Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mezczyzna_przed_40tka

Moja żona spowodowała moją frustrację zanik uczuć i przyczyniła się do kryzysu?

Polecane posty

Gość wariatkaaa321
Z tego co wilk pisze to moj facet potrzebuje 10 orgazmow na miesiac... Czyli libido wychodzi niskie. On chce zawsze co 3 dni, a jak mowilam ze ja potrzebuje wiecej, nieraz plakalam bo chodzilam tak sfrustrowana ze on mnie nie pragnie ( bo nie raz chcial raz na tydzien ) to moj placz i tak nic nie dawal bo on wiecej nie chcial i tyle. i NIgdy nie chcial 2 raz pod rzad..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatkaaa321
Wilk, mozesz mi cos doradzic w mojej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wariatkaaa321 Słuchaj przyczyny moga byc 2 1. Albo Twoj maz moze miec rzeczywiscie takie libido byc moze tylko czasowo obnizone ale o tym pozniej 2. Uprawia samotna masturbacje i wtedy kradnie cie te orgazmy ktore moglibyscie przezyc razem Rozwiazanie jest proste jesli mamy do czynienia z 1 sytuacja. 1. Policz wlasne libido juz wielokrotnie pisalem na tym temacie jak to zrobic 2. Zabierz meza na proste badania za 20 zl czyli oznczenie poziomu testosteronu pozniej jesli jest bardzo niski to idzcie z tym do androloga bo przyczyny moga byc rozne np niezdrowy tryb zycia w tym wysoki poziom stresu w pracy 3. Jak juz bedziesz znala swoje libido czyli laczna ilosc orgazmow z masturbacji i seksu z mezem na twoje pelen cykl owulacyjny. To wiesz na czym stoisz i jaka jest miedzy wami roznica. 4 W trakcie pomiaru badz spontaniczna zawsze jak masz ochote na orgazm nie odmowiaj go sobie:) 5. Ja sie okaze ze twoj maz ma rzeczywiscie tak niskie libido bo nie uprwaia masturbacji i ze zdrowiem jest ok to przestan plakac i prosic. To nic nie da on olewa twoje potrzeby wiec potrzebna mu jest terapia szokowa. 6. Piszesz do niego list w ktorym mowisz mu jakie jest twoje libido a jakie jego bo jego bedziesz znala zapisaujac wasze wspolne orgazmy 7. Proponujesz mu wtym liscie 2 rozwiazania 7.1 on dostarcza ci te brakijace orgazmy, najpprostsza metoda jest taka ze jak sie kochacie to przed wspolnym orgazmem np. oralnie czy sztucznym k*****m funduje ci jeden dodatkowy nastepny jest wspolny i juz masz 20 orgazmow w miesiacu. Moze tez winnych momentach tak samo fundowac ci orgazm. 7.2 Piszesz ze dajesz mu miiesiac na przemyslenie sprawy i zmiane postepowania. Jesli nie to zamiesia dokladnie czujesz sie zwolniona zobopwiazku wiernosci i na legalu rozpoczynasz poszukiwanie kochanka.\ Tylko nie moesz blefowac naprawde to zrob bo on wyczuje jak blefujesz i oleje to. Ze znalezieniem kochanka jak jestes w miare zadbana i atrakcyjna nie bedziesz miala zadnego problemu List najlepiej w formie maila moze ci sie kiedys przydac w sadzie w razie rozwodu wybronisz sie z rozwodu zo rzeczeniem o twojej winie. Jak przeczyta list spokojnie jak bedzie pytal potwierddz wszystko co wnim napisalas i powiedze ze nie masz juz nic wiecej do dodania mozesz mu ewentualnie cos wyjasnic jak nie rozumie ale badz twarda jak stal. Powiedz ze czekasz miesiac i czas zaczal leciec Olej jegow wybuchy zlosci grozby itp Przyjmij to wszystko ze spokojem i caly czas powtarzaj mu ze decyzji juz nie zmienisz wiec niech wybiera. Powodzenia:) Jak chcesz pogadc o tym prywatnie nie na ero maila masz w stopce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatkaaa321
To nie jest moj mąż, a chlopak. Jestesmy mlodzi i wiem ze on sobie nie wali bo widzimy sie codziennie. Ja tez sie nie masturbuje, a ochote mam codziennie nawet chcialabym czaasem tak dluuuuugo 2 razy pod rzad po prostu widziec pożadanie w jego oczach. Ale on dochodzi w 5 minut i ja nie mam orgazmow prawie nigdy... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wariatkaaa321 1. Dlatego ze nie masz nim orgazmow to masz wrazenie ze chciałabys codzienie 2 razy dziennie:) 2. To by dawaloby libido na poziomie po odliczeniu 6 dni na okres i zalozeniu 28 dniowego cyklu owulacyjnego libido 44 nie sadze zebys miala tak wysokie.:) Pamietaj ze libido nie jest u kobiety rowno rozlozone w trakcie cyklu. Polowa orgazmow do przezycia to bliskie okolice owulacji okolo 8 dni. 3. Wiem ze to przykre dla kobiety ktora ma faceta ale do pomiarow musisz sie zaczac masturbowac bo inaczej nie ruszymy z miejsca nie bedzie wiadomo z jaka skala problemu sie mierzymy:) 4. Napisz ile masz lat a ile twoj facet? 5. Czy najpozniej od pierwszej miesiaczki przechodzila naturalna dla kazdej kobiety i jej rozwoju seksulnego faze masturbacji Czy wtedy osiagalas orgazmy bez problemu i czy byly to orgazmy ze stymulacji leczhtaczki czy pochwy? 6 Jesli przeszlas ta faze i osiagalas orgazmy to przypomnij sobie mniej wiecej ile ich bylo na 1 cykl owulacyjny nie musi byc dokladnie? 7. Jesli w fazie masturbacji nie stymulowalas pochwy sztucznym kutasem przebijajac blone dziewicza i osiagajac orgazmy w wyniku wylacznej stymulacji pochwy to nie masz szans teraz zeby tak z marszu osiagac orgazm pochwowy bo jestes uwarunkowana na osiaganie orgazmu lechtaczkowego czyli takiego pochodzacego ze stymulacji lechtaczki. BO ORGAZM JEST ZAWSZE TAKI SAM BO PRZEZYWANY JEST W MOZGU ROZNE SA TYLKO MIEJSCA STYMULACJI Mozna wytrenowac orgazm pochwowy ale zajmie ci to do 6 miesiecy 8. Podobnie mozna wytrenowac twojego faceta tak zeby byl wstanie w jednostajjny tempie jedno pchniecie na 1 sekunde kochac sie z toba 15 lub nawet 30 minut ale tez zajmie to do 6 miesiecy 9. Napisz jak dlugo jestescie juz razem od piewszego stosunku i czy mieszkace razem w samodzielnym mieszkaniu Bez odpowiedzi na te pytania nie bede mogl ci pomoc:) XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatkaaa321
Ja przezywam tylko orgazm pochwowy, i nigdy sie nie masturbowalam, ale z bylymi facetami czesto mialam orgazm wlasnie pochwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wariatka...twój chłopak ma przedwczesny wtrysk. Nie słuchaj wilka, bo się nie zna. Przedwczesnego wtrysku nie da się wyleczyć samodzielnie. Potrzebne jest leczenie farmakologiczne trwające parę miesięcy. A, to, że widzicie się codziennie nie oznacza, że on nie robi sobie sam dobrze. Seksuolog lub urolog powinien przepisać odpowiednie leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Bzdury chlopie opowiadasz pewnie zaraz zaczniesz jej wciskac jakie preparaty. Jej facet moze ise kochac 5 minut to przy jednym pchnieciu na sekunde daje 300 pchniec dgdzi ty tutaj widzisz przedwczesny wytrysk Taki jest diagnozowanuy jesli nastepuje wytrysk w momencie prowadzenia k****a do ppochwy lub przed tym albo po kilkunastu pchnieciach Wiec nie wprowadzaj dziewczyny w blad Kazdy facet moze ztych 300 pchniec bez zadnych farmakologiczbych srodkow wytrenowac 1000 to proste jak sie na czyms nie znasz to sie nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatkaaa321
Da sie jakos bardziej pobudzic faceta do seksu ? zeby to on czesciej inicjowal itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
A jak to wytrenowac pytam powaznie bo ja najpierw pieszcze zone jezykiem tak ze prawie dochodzi dopiero po tym wchodze w nia i konczymy razem mi wystarczy 5 min zeby dojsc zaznaczam ze kochamy sie prawie codziennie zona ma za kazdym razem orgazm ale chcialaby zebym tak szybko nie konczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatkaaa321 dziś No to super nalezysz do elitarnego grona kobiet ktore potrafia osiagac orgazm pochwowy:) To tylko potwierdza hipoteze ze brak pochwowego to zazwyczaj wynik uwarunkowania z okreusu masturbacji na lechtaczkow Juz kilka dziewczyn ktore przezywaja pochwowy pisala ze nie przeszly fazy masturbacji i skupienia sie na stymulacji lechtaczki tylko zaczely od stosunkow z facetm i stymulacji jego kutasem pochwy Masz tu pytania na kotore musze znac odpowiedz jak mam ci pomoc jak nie krepuje cie publiczna rozmowa to odpowiedz na nie skopiuj je do swojego wpsu i pod kazdym umiesc odpowiedz 1. Napisz ile masz lat a ile twoj facet 2. Napisz jak dlugo jestescie juz razem od piewszego stosunku i czy mieszkace razem w samodzielnym mieszkaniu 3. Ile orgazmow mniej wiecej osiagala na cykl owulucyjny z poprzednimi facetami po 2 latach zwiazku jesli mialsa takie dlugie zwiazki a ile w pierwszym okresie do 2 lat Teraz najwazniejsza musisz zmierzys swoje aktualne libido Kup sobie sztucznego kutasa ale bez wibracji z wygodna raczka cos takiego http://www.pokojrozkoszy.pl/index.php?p2397,dildo-stalowe-njoy-eleven Nie musi byc ze stali chirurgicznej moze byc szklany lub zwykla stal nierdzewna wazne zeby byl sztywny i latwo bylo ci nim operowac Jak bedziesz sama sprobij sie nim doprowadzic do orgazmu. Winko, muzyka, estetyczny poronolek , gra wstepna i pelen luz nic na sile. Nie musi byc za pierwszym razem Przed ropoczeniem wlasciewej stymulacji zmierz ile czasu zajmuje ci 100 ruchow. Pozniej jak to bedziesz wiedziala ustaw czas stymulacji na budziku zeby wyszlo 1000 pchniec jak sie nie uda osiagnac orgazmu nie przejmuj sie przyjdzie zaktoryms kolejnym razem. Jak sie uda to zobacz ile czasu ci to zajelo np wyjdzie 15 minut w okreslonym tempie W trakcie jak bedziesz sie kochac ze swoim facetem a wiesz ze oon moze tylko5 minut jesli to jest w tym tempie 1 pcniecie na sekunde to itak nie jest zle na poczatek bo daje nam to 300 pchniec, Wiec jak ciwyszlo zety osiagasz orgazm po 15 minutach to po brze wstepnej on cie tym kutasem stymuleje przez 12 minut jak czujesz ze niedlugo dojdziesz zaczyna cie stymulowc wlasnym. Jak mimo tego doszedl przed toba to znowu bierze tego sztucznego i konczy robote:) To na poczatek po pewnym czasie sie zgracie wazna jest dodra gra wstepna zebys w momencie ja zaczyna cie posuwac byla juz mocno podniecona. Najwazniesze pomierz jego i swoje libido bo bez tego nie moge ci pomoc to pdostawa pozniej sie zastanowimy jak to poukladac Jak bez porblemu ze sztucznym kutasem bedziesz osiagac orgazm to sprawdz ile czasu potrzebujesz na odpoczynek zeby osiagnac nastepny to wazne Bo albo docelowo bedzie taka ze jak wyjdzie ze ma sz 2 krotnie wieksze libido i nie potrzebujesz dluzszego czasu naodpowczynek niz 30 minut to po prostu mjak bedziecie sie kochali on najpierw tym sztucznycm kutasem zafunduje ci jeden orhgazm odoopcznienie i nastepny bedzie wspolny A jak potzrbujesz dlugiej przerwy to wtedy winnym czaie ni sie koczacie on jak tylko spontanicznie bedziesz miala ochote na seks a on nie bedzie ci fundowal te orgazmy sztucznym kutasemi nigdy nie bedzie ci odmawial I wtedy sie jakos dogadacie:) Ale wszystko po kolei najpierw pomiar libido twojego i jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatkaaa321 Niestety nie jak to jest jego maksymalne libido czyli zdrowy tryb zycia prowadzi nie jest zestresowany chory nie masturbuje sie to zebys stawala na rzesach wiecej orgazmow srednio w dlugim okresie nie wycisniesz z niego. To jest niezalezne od niego takie ma geny Ale dla ciebie jest wazne zeby on inicjowal seks wiec sie umowcie zjesli o nie inicjuje to oznacza zenie ma ochoty wtdy to mozesz jak masz ochote zainnicjowac a on bez osiaganoia swojego orgazmu doprowadzi cie tym sztucznym k*****m do orgazmu. A jak on ma ochote to on wychodzi z inicjatywa i bedzie ci milo ze nawet 10 razy w miesiacu twoj facet okazal ci ze cie pragnie. Jak juz sie zdecydujecie na taki wariant ze w trakcie jak on inicjuje to funduje ci dodatkowy orgazm to zawsze musi byc to przed wspolnym orgazmem bo po orgazmie mezczyzn azupellnie traci zainteresowanie seksem i chce sie od tego odlaczyc psychicznie bo to duzy wysilek dla sytemu nerwowego niektorzy faceci zapadaja nawet w drzemke to naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość77 Jaka chcesz wytrenowac to najlepiej z zona musiscie miec takiego sztucznego czlonka jak wkleilem Jak zona jet dopniecona wchodzisz w nia i posuwasz w tym tempie sekunda na pchniecie to nie jest jakies mega tempo la przyzwoite Nie uprawiajcie akrobatyki jedna pozycja i trenujemy taka zeby dla zony byla wygodna najlepiej zebys widzial jej twarz. Niestety musisz miec stoper ze soba jak zaczynasz wlaczas i posuwasz az czujesz ejeetses blisko ale na tyle zeby moc spokojniewyjac zatzymujesz stoper. Uciskasz zdecydowanie i mocno 2 palcami u nanaday czlonka takie pos ekundzie kilka razy tak zeby podniecenie opadalo to szybko si edzieje tylko ucisk musi byc zdecydowany i zaczynasz w takim samym tempie dziala tym sztucznym k*****m tyle ile potzrbujesz zeby sie wyciszyc ale calay czas z erekcja nie moze opasc Jak juz czyujesz ze podniecenie sie ustabilizowallo to znowu wlaczasz stoper i dzilasz az do kloejnej przerwy i tak zeby lacznie wyszlo ci 15 do 30 mnut nie wiem ile zona da rady:) Ale to 15 to minum to jest jakie tysiac pchniec przy okazj zobaczysz ile zona potrzebuje zeby dosjc normalnie bez wczesnejszego dopowadzaniajej na skraj orgazmu Wazne bo nie napisale czy zonapotrafi osiagac orgazm pochwowy czyli najlawteiej to sprawdzic ze wybieracie taka pozycje ze nie ma mzoliwosci zeys swoja koscia lonowa masowal jej lechtaczke posuwajac ja i wtracie tego stosunku gdzie sprawdzacie zero dotykania leczhtaczki moze byc inna gra wstepna ale bez lechtaczki I tak trenujecie za kazdym razem z czasem bedzies mogl jednym ciagiem coraz dluzej az w koncu osgniesz te 1000 pchniec albo wiecej. Najlepiej jak wiesz ile zona maksymalnie potrzebuje zeby osiagnac orgazm to wytrenuj o 5 minut dluzej zebys mial zapas Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku, tylko jedno ciśnie mi się na usta. - HA,HA,HA! Teraz, to już z całą pewnością mogę stwierdzić, że masz jakiś uraz na psychice. Współczucia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Moja metoda zreszta nie jest moja dziala juz chinczycy kilka tysiecy lat temu ja znali poczytaj tantre masz jaks wlasna lepsza ile jestes wstanie wykonac takich pchniec w tempie 1 na 1 sekunde??? Pochwal sie dziewczynom :) Czy tez jestes szybki Bil i konczysz przed setka czyli przed 1 minuta i 40 sekundami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk ! Wilk! Wilk! >>Powinien tylko zrobic to otwarcie i powiedziec ci twardo ze albo wystawisz c*pke tyle raz ile tylko on sobie zyczy a jak nie to on jest zwolniony z wiernosci wobec ciebie<<< Wilku, jesli uwazasz, ze takie rozwiazanie jest uczciwe, to sie z toba calkowicie zgadzam. Tylko, ze znajac kobiety, to w praktyce kazda pomysli "e, takie tam gadanie" a jak sie dowie, ze jednak znalazl sobie kochanke, to wtedy jest zdziwiona i obrazona. Nawet gdybys wyslal list poswiadczony notarialnie, (moze nieglupie ze wzgledu na ewentualne ustalanie winy przy rozwodzie), to i tak pomysli, ze robisz sobie jaja. Wiec sprowadza sie to do tego co ja mowilem: wyjecie spod prawa- mozna zdradzac, oszukiwac a jak wygodniej to porzucic. Tak jak z kims, kto wchodzi na teren wojskowy: ostrzezenie, strzal ostrzegawczy, a potem to juz sam jestes sobie winien. Tylko sie zabezpieczyc, aby nie zostac zrujnowanym przy ewentualnym rozwodzie, ale o tym warto pomyslec wczesniej i zapytac dobrego prawnika jak to zrobic. Chyba sie zorientowales z wypowiedzi na tym forum, ze niektore baby sa niereformowalne, nic do nich nie dociera, feminizm przewrocil im we lbach. Twoja wypowiedz o polowaniach przeczytalem.W tym aspekcie (zabijanie nadmiaru zwierzyny ktora wyrzadza szkode)to nie mam nic przeciwko. Do tematu wroce jak bede w domu. Pozdrawiam Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlopie z toba to ona nie ma juz ochoty,wybiera sie do pracy by byc niezalezna i by stanac na swoje nogi i cie zostawic,moze masz ptaszka za malego a ona jest gleboka, dobierz sobie nowa partnerke a zone zostaw w spokoju,inne czekaj na faceta co codziennie moze, ja bym cie ozlocila gdbybym miala cie, ale taki swiat nie wszystko sie ma co by sie chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rescator555 O witam:) Milo ze sie odezwałes:) Kiedy wracasz bedzie wielka dyskusja o lowiectwie specjalnie dla Ciebie. Choc obawiam sie ze tylko nas 2 bedzie to interesowac ale mi to nie przeszkadza jak najbardziej lubie takie kameralne rozmowy:) Co do tego ze tak jak proponowalem twardo powiedziec i list to z etycznego punktu widzenia to jest zupelnie co innego niz za plecami:) Przynajmniej dla Mnie ale mysle ze dla wiekszosci rowniez:) To ze ona oleje to juz jej sprawa. Ale zostala poinfomowana i to juz jej odpowiedzialnosc co z ta informacja zrobila. To jest dla mnie honorowe rozwiazanie:) Ale wsrod moich umpli i ich zon ktorzy zastosowali ta metode ani jedna nie olala:) Ale moze to wynik tego ze to takie chlopaki co jak mowia takie rzeczy to wiadomo ze zrobia:) Dla tych co nie maja takiej opini u swojej zony proponuje:) W momencie jak ona zaczyna mowic ze to pewnie blef najspokoniej na swiecie pokazac jej na ktorym portalu erotycznym zamierzamy wstawic swoje ogloszenie ze szukamy kochanki i pokazac przygotowany tekst:). Jak to nie pomoze to jak uplynal termin wstawic to ogloszenie i okazac jej:) Jak dalej jest twarda to po jakis 2 dniach bez slowa odstrzelic sie jak na randke i wieczorem powiedziec ze wychodze i bede rano nic wiecej nie dodajac:) Ja sie zapyta gdzie idziesz??? Odpowiedziec ze dostalem oferte seksu bez zobowiazan wymienilismy sie zdjeciami pasujemy sobie i dzisiaj jest nasz pierwsza zapoznawcza no w lozku:) Po ktorej zdecydujemy co dalej i bez slowa wyjsc nic wiecej nie tlumaczyc wylaczyc telefon albo nie odbierac:) Tego to juz zadna baba nie zniesie:) xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawainka
Przeczytałam temat od deski do deski i jestem mocno zdziwiona. Tym jak niektóre kobiety traktują seks, bądź potrzeby faceta. Kobietki , jestem po 30, miałam męża, byłam w kilku związkach ( dłuższych, krótszych) teraz jestem z kimś kogo naprawdę kocham i kogo pożądam. Wydaje mi się, że dla każdej z nas gdzieś tam istnieje ten facet, z którym można stworzyć taką więź erotyczną, o której pisze Wilk. W takim związku przyjemność pojawia się zawsze kiedy przyjemnie jest facetowi, zaspokojenie go bez orgazmu nie powoduje poczucia przedmiotowego traktowania. Ja swojemu facetowi powiedziałam, że może mnie mieć zawsze kiedy chce i to jest coś naturalnego. Dba o moje potrzeby, mamy do siebie zaufanie. Chcę być jego kobietą, jego partnerką seksualną, seks z nim sprawia, że czuję euforię w mózgu- nawet wiem, że to szybki numerek dla niego. To jest możliwe , ale trzeba spotkać tę odpowiednią osobę. Nie warto tkwić w związku marząc cały czas o innym. To namiastka relacji między kobietą i mężczyzną. Tylko to widzi się dopiero wtedy kiedy się ma porównanie. Można się oburzać na to co mówi Wilk, ale w sumie Panowie, którzy tutaj się pojawili piszą w podobnym tonie. My kobiety mamy tendencje do zaklinania rzeczywistości, ale trzeba przyjąć , że mężczyźni są inni. Ja czuję się kobietą swojego chłopa i chcę go zaspokajać , bo czuję się z nim bezpiecznie , mam do niego zaufanie i po prostu go kocham. W takim związku nic nie jest wulgarne a wszystko piękne. Życzę każdej kobiecie, by tego doświadczyła, takiego realnego dopasowania seksualnego, bo nie ma nic gorszego niż leżeć w łóżku z jednym facetem a płonąć do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefegt
Zostałeś zrobiony w c***a kolego. W dodatku nazwano to miłością. Gdzie Ty tam widzisz miłość, szacunek, szczerość i odpowiedzialność to ja nie wiem. Jesteś pionkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinówka134444
Ciekawa dyskusja. To może mi powiecie co zrobić w takiej sytuacji - mój mąż kocha się ze mną raz na tydzień no może 1,5 raza średnio, dla mnie to mało, powoduje to moją frustrację, potrzebuję tej bliskości, orgazmów, ale też nie tylko o to chodzi a o takie poczucie bycia pożądaną. Moją frustrację podsyca fakt że on ogląda porno i sam sobie dobrze przy tym robi ok. 2 razy na tydzień, więc na mnie już ochoty po tym nie ma, jest mi z tym bardzo źle że woli ekran niż mnie. Co ja mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kawainka No to teraz bedziesz tak samo wykleta na ERO wsrod kobiet jak Wilk:) Ale przynajmniej doborowe i mile towarzystwo:) Pozdrawiam twojego faceta moje kobiety te sa takie jak Ty nic tylko nosic was na rekach i rozpieszczac w kazdej chwili:) Wiesz mi kobiety nie wierza że to kwestia nastawienia psychicznego i traktowania tych orgazmow dla niego jako wyrazu milosci Moze bys opisala najszerzej jak mozesz jco czujesz emocjonalnie i jesli chodzi o podniecenie seskualne w trakcie tych orgazmow dla niego:) Moje kobiety opisuja ze czuja gleboka stysfakcje emocjonalna i dume ze daly orgazm ukochanemu mezczyznie ale podniecenie seksualne tez sie pojawia:) Tak w skali od 0 do 10 gdzie 0 to brak podniecenia a 10 to orgazm to gdzies okolo 5 i jest to uzaleznione od fazy cyklu owulacyjnego im blizej owulacji tym wyzsze i po niej:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk udaje specjaliste a nie umiał utrzymac kobiety przy sobie Ma 43 lata, 175 wzrostu. Po rozwodzie, ma aktualnie partnerke ale nie układa mu się w łóżku dlatego poszukuje seksu tu na forum. Marzy mu się, aby: "wziaść kobiete ostro od tyłu bez pytania o zgode i wymierzyc kilka solidnych klapsów wypiety tyłeczek ociekajacy pożadaniem". X Jego plan to stworzenie realnej bacówki pod którą kryją się anonimowe spotkania nad jeziorem, nagość, orgie, brak zahamowań. X Jest to człowiek mężny, odważny i honorowy! X przedstawiam Wam...uwaga... jego wysokie imie brzmi... wilk1946 X Chętne Panie mogą udzielać się w jego temacie "Bacówka Noc Kupały" X jeśli ktoś pragnie kontakt bardziej prywatny oto jego adres email: wilk.bacowk@gmail.com X ZAPRASZAM SERDECZNIE usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podłączam się, mój facet ma ochotę średnio raz na tydzień bo często zmęczony po pracy a ja najchętniej kochałabym się codziennie. Akurat u nas porno nie jest problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wklejanie tego starego tematu, zwykłej prowokacji świadczy o debilizmie wklejającego. Wilk robisz im w głowach rewolucję. To ludzie, którzy latami piep.rzą się 3 minuty pod kołderka, po misjonarsku, po ciemku, nie wywracaj im swiata do góry nogami hhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×