Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mezczyzna_przed_40tka

Moja żona spowodowała moją frustrację zanik uczuć i przyczyniła się do kryzysu?

Polecane posty

Gość gość
Polska zmierza raczej w kierunku Skandynawii niz Azji :D jak chcecie miec seksualne niewolnice, wypad na Ukraine lub Filipiny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich kobiet ktore kochaja swoich facetow i nie sa egoistyczne i leniwe tylko wydaje im sie ze moje rozwiazanie byloby dla nich nieprzyjemne i upokarzajace jako dla kobiety:-) Mam dla was taka sama propozycje jak dla patrzalki z tego wpisu: wilk1946 dziś do : patrzałka Najlepiej zaczec eksperyment na 4 dni przed owulacja wtedy najlatwiej w to wejdziecie. Ja minie pelen cykl owulacyjny gdzie w na miesiaczke dajcie sobie 6 dni przerwy odezwijcie sie i powiedzcie jakie byly wasze odczucia czy rzeczywiscie bylo tak strasznie jak dzisiaj myslicie ze bedzie:-) To negatywne nastawienie tkwi tylko w waszych glowach nigdzie indziej:-) Niczym nie ryzykujecie awiele sie moze zmienic na lepsze w waszych zwiazkach:-) Mozeciecie miec lepsza wiez erotyczna ze swoim facetem a wiec wasza milosc bedzie silniejsza:-) Bedzie mniej konfliktow miedzy wami:-) Wiele zwiazkow skazanych w dlugim okresie na rozpad moze sie odrodzic i wejsc na zupelnie inny poziom wiezi erotycznej i milosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzałka
Nie, wilku, gdzie napisałam, że chcę znać twoją historię? :) nie chcę :-) Gdzie napisałam, że jestem z miasta? Nigdzie :-) Ty chyba widzisz to, co chcesz widzieć, i wychodzą Ci różne głupoty. Nie jesteś partnerem do rozmowy. Może kiedyś. Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie boli włożenie k****a do niepodnieconej cipki, to udowodnij to naukowo, np przytocz jakieś badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieodrodny syn dzikich gór...:-D chyba NIEDOROBIONY :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do patrzałka Nie boj sie po prostu sprobuj:-) Sama bedziesz zaskoczona swoimi reakcjami i bedziesz sie smiala z tego co sama piszesz i twoich dzisiejszych obaw i z tego co pisza tutaj dziewczyny ktore nigdy nie probowaly takiej metody:-) Napisałem o Tobie jako dziewczynie z miasta bo ten sposob podejscia jak prezentujesz ty i inne dziewczyny jest charakterystyczny dla dziewczyn wielkomiejskich na wsiach jest naprawde w zdecydowanej wiekszosci inaczej:-) Zwlaszcza wsrod Gorali i Goralek:-). Ktorych znam najlepiej bo jestem jednym z nich i w tej wspolncie wyroslem i ona mnie uksztaltowala jako czlowieka mimo ze teraz mieszkam w miescie ale wlasciwie co tydzien jestem 4 dni w gorach:-) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk, twoje usilne próby przerobienia kobiet na narzedzia do zapokajania mezczyzn sa serio widoczne. i ekstremalnie zalosne ;D kobieta MA PRAWO i powinna uprawiac seks wtedy, kiedy ma na niego ochote. takie zenujace proby manipulacji sa zbedne i smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzałka
Nie boję się. Dlaczego tak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATRZAŁKA Jak sie nie boisz to spróbuj:-) Proste:-) Uwazam ze masz negatywne do tego nastawienie i dlatego wydaje ci sie to nie do przyjecia:-) Nie mozesz przewidziec swoich reakcji bo nigdy tego nie probowalas:-) Jak sie nie boisz to sprobuj najwyzej po miesiacu stwierdzisz e wilk nie ma racji:-) Ale nie rob tak ze od razu nastawiasz sie negoatywnie bo wtedy nie zadziala:-) sprobuj przyjac takie nastawienie jak ja proponuje ze to wyraz twojej milosci do niego i inna bardziej intymna forma przytulania i wyrazania milosci.:) Wtedy po tych 28 dniach bedziemy mogli porozmawiac bedziesz miala jakie s juz swojeodswiadczenia a nie tylko wyobrazenia jak to moze byc i jak to bedziesz odbieral:) Tego nie mozesz sobie wyobrazic mozesz tylko toprrzezyc Chyba ze sie boisz wlasnych reakcji ze mogloby ci sie spodobac i okazalby sie ze Wilk ma racje a Ty zmarnowalas mnostwo lat zycia:) Taj jak pisałem najlatwiej zaczc na okolo 4 dni przed owulacja i powiedziec facetowi zeby wlasnie wokolicach owulacji jak najwiecej z tego korzystal tak na zapas bo wtedy jest najlatwiej kobiecie to przyjac:) Taka duza ilosc stosunkow:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzałka
Pytalam, dlaczego uważasz, że się boję. Nie dostałam odpowiedzi. Rzwczywiście trudno z Toba rozmawiać, jeśli nie ma wymiany konkretów. A nie ma. do kiedyś, wilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie, bo kazda kobieta jest urodzonym pojemnikiem na sperme, tylko o tym nie wie :D i wilk jej to uswiadamia :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku...Twoj egoizm bije po oczach...a o kobietach to Ty pojecia nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccinelle87
Mnie tam dziwi tylko to ze za każdym razem gdy pojawia się temat o braku sexu to facet który nie chce jest zaraz leniem, egoistą i w ogóle nie nadaje się do związku i trza go kopnąć w żupę, a jak baba nie chce to jest biedna poszkodowana bo na pewno facet garów nie myje itd itp i ona ma prawo odmawiać zawsze, uprawiać sex tylko kiedy chce. Takie tam moje obserwacje. Inna rzecz sama wpadłam na to że dając częściej d**y sprawy w związku lepiej się zaczynają układać same z siebie i różnica jest kolosalna bo obydwie strony zaczynają się kompletnie inaczej traktować. A takie to proste. Pomijacie też trochę temat fizycznej atrakcyjności samego faceta, bo sorry ale jak mój mąż miał 30kg nadwagi i walił papierosami to też mnie odrzucało, a teraz to jest bajka. A i dodam jeszcze że faktycznie na początku jest dziwnie że trzeba sie przestawić na ten częstszy sex mimo różnych spięć przez dzień to tez odrzuca, mnie tam osobiście zainspirowało przeczytanie artykułu kiedyś o kobicie która postanowiła uprawiać sex codziennie przez rok z mężem, tak że nie ma zmiłuj sex musi być :D. Ja próbowałam to wprowadzić ale wyszła mi z tego tylko wersja okrojona bo mój chłop po 5 dniach miał już dosyć. Ale ogólnie średnia liczba stosunków z ostatnich 4 miesięcy bardzo skoczyła co przełożyło się na jakość mojego małżeństwa bez dodatkowy zabaw z psychocośtam. Nawet odkryłam że na w****ienie przed okresem najlepszy jest po prostu sex :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cocinelle - Wilk bedzie TObą zachwycony , może nawet dostaniesz w nagrodę stalowego k****a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez pytania o zgode :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coccinelle87 No to teraz bedziesz rownie wykleta jak ja:-) A juz na serio nie musisz uprawiac seksu codziennie zeby miec udane zycie erotyczne:) Po prostu ustal jakie jest twoje i meza libido pisalem jak to zrobic i uprawiajcie go dokladnie tyle ile wynosi libido tego z was ktore ma wyzsze:) U ciebie nie bedzie sie to rownomiernie rozkladalo nawet jak masz wysokie libido np 24 a od tego zaczyna sie wysokie, ponizej 12 jest niskie a od 12 do 23 srednie:) To zakladajac ze twoj cykl owulacyjny wynosi 28 dni to 12 orgazmow bedzie w okolicach owulacji. Jak juz ustalisz wtedy bedziecie wiedzieli na czym stoicie:) Nie mozesz kierowac sie tym jak bylo kiedys miedzy wami w pierwszych 2 latach zwiazku bo wtedy libido kobiety wzrasta nawet 4 krotnie a czsami wiecej a po tym okresie wraca do stalego naturalnego zapsanego w genach i nie da siego przeskoczyć. Moja byla ktora miala libido stale 8 w tym pierwszym okresie miala zblizone do mnie czyli okolo taka jak to zapamietalem okolo 64 a pozniej wszystko wrocilo do normy Najlatwiej jest zrobic to tak: Przez jeden cykl owulacyjny kochasz sie z mezem zawsze kiedy ma tylko ochote niewazne czy ty masz, zawsze dajesz mu orgazm i zapisujesz:). Bo prawdopodonie na 80% on ma wyzsze od ciebie. Zapisujesz tez swoje orgazmy i tez jestes spontaniczna wiec nawet ja on nie ma ochoty ma cie doprowadzi do orgazmu rekami ustami czy sztucznym czlonkiem ale bez wibracji bo jego k***s nie wibruje i uwarunkujesz sie na taka stymulacje jakiej on w zyciu nie powtorzy. Zero samotnej masturbacji z obu stron:) Po miesiacu wiecie na czym stoicie, najlepiej pomiar ciagnac przez 3 miesiace jest najdokladniejszy a dokladnie srednia z niego bo miesiace sa rozne. Jak juz macie swoje libido i jego jest 2 razy wyzsze to masz 2 sposoby. Jeden jak ty masz ochote to przed wspolnym orgazmem fundujesz mu dodatkowy. Ale wtedy trzeba odczekac nawet od 30 do 60 minut. Duzo lepsza jest metoda ze te dodatkowe orgazmy fundujesz mu w innym czasie najlepiej rano bo u mezczyzny wtedy jest najwyzszy poziom testosteronu. Nie wiem jak u ciebie z orgazmem pochwowym ale jak nie masz wytrenowanego warto sie tym zajac. Jakk masz ochote pogadac na maila masz w stopce bo to dosyc prywatne sprawy. Od razu zaznaczam nie boj sie nie bede cie podrywal nie szukam kobiety na ero:) Mozesz o mnie popytac ze nigdy z zadna kobieta nie flirtuje i zawsze na dzien dobry ucinam takie sprawy a mialem sporo takich propozycji na ERO:-) Po co jestem na ERO mozesz poczytac na moim starym temacie "Wspolnota Polska Nocy Kupały" lub "Bacowka Nocy Kupaly". Dla mnie ERO to platforma wymiany doswiadczen pomiedzy ludzmi ktorym zalezy na utrzymaniu na dobrym poziomie wiezi erotycznej ze swoim dlugoletnim partnerem:-) Nie wiem ile macie lat z mezem ale wasze libido bedzie sie zmieniac z wiekiem. Ty swój szczyt osiągniesz pomiedzy 35 a 45 rokiem zycia Twoj mąż miał szczyt pomiedzy 16 a 25 rokiem zycia a pozniej lekko spada lub spadek jest duzy na tyle ze mozliwa jest nawet andropauza okolo 50 wszystko zalezy od trybu zycia jaki prowadzi. Czyli jak 1. Zdrowo sie odzywia 2. Uprawia sport zwłaszcza sporty siłowe czy sporty walki 3. Nie naduzywa alkoholu czy innych uzywek typu narkotyki 4. Nie pali fajek 5. Dobrze radzi sobie ze stresem bo czynników powodujacych stres jes zawsze mnostwo w zyciu wazne jak sobie z nimi radzimy. 6. Regularnie uprawia seks To w takiej sytuacji po spadku kolo 30 o jakies 20% do konca zycia spadek moze byc nieznaczny albo nie byc go wcale Ten poczatkowy wysoki poziom teststeronu i zwiazane z nim bardzo wysokie libido to fekt uboczny gwaltownego wyrzutu testsosteronu ktory ma na celu zmienic chudego chlopaka w dobrze umiesnionego mezczyne a ze przy okazji libido szaleje. A kobiety jeszcze nie chca z nami sypiac jak mamy 16 lat, to juz taka ciezka dola mlodego mezczyzny:-) Oczywiscie takie czynniki jak wymieniłem u niego rowniez w Twoim przypadku beda podnosiły libido. A konkretnie to jest tak ze bedziesz wstanie wykorzystac swoje maksymalne potencjalne libido zapisane podobnie jak u Twojego meza w genach. I tego maksymalnego nie da sie przeskoczyc tak jak sportowiec ma jakis potencjal w sobie ale nie kazdy pomimo ciezkich treningo wmoze zostac mistrzem swiata. Jak widzisz nawet sprotowcy ciezko trenujac zawsze dochodza do jakiejs bariery kazdy do swojej ktorej nie moga przekroczyc. Podam ci prosty przyklad mezczyzna nie trenujacy na silowni jest wstanie wyciskajac sztange olimpijska z obciazeniem na poziomej lawce w szerokim rozstawie wyciska bez treningu okolo 50% masy swojego ciala w pojedynczym powtorzeniu. Jak prowadzi zdrowy tryb zycia regularnie trenuje pod opieka trenera i dietetyka to jest wstanie zwiekszyc ten ciezar. Ale jeden dojdzie do 100% masy swojego ciala inny do 150% i to juz jest bardzo dobry wynik a najbardziej wybitni sa wstanie osiagnac okolo 200% masy ciala. Inny jest tez ciezar wyjsciowy od jakiego zaczynaja bo u jednego jet to 30% masy ciała a u innego 70%. I to wszystko jest zapisane w genach i nie da sie tego przeskoczyc Podobnie jest z libido mamy jakies zapisane w genach potencjalnie maksymalne i tego nie zmienisz ale zlym trybem zycia mozna je nie wykorzystac w pelni:) Z racji wolnego zawodu jaki wykonuje zajmuje sie tymi zagdnieniami juz od 20 lat wiec troche wiem na ten temat:) Po za tym mialem bardzo nieudane 1 malzenstwo trwajace kilkanascie lat gdzie moje libido jako mlodego sportowca wynosilo 64 a mojej bylej 8. A dodam ze ona byla z tych ktora oczekiwala calkowitego dopasowania sie do siebie:) I dlatego miedzy innymi jest juz od kilku lat jest byla:) . W trakcie tego pierwszego zwiazku i pozniej przeczytalem chyba wszystko co jest dostepne na temat wysokosci libido jego zmian roznic pomiedzy kobietami i mezczynami oraz maetod radzenia sobie z nimi. Podobnie jak o znaczeniu wiezi erotycznej jako najwaznieszego elementu milosci, samej milosci tego co wie juz nadzisiaj o niej nauka bo to jest juz temat bardzo dobrze przebadany. Po za tym interesuje sie socjobiologia, psychologia i soscjologia ewolucyjna, seksuologia i takie tam rzeczy:-) Pewnie ty bedziesz mi tez wstanie zdradzic wiele babskich tajemnic bo wasza seskualnosc i podejscie do milosci jest zupelnie rozne od naszego a Ja jestem facetem wiec mam swoje ograniczenia poznawcze a nie ma jak madra zyciowo kobieta dojrzala seksualnie i swiadoma swoich potrzeb dzielaca sie swoim doswiaczeniem i mowiaca jak rozne rzeczy odbieraja kobiety tego sie nie da wyczytac w ksiazkach to mozna tylko uslyszec od osoby ktora chce sie tym podzielic:) Jak bedzies chciała zapytac o cos z meskich tajemnic naszej seksualnosci to szczerze podziele sie swoim doswiadczeniem i wiedza. Bo wbrew pozorom nie jestesmy tacy prosci jak budowa cepa:) Z tego co pisze wiekszosc kobiet na ERO kopmpletnie nie rozumieja jak funkcjonuje meska seksualnosci i jakie to ma znaczenie dla trwalosci uczucia milosci. Z takim wlasnie nastawienie wszedlem na ERO w czerwcu myslac ze znajde tu ludzie chetnych do dzielenia sie swoim doswiadczeniem zwlaszcza kobiety z dluzszym stazem w trwalych zwiazkach. A jak wyglada 80% ERO to sama wiesz:-) Pozniej doszly jeszcze inne powody ale te tematy to chyba by cie juz nie interesowaly choc moze sie myle:-) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk bezrobotny siedzi całymi dniami na ero i sobie klepie po klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest naturalną koleją rzeczy, wszystko jest przyczyną i skutkiem. Kobieta nie chce, kobiety nie podniecasz, jesteś sfrustrowany, marnujesz życie i czas na pielęgnowanie w sobie tego żalu, nienawiści do samego siebie, poczucia beznadziejności? Z czego to wynika? Z tego, że w społeczeństwie są normy w które trzeba się wpasować, by nie być posądzonym o nienormalność. W moich normach nie ma czegoś takiego jak 'pies ogrodnika'. Nie w moim interesie jest walczyć o to, bym czuł się pożądany przez tę jedną, jedyną laskę. Temat zajmuje tyle stron.... Wykreśl ze słownika 'psa ogrodnika' - idź tam gdzie Ciebie chcą i nie daj się ogłupić gadkom kobiet.... Ona lubi sex, ale nie z Tobą. Idź tam gdzie chcą Ci dać to czego chcesz, bo oszalejesz. Rozumiem walczyć miesiąc, dwa, rozmawiać, próbować, kombinować... ale jeśli nie przynosi to efektu, to czemu nadal robisz to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowy mąż
Wilku wyrastasz na mojego idola tego forum. Podziwiam twoją determinację i upór w szerzeniu swoich niepopularnych zwłaszcza wśród kobiet na tym forum poglądów. Na początku sceptycznie patrzyłem na twoje statystyki, metody pomiarów libido. Ale w tym co piszesz jest sporo racji. Ja mam bogate i udane życie erotyczne z wieloletnią partnerką, które daje nam obojgu wiele satysfakcji i nie szukam pomocy. Natomiast podzielam twoje zdanie, że jest bardzo dużo egoistycznie nastawionych kobiet, które unieszczęśliwiają swoich mężczyzn. Nie chcą nic zmieniać w swoim nastawieniu. Mają tylko roszczeniową postawę. Na takim forum znajdują potwierdzenie, że tak musi być i już. Żądają zrozumienia, respektowania i zaspokajania własnych potrzeb nie chcąc zrozumieć i zaspokajać potrzeb własnych partnerów. Nie do końca też chyba zdają sobie sprawę, że gra jest o bardzo dużą stawkę. A stawką jest rozpad ich własnych rodzin. Jeśli ludzie nie mają dzieci to nieduży problem. Rozejdźcie się w zgodzie, szukajcie szczęścia gdzie indziej. Choć nawet na tym wątku są przykłady ludzi tkwiących w nieudanych długoletnich, bezdzietnych związkach. Ale jeśli już decydujemy się na małżeństwo i wspólne wychowanie dzieci to uważam, że utrzymując udaną więź erotyczną łatwo przychodzi tworzenie szczęśliwej rodziny. Ale również bardzo łatwo ją zniszczyć, zaniedbując tą sferę. I co smutne to kobiety w tym wątku z nielicznymi wyjątkami mają to gdzieś. Przecież są niezależne, samowystarczalne, wykształcone. Po cholerę wam mężczyźni. Wilku rób swoje mam nadzieję, że na swój łopatologiczny sposób otworzysz oczy większej ilości mężczyzn i kobiet. Mężczyźni miejcie większe wymagania w stosunku do swoich leniwych partnerek a te oziębłym porostu dziękujcie za wspólne dotychczasowe życie. Pozdrawiam coccinelle87 jako nieliczny kobiecy głos rozsądku i zdrowego podejścia w tym smutnym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma zrobić żona którą straciła ochotę? Rozwiązać problem lub pozwolić mężowi odejść. Tak postępują ludzie honoru, kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak można być z oziębłą żoną. Spać z takim żywym trupem to musi być ohydne, czułbym się jak w kostnicy :O. A jeszcze sypiać czasem z takim czymś, błeh, czułbym się jak nekrofil :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do; nietypowy mąż Dziekuje za ta wypowiedz:) Malo jest ludzi na ERO ktorzy maja odwage glosic niezgodne z poprawnoscia polityczna poglady:) Ja ma w d***e poprawnosc polityczna oraz moja popularnoosc na ERO czy to ze ktos mnie nienawidzi:) Masz 100% racje kobiety przy wyborze meza biora pod uwage naprawde mnostwo rzeczy czasami nam sie wydaje ze p*****ly ale dla nich wazne:) A nie biora tak waznej rzeczy pod uwage ja swoje wlasne libido i ich meza i nie maja pomyslu ani sie tym nie przejmuja jak rowiazac wystepujacy w ponad 80% przypadkow problem ze libido ich meza jest 2 krotnie wieksze od ich libido. Wykazujac postawe maz ma sie dopasowac a pozniej placza ze maz zdradzil albo odszedl a one byly takie super zony:) A przeciez wiekszosc z nich przeszla faze masturbacji naturalny etap rozwoju seksualnego kazdej kobiety i mezczyzny od pierwszej miesiaczki wprzypadku kobiet i doskonale mogly okreslic swoje libido faceci tez zazwyczaj je znaja przynajmniej w przyblizeniu. A brak rozwiazania tego problemu w dlugim okresie zawsze konczy sie zdrada lub odejciem meza :) A zazwyczja kolejnosc jest taka ze maz najpierw zdradza a pozniej odchodzi:-) Roznica pomiedzy kobietami i mezczyznami jest taka ze u mezczyzn wiez erotyczna buduje wiez emocjonalna a jej rozpad przeklada sie szybko na rozpad wiezi emocjonalnej. U kobiet jest na odwrot najpierw musza stworzyc wiez emocjonalna zeby tworzyc wiez erotyczna Problemy w wiezi emocjonalnej wplywaja na wiez erotyczna u nich Kobieta ktora traci wiez emocjonalna albo slabnie ona ze swoim mezczyzna pomimo ze ma potrzeby seksualne blokuje sie na wiez erotyczna z nim. Woli sie samotnie masturbowac myslac o obcych facetach niz kochac sie z wlasnym mezem:) Byloby ciekawe dla tego tematu gdybys opisal jak tobie udalo sie utrzymac przez tyle lat wiez erotyczna na dobrym poziomie Napisz nam bo przeciez jestesmy anonimowi:) 1. Ile macie lat z zona 2. Od ilu lat jestescie razem 3. Jak wygladala wasza wiez erotyczna w ciagu 2 pierwszych lat jesli chodzi o wasze libido bo jak moze doczytales w tym okresie kobiecie wzrasta kilkukrotnie a po 2 latach wraca do jej naturalnego stalego i wtedy zaczynaja sie zazwyczaj klopoty:) 4. Jak wyglladalo wasze libido po tych 2 latach. Czy znasz swoje i zony??? 5. Czy poza seksem ze soba uprawiacie samotna masturbacje 6, Jak jesli jest miedzy wami roznica w libido radzicie sobie z ta nadwyzka 7. Jesli nie znasz swojego i zony aktualnego libido to doczytaj w poprzednich moich wpisach jak je policzyc:) Przyda sie i fajna zabawa:) Ps. Przyjmij jakiegos stalego nicka zeby zaczac tworzyc swoja historie na ERO bo jestes ciekawa osoba:) Kazdy klikajac na niego bedzie mogl zobaczyc jakim jestes czlowiekiem, jakie masz poglady i jak zachowujesz sie w roznych trudnych sytuacjach wymagajacych lojalnosci i solidarnosci. Radzilbym ci tez przyjac avatar wyrazajacy twoj stosunek do wlasnej seksualnosci i twoja osobowosc. Najlepiej wybrac jakiegos aktora z konkretnego serialu lub filmu bo jest wtedy duzo zdjec i bedziesz mogl korzystajac z nich wyrazac swoj aktualny nastroj. Jak widzisz moj to Ragnar z Vikings bardzo podobny do mnie fizycznie jesli chodzi o budowe ciala a juz jesli chodzi o postawe zyciowa, wyznawany kodeks honorowy czy stosunek do seksualnosci naprawde sam sie zdziwilem ze moze byc ktos tak podobny do mnie. Ale w koncu to Goral podobnie jak Ja:) Bedziesz dzieki temu bardziej rozpoznawalny na ERO ludzie latwiej beda cie kojarzyc. Bo jednak wiekszosc z nas jest wzrokowcami i latwiej zapamietac kogos z Avatarem niz kogos kto jest tylko dwoma slowami:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*spać z takim żywym trupem w jednym łóżku miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowy mąż
Wilku na stronie 6 tego wątku opisałem swoje przemyślenia na ten temat. Potem dostało mi się za to od kilku kobiet choć nie w tak agresywny sposób jak tobie się dostaje za to co mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: nietypowy mąż Widzisz to ten brak niebieskiego nicka i Avatara:) Ja czeto nie czytam tych z pomaranczy czy bez nicka a czasami sa to ciekawe wypowiedzi:) I szkoda zeby sie marnowaly w dyskusji:) Ja jestem 100% wzrokowcem jest Avatar i niebieski nick definiujacy plec to od razu kojarze i zapamietuje:) Ale to Twoja decyzja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: nietypowy maz Przeczytałem twoja cała wypowiedz z 6 strony. Zgadzam sie zToba co do atrakcyjnosci i nie tylko fizyczneaj ale takie samczej zwiazanej ze mezczyzna pozostaje niezalezny nie jest pantoflem Zazwyczaj jest tak ze jak juz mezczyzna stanie sie dokladnie taki jak oczekuje przynajmniej w deklaracjach slownych kobieta traci dla niej cala atrakcyjnos c seksualna bo go do zdominowala. Ale to jest jeden problem to nie wystarczy roznica w libido to jest bardzo powazna sprawa jesli maz ma 2 krotnie wieksze akobieta wykazuje egosityczna postawe typu dopasuj sie. Wiec moim zdaniem nawet wtedy jak mezczyna pozostaje dla niej atrakcyjny bardzo to sam sie czuje na tyle zle wtym zwiazku ze w dlugim okresie zdradza albo odchodzi. To jest moj przypadek ja do konca pozostalem bardzo atrakcyjny dla swoje zony tylko u nas roznica w libido byla naprade duza ona 8 ja 64. Co nie jest niczym niezwyklym dla aktywnego sportowca wlasnie dlatego ze mamy wyzszy pozim testosteronu jestesmy sportowcami osiagamy lepsze wyniki od innych. Do tego jejpostawa tupu dopasuje sie Plus moja Goralska duma ze nie bede sie prosil i to ze zostalem wychowany w takiej kulturze ze nie trzeba naciskac na zone. Ze ona sama z milosci powinna wyjsc z taka inicjatywa ze w pelni zaspokaja swojego meza. A Goral jak sie uprze to moze dlugo co nie zawsze jest zbyt madre:):):) Moja atrakcyjnosc pomimo ze nie jestem jakims typowym przystojniAkiem tylko modelem dla koneserek:) byla na tyle duzA ze z racji swojego stanowiska i mieJsca pracy gdzie przewijaly sie tabuny atrakcYjnych seksualnie kobiet przynajmniej raz w miesiacu dostawałem otwarta propozycje seksu bez zobowiazan i to od kobiet ktore dysponowały wlasnym mieszkaniem. A moje godziny pracy byly takie ze bez problemu moglbym zdradzac zone i nigdy by sie o tym nie dowiedziala:) Nigdy z tego nie skorzystałem bo Gorale powaznie podchodza do malzenstwa:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie Wilku, że sam sobie odpisujesz pod przybranymi nickami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×