Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mezczyzna_przed_40tka

Moja żona spowodowała moją frustrację zanik uczuć i przyczyniła się do kryzysu?

Polecane posty

do malinówka134444 Sluchaj z facetami trzeba twardo kawa na lawe musisz postawic sprawe na ostrzu noza tym bardzie ze twoj facet ma niskie libido okolo 12 na cykl owulacyjny zakladajac ze trwa 28 dni jak 8 realizuje z samotnie mysla jeszcze o innych babach to na ciebie zostaje mu 4 i to jets nieuczciwe wobec ciebie Pomierz swoje wlasne libido tak jak opisywałem poszukaj na tym temacie Napisz do niego list jakie jest jak sie czujesz z tym ze jest niezaspokojone i to jeszcze przez to ze odn sie masturbuje do porornoli Daj mu miesiac na podjecie decyzji jesli nie zrezygnuje zp****li napisz mu twrado ze sie rozstajecie i badz wtym konsekwentna bo inaczej wyczuje ze to blef Faceta trzeba czzasami jebbnac wglowe zeby otrzezwial i zaczal sie zachowywac jak dorosly mezczyzna w zwiazku a nie nastolatek co masturbuje sie do ekranu kompa Poogladaj znim te poronole niech ci pokaze co go wnich tak kreci i po prostu jak nie jest to dla ciebie ponizajace robcie to miedzy soba Jak sie okaze ze nawet te 12 to dla ciebie zamol ze masz libido 24 to tez nie jest wielki problem Wystarczy wtedy jak sie kochacie zeby przed wspolnym orgazmem zafundowal ci 1 dla ciebie a nastepny wspolny. Ale zwtej kolejnosci bo po orgazmie facet traci kompletnie zainteresowanie seksem na 30 do 60 minut taki to wysilek dla ukladu nerwowego mamy potrzebe zajecia sie zupelnie czyms innym Pamietaj tez libido u kobiety nie jest rownomiernie rozlozone w trakcie cyklu tylko okolo 50% orgazmow mozesz przezyc w okolicach owulacji jakies 8 dni 4 przed 4 dni po Pisz jak ci poszlo z pomiarem libido i listem do niego. Jak nie wiesz jak taki list powinien wygladac zeby podziala pomoge ci go zredadagowac tak ze by nawet do tepego faceta dotarlo ze sprawa jest powazna i za chwile moze stracic ukochana kobiete i zostana mu tylko p****le na kompie:) Jak masz jakies pytania to pytaj jak krepuje cie publicznie pisz na maila masz w stopce ile bede mogl tyle pomoge:) Meska seksualnosc jest calkowicie inna od kobiecej my nie jestesmy kobietami z k*****m to zupelnie inny swiat:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ; gość dziś Jak chesz ze mna pogadac to przyjmij jakiego nick jasno definiujacego plec a jak masz ochote jakis kobiec zmyslowy avatar ja jestem wzrokowcem i latwiej mi cie wtedy zapamietac Libido ma taka skale 1. Niskie od 1 do 11 2. Srednie 12 do 23 3. wysokie 24 i wiecej Najpierw za reke chlopa i naprostese badanie na pozim testostero nu norma jest do 200 do 800 Zajmuje sie tym,m zawodowo Pozniej jak wyjdzie bardzo niska w dolnej granicy normy to wizyta u Adrologa to taki endokrynolog dla chlopow niech postawi diagnoze dlaczego tak jest Gneralnie przedluzajacy sie stres w robocie nie umiejtnosc radzenia sobie z nim i niezdrowy tryb zycia bardzo obnizaja libido mezczyzn nawet 3 krotnie to dobrze widac na tym badaniu z oznaczenia poziomu testosteronu Moi pacjenci jak zmienia tryb zycia to czesto wzrasta im 2 lub 3 krotnie Pomierz swoje libido znajdz w tym temacie pisalem jak zebys wiedziala na czym stosisz pozniej zobaczymy po tych badaniach ile mozna wycisnac maksymalnie z Twojego faceta:) A jak nawet wyjdzie ci 3 krotnie czy 6 krotnie wiecej to uwazam ze twoja facet ma obowiazek zapewnic ci tyle orgazmow ile tylko sobie zamarzysz Ma jezyk palce sztuczne k***sy wiec niech sie bierze do roboty i traktuje to jako wyraz milosci do ciebie. A nie chce mu sie to miesiac na przemyslenie sprawy i jasna deklaracja ze jak tak olewa twoje potrzeby wazne dla ciebie to po miesiacu rozstajecie sie definitywnie:) Jak jestes w miare atrakcyjna i jeszcze masz wyskokie libido to faceci beda walili do ciebie drzwiami oknami:) I znajdziesz sobie takiego co cie bedzie rznal tak czesto ze na wlasnych nogach bedziesz ledwo stala:) Ale wiadomo nie tylko seks jest kryterium wyboru musza jeszcze pasowac inne wazne zyciowo sprawy.:) Wiec dajmy twojemu facetowi szanse zeby sie poprawil:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie niezły specjalista z tego wilka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk to ten nieszczesliwie zakochany w Gromowładnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, po odrzuceniu w porywie szału utwoprzył jej temat który miał ja osmieszyc ale to z niego sie smieją :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinówka134444
Oglądanie z nim raczej nie wchodzi w grę, on się z tym kryje, jak zaczynam temat to oszukuje mnie że nie ogląda lub że ogląda rzadko. Rozmawialiśmy wiele razy o tym problemie, chociaż dla niego tak na prawdę to nie problem, jak widać stwierdził że będzie robił swoje tylko w ukryciu, ja niestety o wszystkim wiem. Jeśli chodzi o to co ogląda - nie ma w tym dewiacji jakichś, czegoś czego bym nie zaakceptowała, wszystko skupia się wokół dużych naturalnych biustów. Myślę że to go tak tam ciągnie, widok dużych falujących piersi, ja płaska nie jestem, ale tak wielkich też nie mam. Nie wiem czy da się przeskoczyć ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to porostu uzależnienie, tak jak ludzie uzależnieni od gier czy facebooka nie zauważają świata poza nimi? Odłączyć kabel od netu na miesiąc może to pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinówka134444
Wilku możesz wypowiedzieć się na temat mojego ostatniego posta? "Jak nie wiesz jak taki list powinien wygladac zeby podziala pomoge ci go zredadagowac tak ze by nawet do tepego faceta dotarlo" Chyba nie wiem jak powinien wyglądać żeby trafiał rzeczywiście w sedno problemu, możesz pomóc? Mam już dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk moze sie nawet z Toba umówic.:-D Wilk jest wielki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×