Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamczitka

8 tydzień a plamienie po luteinie odpowiedzcie proszę!

Polecane posty

Dziewczyny byłam parę dni temu u lekarza wszystko ładnie serduszko jest, ale poprzedni poród ciężki ablacja łożyska wiec dmuchajac na zimne dostałam 2* dziennie luteine dopochwowa 100 mg. Wszystko było dobrze do wczoraj kiedy wieczorem zauważyłam blady różowy cień na papierze, wzięłam szybko luteine poszłam leżeć po 3 godzinach chciałam zobaczyć co dalej wiec delikatnie tamponem mini sprawdziłam ślad na ściankach już brązowy. Dzisiaj rano to samo też brąz. Leżę plackiem mój lekarz daleko zresztą byłam na dniach i było super wszystko :-( Wczoraj sporo chodziłam spacer plus zakupy, żadnego dźwigania. Czy to mogą być objawy po luteinie? Jakieś podrażnienie szyjki? Dodatkowo biorę witaminy, po których mam mega zaparcia i wzdęcia bo jest tam żelazo i brzuch często boli mnie przez te witaminy. Wczoraj bardzo bolały mnie jelita potem miałam biegunkę, a potem ten róż na papierze. Wypowiedzcie się czy luteina może dawać taki objaw? Dodam,że miałabym teraz na dniach drugi okres mieć może to też to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luteina może powodować podrażnienie, świąd i upławy. Nic o plamieniu/krwawieniu nie napisali w ulotce. Możesz pojechać do lekarza, ale z drugiej strony lekarz w obecnym stanie nic ci więcej nie pomoże, bo to jest zbyt wczesna ciąża. Ja bym się położyła, odpoczywała i starała nie stresować. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny ja jakby było źle oczywiście zadzwonię/ pojadę, ale specjalnie znalazłam dobrego lekarza spory kawał drogi od siebie, żeby mnie nie zostawił przy porodzie, bo cała ciążę miałam super a końcówkę kiepska, to teraz mam za swoje :-( bo nie mam go pod ręką ale w razie czego mam telefon i pojadę tylko nie chce jechać na oddziaŁ, żeby się okazało, że ok i wracam. Wole poleżeć niż te łącznie 200 km robić. Odstawiam te witaminy kupie sam kwas, bo te zaparcia bardzo bolą! Te skurcze jelit teraz na bank nie wskazane :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak nie masz słabej morfologii to witaminy nie są teraz potrzebne. Mnie hemo spadać zaczęła dopiero w 2gim trymestrze. Tryzmam kciuki żeby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego tak zrobię! Odstawie to i kupię znów kwas. Myślę tylko skąd to plamienie. Zdarza mi się letnia kąpiel wziąć ale już tego nie zrobię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×