Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Franiowa
Aga - ostatnie plotki mówią, że zima ma już nie wrócić..Wszyscy trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
mama na kafe od razu powiedz w urzedzie,nie potrzenie kombinowac,ze bierzesz oferte potem jedziesz na drug koniec miasta za oferta,ktora z gory jest skazana na odmowe. Potem zaklad pracy bedzie wypisywal opinie odmowna czemu nie chcesz pracowac i po pierwszej ofercie juz urzad bedzie wiedzial,ze odmowa jest wynikiem ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Moze akurat mi nie dadza moje miasto nie jest duze wiec to nie klopot zeby isctylko zastanawiam sie czy groza mi konsekwencje jak im nie powiem moze chodzic tam dopuki nie zauwaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
A może zadzwon do urzędu i się zapytaj co i jak a przedstaw się jako Kowalska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Aga Ty to zawsze masz pomysl jak rozwiazac kazdy problem co dzis mieliscie na obiad ja rosolek i dominikowi zrobilam ziemniaczki z skrzydelkiem z kurczaka zaraz maz wraca i wlasnie skonczylam trzec ziemniaki na placki mam ochote na placki ziemniaczane przekladane zoltym serem z sosem pieczarkowym jak o tym mysle to glodna juz jestem:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Polecam się :-) u nas nieśmiertelna pomidorowa. A na drugie kotleciki mielone na życzenie córki, ryż i sałata ze śmietaną :-) jak robisz te placki z serem? Podpiekasz to żeby się ser rozpuścil czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Pieke placki i goracy placek zolty ser ukladam i przykrywam kolejnym plackiem tylko goracym i polewam sosem i ser sie delikatnie roztapia mmm pychota a zjadlam 14 plackow tylko robilam mniejsze zeby szybciej sie piekly:-) :-) moj maz w nagrode posprzatal cale mieszkanie sam i umyl podlogi i wcale go o to nie prosilam:-) te placki smakuja lepiej z buraczkami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam dziewczyny że się nie odzywałam ale niestety mojemu malenstwu zanika tetno. Stwierdzili bradykardie jak bbedziemy cos wiecej wiedziec to dam wam znac. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
lipcoweczko trzymam kciuki za Was :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzialenna7
Lipcoweczko Kochana 3 majcie sie i trzymam kciuki zeby bylo dobrze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Lipcoweczko jeszcze troszke wytrzymajcie. Wiem ciagle masz pod gorke ale jestes dzielna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co ja komu zrobilam ze mam tak przesrane od samego poczatku sa problemy a to z praca a to z bylym no i z ciaza. Wczesniej jakies krwiaki odklejanie kosmowki lozysko nad ujsciem szyjki a jak sie wszystko z ciaza unormowalo to teraz to zanikajace tetno. Ja juz poprostu nie mam siły walczyc... co bym nie zrobiła to ze wszystkim jest zle. Gdyby to był 3 trymestr to przy takich duzych spadkach tętna zrobili by cesarke a teraz co moga? Nic, same leki i natura..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
ale zobacz jakie silne dziecko i teraz tez bedzie dobrze :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Lipcoweczka a który masz tydzień? Bądź silna dla córeczki :-) trzymamy kciuki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silna ale wkoncu tej siły moze jej zabraknac tak samo jak mnie. Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze walczymy juz tyle tygodni to i musimy powalczyć jeszcze chociaz polowe tego co do tej pory. nie tracę ani nadziei ani wiary poprostu jest tyle problemów na raz ze to się w glowie nie miesci. Na szczęście nie mam żadnych infekcji (odpukac w niemalowane), moje wyniki sa dobre tylko najgorzej z tym tetnem no. Gdyby nie to w końcu bylby spokój bo szyjka trochę się wydłużyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88888
to jeszcze choc 10 tyg a najlepiwj do konca, badz dobrej myli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dobrej mysli nie wyobrazam sobie innego zakonczenia. Dlatego mówię wytrzymałysmy tyle to jeszcze troszkę chociażby a wiadomo najlepiej do samego konca. Teraz leze czuje jak mala kopie i to mnie uspokaja bardzo. Jak będę coś wiedzieć więcej to się odezwę. Buziaki dziewczyny i oby wasze ciaze przebiegały bez komplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaminge
Lipcoweczko trzymam kciuki zeby wszystko zakonczylo sie szczesliwie :-* zaslugujesz na to, Twoja coreczka rowniez nic nikomu nie zawinila. Wierze ze bedzie dobrze. Pisz jak bedziesz mogla. Myslami jestem z Wami :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama na kafe, a czemu zarejestrowalas się na bezrobociu? Jesli miałaś pracę jak zaszlas w ciążę, to z automatu umowa o pracę przedluza się do dnia porodu a potem przechodzisz na zasilek macierzyński. Tylko pracodawcę trzeba o tym informować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisac moge caly czas tylko niestety nic więcej nie wiem bo czekamy na echo a kiedy je zrobia tez nie mam pojecia bo na razie ma usg obserwuja te zaniki tetna. Nie rozumiem jak to jest na genetycznych i jeszcze na innych z sercem było ok i mialam tam napisane ze o prawidłowej budowie cztero jamowe zwrócone w lewa stronę a teraz wygląda jak jablko przepolowione na pol. Wczesniej rozwijalo się dobrze a nagle z 4 zrobily się 2? No jak to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Pytalam ale musialabym wrocic po macierzynskim na msc chociaz do pracy zeby isc na l4 a nie mialam zamiaru dojezdzac prawie 40 km w jedna strone na 4 godz bo mialam poletatu i dosc ze czas bym tracila kase na dojazdy to i tak bym wyplaty nie dostala ja nawet pitu niemoge sie doprosic juz niemam sily do tych ludzi mlodzi chwycili sie interesu a niemieli o tym pojecia i wszystkie sklepy w okolicy zamkli mi maja zaplacic 2 pensje i za urlop ale juz nigdy tego nie zobacze.. dodam ze umowe mialam przedluzona ale nawet na oczy jej nie widzialam listy sie wracaja telefonu nie odbieraja jedna wielka masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama na kafe, oj za szybko się poddalas. Ja też z jednegomacierzynskiego (skończył się 1 lutego) od razu przeszłam na l4. Teraz mam 100% płatne, do lipca dociągnę, urodzę i od razu na roczny macierzyński. W międzyczasie konczy mi się umowa o pracę i do dnia zakończenia umowy placi mi pracodawca (duży zakład, więc sami się z zusem za to rozliczają) a jak tylko skonczymi sie umowa, dokumenty mają dosłać do zusu i zus będzie mi płacić do lipca następnego roku. Nadal możesz wszystko naprawić, wystarczy , że poinformujesz ich o ciąży i muszą Cie przywrócić. Dnia nr 1 dajesz im l4 i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
hej dziewczyny :) pogoda dziś piękna , gdzie się wybieracie na walentynki ? My wczoraj byliśmy w kinie na 50twarzy Greya i powiem wam że nudny dla mnie ten film był no ale chociaż wyszłam z domu i zjadłąm całą paczek popcornu :P jestem okropna hihi :P kurcze dziś się martwie bo nie cuzje żeby mała się ruszała ;/ w nocy szalała a teraz..eh..ja chce już 30 tydzien chociaż zeby w razie czego mogli cos robić ..;/ Lipcóweczko kochana trzymaj się..żeby chociaż do 28 tygodnia wytrzymać..ja czekam na 30 tydz jak na zbawienie , tak bardzo boje sie ze znowu cos zlego sie stanie...zazdroszczę kobietą które mają spokojną ciąże Balance a Ty jak znosisz ciąże ? też sie tak stresujesz jak ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Karolcia na mojego dzidziusia działa miodek i ciepłe mleko. Po 10 minutach od zjedzenia juz skacze :-) spróbuj może twoja córcia tez się po tym obudzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
mam miodek w domu to ide zjesc, oby mnie skopała bo normlanie do głowy dostane chyba.. dzięki za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
najgorsze jest to że te nasze dzieciaczki są już takie wielkie a niestety na tym etapie nic nie da sie zrobić..21 wiek mogliby wymyślić jakiś zastępczy brzuch heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam o tyle dobrze ze cokolwiek bym nie zjadła to zaraz małej się uaktywnia fikanie ;) wiecie już tak szybko się nastawilam ze zamiast chlopca będzie dziewczynka ze jakby teraz się to znów zmienilo to bym się wkurzyla. Syn był zawsze moim marzeniem ale teraz jakos juz się tak przestawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×