Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość mama na kafe
To moj maz przez weekend oco poprosze to to zrobil nawek kanapki i herbatke na kolacje chcialabym zeby zawsze juz tak bylo. Ze on przygotowywal cos ww czasie gdy ja zajmowalam sie synkiem lubie jak mi pomaga np rozwiesic pranie itd ja za to go spakowalam bo dzis pojechal na slowacje na 3 dni sama z bratem i synkiem wole jak m jest w domu bo zawsze mi lzej..dziewczyny zrobilam mega blad jest mi wstyd zle zrobilam zawiesine zamiast 60 ml to 120 a to wszystko przez to ze byla kreska w polowie butelki tyle ze razem z mezem sttwierdzilismy ze ze skoro pod tym wyzlobieniem odrazu jest proszek to pierscien oznacza pod szyjke butelki i4 dni antybiotyk podawalam w dawce 2ml*2 wiec chyba powinnam podawac 4*2 skoro zamiast 60 ml antybiotyku bylo 120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaa2015
cześć dziewczyny! też bardzo długo się nie odzywałam, ale czytałam Was cały czas. U nas wszystko w porządku, mam wrażenie, że ruchy dalej czuj****ardzo to cieszy. Lekarz kazał ostatnio zgłosic się w tym lub w przyszłym tygodniu, to 19 tydzień, a badania połówkowe dla tego lekarza raczej nie istnieją. Na szczęście udało mi się zapisać do jednego z lepszych lekarzy na marzec więc nie ma tak źle. Co do ćwiczeń.. sama mam ochotę zacząć, ale trudno mi się do tego zabrać ;/ co do walentynek.. partner był w pracy, ale powitał mnie piękna różą i czekoladkami, a resztę nadrobiliśmy wczoraj. Wypad do kina, też na 50 twarzy Greya. Czytałam całą serie, ale film wydał się też nudny. LIPCÓWECZKO, dziewczyny są silne, mała da radę, na pewno :) MAMA NA KAFE: w urzędzie pracy wygląda to tak, że mówisz że jesteś w ciąży, tam kseruje sie tylko pierwsza stronę z danymi. Do porodu chodzi się na wyznaczone terminy, tam też wszystko Ci wytłumacza. Po porodzie zanosi się tam (osobiście lub ktoś z rodziny) zaświadczenie jak np do biura o zwolnieniu macierzyńskim i ma się 20 przymusowych tygodni "zwolnienia" od wizyt. jeśli potem nie jesteś w stanie dalej szukać prawy można urlop przedłużyć :) przynajmniej tak jest u mnie. Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaa2015
*pierwsza stronę karty ciąży, ta z danymi wybawcie błąd ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Ja bardzo chciałam iśc na Greya, ale u nas zabrakło biletów na walentynki ;) Zaczełam własnie czytać , mam nadzieję, że się nie zawiodę, jak prawie wszyscy na filmie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaa2015
no ja przeczytałam wszystkie części, znaczy kończę ostatnia. Jeśli o mnie chodzi to książki mi się bardzo podobały, a co do filmu to może były dwie czy trzy sceny, które mi się podobały, reszta.. taka nie bardzo. Ale to rzecz gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No książka jest ciekawsza, ale co chwile albo się bzykają (i to w sumie ciągle opisuje to tak samo) albo piszą sobie emaile. Mnie się bardziej podobała 2 część bo tam się działo więcej niż bzykanie i wzdychanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Hehe, bzykanie i wzdychanie - prawie jak w Harlequinie;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
hej dziewczynki mam pytanie do kobiet które karmiły czy po karminiu piersi są rozciągnięte i flakowate ? ja nie miałam okazji karmić więc nie wiem , ale cycki po zejściu mleka miałam takie jak przed a chętnie dowiem się jak to jest po karmieniu bo chce karmić, biustonosz specjalny już czeka. Ja tak jak pisałam wczoraj ćwiczyłam dziś 15 min na steperku , powoli bo powoli ale zawsze coś i trochę takiech poł przysiadów na wzmocnienie nóg i pupki żeby nie obwisła hihi nie wiem czemu ale mam cały czas ochote jechać na zakupy i nakupić sobie ubrań takich fajnych i modnych iść do fryzjera itd:P nie wiem co sie dzieje bo raczej nie mam czegoś tkaiego :) a bez sensu kupować teraz ubrania bo nie wiem jak będe potem wyglądała, chyba odłoże sobie kase i pod koniec lipca pojade na zakupy, bo w pierwszej ciazy tez nic sobie nie kupowalam i w zasadzie mam wszytsko nie modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Karolcia ja karmiłam 15 miesiecy, piersi po karmieniu są takie jak były. Czytałam gdzieś ze zmiany w piersiach zachodzą w ciąży a nie podczas karmienia, wiec mimo tego że nie było dane Ci karmić to wiesz jak zmieniły Ci się piersi. Pamiętaj tylko smarować się teraz co wieczór kremem na rozstępy, bo ja w pierwszej ciąży byłam taka bystra ze smarowalam tylko brzuch i jak mi pokarm ruszył na dobre to zrobiły mi się rozstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
aha dzięki za info :) ja w pierwszej ciąży smarowałam od 6 tyg teraz od 8tyg ale w pierwszej zrobiło mi się parę roztępó tylko na piersiach ale są one mało widoczne a po solarium dopiero ich nie widać. Ja też dwa razy w tyg robie ćwiczenia na peirsi i może dlatego są one takie jak były. To mnie pocieszyłaś bo nie raz widzę młode dziewczyny a cycki wiszące albo po prostu mają taki kształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Mi się nic nie zepsuło oprócz tych rozstępów, ale to z mojej winy. Tak się przejmowałam żeby mieć ładny brzuch ze o smarowaniu piersi nie pomyślałam. Znam parę dziewczyn z obwislym biustem i miały od zawsze takie flaki, ciąża nic tu nie zmieniła. A mam też koleżankę która karmiła 2 dzieci przez ponad rok i ma normalny ładny biust :-) a poza tym karmienie piersią znacznie zmniejsza ryzyko raka piersi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Może i to pic na wodę, ale ja smarowalam tylko brzuch i nie miałam na nim ani jednego rozstępu , a o piersiach nie pomyślałam i miałam całe w rozstepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaminge
Ja smarowalam co sie dalo a i tak na piersiach mam kilka rozstepow i jeden na brzuchu kolo pepka. Mysle ze smarowac trzeba ale to chyba tez od genow zalezy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaminge
I gdzie moj post? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to już czas zakupić koszule CIĄŻOWE, do KARMIENIA i PORODU? Z nami najtaniej! www.sklep.brzuchatki.pl/pl/n/99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Czeesc:) Pojutrze mam badania,juz jestem taka ciekawa.Nie mam juz objawow ciazy i martwie sie czy wszystko ok. Co do rozstepow mam i tak spory biust i jako licealistkamzaczal rosnac jak szalony a ze bylak w szkole sportowej z takim biustem ktory w3klasie w pare miesiecy tak wystrzelil kariera sportowca legla w gruzach hehe noo a jako mloda dziewczucha nie myslalam,zeby czyms sie tam smarowac i cycki mam w wielgachnych rozstepach. Greya czytalam do polowy-dalej nie dalam rady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Hey bylam w bezrobociu pow o ciazy... jestem w 3 grupie mam co miesiac chodzic i skladac podpis ale nie beda mi dawac ofert...a jak urodze mam przyniesc zaswiadczenie ze urodzilam i przez rok nie bede tam musiala chodzic...a co do rozstepow moja siostra pisze prace licencjacka i ma 3 dziewczyny ktore sie poddaja zabiegom za free a moja siostra wszystko finansuje a one udostepniaja zdjecia z badan do jej pracy mialam brac udzial ale przy tym preparacie nie wolna byc w ciazy i karmic ale kiedys mi zrobi jesli bede chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Niewidze waszych postow albo taka cisza tu:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Dzis po poludniu kiepsko sie czulam,bolal mnie brzuch,tak jakby ciazyl mi w do,bolal,przy chodzeniu.zadzw,do mojege gina,powiedzial abym przyjechala.zbadal mnie-szyjka ok,usg w porzadku serduszko bije,ale dzieciatko uderza mnie po pecherzu i skacze po roznych czesciach ciala hehe,ale mam zrobic mu mocz na pojutrze(mamy wizyte) i zaczac brac magnez.Pytal czy duzo sikam ja mowie mu,ze mega duzo.Jak bylam na basenie co chwila wychodzilam na siku. Zreszta chwile wczesnie wypytal mnie o moja diete.I pogrozil mi jak zwykle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Magdalenka dbaj o siebie jacw tej ciazy zdrowo sie odzywiam w pierwszej ciagle kebaby tylko na to mialam smaka i w 20 tyg +15 kg tak sobie popuscilam ale teraz 20 tydz a ja +3.5kg ale jem duzo owocow i kebab raz w tyg czasem raz na 2 tyg. Nie ma,y jesc za dwoch tylko dla dwoch teraz to wiem szkoda ze w 1 ciazy nie widzialam roznicy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
hej :) na już istniejące rozstępy polecam krem z pharmaceris i mocne gruboziarniste peelingi. Jak kiedyś przytyłam zrobiły mi sie na pośladku i od razu zaczełam smarować dwa razy dziennie i czasem robiłam sobie peeling kawitacyjny ale do tego potrzebny jest taki aparacik no i pomogło nie wiadać ich w ogóle ale wyczówalne są. Eh dziewcyzny teraz z tymi brzuchami będzie coraz to gorzej .. mi aż wstyd że przejde kawałek i sapie a brzuch ciągnie w dół jak nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Diete trzymyma,18tydz waga minus dwiescie gram Ale brzuch mam coraz wiekszy,chyba tkanka tluszczowa(albo woda)odpuszcza.Pije ponad2litry plynow aby woda sie nie zatrzymywala i nie bylo obrzekow.ale wejde gdzies na pietero,przejde kawalek na spacerze i sapie.no coz krazy w nas 2razy wiecej krwi nic u niezaciazonych i praca jaka wykonuje nasz organizm jest ciezka.ale jestem dumna z mojego ciazowego brzuszka. dzis wdzialam moje dziecko i znow pojutrze zobacze-jupii szkoda,ze gin mi juz ostatnio zakomunikowal,ze plec dowiem sie w20tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaminge
Hej :-) wczoraj bylam u gina. Wszystko dobrze, dzidzius zdrowy, ladnie sie rozwija tylko.... moja coreczka okazala sie byc CHLOPCEM :-D Bylam w takim szoku ze masakra. Smialam sie i plakac mi sie chcialo na raz. Mam juz dwie coreczki i ostatnio mowil ze bdzie trzecia. Juz sie iswoilam z ta mysla i nawet nie dopuszczam mysli ze moze byc inaczej a tu niespodzianka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaminge
Cieszylam sie ze dokupie kilka nowych ciuhow i bedzie ok a tu wszystko musze kuoic nowe bo nie mam skad wziac na chlopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia3w
kasiaminge to super ze teraz synus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Kasiaminge super :) nieważna płeć ważne żeby było zdrowe :) chociaż sama wiem po sobie jak się delikatnie wkurzyłam jak gin mi powiedział że z chłopca zrobiła się dziewczynka :) u nas same dziewczynki, jeden chłopczyk rodzynek i wszyscy się nastawili że będzie drugi dla rodzyna do towarzystwa :) ale już się ciesze z dziewczynki, nakupowałam rzeczy i jakby się okazało, że jednak chłopczyk to ja nie wiem ( może ma małego ptaszka po tatusiu i go mylą z dziewczynką ) :D dzisiaj mam kontrolne usg żeby sprawdzić obraz serduszka i przepływy pępowiny to dla upewnienia zapytam czy to aby na pewno dziewczynka :) Trochę się martwię bo od wczoraj nie czułam ani jednego ruchu, a na wieczór zawsze dokazywała, ale na szczęście dzisiaj mam to usg to wszystko sprawdzą. Z ojcem dziecka walczę cały czas, ciągle wyzywanie, groźby. Z jego babskiem to samo. Zaczęłam ignorować te wiadomości bo specjalnie mnie prowokują. Nie powiem mimo tego wszystkiego mam do niego jakiś sentyment ale najchętniej urwałabym mu jajca bo nie przyznaje się ani do mnie, ani do dziecka ani do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Dzien dobry,ja leze jak,przykazala lekarz hehe zreszta ostanio zaszwe leze do poludnia:D Lipcowka Ty masz tego chopa,ja w ciazy wyjatkowo nerwowa jestem,wiec jakby na mnie to padlo to s*********i jaja bym ukrecila wrrr zeby wiecej dzieci nie mial KasiaMinge-hehe super kochana ja juz tez chcialabym wiedziec plec ale ja mam 6ego polowkowe i wtedy sie dowiem bo ten moj gin to sie uparl,zebym sie dowiedziala jak najpozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×