Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

Gość helena musi schudnac
10.XI 10.30-ciemna bulka z serkiem kozim z papryczkami 16-banan 17.45-ryz,marchew z groszkiem,filet z kurczaka grillowany 20-zapiekanka warzywna(kalafior,papryki,marche,groszek,filet z koko,ser mozzarella) 21-kefir,pol pomaranczy,4garscie luskanego slonecznika Rower(45min),silownia2godziny;orbitrek(25min,3km),cwiczenia1,5h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
A wogole to czesc moje drogie:) Ja po3dniach wolnego przyszlam do pracy,kawe juz zrobilam,ale najpierw butelka wody sanatoryjnej,L-karnityna i dopiero potem jakies sniadanie. A co tam u Was przy swięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :* tak piszecie o menu wiec i ja napisze :) Śniadanie: 150 g twarogu chudego ze szypiorkiem i 100 ml mleka 0,5% ---> 165 kcal Lunch: jabłko -->72 kcal Obiad: Makaron diet food 200 g ze szpinakiem 200 g i piersią kurczaka 150 g --> 352 kcal (w tym makaron to tylko 13 kcal :D) Kolacja: 2 kawałki chleba chrupkiego żytniego z serkiem kanapkowym 20 g -->106 kcal RAZEM: 695 kcal, 18,30 g tłuszczu, 49 gram węglowodanów i 82,53 gram białka :) Wypisałam Wam ile co ma kcal i wartości odżywcze bo może któraś będzie chciała przygotować sobie to samo :P dzięki tej aplikacji w telefonie wszystko moge sobie zliczać jest darmowa i przypomne nazywa się FatSecret :) Przyznam się, że już dawno nie jadłam zwykłego twarogu ale wczoraj poczytałam o jego wartościach i pobiegłam do sklepu :) chudy twaróg w 100 gramach ma 83 kcal, 0 gram tłuszczu, 3,8 gram węglowodanów i 17 gram białka :) więc musze go docenić :) mam zamiar codziennie go spożywać w różnych kombinacjach- i na słodko i na słono :) i oczywiście smacznej kawki :) aaa... weszłam dzisiaj na wage i zniknęła ta okropna 2 przy 9 :P mam 91,6 :D a więc w 2 msc 10 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej witam z rana wczoraj zarzekałam się , że mało pogrzeszę a .... poszłam na całość. dzisiaj tylko kawa + woda PS. było warto ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Jeszcze jeden dzien i wszystko wroci do normy :) Wczoraj w sklepach bylo tyle ludzi jakby mialy byc ze 3 dni z zamknietymi sklepami a nie 1 Z drugiej strony- ja tez tam bylam :) Waga laskawie stoi ale to za malo, ona musi spadac, wiec od dzis, z jednym wyjatkiem, nie tylko dieta rozdzielna ale jeszcze do tego te zdrowe tluszcze MUFA, chociazby tutaj: poradnikzdrowie.pl/diety/abc-odchudzania/dobroczynny-wply w-kwasow-jednonienasyconych. Bedzie ciezko sensownie wkomponowac je do diety z powodu sporej ilosci kalorii ale sprobuje. Ten wyjatek to kaszanka ktora wreszcie dzisiaj zjemy. Tak wiec na sniadanko u mnie dzis- wedlina chuda 100g, salatka z pomidorow 350g, jogurt nat. 100g i oliwki 33g, u mnie wyszlo to 15 sztuk bo male sa a ze niesmaczne? 2 lata uczylam sie je jesc, w koncu przywyklam :) Zaraz was poczytam. Milego ostatniego wolnego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Dziewczyny tylko pamietajcie,ze aby cos bylo efektywnego i Wam na zdrowie wyszlo nie mozecie przyjmowac mniej niz1200kc. Aby chudnac zdrowoTRZEBA JESC. Sante kochana 650kcl to za malo.Twoj organizm bedzie dzialal na zasadzie"odloze to w tkance tluszczowej co teraz zje bo znow bedzie mnie glodzic".on sie tak broni,przed niedostateczna iloscia kalorii.zeby walczyc z kilogramami trzeba cialu dostarczyc paliwa.oczywiscie efekt glodzenia bedzie jakos tam widoczny za jakis czas,ale odbije sie to na zdrowiu.a skutki tego chyba same juz wiecie. Oczywiscie kazdy robi jak uwaza i kazda sie odchudza jak tam woli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helena, nawet wiecej, coraz czesciej czytam, ze chociazby ze wzgledu na to cholerne jojo- 1500 powinno byc Gość Joanna witaj, kurcze dziewczyno, wspolczuje ci, zeby nie moc przelknac frytek, no no :) Za tego karzelka to bym cie chetnie uszczypala, ja mam 164 cm i absolutnie nie uwazam sie za niska Sierpniowa89 witaj. Tak jest, dieta czesto nie jest zadnym szczesciem tylko kula u nogi... my tylko sobie wmawiamy bo nie mamy innego wyjjscia, ze ta kula to z waty :) Iza, ja tez grzesze i dlatego was sie trzymam bo tu babki z krwi i kosci Basia, czyli mowiac skrotem, naleze do honorowych szczypioreczkow :) To tyle na dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
No Gdasonia,tez wiem,ze efekt jojo uwielbia diety ponizej1500.najpierw glodzimy sie dawkami ponizej np1000,a potem tylko chrapsniemy cos na zabek,przekraczamy bariere glodowej dawki i cyk efekt jojo gotowy,a wtedy organizm przerabia to tylko i wylacznie na tkanke tluszczowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Witam kochane :) ja wstałam pół godziny temu. Zjadłam banana, wypiłam kawę i za chwilę się wybieramy na wizytę i obiad do teściowej. Dobrze, że moja teściowa gotuje chudo i bez tłuszczu to coś będę mogła sobie zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa31
witam, wszystkich to ja gosc xxl, czytam wasze wypowiedzi i podziwiam silnej woli, naleza wam sie gratulacje. Ja rowniez mam plan zabrac sie za siebie, rano zjadlam kanapke z szynka i salatke z tunczykiem, a teraz zajadam obiadek, piers z kurczaka smazona beztluszczowo z ziolami oraz bukiet warzyw. zaliczylam juz 20 min na orbitreku. Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane ! no wiec u mnie pochód chorób - ciąg dalszy. od wczoraj zapalenie krtani - i to jeszcze można przezyc, ale przy mojej astmie - psia jej mać - niestety ten wirus załatwia mi zawsze oskrzela i pluca - i 3 godzinki temu przerobiłam atak tej francy - w skali 3 stopniowej to była 2. kur........a musze to napisac. i to taka podstępna szuja ta astma że - ja normalnie se dziecko przwijam - i nagle czuję ze nie oddycham. no. super ze był brat bo mogłam moją srajdę zostawić z wujem i powlokłam się do szafki z lekami. dalam se dragów :) włączyłam na chwilę aparaturę do inhalacji i oczy mi sę rozwarły. eh,......błogosłąwię mego doktora ze mi tak sterydy dobral ze od ja wiem.....7 lat nie musiałam trafiać na oddzial reanimacyjny. wiec ja poza tym ze się nie ruszam :) bo nie daje rady - to już opisywałam - to jeszcze co dzennie nie małą daweczkę sterydów chapię. i choć jest w du.....ę jeża trudniej jak tym co mogą caly dzień na orbitreku wisieć czy gnac po bieżni - to jednak się da, wiec ja średnio łkam nad takimi odchudzającymi się - co to się zabrać nie mogą bo to trudno tak. to jest łatwo. i tyle w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dobra - nie o przyjemnościach ;) miało być - tylko dzisiejsze menu - rano 9.30 - owsianka - 2 łyzki - bo niestety spalila mi się :) w większości - była na wodzie ale ja jestem mistrzynią absurdu :) potem co było potem - a 11. kawa - niedopita bo przylazł atak. potem o 14 surówka - kiszona kapusta marchew cebula i olej - lyzka. plaska. teraz febrisan :) jeszcze przede mną jogurt maly co by pod antybiotyk trochę bakterii se wprowadzić - i kolacja - 2 kromy razowego - z twarogiem plastrem wędliny i pomidor i 2 zęby czosnku. tyle. pewnie nie wyrabiam 1200 - ale spojojnie ja znam siebie - jak mi waga przyhamuje - dam se dzień normalnego do 1500 jadła. wtedy rusza i git. :) ale także zachęcam do odchudzania z rozsądkiem. mojej drogi nie polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sante, super gratuluję tej pierwszej dyszki. Basiu, ja przy Tobie to jestem "mały miki". Jesteś silną babką, walczysz i ... bardzo mało jesz. Podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski troche zajeta bylam i nie mialam jak sie odezwac zaraz kolezanki z piwkiem i pizza maja do mnoe wpasc lecz piwka odmowilam mam nadzieje ze pizzy tez sie opre u mnie na sniadabko winogronek i jajeczniczka pozniej 3kromy z serkiem figura i rzodkiewka teraz robie pieczen wolowa duszona w warzywkaxh a na kolacje salatka z tunczyka x basia wspolczuje takiej astmy, tez mam to dziadostwo ale mnie lapie po wysilku i nie tak silnie x sante gratulacje x monis jak dietka? x helena ile razy cwiczysz na silowni w tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem z siebie zadowolona, koniec dnia zaliczony. Na kolacje zjadłam pol granata i drugi raz orbitrek - 15 min i mam nadzieje ze jeszcze pozniej brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Melduję się i ja :) Dzisiaj zjadłam: banana sałatkę z sałaty zielonej, ogórka, pomidora pół kotleta 1 wafelek 2 krokiety Wypiłam dwie kawy z mlekiem bez cukru. Myślę, że w 1500 się zmieściłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PozytywnaAnonimka
To i ją się podlacze 11.00 pstrag, brokul, sos początkowy 14.00 jogurt naturalny z pomidorami, 20gr ser plesniowy, 17.00 banan, 19.30 filet z indyka, sałatka że świeżych warzyw z oliwa. Finito ;-) teraz bieznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PozytywnaAnonimka
Ups, pieczarkowy miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnej nocki, chciałam wczorajsze szaleństwo "odrobić" na rowerku stacjonarnym, ale nie miałam siły. Popedałowałam tylko 20 minut. do juterka, dieta umarła, a na karczek nie mogę patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pozytywna Anonimka :) dołożylam do mojego menu jeszcze "Czarusia"- ryż na mleku z truskawkami 208 kcal wiec jest już 1000 :) Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia masz mojego meila moze napisz wszystkie produkty jakie lubisz warzywka itd i moze jakis jadlospisik dla ciebie sie wymysli :-) x witam nowa kolezanke :-) x sante napisz przepis na ryz z truskawkami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :) Ja wlasnie pije kawke, zapraszam chetnych na wspolne picie :) Oj w nocy nogi dały mi popalic, chyba 35 min na pierwszy dzien na orbitreku to za duzo. Dzisiaj na pewno zrobie 20 min kolo 10-11 jak moj synek pojdzie spac a drugi raz pod wieczor jak maz wroci z pracy i zajmie sie chlopakami. życze milego dnia:) mam nadzieje ze wytrzymam w postanowieniach jak wy, patrze jak wy malo jecie w ciagu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej justa dolaczam z kawka ja tam malo nie jem lecz tyle co mi dietetyk wypisal ale nie zawsze heheh czasem porcje sa za duze x maly mi dal tak w nocy popalic ze mam zapalki w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, no ale to teraz dziewczyny do ciebie przejda????? No nic, ja i tak musze sie na cos zdecydowac bo nie moge pisac na 3 watkach, w koncu mnie maz wystawi na wycieraczke i dobrze zrobi, ja troche przeginam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×