Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

hej, dzisiaj na obiad usmażyłam sobie pierś z kurczaka na małej ilości oleju+ do tego pokroiłam 5 ogórków kiszonych i pół cebuli Muszę powiedzieć,że się tym najadłam na kolację planuję serek wiejski i tu mam pytanie: z czym? z pomidorem znam, a może inne połączenie mi podpowiecie? Z ważeniem poczekam na resztę drużyny, aż ustalimy konkretny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 👄 wszystkie nowe dziewczyny 👄 w grupie siła !!!!! i ile główek mądrych żeby wymyślić coś mądrego coś co doda sił i motywacji - żeby nie zrezygnować żeby znaleźć coś dla siebie i tego się trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnika magdalena polecam serek wiejski z rzodkiewka lub szczypiorkiem cukierkowa oponka zeby czekolada poszla mi w doopsko to bym byla szczesliwa ja mam mala doope duzy brzuch i biodra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój spacer na "ciuszki" się udał - kupiłam spodnie, 2 bluzeczki i czapkę :D czyli co ???? ważymy się w piątek i chwalimy spadkami i cieszymy się z każdych gramów???? czy w poniedziałek i dostajemy zawałów :D ????? ustalmy to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie powiedziałam mężowi, że czuję się jakoś taka zastana chyba wyciągnę rowerek i popedałuję trochę mam zamiar dzisiaj nie jeść kolacji, jak szaleć to szaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewki to samo zdrowie można ich jeść dużoooo wiec wkrój cały pęczek :) Dziewczyny hmm trzeba pomyśleć ja jestem za piątkiem :) nawet jeśli przez weekend cos tam przeskrobiemy to pozniej cały tydzien jest motywacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta89
Mam diete 1700 kcl zrobioną przez dietetyka ;p ok dziewczyny jestem za piatkiem ! ;) tylko musze wage kupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta89
A co do slodyczy to ja jak mam ochote.na.slodkie to jem gorzka czekolade i.np lody sorbetowe oprocz dzisiejszego paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie dziękuję za kawkę :D ja już też na nogach i niestety pochłonęłam już śniadanko :( monika ja też wyciągnę rowerek stacjonarny :) i od poniedziałku pół godzinki rano na czczo - taki mam plan tylko dietka kuleje bo tak naprawdę nie wiem w co ręce wsadzić w.o mi nie wyszło, mż mi tak wychodzi średnio coś wymyślę :) dziewczynki walczymy bo weekendy są pełne pokus!!!! ale my pamiętamy o piątkowym ważeniu i się nie poddajemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja też muszę pomyśleć o jakiejś sensownej diecie, bo mi się wydaje, że ja mż, a tu pewnie kg nie spadają. wyciągnęłam rowerek już wczoraj i z rozpędu przejechałam 45 minut mam zepsuty licznik i nie wiem ile kal. spaliłam dzisiaj umęczę męża, żeby licznik naprawił kiedyś czytałam, że spalenie 7000 kal daje 1 kg mniej na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisiaj to przede mną nie lada wyzwanie! na obiad robię pizzę, na przegryzkę krokiety z mięsem, a na deser roladę z musem jabłkowym hm... sprawdzian dla silnej woli gotowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta ;) moje spotkanie z przyjaciółką przeciągnęło się do 1 w nocy. Rezultat? 2 wypite wina wermuty.... ale za to przekąski to było samo zdrowie. Moje ulubione "kanapeczki" z pieczywa chrupkiego wasa + naturalny serek almette + papryka czerwona surowa + ogórek surowy + plastry łososia wędzonego =mmmm..... :) do tego sałatka ze świeżych warzyw z dipem z jogurtu naturalnego- właśnie jem na śniadanie. Tak dopiero jem śniadanie bo wstałam o 12:00 cudownie :D:D:D marzyłam o śnie od poniedziałku ;) Dzisiaj na obiadek ambitne roladki z piersi kurczaka ze szpinakiem- zobaczymy co z tego wyjdzie :) a jak u Was? Tabela to bardzo fajny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie będę pisać jak bardzo poleglam. Ale nie żałuję. Czasem trzeba. Tak dla zdrowia psychicznego :-) Ale nic to, wracam jutro do domu i zdrowego trybu życia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×