Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

ja tezs bym spala nono stop.. wlasnie drzemenelam się chwile na kanapie.. co do farbowania to bez przesady wydaje mi się ze sa to przesady sprzed 20lat gdzie farby były na maksimum amoniaku.. ja w ciąży farbowałam i nic mi się nie dzialo :) o do przeziębienia w razie goraczki bierz paracetamol, kup sobie witamine c, czosnek w tabletkach, pij herbate z cytryna i miodem i kuruj się :) ja pilam ten syrop prenalen (sok z czarnej pozeczki, sok z malin i czosnek) ale nie wiem czy cokoliwke mi pomogl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i prawda jak leze zbyt dluhgo na ktoryms boku boli mnie wszystko wzdłuż tego wlasnie boku a najbardziej uda -to tylko zauwazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina512
Hej dziewczyny. Apropo spania oczywiście przespalabyn dzień i noc. Od początku jestem na l4 bo moja praca jest fizyczna i ciezka. Ostatnio mam dziwnie z tym spaniem w nocy chce mi się strasznie spać a co chwila się budze. Co najmniej dwa razy muszę też iść siku. Wstawanie o 10jest dla mnie nawet uciazliwe . jestem jakieś 2 godziny na nogach i znowu chce mi sie spać. Wczoraj w nocy tez bolaly mnie uda przewracalam się z boku na bok. A jeśli chodzi o uczucie ciężkiego podbrzusza to wieczorem wczoraj miałam takie ale szybko w miarę przeszło. Mysle ze to i tak male objawy bo żadnych tam wymiotów nie miałam a mdłości zdarzały się sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Paulina ja was je mam podobnie. Niby chce mi się spać w nocy a budzę się co chwile i nie mogę znów zasnąć i zaczyna boleć mnie głowa x moje cudowne mdłości powróciły, już mam dość. A jeszcze tyle tygodni przede mną :/ najchętniej to już bym urodziła. Nie ze względu na dzidzie a te parszywe dolegliwości bo nigdy tak źle się nie czułam. Mam wizytę w czwartek pogadam z lekarzem może coś mi poleci na te wymioty bo z nimi, zgagą i bólem głowy równocześnie nie jest za fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow usnelam ok 1szej a obudzialam się przed 7ma z bolem glowy wrrr, wypilam kawe po której jest mi niedobrze fujjj do tego ta zgnila pogoda.. dobrze ze moja corka od rana usmiechnieta i czekam na meza który ma za chwile przyjechać-to mnie pozytywnie nastawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Moj maz konczy prace o 11. Jak przyjedzie to pojde do szpitala bo moja siostra ma termin porodu na poniedzialek ale od wczoraj nie czujeruchow ktg i usg wychodzi dobrze macicajej sie stawia czeka teraz na konsultacje ortopedy i jak wyrazi zgode to bd miala cc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
AnaBan aaa i prawda jak leze zbyt dluhgo na ktoryms boku boli mnie wszystko wzdłuż tego wlasnie boku a najbardziej uda -to tylko zauwazylam HAHA dokładnie właśnie tak, mnie dzisiaj obudził ból uda, biodra taki, że musiał mnie mój masować bo myślałam,że zwariuje. Zrobiłam sobie z drugiej kołdry taki jakby banan bo inaczej nie zasnę, muszę w końcu kupić tego rogala, bo nie wyobrażam sobie spania później. Najgorsze jest to, że ja właśnie na lewym boku nie umiem spać i się w nocy ciągle wiercę z jednej strony na drugą. Tak sobie ostatnio myślałam, że chciałabym mieć takie USG jak lekarze to mogła bym sprawdzać jak się ma dzidzia. A tak się tylko denerwuję czy wszystko ok, czy sobie pływa tam spokojnie itd... Ja nie wiem jak wytrzymam jeszcze te pół roku bez myślenia czy wszystko jest ok. Naczytałam się ostatnio takich rzeczy na forum, że dajcie spokój... aż mnie zimny pot oblał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
A macie może rano też mniejszy brzuch niż pod wieczór? a jak macie z siusianiem? Chodzicie tak często? Ja np. Nie mam tak, że musze wstawać w nocy. Koleżanka mi mówiła, ze ona dopiero czesto musiała chodzić jak juz dziecko było duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tego rogala został mi po karmieniu cory, wiec teraz już z nim spie :) co do brzucha to jak pisałam jestem na plusie z kg wiec mam już swoja wyhodowana oponke ;) jak chodziłam c corka w ciąży 7lat temu bylam chyda i plaska wiec brzuszek pokazal mi się ok 20tyg teraz szybciej będzie widoczny ze względu na to co już mam ;) a ja ogladnelam na tvn palyer wszystkie odcinki O MATKO! to program kasi Bosackiej tej co prowadzi wiem co jem, wiem co kupuje - sama przechodzi ciaze i opowiada o diecie, zakupach, zabobonach itd. polecam to była tam babka która wlasnie mowila ze myslala o zakupie używanego usg żeby ogladac dziecko haha nie powiem ze tez bym chciała ale to już bylaby chyba paranoja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Dziewczyny ale sie rozchorowalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinova83
Magdalenka, na przeziębienie pój sok z czystych cytryn. W lidlu są Bio i ja z nich robię sok. I polecam Ci tez sok z żurawiny (z apteki 100%) z woda i miodem. Ma dużo witamin. Mnie to postawiło na nogi i pije profilaktycznie i mam spokój z chorobami póki co przynajmniej. Generalnie zawsze tak sie leczę, nigdy nie biorę gripexow itp. i przechodzi mi szybciej niż mojemu mężowi, który zawsze sie tym "leczy". X Ja tez jestem bardzo senna i zmęczona i roztargniona rownież. Gin chce już od 7 tc wysłać na zwolnienie, bo każda prawie łaska bierze, ale mam lekka biurowa prace, mogę sobie w każdej chwili pospacerować i pracodawca nie ma nic przeciwko jak wyjdę wcześniej lub przyjdę pózniej, a w domu nie mam co robić, wiec nie myśle póki co iść. Oczywiście jeśli nadal z ciąża będzie ok. Pewnie za jakiś czas zacznie mi przeszkadzać brzuch to wtedy pójdę i zacznę wić gniazdko dla dzieciorka. Niech No tylko sie upewnię chociaż na 90% co do płci. X Karolcia, ja okres miałam 12.10, to dziwne, ze mamy ten sam wiek ciazy, czy przesunęła Ci sie owu? Z usg mam termin na 17.07, z okresu na 19. X Dziewczyny, może uaktualnimy tabelkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spania to wczoraj poszłam o 18, wstałam o 24 i zasnęłam o 4 nad ranem, bo moj maz chrapał jak stary dzik i wstałam o 7 aaaaa, bo syneczek jak nie idzie do przedszkola to tak wstaje w weekendy. Jestem padnieta dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Ja zasnęłam przed 24 a uwagaa wstałam po 10 :D cud normalnie :D ale strasznie bolała mnie głowa. Lecę brać się za sprzątanie w końcu :) Z aktualizacją tabelki to dobry pomysł :) niech mnie któraś wpisze bo na tel ciężko mi ją zrobić :P lipcóweczka 2015, w.25l, płeć podobno chłopiec, ciąża 2, termin 28.06 z usg i nie pamiętam czy coś jeszcze tam się wpisywało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia lipiec
Dziewczyny a mialyscie robione cos takiego jak test PAPPA? Jak to wyglada? Dlugo czeka sie na wynik? Powiedzcie mi jeszcze czy bierzecie kakies dodatkowe witaminy? Mi pani ginekolog zapisala 2 razy dziennie po 2 tabletki magnezu i femibion natal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Dziewczyny ja naprawdę już chyba zwariowałam test dziś kupiłam żeby być pewna, że w ciąży jestem i oczywiście 2 kreski wyszły. Ja już mam jakieś schizy i do poniedziałku zwariuje naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, ja miałam test pappa w czwartek. To zwykle pobranie krwi. Wynik mam dostać może jutro. Gin będzie analizował ta krew z pomiarami usg i da to jeden ogólny wynik. Nie biorę nic. Miałam dobre wyniki krwi, wiec po co męczyć wątrobę, ale to kwestia osoby. Lekarze raczej zawsze przepisują te witaminy. W sumie nie wiem po co jak i tak lipnie z wchlanialnoscia. Z Tez mam dziś dzien sprzątania. X Happy, skąd aż takie schizy, ze aż test kupiłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie test papa jest z krwi wynik po kilku dniach, ja biore femibion, zurawine+witc-mialam jakies bakterie w moczu i lekarz polecil profilaktycznie tak sam z magnezem żeby brac bo cos cosnienie tez miałam pstatnio dość wysokie przed wizyta a ja wlasnie zniosłam z cora ubranka niemowlęce żeby sobie poogladac co mamy na start- te najmniejsze zostawiłam a cala reszte od roku wzwyż oddalam, z dużych rzeczy zostało mi tylko lozeczko i fotelik do karmienia po ostatnim poronieniu oddalam wszystko.. no i okazuje się ze na strat mamy duzzzzo ale 95% to same slodyczowo rozowe ubranaka dla dziewczynki wiec jak potwierdza się ostatnie słowa lekarza co do synka czekaja nas wielkie zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeprasam was za literówki ale szybko pisze i nie czytam na bieżąco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Malonova Nie wiem. Za dużo sie na czytalam na forum. Tak bardzo chcę mieć tego dzidziusia, że aż sie boję. Zawsze jak mi na czymś zależy ro się martwię wszystkim. I sie doszukuje, a to ze parcia na pęcherz nie mam a ktoś tam ma , a to że sutki mnie bolą a czemu nie całe piersi itd. Nie potrzebnie to wszystko czytam. A tak to normalnie sie czuję dalej mam mdłości jak zapach jakis poczuję i jak jestem głodna no i sutki są drażliwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy bunny nie czytaj i nie wkrecaj się.. ja się tak wkręcam w każdej ciąży a potem sama jestem na siebie zla, w pierwszej ciąży ciagle mierzyłam sobie temp.do 3go miesiąca, potem już mi zleciało ale lekarz za to po 3d wkrecil mi malolowie..co okazao się bzdura.. przy drugiej ciąży odpuscialam sobie ale nikomu nic nie mowilismy i poroniłam- bardzo to przezylam.. myslalam ze tak szybko nie zajde w ciaze bo przy poprzednich staraliśmy się ok 2lat a tu wystarczyly 3 mies, ale niedosyc ze jestem przewrazliwiona po poronieniu to i na prenatalnych wyszlo z usg ze jest ok a w porównaniu z programem komp, ze jest duże ryzyko zespołu downa i dlatego miałam badania powtarzane w szpitau-okazalo się ze program komp.zrobil chochlika i jest wszystko dobrze ale nerwow przed sama wigilia miałam co nie miara.. teraz jak myslalam ze czuje już ruchy a potem nagle zanikly bylam zalamana wiec po ostatniej wizycie obiecałam sobie nie wkrecac się! jest dobrze, fasola rosnie, my cieszymy się tym co jest teraz i to jest najważniejsze!!! nie czytam o dolegliwościach, chorobach itd. oglądam sobie za to ciuszki, wozki i wszystko co potrzebne i tym się ciesze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia lipiec
Dziewczyny kiedy planujecie jakieś pierwsze zakupy? Ja mam wizytę w poniedziałek, myślicie, że jest prawdopodobieństwo, żeby na początku 13 tygodnia dowiedzieć się płeć dzidziusia? Jestem już taka ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobry lekarz i sprzet to już cos powinien dojrzeć :) a zakupy już powolutku zaczelam, ale tak narawde powolutku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happy, nie czytaj! Ja sie przyznaje, ze przed genetycznym sporo czytałam i żałuje. Przecież dobrze sie czujesz, znaczy ciazowo, wszystko jest dobrze. Już w poniedziałek sie upewnisz :) X Podejrzenie płci w 13 jest możliwe, ale tylko przez wprawne oko lekarza. Zobaczcie sobie jak wyglądają narządy płciowe chłopca i dziewczynki do 16 tygodnia. Jak dla mnie nie do odróżnienia. X Moja wyprawka po pierwszym dziecku raczej cała sie nie nadaje, nawet jak jednak będzie chłopiec, mam wszystko zimowe. Tak wiec zakupki planuje na kwiecień-maj. Może jak cos szalowego unisex mi wpadnie w łapki, to troszkę wcześniej, ale na pewno nie teraz. Jeszcze za wcześnie, No i żadna z nas nie zna płci z dużym prawdopodobieństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Bylam u lekarza,przepisala mi duomox ale nawet nie wykupilam,potem ostry dyzur okulisyczny bo oka nie moglam otworzyc i mam zapalenie spojowek i mam vigamox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas Was podczytuje ale nie miałam nawet czasu żeby napisać... Ze spaniem mam różnie... Nie raz przespie całą noc jak zabita a czasami co usne to się budzę i usnąć długo nie mogę... My zakupy planujemy zacząć po świętach wielkanocnych :) chociaż jak się widzi te wszystkie piękne rzeczy to już by się chciało kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
A wiecie ze moja siostra ma jutro cc i nie zna plci bo dzidzia niechce sie pokazac nawet teraz w szpitalu jak lezy:-) :-) lekarze mowia ze bardzo wstydliwe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Ana Bana---> ona mi to dala na zatoki a ja mam tylko katar i zwykle przeziebienie,wole antybiotyk brac w sytuacjach awaryjnych a nie zwykle przeziebienie.procz kataru nic wiecej no i te oko i beznadziejne samopoczucie+stale wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Ja tam nie wierzę w przesądy co do płci :P nie sprawdza się kompletnie, ani z wyglądem na daną płeć, ani z kształtem brzucha, ani z objawami :P mi już w sumie przeszła faza na synka i wszystko mi jedno byle by nie było komplikacji i żebym przeżyła poród :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×