Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

u mnie dziś tez ladna pogoda :) ja patrzyłam na emmalajunge, navigton albo jedo bo z tego co czytałam to sobie chwala ludzie te wozki, naqs czeka na wiosne remont.. będziemy przerabiac 2 pokoje na sypialnie-w późniejszym czasie pokoj fasoli, garderobę i gabinet.. mdleć mi się chce na sama myśl o remoncie.. a do tego odmalowanie całego domu.. no ale trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Ja jeszcze nie myślę o wózku, nie myślę o niczym... Wylądowałam w szpitalu. Zaczęłam krwawić i poleciał jakiś skrzep. Nie znaleźli przyczyny a dalej plamie... Boje się strasznie. Boje się że dojdzie do najgorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co powiedzieli w szpitalu? jak usg? musisz myslec pozytywnie!!! 3mam kciuki za was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Lipcoweczko napewno bedzie dobrze juz tyle sie zmagasz i troszczysz o maluszka wiec napewno Bog to doceni juz prawie polowa za nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Lipcóweczka, bądź dobrej myśłi, trzymamy za Was kciuki!!!! Na pewno nieługo wrócisz do domu wciaż w dwupaku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
No powiedzieli że może się skończyć tragedią, mogą mnie niedługo wypuścić, albo zostane do samego końca. Podejrzewają te cholerne naczynia błądzące, patologie łożyska, ale jest ono jeszcze tak dobrze nierozwinięte żeby mogli to potwierdzić 100%. Mam po prostu dość. Wyć mi się chce. Co ja komu zrobiłam że mam tak przesrane? Tyle już walcze o tego malucha. Na przekór wszystkim. Jego ojcu, rodzinie, po prostu brakuje mi już siły. Jeszcze usłyszałam od lekarza że to najgorszy okres bo dziecko jest za małe żeby przeżyć a za duże żeby poronić no kurr trochę wyczucia by się należało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Na usg jeżeli chodzi o dzidzie to chyba wazystko dobrze. Nie widziałam maluszka. Tylko mi powiedzieli że mały żyje i wygląda że wszystko jest ok. Nawet nie dowiedziałam się ile serduszko bije na min, podali mi tylko jego wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
lipcoweczko trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njwazniejsze ze serduszko bije.. jeśli kaza lezec, lez!!! naprawdę ci wspolczuje tych przezyc.. boze oby wszystko było dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Kurcze tak to jest ze jak ktos chce bardzo malenstwo to ma pod gore a kto niechce to rodzi bez problemu i wyrzuca ale moja babcia mi mowila kogo Pan Bog kocha temu krzyze daje. Wazne ze dzidzia zyje i napewno bedzie zylo i bedzie zdrowe bo ma kochajaca mame:-) trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinova83
Lipcoweczko, trzymam kciuki i myśle o Was! Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fischka1988
Lipcóweczko trzymam kciuki strasznie mocno!!! Wszystko będzie dobrze! Nawet nie próbuj myśleć inaczej! AnaBan u mnie też od lutego ruszamy z remontami, musimy zrobić łazienkę na piętrze, odświeżyć sypialnię i moją toaletkę zamienić na łóżeczko, a w przyszłym roku pokoik dla dziecka. Pomieszczeń mamy sporo, ale na samą myśl o tych remontach kręci mi się w głowie. Jak na razie wybranie płytek do łazienki to był wysiłek ponad siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Jedyne co mnie pociesza to to, że czuje ruchy ( chyba ). Jakieś takie napieranie, czasami tak jednorazowo puknie. Mam nadzieje że to synuś a nie jelita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia lipiec
Jestes nadal w szpitalu? Pisz na biezaco co u Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
lipcóweczko oby było dobrze , kurcze zeby wytrzymac do tego 33 tygodnia chociaz..eh jak to przeczytałam to aż mam ciarki na rekach.. to dziecko juz jest takie duże, oby walczyło i ty tez kochan sie nie poddawaj !!! Ja na wiosne planuje malowanie pokoju w któym mieszkamy z męzem, a za jakis czas rodzice beda robic dobudówkę wiec wtedy to bedzie masakra .. duzy remont bo wiadomo po swojemu chce sobie porobic a tu male dziecko bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Tak. Będę się odzywać ma bieżąco akurat teraz mam dużo czasu żeby tu zaglądać :( macie jakieś sposoby na ruchy oprócz zjedzenia słodkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipcóweczko ale Ty się biedna nacierpisz... :( ale zobaczysz uśmiech synka wynagrodzi Ci wszystko :) x dziewczyny mój ulubiony jogurt śmierdzi mi tranem... masakra jakaś... rano jadłam parówki i też mi coś tranem zalatywały ale nie było źle... ale jogurt... aż mi się wymiotować chce tak mi śmierdzi... moja mama była u mnie i się śmiała ze mnie bo ''jogurt przecież ładnie pachnie, normalnie tak jak zawsze'' a dla mnie śmierdzi niemiłosiernie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polowa za wami?? Nie ośmieszajcie się dziewczyny, bo jak się czyta niektóre wasze posty to nie wiem śmiać się czy płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak zwykle znajdzie się ktoś pusty i zawistny który będzie się wp*****lal w czyjes zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Czytam Was od początku, ale dopiero teraz się zebralam żeby napisać. × lipcowka trzymam za Wasz dwupak kciuki bardzo mocno x mdłości miałam ale bez zwrotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
No i pół postu mi urwało x na usg w 12 tyg płci nie było widać x termin mam na 24.07 x to tyle o mnie . Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Gościu a dużo brakuje do połowy? Niektóre z nas są juz w 17,18 tygodniach wiec stul pysk i się nie wpieprzaj, albo miej odwagę i się jakoś podpisz. Nikt Cię tu nie zapraszał, a jeżeli już tu zaglądasz to miej trochę szacunku do ludzi. Dziękuję za uwage. NIE POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Kazdy pisze co chce....a gosciu jak niechcesz czytac to nie czytaj i niewypowiadaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcóweczko jak wszystkie 3mam za Was mocno kciuki;* sciskam mocno ;) bedzie dobrze musisz byc silna i pokazac synkowi jaka mamusia dzielna to i on bedzie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwis84
Ależ czytam z dziką radością. Te wasze bzdurki szukacie już wózka? Najpierw donoście ciążę!! Jeżeli jesteście w 18 i 19 tygodniu to zastanówcie się czy rodzicie w lipcu panienki. Powodzenia. Dużo rozumku i zdrowka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadwis 84 jesteś matka? wiesz co to macierzyństwo? wiesz jak to jest czuc milosc do dziecka, pragnac go z całego serca, czekac, snuc plany wzgledm wspólnego zycia???!!!!!!!!!!!!! a wiesz nie daj boze co to znaczy stracic dziecko??? dziewczyno twoje zycie musi być naprawdę albo cholernie puste albo smutne jeżeli wchodzisz nieproszona i wcinasz się tam gdzie nie trzeba.. szkoda mi ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez czytam z dziką radością jak ktoś da się sprowokować :) a czy ktoś tu napisał o 19 tygodniu? Są tu dziewczyny na pierwszy dzień lipca, a termin mógł się przesunąć na czerwiec, ale co ja Ci będę tłumaczyć i tak nie zrozumiesz skoro masz problem z czytaniem ze zrozumieniem i ciężko Ci się doszukać w wątku informacji które to potwierdzają :) kupujemy juz wózki, ciuszki, remontujemy pokoje dla dzieci nawet już wyprałyśmy wszystkie rzeczy łącznie z kocykami w proszku dla niemowlat. W ogóle to już wszystkie jesteśmy na mecie ciąży bo w końcu to już 16/17/18 tydz haha :D ooj dziękuję za poprawę nastroju , buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Jadwisiu jak tu są same głupie baby to tu nie zaglądaj. I nie Twoja sprawa kiedy kto wózek kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrząc na twój-jeżeli ma wogole cokolwiek wspólnego z rzeczywistoscia, masz 31 lat a zachowujesz się jak gówniara..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Ten gość wyżej to ja żeby nie było że nie mam odwagi się podpisać jak niektórzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×