Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

Gość basiasamosia
cukierkowa - to chudnij ile pary masz w sobie a my cię tu będziem dopingować - ja już ze swej strony dodam ci skrzydeł - mówię to ja :) waga obecna 136 ( kilka dni temu ) a wyjsciowa 150 :) więc odchudzaj się z lekkim sercem wiedząc że jest tu taka wielka baba co waży 2 razy jak ty :) i będzie ważyć tyle co ty - ale może tak bliżej Wielkanocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiasamosia
Była mowa o dzisiejszym menu - no to ja się też pochwalę - rano herbatk zielona plus jedna kromka posna grahama chleba, to 7,30, potem okolo 8,30 kawa i pol marchewki surowej ( z prawdziwym bólem jedzonej ) 8 migdałów, potem 2 jabłka zjedzone w 3 godzin aż do teraz i dopijam kawę nr 2. a kawa z mlekiem typu light zagęszczane i 2 !!!!!!!!!łyzeczki cukru. na obiad mam 2 kromki grahama z 2 plastrami szynki z kurczaka i kawalek papryki. przekąska typu podwieczorej - mały jogurt jogobella light truskawkowy potem kolacja o 19 - 2 kromy grahama z bialym serem i pomidorem albo dwoma i zielona herbata. ograniczyłam się z obiadami - nie umieram. choć głodna chodzę permanetnie od kiedy się ograniczyłam z diety typy 1500 kcal. ale cóż. ce la vie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I strasznie się cieszę, że jest nas tu dużo i ten temat żyje. Wcześniej próbowałam się podłączyć pod inne tematy ale tam cisza... A tak mamy grupę wsparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamagdalena
dziekować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta89
Ja tez wlasnie sie odchudzam z dietetykiem ;) ja dzisiaj rano szklanka wody z cytryna i dontego dwa chlebki wasa z serkiem figura i pomidor. Drugie sniadanie bulka razowa z wedlinka z indyka i ogorek. O 13 dwa chlebki ryzowe i serek homogenizowany o 16 jablko a o 18 zupka pomidorrowa z ryzem ma jogurcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiasamosia
edyta mam pytanie - przeczytałam twój wpis i że z dietetykiem się odchudzasz, czy chlebki wasa i ryżowe krążki to dietetyk ci zalecił ? ja nie mialam nigdy do czynienia z dietetykiem ale znajomi co mieli wprost dostawali zakaz tych "wynalazkow" ze to zywnosc przetworzona i bardzo de facto tucząca, choć niska ilość kalorii, jakaś zależność z indeksem glikemicznym i przelicznikiem wagowym, no i kolejne pytanie - jak długo jesteś na wasach i ryzowych kanapkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dnia nastepnego :) dzień zalatany więc piszę dopiero teraz. detoks ukł pokarmowego w toku, jadę na samych lemoniadkach, herbatkach i wodzie. łykam pomocniczo błonnik- niech napęcznieje i wszystko ładnie pozbiera :) tylko kurde do współlokatorki przyjechał chłopak i mi pachną pierogami ruskimi ze skwarkami i cebulą... ;/ Dranie! I pale jak smok bo mi się jeść chce... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiasamosia dokładnie tak jak mówisz chlebki ryżowe etc sa mocno przetworzone- nie mają pełnowartosciowych substancjii odżywczych, równie dobrze można jeść papier toaletowy (chociaz nie.. papieru nie trawimy więc nie weźmiemy z niego kalorii) To samo sie tyczy wszystkich produktów Light czy 0%. nie dość że to przetworzone do granic mozliwości i smakuje jak plastik albo mydło to jeszcze niezdrowe. nasz organizm potrezbuje tłuszczy do wchłaniania niektórych witamin (ten z oponki jest w tym wypadku absolutnie bezwartosciowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
👄 nowe dziewczynki 👄 cieszę się bardzo że jest co poczytać i motywacja większa :D a ta na wagę złota bo straszny mam dzień 😭 apetyt wilczy i nie mogę sobie z nim poradzić 😭 na pocieszenie udało mi się w internecie kupić niedrogo kurtkę a'la futerko :D żeby tylko pasowała bo to wielka niewiadoma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamagdalena
hej, na obiad dla rodziny gotowałam rosół a sobie obrałam trochę tą porcję rosołową, dodałam pomidora, cebule i garść sałaty. Było dosyć dobre. Na kolacje mam zamiar zjeść kromkę chleba razowego z szynką i ogórkiem kiszonym oj coś głodna jestem, a do kolacji jeszcze trochę dzisiaj nie ćwiczę, nie mam siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja dzis znow bylam na zakupach i skusilam sie aby kupic czyste bialko dla sportowcow za tydzien napisze cos o rezultatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah tak się chwalicie tym menu ze ja chyba tez :p po przebudzeniu 6.00 jak zawsze z rana zielona herbata śniadanie 9:30 :kawa czarna bc + ogórek surowy + papryka surowa II śniadanie 11:30 2 rolmopsy (jak wspominałam mam ochote na śledzie)- a to zawsze jakies białko ;) Przekąska 13.00: herbata o smaku jagodowym i pół kubka zupy pekińskiej Obiad17.00: 1/4 makreli wędzonej plus surówka z pora Kolacji brak A teraz popijam czerwoną herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika mozesz sprobowac jesli masz problem z jedzeniem bialka w nabiale itd zalecana dawka to 90g mnie pani zalecila 30g na zamiast na kolacje i ewentualnie nastepne 30g po treningu zobacze w piatek jaka waga bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka13091988
Hej kobietki chęci mam do odchudzania najgorzej jest zebrać te dupsko... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta89
Mam rano przed wyjsciem do pracy bo nie lubie jesc z samego rana sniadania. Jak jestem co drugi dzien w pracy to co drugi dzien jem rano 2 chlebki a np wieczorem jak mam serek to wasa 2. Mam tak xo drugi dzien i moja dietetyczka nic mi na ten temat nie mowila ze nie mozna. Ja ogolnie mam diete na dzien w domu i pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta ja rowniez mam w swojej diecie wase i od czasu do czasu wafle ryzowe czasem na 2,3 posilek a czasem na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika ja już dzisiaj wagę zastrzeliłam 😭 Cały dzień dzisiaj biegam, zebrało mi się mnóstwo spraw do załatwienia - też jakaś forma ruchu :) u mnie zimno :( nawet gorąca kawa nie poprawiła mi humoru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,rowniez witam przy porannej kawie mam nadzieje,ze dzis uda mi sie pocwiczyc mam spore chceci ale jak bedzie z czasem? okaze sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Dzien dobry.Moge dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helena musi schudnac pewnie zapraszamy :) jaka masz dietke i wymiary? Jeny jaka ja sie głodna dzisiaj obudziłam... myslałam, że wciągne konia z kopytami :P dobrze, że jest dopiero ranek to uda sie spalić a wieczorem szlaban na jedzenie ;) stwierdziłam, że musze sobie ułożyć jakiś schemat diety żeby wiedzieć czego się trzymać- lubie mieć wszystko pod kontrolą ;) jak ją ułoże to się z Wami podziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×