Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

Czy ktoś z was zna może dobry zamiennik śmietany do sosu pieczarkowo czosnkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna29
Gesty jogurt Bakomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 luty piatek Izulek 2.01.2015...69,4.. ........+1,5kg.....68,9kg.....60 gdasonia 2.01.2015...68,9...........-0,5kg....68,5kg.....61,8 Justa31 6.01.2015.... 69kg........-0,3kg......68,5.... 60 x x hejka. zawalilam na calej linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 luty piatek Izulek 2.01.2015...69,4.. ........+1,5kg.....68,9kg.....60 gdasonia 2.01.2015...68,9...........-0,5kg....68,0kg.....61,8 Justa31 6.01.2015.... 69kg........-0,3kg......68,5.... 60 x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Izulek, tak juz jest, ze raz na wozie.... Na pewno wszystko " oddasz" tylko wyjazdy, wiadomo, ze temu nie sluza. Wrocisz z Wloch to ostro do roboty sie zabierzesz. Ja z kolei znowu dzis pomyslalam, ze mi nikt nie uwierzy, ze mam wage tak idealnie co do deka zgodnie z planem ze stopki :) ale mam i ciesze sie jak nie wiem co. Zaraz musze napisac na vitalii bo tam tez dzien wazenia. Az sie dziwie jak ja calkowicie od niej odeszlam, nawet jadlospisu na tydzien nie sprawdzam a to juz przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdasonia mam zawirowanie w glowie i stad ten plus wczoraj topilam smutki w raffaello lodach i pizzy od poniedzialku wracam na silownie a od dzis biore sie za diete. co do wloch kolezanka jest za zdrowym ekologicznym zarciem wiec mysle ze z dieta nie bedzie problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
999alia.pl/index.php/mid/89/fid/1034/diety/odchudzanie/group_page_tab/1/action/group_topic/group_topic_id/81817/group_id/25419/page/0#post_7950806 dziewczyny na vitali otworzylysmy otwarta grupe wsparcia jesli ktoras ma ochote dolaczyc nie ma sprawy wkleilam linka ;-) gdasonia ty juz w niej jestes, jest to ten temat ktory nie ruszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Izulek, podziwiam cie za ten rozsadek :) Co do vitalii, ok, zajrze ale tutaj tez bedziesz, mam nadzieje... Ja wlasnie po porannych niesnaskach ale nie przejmuje sie i jak to Kuba spiewa- mam wszystko w tyle. Mam nadzieje, ze mimo wszystko dzien minie tak jak lubie, czyli troche pracy, troche odpoczynku. Wam tez milego dnia zycze, dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu tez oczywiscie bede pisala :-) potrzebuje duzooooo wsparcia jestem wsciekla od rana bo mi przelew zaginal prawie na 2 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do firmy przez ktora robilam przelew bo to z anglii do polski beda sprawdzac wszystko teraz i maja oddzwonic mam nadzieje ze szybko to zrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniadze juz odzyskalam :-) poprostu moj bank odrzucil przelew wczoraj zamowilam sobie spalacz tluszczu ponoc tak wytapia sloninke ze hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jet fuel opinie sa dobre ale cena ponad 100zl zobaczymy co to za wynalazek jak dojdzie i przetestuje to dam ci znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Czesc dziewczyny to ja Helena.Musze do Was wrocic.Wyobrazcie sobie ,ze mimo ciazy musze miec diete i zaczac sie ruszac. HEHEwalczylam od powstania tego forum 5kg w6tyg i zaszlam w ciazy i jakby diabel we mnie wstapil.Przytylam co prawda kilo ,ale rzygalam jak kot,ale lekarz potwierdzil,ze to nie wymioty ciazowe. Otoz orgaznim walczy boo Cholestelor calkowity---nie mozliwosc wykonian badania ze wzgledu na calkowite przemroczenie normy Choletelor zly----486(norma do190) Trojglicerydy---.......2066 norma do 150! Organizm nie wytrzyma do konca ciazy choc dziecko ok,ale moja trzustka i watroba nie wytrzymuje. Czy moge znow z wami walczyc moje szprotki?pliiis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia pewnie ze mozesz walczyc z nami :-D Witaj ponownie na pokladzie :-) X Jaka masz zalecona diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Mowisz, Helcia, szprotka... One sa chyba tez zimne, jak wszystkie ryby, nie? No to moge byc szprotka bo czuje sie lodowato. Mysle, ze moglas choc cos napisac zanim nas opuscilas. Ja na szczescie mam nature wiosennej burzy i szybko mija mi :) To tyle gwoli formalnosci. Helcia, co to jest u ciebie z tym cholesterolem, mnie sie kiedys nogi ugiely jak zobaczylam na wynikach 300 ale tyle co ty??????? U mnie lekarka radzila tabletki gdy mialam 260, ja sie upieralam, ze dieta zwalcze, po tych 300 tabletki juz grzecznie biore chociaz zdarza mi sie zapomniec tak jak ostatnio, z powodu choroby nie bralam przez tydzien Izulek, no ciekawa jestem czy i jakie beda efekty. A napisz co z tym lekiem na rzucenie palenia? Reklamuja to non stop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja juz po sniadanku dzis ryz na mleku z jablkiem i cynamonem nie wiem czemu moj wczorajszy wpis zniknal x dzis bede miala moj spalacz tluszczu mam fajnie rozpisane treningi silowe wiec biore sie do cwiczen spowrotem x monia,justa,sante gdzie zniknelyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc wam. Dzis wreszcie zrobilam te badania krwii co to mnie nie bylo w komputerze, chyba w grudniu. Za 2 tyg. musze jeszcze raz bo mam skierowanie w zwiazku z tymi powiekami i powiekszonymi wezlami, skierowanie z innej przychodni, tu musialabym zaplacic 50 zl, szkoda mi bylo. Izulek, co z tym srodkiem na rzucenie fajek? Dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja gdasonia, wylogowywuje mni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna29
Dziewczyny jakie macie konkretne efekty od dnia zalozenia tego forum ? Tak z ciekawosci pytam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdasoniu ten desmoxan tylko o duupe trzasnac juz lepsze sa nikoretki gumy x wyslalam ci na vitalii zaproszenie z nowego konta i zaproszenie do grupy gdzie zaczynalam swoje odchudzanie sa naprawde fajne dziewczyny x reszcie tez wysle tylko pozakladajcie konta na vitalii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim mam jakis zly poczatek dnia jestem niewyspana mamuska zwlekla mnie z lozka po 7 od dzis biore ten spalacz zobaczymy jak bedie za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek, moze sie rozkrecisz w ciagu dnia... No widzisz, jakie to skur.... z tymi reklamami. Ja kiedys wlasnie dzieki tej gumie rzucilam. Izulek, dziekuje ci za zaproszenie ale wszystkiego nie ogarne. Jakos na dniach tam wejde ale raczej nie bede sie udzielac bo sie po prostu nie wyrobie czasowo. Dobrze jednak, ze sa rozne furtki otwarte bo jak jedno padnie to jest gdzie sie przytulic :) Jak sie wzielam do roboty to widze, ze to wciaga, moze wiec uda mi sie wreszcie chociaz czesciowo wylezc z tych pierunskich zaleglosci i przywitac wiosne bez obaw, tylko z podniesiona glowa jechac na rowerowa wycieczke lub na dzialke bo tam wiadomo bedzie co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
10.2.2015 10-rogal suchy 13-losos z brokulami z salatka 16-sliwka,jablko 18-dwie miski kremu z papryki 19.30-jogurt jablkowy 22-platki fit na chudym mleku Poszlam spac po1 hehe 1h na basenie Gdasonia nie moge brac zadnych lekow w ciazy na obnizenie frakcji lipidow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia, co tam z toba? Rozmyslilas sie z naszego towarzystwa? Mam nadzieje, ze nie zniechecilam cie moim wpisem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masz, sprawdzam czy posta nie skradli a tu kobylka przy plocie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×