Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość lipcóweczka2015
Dzięki gościu ale na nieodpowiedni temat trafiłeś bo nasze cycki i brzuszki jeszcze nie urosły :P Hej dziewczyny! Jak się czujecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Dziewczyny plamie :( odezwę się później, lecę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koczet
Lipcóweczka, jak tam? Martwię się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Hej... byłam u tego lekarza i okazało się że wokół pęcherza z dzidziusiem mam jakąś wolną przestrzeń i krwawienie może się zdarzać. Lepiej nie kusić losu i uważać... ale tak to jak narazie w porządku. Od razu jak zaczął robić usg zobaczyłam wielkie serduszko :) tętno 130 wiec chyba dobre. No i mój dzidziuniek ma na dzień dzisiejszy 8 mm, kazał przyjść za 5 tygodni żeby zmierzyć poszczególne części dzidziusia. Ciesze się że zobaczyłam dzisiaj swojego niuniusia ale dalej jestem pełna obaw i wcale mnie to nie uspokaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaaaMiii
Lipcoweczka, ale żeś mi stracha napędziła, aż nie mogłam nic napisać ale nie ma co się martwić, jak lekarz mówi, że wszystko ok to tak jest! No ja wiem, łatwo się mówi.. Z synkiem miałam co 2 tyg wizyty i co chwilę szpital- plamienia, zanikające tętno, za niska waga, problem z łożyskiem, co chwilę coś- tony leków, litry kroplówek i łez ze strachu, że go stracimy- w 20 tc w ostatniej chwili dotarłam na oddział. A teraz skacze mi tu po łóżku zamiast spać ;-) będzie dobrze, główka do góry! Przytulam mocno! A teraz uspokojona uciekam synka utulić, bo mi sypialnie przemebluje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie czuje sie dzisiaj nallepiej i finalnie wieczor minął mi na zaprzyjaznianiu sie z toaleta :p Dodatkowow mam stresa bo jutrom czeka mnie badanie , ale dopiero po południu wiec cały poczatek dania mega nerwowka no i mam nadzieje ze nie bedzie mi ttlko tak niedobrze jak to miało miejsce dzisiaj :) Pozdawiam Was wszytskie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koczet
Jejku, to dobrze, że dzidziuś bezpieczny. "Wolne miejsce"? Moja pani doktor chyba coś takiego właśnie nazywała u mnie odwarstwieniem czy też krwiakiem. Miałam tak w pierwszej ciąży - podobno oznacza za mały progesteron, dlatego w tej dała mi duphaston profilaktycznie. Czy Ty też go bierzesz? Współczuję Ci jak musiałaś się strachu najeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIpcóweczka :) czytam twojego posta zanim zasne bo pobudka o 5 ;/ ale co tam... najwazniejsze ze Twoj dzidzius duzy i zdrowy u mnie chyba 6 tydzien wiec modle sie by cokolwiek było widac na tym Usg ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
No nic nie biore, nic mi nie przepisał... Jadę tylko na witamina na I trymestr. Martwi mnie ta wolna przestrzeń bo chyba raczej nie powinno tak być. Kurde do następnego usg tyle tygodni, nie wiem jak ja wytrzymam. Ciągle się tylko stresuje. Jeszcze w pracy strasznie mnie cisną...Najchętniej juz bym urodziła lepsze niewyspanie niż to stresowanie ciążą :P najgorsze jest to że zaczyna mnie boleć ząb :/ a boje się wziąć nawet głupi paracetamol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Lipcoweczka ja bylam u lekarza dzis serduszko bije jak dzwon moj maluszek ma 5.5mm a twoj 8?? To moj mniejszy:-) :-) :-) a mam na 3 lipca termin:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie co myślicie o sytuacji? Mianowicie: Przez 2 lata stosowałam tabletki Syndi-35 działają antykoncepcyjnie, ale stosowałam je na zmiany trądzikowe. Odstawiłam je ok. 3 miesiące temu. Miesiączke od pierwszej od razy mialam reguralne cykle równiutko 29 dni. Ostatnia miesiączka była 11.10.14 (16.10.14) do owulacji spodziewałam się ok. 24-26.10.14 (dokładnie nie wiedziałam, a różne widziałam opcje wyliczania), od 18stego robiłam już testy owulacyjne wychodziły ujemne.Chcemy dziewczynke wiec od razu przeszlismy " do rzeczy" - 22 zbliżenie, 23.10.14 pojawiły się 2 kreski ( i tez było zblizenie), ale takie jakieś słabe te kreski -potwierdziłam drugim testem innej firmy i też słabe. Od tego dnia stop wstrzemięźliwość totalna, tak jak przystało na tzw. wyczekiwanie na dziewczynkę, ale testu owu robiłam i wyszły jeszcze do końca drugiego opakowania , czyli do 26 i wychodzily caly czas jednak słabe kreski ale dwie równej intensywności. Miesiączke powinnam dostac 9 listopada, mamy 13 miesiączki brak, mam mdłości maksymalne, chęci na rybe w occie, po tym popcorn i na to 7 days(kurcze nie samowite!), ale jednak bóle identyczne jak na miesiączkę, przy tym zalewa mnie duża ilość śluzu, który od 12stego przeistoczył się w taki jak płodny (jak białko jaja kurzego)., nie wpsomne już o chęci na sex no w życiu mnie tak nie nosiło! Zrobiłam test owulacyjny (tak z ciekawości) i co? wyszły mega ciemne 2 krechy! , dzis znowu mndłości, no nie do wytrzymania, wrazliwosc na zapachy masakra! kupiłam test ciazowy, bo to juz 4 dni po planowamym terminie miesiaczki, a tutaj NEGATYWNY. I pytanie co dalej??? dodam, że test wykonałam po pracy - po 15stej, nie z moczu porannego, hmmm może stężenie hormonu jeszcze za niskie, kurczę no nie wiem. Jak by poszło dobrze to w wakacje bym była mamą eh... JAK BY JEDNAK DOBRZE POSZŁO W WAKACJE TEŻ BYM BYŁA MAMĄ... EH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Mama na kafe a kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? Ilo dniowe masz cykle? No mój podobno ma 8 mm to nie wiem czy za duży czy co :P ale lekarz coś mówił że z moimi cykami termin 30.06-02.07 to może dlatego jest większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
olkam1 ciężko stwierdzić nikt tu lekarzem nie jest, ale powiem Ci jedno, nie można tracić nadziei. Mi wyszedł negatywny a następny juz pozytywny. Mówią że niby jak beta jest powyżej 1000 to już musi być widać pęcherzyk a u mnie nie było widać i tak siedziałam w szpitalu bo nie mogli znaleźć ciąży a ona po prostu sobie wędrowała jeszcze :P chociaż kurde no te testy powinny wyjść chociaż cień cienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Poza tym mnie też strasznie bolało jak na okres. Cały czas boli no ale może mniej niż wcześniej. Nie wiem jakie testy używały dziewczyny z naszego tematu ale np mi pink test w 1 ciąży wyszedł pozytywny w dzień @ a pre test który robiłam zaraz po nim negatywny. W tej ciąży tak samo. Tzn. najpierw zrobiłam pink test negatywny i za 3 dni zrobiłam rano pre test negatywny a po południu około 16 zrobiłam pink test i dwie ładne kreseczki. Czułość chyba mają taką samą ale ja z doświadczenia polecam ten pink. Kup ten pink i zrób go rano może coś się pokaże. Życzę powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam pink i negatywny - nie było nawet cienia cienia;/, nosz zbieg okoliczności maksymalny by był, ze pierwszy miesiąc staran o serduszko, a tu taki poślizg z pojawieniem się miesiaczki i jeszcze te objawy, które nie są wyimaginowane, tylko ewidentnie są - nie uroiłam sobie tematu, bo w zasadzie nie podchodziłam do tego, że trach i będzie serduszko. Jednak mam 29 lat i jeszcze nie mam dzidziusia, rozczarowań na codzień mam wiele, myślałam, ze Bg mi w Tym chociaz pomoże. CÓŻ... powodzenia dziewuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja miesiaczke mialam 27 wrzesnia cykle co 25-28 dni mam nie regu bo dopiero 4 mies temu odstawilam karmienie piersia wiec sie mi cykle rozchodza a teraz spokoj na chwile:-) :-) :-) zobaczymy jak dalej pojdzie:-) :-) :-) moze urodzimy w tym samym czasie ja juz wybralam szpital bede rodzic tam gdzie 1 synusia czyli w Krk w Narutowiczy mam nadzieje ze dojade bo to 40 km od domu:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wlasnie zrobiłam test i wyszedł POZYTYWNY jestem taka szczesliwa , staraliśmy sie ok pol roku i zaczynałam sie martwić ze cos jest nie tak , ale sie udało. Życzę wszystkim starającym sie dwóch kreseczek na teście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
O a ja miałam 23 :P no fajnie by było w tym samym czasie tylko szkoda że dwa inne miasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurka215
Hej dziewczyny ;) tak jak Wy bede mamusia w lipcu. Nie bylam jeszcze u lekarza, wedlug daty @ zaczelam 6 tc, ale owulacje mialam 20 dc wiec malenstwo chyba mniejsze. Martwie sie troche bo dzis 37 dc a test pokazal wyrazna ale nie mocna kreske. Od 32 dc takie wychodza. Objawow nie mam procz obolalych piersi i braku @. Mam nadzieje ze wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Laurka215 gratulacje ! :) witamy w naszym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurka215
To moja pierwsza ciaza wiec obaw wiele i narazie jeszcze niesmiala radosc. Mysle ze w poniedzialek pojde juz do ginekologa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Która to ciąża nie ma znaczenia. W każdej stresujesz się, martwisz i odkrywasz jej uroki jak w pierwszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny udało się!!! Będę mamą w lipcu, tak sie ogromnie cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laurka nie martw sie, ja jestem w 7 miesiacu ciazy i zrobilam test tak dla zartu bo znalazlam jakis w domu i wyszla lekko blada druga kreska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Za kilka dni minie rok jak zobaczyłam magiczne dwie kreski i oszalałam z radości, jak teraz Wy kobietki :) 20 lipca urodziłam synka. Życzę Wam powodzenia, samych pozytywnych myśli i spokojnego przebiegu ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Gratuluje i witam nowe dziewczyny:-) :-) :-) moj synus ma katar pol nocy wymiotuje i dalej zaraz braknie mi poscieli jak do wieczora sie nie zmieni nic to pojade z nim do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Ja tez miałam dzisiaj ciężką noc. Ząb mnie niesamowicie rozbolał. Jakoś wytrzymałam ale normalnie nosem się podpieram tak się nie wyspałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lipcoweczka, to smigaj do dentysty, zeby sie stan zapalny nie zrobil...i bakterie nie rozwniely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enya25
Hej ja chwilowo nic nie piszę bo nic się nie dzieje. Mięso mi dalej śmierdzi, piersi dalej bolą, na szczęście nie wymiotuję jeszcze imam nadzieję że nie będę bo w pierwszej ciąży to wymiotowałam całe trzy miesiące, nawet po wodzie :-/ A do lekarza dopiero w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×