Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mezczyzna_przed_40tka

Moja żona spowodowała moją frustrację zanik uczuć i przyczyniła się do kryzysu?

Polecane posty

Gość gość
kobiety byly zepchniete do garow i lozka przez cale wieki- stad te 99%. daj nam 200 lat bez ucisku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś taką mizoandryczką to po co wyszłaś za mąż? Czyżby pani niezależna musiała ulec społecznej presji i zyskać status mężatki? :P A seksmisja to narazie następuje tylko w Skandynawii, oczywiście do czasu aż Muzułamanie zaprowadzą swój szariat. Oj wtedy to dopiero będzie "sekmisja" ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dziecko kochasz bardziej od siebie czy też nie? bo od męża bardziej na sto procent a sztuczny plemnik nie sprawi , ze kobiety nie będą czepiać sie faceta- ktoś musi jeszcze łożyc na dziecko....pamiętaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 minęło i nadal co roku jest 99% ciężko wam to idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że ty sama zostać odkobiecona przez feminizm a straszysz zanikiem męskości hah spójrz lepiej na siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu wyszlam za maz? zeby w stabilnych warunkach urodzic dziecko ;) no i po trosze uleglam wzorcowi kulturowemu. poza tym, no coz... zakochalam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byc moze, ale to mezczyznom grozi wymarcie, kobiety natomiast maja sie swietnie :D odsylam do artykulu w Newsweeku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość a po co to? To już sztuczne plemniki nie wystarczają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewaga liczebna to jeszcze nic. W czasie wojny to kobiety uganiały się za facetami (teraz też powoli zaczyna tak to wyglądać). Prawo popytu i podaży robi swoje. Oby jak najwięcej Pań na świecie, jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu wyszlam za maz? zeby w stabilnych warunkach urodzic dziecko oczko.gif no i po trosze uleglam wzorcowi kulturowemu. poza tym, no coz... zakochalam sie xxxx He he miłość na 3 miejscu, nie dziwi mnie to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak, oby jak najwiecej Pan... 100%! :) moim skromnym zdaniem wasz czas sie konczy. rzadko kiedy dodajecie jakosci zyciu kobiety, a nader czesto jej odejmujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale im mniej mężczyzn tym będą cenniejsi a 100% i tak jest genetycznie niemożlwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, jest jak najbardziej mozliwe przy zalozeniu sztucznej inseminacji :D i jakos nie widze, zeby kobiety sie uganialy za facetami... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś Nie boli wystarczy dobry nawilzacz. Badano prostytutki w najlepszych najbardziej eksluzywnych burdelach swiata gdzie uklad jest taki ze prostytutka placi czynsz i sama decyduje ilu przyjmuje i zeby zyc na przyzwoitym poziomie wystaczy przyjac im 1 klienta dziennie takie sa stawki:-) Przyjmuja od 4 do 12 z wlasnej inicjatywy:-) A my rozwiamy o sytuacji ktora w 90% procentach polega na tym ze kobieta wystawia na 15 minut maksymalnie 32 razy na 28 dni cipke swojemu facetowi. Podniecenie sie poja wia ale jest lekkie i nie prowadzi do orgazmu. jak kobieta ma odpowiednie nastawienie psychiczne ze to wyraz je milosci do ukochanego to odczuwa bleboko przyjemnosc emocjonalno seksualna z faktu ze dala orgazm ukochanemu. Pisłem tez ze jesli jest to np 2 krotna roznica a to jest zdecydowana wiekszosc przypadkow to rozwiazanie jest banalnie proste kobieta majac ochote na seks i bedac podniecona przed wspolnym orgazmem funduje jeden dodatkowy orgazm mezczyznie a nastepny maja wspolny. Wiec to juz jest naprawde banalnie proste i minimalnie dokuczliwe dla kobiety:-) W miom przypadku pomimo 3 krotnej roznicy w libido nigdy nie mialem zadnych problemow zeby kobiete cos bolala albo miala jakiekolwiek obtarcia. A Ja mam libodo 48 a moja kobieta miala 16 wiec mowiimy o dodatkowych 32 stosunkach i one zawsze byly normalne a nie lodzik czy robotki reczne. Sama tak najbardziej lubila bo to dawało jej poczucie najwiekszej bliskosci i bylo najwygodniejsze dla niej:-) Duzo latwiejsze niz machanie reka czy ustami przez 15 minut:-) Ona byla dumna ze jest w stanie zaspokoic w pelni swojego mezczyne:-). Mowila ze wlasnie na tym poziomie emocjonalno - seksualnym takie stosunki sprawily jej wielka przyjemnosc:-) Nigdy mi nie odmowila w wiekszosci wypadkow sama wychodzila z inicjatywa. Jak widzialem ze jest padnieta to spokojnie czekalem do rana. Ale wtedy bardzo czesto ona sama pytala "Czy nie masz kochanie ochoty mnie zerznac dziciaj choc ja dzisiaj nie mam ochoty na orgazm". Przytulalem mowiłem wyspij sie kochanie a rano pokazesz mi jak bardzo mnie kochasz:-) Nigdy nie bylo miedzy nami na tym tle zadnych konfliktow!!!:-) Oboje bylismy szczesliwi ze tak fajnie sie nam to zycie erotyczne uklada:-) Jak ludzie sie kochaja i podchodza do siebie z miloscia to naprawde to nie musi byc jakas wieczna wojna:-) To jest tylko i wyłacznie kwestia nastawienia psychicznego kobiety. Skoro przez pochwe jest w stanie wyjsc glowka dziecka to opowiadanie ze jak nie jest mocno napalona to normalny k***s moze sprawiac jej bol jest smieszne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahahahah tak, tak, takie miales orgazmy, ze az zostales podstarzalym frustratem- rozwodnikiem, mieszkajacym 200 m od bylej zony i dzieci i wylewajacym jad na babskim forum :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie boli wystarczy dobry nawilżacz" Tia... ty wiesz... wiesz co, .... wsadz sobie te badania prostytutek w d.u.p.e (bez nawilżania). zegnam mitomana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wylewam zali chce pomoc innym mezczyznom zeby sobie ulozyli tak zycie zeby byli zadowoleni ze swojej wiezi erotycznej z kobieta:-). Mi sie udalo wiec dziel sie z tymi ktorzy moze z tego skorzystaja:-). A najwieksza wscieklosc widze budze wsrod kobiet ktore sa leniwe i egosityczne Bo pokazuje ich facetom ze nie musza dalej tak zyc ze moga wymagac o d swoich kobiet. A jak te nie chca spelnic tych wymagan to jest naprawde mnostwo fantastycznych kobiet zktorymi sie moga zwiazac i dla ktorych takie rzeczy sa oczywiste. Nawet na ero bylo wiele wypowiedzi kobiet ktore tak robia jak ja proponuje z wlasnej incjatywy i sa zadowolone i traktuja to jako wyraz milosci do swojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a od kiedy to ponad 40-letni samotny rozwodnik moze powiedziec o swoim zyciu, ze jest udane? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak na marginesie, ''wymaganie'' od kobiety by uprawiala seks na zawolanie nazywa sie napascia o podlozu seksualnym, wzglednie molestowaniem lub g***tem i jest karane. zarowno w zwiazkach, jak i w malzenstwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku, czy z braku argumentów musisz obrażać kobiety? Weź się nie pogrążaj, każdy sobie wyrobił zdanie o Tobie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzałka
"W praktyce wyglada to tak Ty masz ochote na orgazm ona nie wiec kladzie sie wygodnie rozklada noogi nawilzasz Ja nieoczekujesz e bedzie sie podniecala irzniesz ja doswojego rgazmu nieoczekujac jej orgazmu poprostu ona sprawia ci przyjemnosc i masie z tego cieszyc " Wilku jesteś podły. Czym to się rozni od tego, co robi prostytutka? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Wyobraz sobie ze jest bardzo udane i jestem bardzo szczesliwy:-) Nigdy wczesniej w zyciu nie bylem tak szczesliwy:-) Mam nadzieje ze pod wplywem tego co pisze czesc facetow bedacych w podobnej sytuacji jak ja kiedys pezemysli na nowo swoje zwiazki i wymagania wobec swojej kobiety. Bo naprawde nie musza dalej tak zyc moga byc rownie szczesliwi jak ja wystarczy podjac odwazne decyzje:-) Albo na nowo ulozyc relacje ze swoja kobieta tak jak ja proponuje albo honorowo odejsc i poszukac takiej ktora nie ma zadnego problemu z wystawianiem swojemu facetowi cipki dokladnie tyle razy ile on tego potrzebuje. Bo traktuje to jako cos oczywistego i wyraz jej milosci do niego i potrafi czerpac z tego gleboka przyjemnosc emocjonalno seksualna:-) I takich kobiet jest mnostwo:-) Nie trzeba siedziec z leniwa i egoistyczna baba :-) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Skoro przez pochwe jest w stanie wyjsc glowka dziecka to opowiadanie ze jak nie jest mocno napalona to normalny k***s moze sprawiac jej bol jest smieszne" ktoś o tobiewilku pisal, ze jesteś szowinista. I miał racje. A ty się obraziles - niesłusznie. Ta wypowiedz to chamstwo w stosunku do kobiet i tyle. Chocbys ze swojego "Goralskiego serca szczerze przeproaszal" nic to nie da. Już mam o tobie zdanie. Naprawde polecam: poczuj "niesmieszna" "przyjemność" jak to jest, kiedy masz posunąć kobiete nie bedac podnieconym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie miałbym zadnego problemu gdyby moja kobieta miala nawet 3 razy wieksze libido ode mnie zeby dac jej dodatkowe 96 orgazmow. Moglby mi jezyk zdretwiec zlapac skurcz w rece ale nigdy bym nie pozwolil zeby moja ukochana chodzila nie zaspokojona:-) Nie mozna twierdzic ze kocha sie kobiete czy mezczyzne i olewac tego ze tak wazna sfera dla niej jak jej zycie seksualne wyglada tak ze polowa czy nawet 66% jest potrzeb jest nie realizowanych. Wiec gdyby sytuacja byla odwrotna a sam znam takie przypadki to uwazam ze psim obowiazkiem mezczyzny jest danie kobiecie tylu orgazmow ile tylko potrzebuje nawet jak jest to 8 razy wiecej:-) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś To nie jest zadne chamstwo tylko ty uzylas nieprawdziwego argumentu ze pochwa kobiety nie bedacej mocno podnieconej nie jest wstanie bez bolu zniesc stosunku z mezczyzna co jest oczywista nieprawda z medycznego punktu widzenia. Ale jak ci przeszkadza wystawianie cipki to mozesz codziennie z rana zrobic swojemu facetowi wspaniałego orala z polknieciem jego spermy:-) Mysle ze tez bedzie zadowolony i juz masz problem bolacej twoim zdaniem pochwy rozwiazany:-). Ale Ty jestes po prostu leniwa i egoistyczna i ci sie nie chce zadbac o swojego ukochanego faceta wiec szukasz dziury w calym podajac nieprawdziwe z medycznego punktu widzenia argumenty:-) Zaraz mi powiesz ze przy oralu kobieta nadwyrezy sobie usta:-):-);) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak, polykanie obrzydliwej spermy, wystawianie cipki na zawolanie i co jeszcze, moze anal? :D hahahh, biedni frustraci-fantasci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda z toba pisać wilku, bo nie umiesz czytac ze zrozumieniem. "Moglby mi jezyk zdretwiec zlapac skurcz w rece ale nigdy bym nie pozwolil zeby moja ukochana chodzila nie zaspokojona" wlasnie pisałam, ze NIE jezykiem, NIE reka, ale PENISEM. Ups, K*****M "uzylas nieprawdziwego argumentu ze pochwa kobiety nie bedacej mocno podnieconej nie jest wstanie bez bolu zniesc stosunku z mezczyzna co jest oczywista nieprawda z medycznego punktu widzenia" uzylam nieprawdziwego argumentu, pisząc ci, czego sama doswiadczylam?......... i jest to oczywista nieprawda z medycznego punktu widzenia? To zyj dalej statystykami i liczbami. zmykam, bo z betonem nie da się pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : patrzałka Ano ty tym ze jest to wyraz jej milosci do ukochanego faceta i robi to na wlasne zyczenie a nie dla kasy:-) Jak juz chesz znac moja historie to takie rozwiazanie zaproponowala sama z siebie moja pierwsza kobieta po bylej w zonie sam bylem w szoku:-) Roznica miedzy nami byla taka moje libido 48 jej 16:-) Widzisz istnieja takie kobiety chco moze ci sie jako dziewczynie z miasta wydawac niezwykle takie zachowanie i to ze potrafia byc z tego dumne ze zaspokajaja w pelni swojego mezczyne czerpiac naprawde wielka emocjonalna seksualna przyjemnosc z tego ze daly orgazm ukochanemu:-) Bo tak dziala milosc jak trafisz na nie egoistyczna osobe.:-) Taka postawa i nastawienie jest czyms oczywistym dla kazdej Gorlaki ktora znam:-) Umarly by ze smiecu czytajac co tu wypisujecie ze sa jak prostytutki czy ze je boli.:-) Takie nastawienie maja wszystkie kobiety w Azji a ucza sie tego od swoich matek:-) Wiec nie oceniaj czegos czego nie rozumiesz:-) To wszystko jest w glowie kobiety i zalezy od jej nastawienia Mam propzycje po prostu sproboj tak przez miesiac ze swoim facetem porozmawiaj z nim ze nigdy nie bedziesz mu odmawiac ze moze byc spontaniczny zawsze jak ma ochote na seks. Kup dobry zel nawilzajacy najlepszy moim zdaniem to ten unimila na bazie silikonu. Jak on bedzie mial ochote a Ty nie to poprzytulujacie sie troche nie zadluga gra wstepna .:-) Niechc cie troche popiesci tak jak lubisz troche possa i polize twoja lechtaczke:-) Duzo zelu uloz sie wygodnie i skup sie na jego przjemnosci:-) Mow do niego czule poczuj ta bliskosc potraktuj to jak inna forme przytulania i kochaj sie z nim dla niego:-) . Jak on bedzie mial orgazm przytulcie sie powiedzcie sobie jak bardzo sie kochacie powiedz mu ze jestes sczesliwa ze dalas mu ten orgazm:-) A po miesiacu odezwij sie i powiedz jak to odbieralas:-) Moze cie szokowac Goralskie okreslenie rzniecie u nas oznacza ostry seks i bardzo namietny nie jest uznawane za wulgarne:-) Goralki umarlby by ze smiechu jakbys im powiedziala ze rzniecie czy k***s to wulgarne okreslenia:-) To sa roznice kulturowe i jezykowe.:-) Wiec ty sie nie rznij tylko kochaj sie ze swoim facetm tak jak ci poradzilem to tez piekne staropolskie ale juz szlacheckie okreslenie:-) Bo dopoki sama nie sprobujesz tak przez miesiac to po prostu nie wiesz o czym mowisz i nasza rozmowa przypomina rozmowe slepego z gluchym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×