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
U mnie to jedyny zab z ktorym nie zdazylam przed ciaza. Pani stomatolog powiedziala ze szkoda bylo by go usunac bo nie jest w takim zlym stanie. Teraz bede musiala regularnie chodzic na plukanie kanalu zeby sie w nim nic nie robilo a zakonczy mi go leczyc po rozwiazaniu bo stwierdzila ze beda konieczne co najmniej dwa rtg a tego zrobic nie moge. Takze czekaja mnie czeste wizyty ale mam nadzieje ze juz bezbolesne. Dzis juz nic przeciwbolowego nie biore. Z dwojga zlego dobrze ze zrobilo sie teraz w 18tc niz wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
NOWA 1 Jak najbardziej zęby trzeba leczyć, a nie wyrywać :) II trymestr to czas właśnie na leczenie zębów, dlatego też się cieszę że wytrwałam do 18 tc, bo mnie złapało na początku, w 8 tc. Wszystko będzie dobrze! Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciana rózyczka
ja zęby zrobiłam przed ciążą ale dziąsła krwawią przy każdym myciu, płukam ziołową płukanką sobie i trochę pomaga, problemów z próchnicą czy bólem zębów nie mam za to żałuję, że przed ciążą nie zaszczepiłam się na grypę bo już nie zdążyłam, okazało się że już jestem w ciąży i teraz tylko czosnek i miód mnie ratuje oraz unikanie osób chorych na grype i inne paskudztwa, piję dużo wody w nocy kilka razy idę siusiu do toalety i czasem przez to budzę męża, no ale mam mały pęcherz i zawsze dużo sikałam a teraz to bardzo często, mąż mi całymi zgrzewkami wode nosi i zakupy robi bo nie mogę nic dzwigać, bardzo się wyszkolił jeśli chodzi o produkty które można jeść w ciąży a które nie, nawet ja pewnych rzeczy nie wiedziałam, na początku ciąży zrobił mi przegląd lodówki i połowę produktów tam oznaczył jako niejadalne w ciąży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMaksa
Nie wiem jak wam ale moich postów nie dodaje :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
urok kafeterii:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama9999
Hej, ja też na kwiecień mam termin, pierwsza połowa! Teraz jestem w 19tc! Za 2 tyg. idę na połówkowe..Mam nadzieję, że dowiem się jaka płeć:)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggiie
Hej Właśnie Dziewczynki straszna tu cisza. Nie było mnie od weekendu a tu nic się nie wydarzyło. Ja już chyba regularnie czuję jak moja mało się rusza co mnie bardzo cieszy:) A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrfi
Hej słonka. Byłam dziś na wizycie. I plci mi lekarz nie powiedział. Za miesiąc mi powie. No zadowolona to ja nie jestem. Na krwawienie z nosa mam brać witaminę C i wapno. I proszę wypluć że wątek padnie. Nie piszemy o obiadkach wiec i wpisów mało. Jak się zacznie coś dziać to się rozkręci. No i oczywiście witam nowe mamusie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikea84
Czesc.tez juz czuje codziennie jak maly kopie:) i plec zostala potwierdzona hociaz juz w 14 tc bylo widac, ze chlopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikea84
Oczywoscie mialo byc chociaz, zjadlo mi "c":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama9999
Kurde ja jeszcze nie czuje kopniaków...:( mam nadzieje, ze lada dzień to poczuje, bo zaczynam wariować! W ogóle chyba bede matką wariatką, bo cały czas chodze w nerwach że coś sie stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikea84
Kama, kazdy czuje inaczej Ja jestem chudzielec, poza tym to moja kolejna ciaza. Tez duzo zalezy od ulozenia dziecka i jego aktywnosci. Juz niedlugo i poczujesz. Nasze kopniaki sa jeszcze delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama9999
P.S Fajnie że już znacie płeć!Też już chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama9999
No w sumie masz racje.Będę cierpliwie czekać:) Ale powiem wam, że miałam tyle stresu że to głowa mała..Najpierw stwierdzili, że ciąża pozamaciczna, póżniej ze puste jajo:| a na końcu 2 tyg. sie nie zgadzało z ost. @. A teraz wszystko dobrze, ale w między czasie miałam krwiaka.. Aaa, no i USG wyszło dobrze, ale testy Pappa beznadziejnie, bo 1:140, i ze to niby jest niebezpieczne. Zła jestem, że sie na to zgodzilam! ;/ Nigdy więcej pappa! Czytałam wczesniejsze posty i widze, że dziewczyny też miały pappa sredni, a w rezultacie wszystko dobrze!Co za glupota, od keidy w biologi jest statystyka?:O Tylko nerwy mam całą ciąże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMaksa
Ale fajnie, ze się odzywacie :-) Witam nowe mamy :-) Ja czuje ruchy maleństwa, chociaż nieregularnie ale to i tak wcześniej niż w pierwszej ciąży. Jestem juz w 18 tygodniu, czas leci, za dwa dni zacznę piaty miesiąc. A brzuch duży i zaczyna przeszkadzać, i waga idzie w górę. Piszecie o teście pappa, ze kiepsko wychodzi pomimo dobrego usg, mi lekarz też proponował ale podziekowalam bo co by mi to dało ewentualnie tylko stres. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama9999
A ile juz przytyłyście? Ja mam 168cm i ważyłam 51kg, a teraz waże 55,5kg. Wcześniej nie jadłam w ogóle makaronu i chleba,teraz zaczęłam jeść dla dobra bobania:) Więc i waga leci:) a wy jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×