Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odrzuconaa

Kobieta nigdy nie powinna robić pierwszego kroku

Polecane posty

Gość gość
facet nie moze byc brzydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podrywam facetów bo fajni faceci podrywają mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sęk w tym że na kafe siedzi plemię żeńskich bazyli które se wmówiły że facet powinien za nimi biegać, tymczasem rasowe dziewuchy same podbijają i to bez kopleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uroda przemija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mialam przystojnych facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 15.19 strzał w 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta która nie wykazuje inicjatywy to jakiś robot,pewnie do tego fatalny w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedlużone rzęsy
ja mogłabym poderwać faceta, ale tylko przystojnego i majętnego ;) (jednocześnie). Jak już miałabym się wysilać to tak, żeby się opłaciło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy kobieta mnie nie podrywa traci dla mnie wszelką wartość - zresztą to jej strata,nie moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy kobieta mnie nie podrywa traci dla mnie wszelką wartość - zresztą to jej strata,nie moja. xxx buhahah a co to za strata ? zarabiasz miliony i jesteś przystojny jak Paul Walker, żeby jakakolwiek miała ciebie żałować :D ? nie rozśmieszaj mnie synku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie dopuszczam kobiety za blisko - niech się trochę pomęczy jak jej zależy - a jak nie - jej strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GOSC 17.07 - ale tekst - se wmówiły,dziewuchy,o jazz!ALES TY PROSTAK.Nic już nie pisz.A tak w ogóle to masz jakiejś wykształcenie oprócz podstawówki.Nie sądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli kobieta zamierza żyć z moich pieniędzy jej obowiązkiem jest się o mnie starać. Jak jej to nie pasuje pokazuję drzwi. A na jej miejsce zamawiam dziewczęcy duet z agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli kobieta zamierza żyć z moich pieniędzy jej obowiązkiem jest się o mnie starać. xxx jeżeli jesteś taki atrakcyjny i bogaty jak twierdzisz na pewno jakaś się Tobą zainteresuje i zacznie cię podrywać....JEŻELI jesteś ;) bo widzę tutaj sami maklerzy finansowi wyglądający jak Brad Pitt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brad Pitt? Byrzydal:-O :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polska kobieta jest leniwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podrywa sie byle kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brad Pitt? Byrzydal xxxx tak, tak, on jest brzydki a ty piekny :) tak wiem to chłopcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kobietę warto się starać gdy ma rozmiar D na resztę można co najwyżej spojrzeć z litością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"o kobietę warto się starać gdy ma rozmiar D " xxxx hahah :D a ja mam "C" i mam większe piersi od koleżanki, która ma "D" bo ona ma 60 pod biustem a ja 75 więc mimo, że ja mam większe cycki to wybrałbyś ją bo ona ma "D" :D ? Chcę ci tylko powiedzieć, że 60D to nie są duże piersi, wręcz małe, więc od jakiego "D" tolerujesz kobietę :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""o kobietę warto się starać gdy ma rozmiar D "" <><><> debil rzuca skrótami, których nawet znaczenia nie zna a ty debilowi próbujesz coś tłumaczyć :O Rozumiem synku, że kobietą, która ma "C" większe od "D" pogardziłbyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta bez piersi to nie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta bez piersi to nie kobieta <><><> Ale te z z******tymi cyckami (które jednocześnie są szczupłe) są przeznaczone tylko dla bogatych i przystojnych, nie dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shaf78 ma małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz mało w portfelu i mało w głowie i kobieta o której marzysz nigdy nie będzie cie podrywać :) Ba ! Nawet jak Ty sam zaczniesz podrywać to żadna i tak nie będzie Ciebie chciała i możesz podrywać nawet 100 lat ale każda lepsza nawet nie będzie chciała muchy w kiblu z Tobą ubić :D Najlepiej od razu sie zabij bo jesteś skazany na bycie wiecznym alołnem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inicjatywę to ja wykazuje,ale przy dluższym poznaniu .Jestem ładna,mega zadbana,nie musze na początku kleić sie do faceta.To oni nie moga wytrzymać.A jak juz przejmę inicjatywę to jestem wulkanem [a nie robotem].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogol plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu pasożyty na forum - żadna nie warta moich pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta bez piersi to nie kobieta xxx No właśnie ja mam mały biust i mam pierwsza podrywać faceta ? A co jeżeli facet, którego mam zamiar poderwać też wychodzi z założenia, że "kobieta z małym biustem to nie kobieta". To ja pier/do/le was podrywać jak mam coś tak chamskiego usłyszeć... skoro skreślacie kobietę z tak błahego powodu jak rozmiar biustu to żadnej nie opłaca się was podrywać., zresztą po co strać sie o takich frajerów co oceniają kogoś przez pryzmat rozmiarów...ja bym z takim emocjonalnym zerem nie chciała mieć nic wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko kobieta z dużymi miseczkami i ostrym makijażem może mnie podrywać , resztę proszę o opuszczenie sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×