Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość karolcia15031
hej dziewczyny aga no to wpadne do Ciebie na te pączki :) ja wczoraj robiłam murzynka i poraz pierwszy mi wyszedł :P Ja po wizycie , z dzieckiem wszytsko dobrze , nogi ma długie heh będzie uwaga : modelka hihih jupi dziewczynka :) więc wszytsko będzie miała po starszej siostrze i wiecie co jakby starsza żyła to byłyby chyba identyczne bo obie mają wszytskie wymiary na dany tydzien a nóżki dłuższe heh ale nie wiem ile waży i ile ma cm bo jak dowiedziałam się że wszytsko dobrze i dziewczynka to nic innego mnie nie obchodziło. Chyba będzie Ninka mąż wybrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Karolcia zapraszam. To już grzeje wodę na herbatkę :-) ja też chcę już wiedzieć kto u nie mieszka! Bu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Ale Wam zazdroszcze,ze juz wiecie. Ja znow sie pluskalam,bylam w agua parku;) Na paczka nie przyjade bo nie moge zrec tych tlustych,smierdzacych....pyyysznych paczkow-powiedzcie mi,ze sa niedobre:( Moge wpasc na cos innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Nie są tłuste. Myślę że mogłabyś je zrec :-) to tylko serek danio,jajka i mąka. Zrobiłam je właśnie żeby nie zrec tych kupnych całych w tłuszczu marnej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Dziewczyny niech ktoras mnie zastrzeli prosze bo ja juz nie mam sily. Moj syn ma znoww zappalenie oskrzeli a/tylko 2 razy byl po 10 minut na polku gdy bylo cieplutko.too karmienie piersia to jakis mit.. ja teraz bede karmic do momentu kiedy wprowadze inne jedzenie i ani dnia dluzej i nikt mnie nie przekona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmamuśśka
Witajcie! Czy są tutaj mamusie oczekujące na narodziny swojego maluszka? Widzę, że tak :-) Serdecznie zapraszam na konkurs, w którym do wygrania są nowoczesne klemy pępowinowe firmy BOKA. Słyszałyście już o nich? Chronią przed HIV i WZW, a dodatkowo zapamiętują datę przecięcia pępowiny i co roku przesyłają życzenia urodzinowe dla dziecka :-) Myślisz, to niemożliwe? Wejdź i sprawdź: http://dumnamama.pl/konkurs/ - zestaw o wartości 159zł może być Twój! :-) Pozdrawiam i życzę szczęśliwego rozwiązania! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaminge
Czesc Wam :-) Bylam dzis na wynikach. Kuzwa zaplacilam 115 zl. :-/ krew, mocz, toxo i cholesterol pelny. Masakra jakas :-/ We wtorek wizyta 120 zl... zeby miec za darmo bym musiala isc do ogolnego a kolejki takie ze tragedia i siedziec wsrod chorych trzeba jak teraz wszyecy dookola choruja. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Dziewczyny, ale Wam zazdroszczę, że już wiecie co nosicie pod sercem..Ja muszę czekać jeszcze 1,5 tyg i może się coś dowiem:) Magdalenka - pączki są okropne!!wyglądają nawet nieapetycznie, a te sprzedawane za 40 groszy to chyba smażone na 5 tłuszczu!!! Ja mam dziś plan na 2, ale zjem je z zamkniętymi oczami ;) Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Mama na kafe oddychaj spokojnie :-) może był nie doleczony. A chodzi do przedszkola? Może to stamtąd coś przywleka? Ja moja córkę puszcze do przedszkola dopiero jak maluch skończy rok. Nie chce tych wszystkich wirusów do domu wpuszczać. Niby nikt nic nie mówi ale patrzą na mnie jak na wariatke bo jak można dziecko dopiero w wieku 4 lat wysłać do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Byl doleczony 4 dni bylo bez kaszlu. Ale co z tego maz mial zapalenie oskrzeli i widocznie przez to ale teraz poszlam do takiego pediatry. Ze kasy za wizyte bierze ale leczy wiec sie okazalo....zobaczymy co powie w srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Aga, a czy u Was nie wprowadzają obowiązku szkolnictwa dla 6-latków? Mój 3 latek pójdzie do przedszkola jak maleństwo będzie miało ok. 2 m-ce, więc choroby niuniknione. Trochęsię tego obawiam..:( W gruncie rzeczy wolałabym,aby jego edukacja przedszkolna trwała do 6 roku życia i poszedł do 1 klasy normalnie jak za starych czasów, ale kto wie co przez te lata jeszcze wymyślą nasi kochani politycy..:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Wszystko doprowadza mnie do szalu..te mdlosci ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Franiowa oczywiście ze wprowadzają. W całej Polsce tak jest. Dlatego do przedszkola pójdzie jako 4 latka, do zerówki jako 5 a do pierwszej klasy jako 6 latka. Mogłaby teraz pójść we wrześniu jako 3 latka do przedszkola, ale nie chce żeby maluszkowi od początku znosiła zarazki do domu. A Ty nie myślałas żeby jeszcze rok swojego starszaka zostawić w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Aga moj synek ma 16 msc dopiero wiec niechodzi do przzedszkola:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Aga, jasne, że myślałam, ale wg mnie dla mojego starszaka akurat bardziej cenny będzie kontakt z dziećmi niż siedzenie ze mną i rodzeństwem w domu. Moj syn niewiele mówi, ma bardzo wybiórczy apetyt i widzę jak ciągnie go do dzieci, np u logopedy, do którego obecnie chodzimy..Każdy rok w przedszkolu będzie cenny, a co ma wychorować to i tak wychoruje czy mając 3 lata czy 4. Oczywiście wiem, że maleństwo będzie chorować razem z nim, ale przyjmuję to jako coś nieuniknionego.. A propos bardzo mi się nie podoba takie skracanie dzieciom dziecinstwa, Moja teściowa jest nauczycielką i czasem opowiada, jak to dzieci nie są jeszcze gotowe na taką naukę w wieku 6 lat. Choć oczywiście zdarzają się wyjątki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Franiowa moj brat nic nie mowil poszedl do przedszkola to logopeda nie byl potrzebny:-) tak mowic zaczal ze wszyscy byli w szoku ale jego pierwszego slowa nie zapomne jak samochodzik sie mu zepsol bylo kulwa mac dlatego ja niepozwalam przy dominiku przeklinac bo lepiej puzniej zeby sie nauczyl bo terazniejszy jezyk jest taki ze i tak go to nie ominie..i sama wiem z opowiesci kolezanek ze nie sa gotowe bratanica mojego meza ma taki plecak w 3 klasie podst ze ja takiego w gim nie mialam..a ile nauki wraca o 15 16 z swietlicy i do wieczora 20 lub 21 sie uczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja077
jak Wam mija tłusty cwartek. Ja zrobiłam pączki i wyszły mi chyba najlepsze w życiu. Wspaniale, że są roboty do wyrabiania ciasta, bo tego nienawidzę. Zrobiłam 34 sztuki, a mój mąż już 10 zjadł. Czy też tak często jak ja przeglądacie internet w poszukiwaniu wyprawki?? Ja co chwilę mam akcje typu- jaki materacyk najlepszy itp. Postanowiłam jednak, że kupować będę najwcześniej w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
No widzisz Franiowa każdy ma swoją wizję :-) moja mała gada jak dorosły, zaczęła gadać jak roku nie miała ale za to pierwsze zęby jej wyrosły jak miała 13 miesięcy. Każde dziecko rozwija się inaczej. Moja mała ma przynajmniej 2-3razy w tygodniu kontakt z dziecmi i ładnie się bawi, wiec ja zdecydowałam ze zostanie rok dłużej w domu. Ja077 tez tak miałam przy córce z wyprawka, teraz większość mam więc nie mam co wybierać. Liczę na chłopca to z ubrankami zaszaleje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Hej kochane,ja na chwile w pracy. Nie zjadlam ani jednego paczka,a otaczajamnie doslownie WSZEDZIE.Ciezko,ale coz:/ Bylam dzis zobaczyc wozki,lozeczka-mam w Zabrzu swietny sklep z artykulami ciazowo-niemowlecymi,dwa pietra wozkow sama nie wiedzialam gdzie oczy wsadzic-oczywiscie spodobal mi sie wozek za 4500:/ hehe a lozeczka to prawie nie kupilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Aaa i najwaniejsze.Rano zmobilizowalam sie i poszlam na zajecia fitness dla ciezarnych. Swietna sprawa,a brzuszki dziewczat rozniste.Ja i taka tez nowa w 14tyg mamy najmniejsze. Troche tak dziwnie,bo ja juz dlugo jakis fitness,amatorsko kulturystyke i jakies inne formy aktywnosci uprawiam.w moich dwoch klubach(jeden mialam blisko zanim sie przeprowadzilam,a od przeprowadzki chodzilam piechty35min w jedna strone do takiego innego) i raczej preferuje mocny wycisk,to tu jest..tak lagodnie:) Wyskoczylam w stroju dopasowanym do takich zajec(tzn leginsy,butki do fitnesu,bluzka na ramiaczkach tzw bokserka,stanik sportowy)i taka jak to ja ach och podmalowana,wyczesana aaa dziewczyny troche tak dziwniena mnie kukaly bo kurcze one thirty po kolana,takie mamuski i troche glupio sie poczulam,hehe gdyby nie brzuszek to by pomyslay,ze zajecia pomylilam. Ale bylo super!Namawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balancee
I ja się na pączki skusiłam ;) nie robiłam, bo za dużo na głowę by wyszło. ;) Super, że coraz więcej dobrych wieści po wizytach, jeszcze z miesiąc i będzie wiadomo u każdej czy czeka na modelkę czy modela. Jejku a to przymusowe wysyłanie 6-latków do 1 klasy to dla mnie głupota -zdarzają się dzieci gotowe na grzeczne siedzenie w klasie, ale nie oszukujmy się wiele dzieci jest niedojrzałych i ten rok wiele zmienia, każdy rozwija się w nieco innym tempie. Rodzic powiniem ostatecznie decydować. Kto lepiej zna swoje dziecko -urzędnik, który siedzi za biurkiem? Oczywiście chodzi o to, aby wypchnąć dzieci jak najwcześniej na rynek pracy. Rząd potrzebuje pieniędzy ze składek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balancee
A propos wózków -ja jestem zieloniutka jak szczypiorek w tej kwestii, dziewczyny co już oglądały: czy obsługa szczególnie polecała jakieś marki? a może macie coś sprawdzonego, wielofunkcyjnego i co nadaje się w trudny teren? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
ja kupie maxi cosi mura 3 albo 4, bardzo mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=2005&%3CosCsid%3E Ja mam taki zestaw po córce. Dokupilam śpiworek do spacerówki i fotelik maxi cosi (pasuje do wozka na adapterach). Jestem z niego zadowolona :-) jak ja kupowałam wózek to mura miała niewygodna (dla dziecka) spacerowke, może teraz ja zmienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Co tu taka cisza:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Hej:) chyba wszystkie dziewczyny dziś na spacerach.. U nas piękne słońce, ale ja w robocie..Delektuję się nim przez wielkie okno ;) Miłego dnia Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Hej nie spaceruje,niedawno wstalam. Wczoraj tak leb mnie bolala,ze jadac autem z bolu zwymiotowalam.jak polozylam sie spalam ponad 11godzin. Co do wozkow to Wam powiem ze wczoraj pani ekspedietka mi pokazywala taki taki,tak sie sklada hehe nie znam sie ale taki cuda sa na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
O rety! Ale pogoda :-) byłam z córką na spacerze. Zmierzyła w kaloszach głębokość każdej napotkanej kałuży :-) proszę niech ktoś mi ktos obieca ze juz będzie wiosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
pieknie na serio.bylam z psami na spacerze,od razu serce sie cieszy:) taka nadzieja,ze wszystko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Zazdroszcze wam ja musze siedziec w domu... kurde 2 tyg temu zarej sie na bezrobociu nikt niepytal sie mnie czy jestem w ciazy bo tego nie widac i 17.02 mam wizyte tam i czy zabrac oferte jak mi dadza a pracodawcy pow ze w ciazy jestem czy im w urzedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×