Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Te, ktore podrywają naszych facetow

Polecane posty

Gość gość
Gdzie autorka i jej popleczniczka? Co je tak nagle wcieło? Czyżby autorka nie miała już chłopaka? :P Domagamy się wyjaśnień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja też tak mam że laski czują się zagrożone nawet w głupim markecie czy autobusie. Ich misiek się zagapi a laska jak się skapnie to dramat! smiech.gif najpierw rzuca się na niego i zaczyna obmacywać, potem wymusza pocałunki, jak się kolesiowi nadal łeb odkręca to go odwraca a potem wyrzuty, awantura szeptem...ile razy to już sie zdarzyło. W takiej sytuacji żal mi tego kolesia (że głupi buc jakby nie patrzeć poniża swoją dziewczyne) i dziewczyny (skoro tak czuję się zagrożona przypadkową osobą). :/ " X HAHAHAHA dokladnie, dramat i smiech na sali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ciekawe dlaczego dalej jesteś sama? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jest sam? :D Dziewuszce wydaje, że tylko ona ma faceta, bo to jej największe życiowe osiągnięcie - że ktoś ją chciał bzykać :D:D:D Nie wszyscy swoje związki i i problemy z misiem opisują na forum. Niektóre kobiety na tyle interesują swoich facetów, że oni nie szukają niczego poza związkiem :) I nie muszą pilnować faceta jak psa na smyczy, bo sam się pilnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos powyzej prawde napisal autorce wstyd że sie osmieszyła a facet kontaktu nie zerwal , widocznie fochy swej panny ma gleboko w pupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tymn up wyciagnał swoj temat podły chuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie zwiał ten co się tak sam pilnował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.10.19 Nienawidze takich wywlok. Kochać nikt nie broni, ale jesli laska wyrywa zajętego chłopaka (i wie o tym!), to wtedy juz jest dla mnie osoba bez skrupułów, ktora sie nie szanuje, ktorej nie należy szanować. x Idąc tym tokiem rozumowania to w Polsce są same wywłoki bo przecież kobiety publicznie wypowiadają się, że kawalerów tym bardziej prawiczków nie chcą, że wolą zajętego faceta bo już "sprawdzony" znaczy, że niby wartościowy czy coś tam no i już zamoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka- hoho, kto wyciągnął moj temat :D jestem dalej z tym samym chłopakiem, jest fajnie, a ona juz do niego nie pisze mniej wiecej od momentu powstania tego tematu. Jedynie złożyła życzenia świąteczne. Także prynajmniej chwilowo mam ja z głowy :P a wy sie plujecie ze jakies prowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jednak wyszło na to, że jesteś yebnięta i ta laska wcale za nim nie latała :) Czas zacząć leczyć swoje paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty za to 16.39 wcale nie jesteś yebnięta tylko ciekawe dlaczego facet od ciebie zwiał? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciągle z jednym i na razie nie zwiał, więc nie wiem o czym mówisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam podobnie jak autorka. Tylko, ze wielbicielka mojego chlopaka byla zaprzyjazniona z jego rodzina. Wiec gdy on nie reagowal na jej smsy, ona pisala do jego mamy i brata. Obgadywala mnie do kazdego i obwiniala o to, ze zabraniam mu z nia kontaktow. A ona chciala sie tylko z nami"zaprzyjaznic". Tutaj nie chodzi o zazdrosc czy poczucie zagrozenia. Chodzi bardziej o to iz pewne osoby mysla, ze moga robic z innymi co tylko im sie podoba. Zachowuja sie jak rozpieszczone dzieci, ktore musza dostac to co chca i ze im sie wszystko nalezy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Chodzi bardziej o to iz pewne osoby mysla, ze moga robic z innymi co tylko im sie podoba. Zachowuja sie jak rozpieszczone dzieci, ktore musza dostac to co chca i ze im sie wszystko nalezy!!! " X Dokładnie tak samo zachowuje się autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sadze, ze to autorka probuje manipulowac innymi i udaje, ze ktos inny ponosi wine za cala sytuacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak się daje,tak się kraje"-mówi powiedzonko.Ci podrywani po prostu pozwalaja sobie byc podrywanym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pewnie tak tlumacza to sobie te "byle". Jesli ignoruje to znaczy, ze nie mowi "nie". Jesli mowi "nie" to pewnie siedzi obok niego dziewczyna i musi tak mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może autorko sama zostań byłą, skoro tej byłej tak zazdrościsz wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tej"bylej" akurat nie ma czego zazdroscic!!! ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy masz jakies hobby bo to wazne jest w zyciu 333 www.youtube.com/watch?v=DvEYhVwnQtw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jasne, że ma tego faceta po byłej 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyzej napisala "byla", ktora zrobilaby wszystko aby tylko do niej wrocil!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×