Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość magdalenka 85
Franiowa ---hahaha nooo Ja jeszcze nic nie kupuje.Choc korci mnie jak cholera. Ja juz jak pisalam wczesniej jestem od grudnia na l4 Dziewczyny a jak tam Wasze brzuchy.juz takie ciazowe?czy jakbyscie pojadly?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli, żeby poczuć ruchy należy przekupić słodkim?:) Że też sobie odmówiłam przez post :) Póki co ja czuję ruchy wieczorami. Wprawdzie jeszcze nie za często ale są. Siostra mówiła, że spokojnie doczekam się takich kopnięć, że usiądę z wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo nie tylko ja mam krew podczas rannego smarkania. A już myślałam, że to pozostałości po chorobie styczniowej choć kto wie. Mój brzuch jest zdecydowanie większy niż jakbym sobie dobrze pojadła. Śmieję się, że siedzenie w domu mi "służy" bo takiego brzuszka jeszcze w życiu nie miałam. Jak wytrzymujecie w domu? Ja normalnie mam pierwszy raz w życiu taki długi okres chorobowego i z nudów już haftuję obrus. Wszyscy się chwalą, że w ciąży haftują to ja pozazdrościłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Barka ja spie do10,lece i patrze na tv haha trudne sprawy itd,wychodze na spacer a potem sprzatam gotuje i czekam na meza:) Brzuch juz widac jak ktos widzi to glaszcze-nie denerwuje mnie to wiec ok.ale,tylko jak jestem w"lekkim"odzieniu,a w zimowych ciuchach jak chodze to jeszcze ukrywam przed sasiadami i znajomymi tajemnice;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Barka, nie, niekoniecznie słodkim, ale słodkie to wiadomo- glukoza, a ona dostarcza energii szybko i niezawodnie, dlatego maluchy tak szybko i intensywnie reagują. U mnie nieżle działa też maślanka ;) Zresztą, podobno nie nalezy jeść dużo słodkiego, bo maluchy przyzwyczajają się do smaku juz w brzuszkach i po porodzie będzie to ich ulubiony.. Mój brzuch napewno nie wygląda jak z przejedzenia albo opuchnięty, po prostu standardowy ciązowy brzuch ;)niektórzy mówią, że jak na 5 m-c to jest dość mały, ale mi się tak nie wydaje. W pasie ma teraz jakieś 103 cm. Sama nie wiem, czy to sporo..ale szczerze, to całkiem mi się on podoba, mimo, że już trochę ciężko się schylać i np. wiązać buty..U mnie też często pojawia się krew ze smarkami, ale to w ciązy normalne, bo przecież objętość krwi w ciązy wzrasta i naczynia krwionośne się nieco rozpulchniają.. u mnie zdarza się też krwawienie z dziąseł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Nie lece a leze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtosiowaMama
Mi co jakiś czas zdarzają się zawroty glowy... i to najczęściej jak gotuję obiad:-( duszno mi wtedy i słabo, rzucam wszystko, otwieram okno i się kładę... Od niedzieli nie mam siły na nic- leżę i wariuje... jak dobrze, ze jutro wizyta u lekarza:-) a mój brzuszek to taka oponka, a raczej boja :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Mój brzuch tez juz jest ciążowy, nie da się go pomylić z takim od najedzenia. Mi się w domu nie nudzi bo mam już prawie 3 letnia córkę i ona nie pozwala mi się nudzić. A powiedzcie mi dziewczyny w co się ubieracie? Spodnie ciążowe to wiadomo, a na górę co? Bo takie normalne bluzki robią się na mnie ciasne a te ciążowe to moim zdaniem wyglądają jak dla starszej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się jeszcze mieszczę w bluzki i swetry przed ciążowe ale mam kilka takich na brzuszek :) TV no właśnie pewnie pora zainstalować:) Po przeprowadzce w maju wprawdzie go przywieźliśmy ale oduczyliśmy się go oglądać. A właściwie programów w nim bo telewizor stoi w salonie więc oglądam go codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga29ipol skocz do H&M i tam na odziezy ciazowej sa super modne ciuszki nie takie dla starych babek;) ja chodze jeszcze w normalnych bluzach i bluzkach bo wczesniej kupowalam takie luzniejsze wiec sie jeszcze mieszcze;) brzuszek mam taki ciazowy szpiczasty taki smieszny;) ale juz widac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
No byłam w h&m dzisiaj. Chciałam sobie kupić trencz na wiosnę a tam była tylko taka sprana granatowa parka. No masakra jakas :-( wiadomo ze trencze w normalnych sklepach są taliowane wiec nie ma na co liczyć. Nie wiem w czym będę całą wiosnę chodzić. Wiadomo jeansy są tam spoko ale reszta to bez szału. Może macie jakieś dobre adresy w warszawie i okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzialenna7
to musisz mnie odwiedzic w Oslo to ja Cie tu pooprowadzam po modnych mamusiowych sklepach:) w Pl znam tylko H&M dlatego polecilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtosiowaMama
Mam wrażenie, że jak nie byłam w ciąży to wybór ciuchów ciazowych był większy:-( w h&M ciuchy były gorsze niż w lumpie, a w C&A wszystko takie przebrane i podobno czekają na wiosenna kolekcję. Ja kupiłam jeansy w C&A ale przez Internet, a teraz rozglądam się na allegro za getrami. Bluzki są jeszcze ok, ale na wiosnę trzeba odświeżyć garderobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Madzialenna to kiedy mogę do Ciebie przyjechać? :-) jutro może być? jest u Ciebie sklep mama licious? Jak tam z rozmiarami z porównaniu z h&m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja sobie nie radze z zgaga nic nie pomaga mam dosc:( jeszcze w dodatku maz wyjezdza niby to tylko 2 dni ale nielubie byc bez niego w domu...jezu dziewczyny nie jem duzo a waga szaleje w gore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
aga te migdały jem w całosci razem ze skórką . Co do brzucha to ja mam duży , jedynie z rana jeszcze wygląda na mały ale jak tylko zjem śniadanie to jest duży. W pierwszej ciązy taki miałam na początku 7 miesiaca. Ja nie mam spodni ciążowych , chodzę w leginsach ( jak zimno to dwie pary ) albo w rajstopach ocieplanych i do tego jakaś tunika która mam z przed ciązy albo rozciągliwy sweterek , mam też trochę bluz takich ciut większych i pod nie zakłądam dłuższą bluzke żeby nie chodzić z gołym brzuchem . Moja siostra dała mi kiedyś też taki pas czarny który się ubiera jak np. bluzka czy sweterek jest krótki. Jak jade gdzieś do miasta to chodzę po lumpkach i tam kupuje tuniki leginsy takie na teraz bo potem wiadomo nie będę w nich chodzić bo będą rozciągnięte. Widzę że nie tylko ja o takiej porze roku wcinam lody.Co jadę do sklepu to kupuje loda heh .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Karolcia hehe ja tez dziennie lody,3galki ale ja moge tylko sorbetowe takie z grycana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Ej dziewczynu dzis tak z godzine bolala mnie lewa strona podbrzusza,tak jakby jajnik,potem przeszlo,myslicie,ze to rozciaganie wiazadel??macie jakies bole brzuszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Ja tez się obzeram lodami. Dzień bez loda to dzień stracony :-) skoro karolcia będzie miała dziewczynkę to może ja i magdalenka tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
magdalenka ja mam czesto bole podbrzusza i to cala ciaze, wiezadla ostatnio ok 1,5 tyg bolaly 1 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agusia tez tak mysle-to sa moje przeczucia,ze dziewczynka,choc wiem ze moj maz chce chlopaka mamasitka uff to mnie pocieszylas,w zeszlupym tyg jak mnie bolalo pojechala do gina a ten,ze mnie obskakuje po pecherzu,ale nie moge z kazdym bolem latac do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja077
magdalenka ja też wczoraj leciałam do gina, bo już za często i za mocno brzuch mnie bolał. Z Fasolą wszystko jest ok (19 tydzień) i waży 270g i lekarz powiedział, że żadnych wątpliwości nie ma że to dziewczynka. Szyjka macicy ma 4,5 cm i jest ładnie zamknięta. Żeby przyhamować te bóle mam brać 3x dziennie nospę i spazminę, oraz 2 xdz luteinę dopochwowo na wszelki wypadek. Dziś mam urodziny i mam zamiar leniuchować cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
ja77-Życze Ci duzo zdrowia,sily i wytrwalosci,milosci,spokojnej ciazy i szczesliwego rozwiazania:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Rusza sie!moje dziecko sie rusza,hehe teraz znowu,przed zasnieciem buszowalo chyba z 40min i znowu to czuje. Piekne uczucie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Magdalenka widzisz ale jeszcze Cie skopie pod koniec ciazy ale to bardziej bedzie bolec ja nieraz cala noc nie spalam:-) :-) :-) :-) kurde ale mam ochote na lody:-) :-) dzis zostalam w domu bo. U tesciowej niemile widziana jestem z swoim synkiem moja tesciowa mieszka obok swojego syna najstarszego i pilnuje jego dzieci i jak szwagierka przyszla po dzieci to niebyla zadowolona ze ja tam jestem. Jest zazdrosna a przeciez moje dziecko tez ma prawo przyjezdzac do dziadkow...Ostatnio byla taka syt ze tesciowa poprosila mnie o groszek do salatki ale zapomnialam i poprosilam meza zeby skoczyl do sklepu i ona to uslyszala i zaraz z tym groszkiem przyleciala zeby wczesniej zdazyc niz maz przywiezie..Niechce z nia rywalizowac i tego nie robie nie moja wina ze z mama Dawida miakysmy ciezkie dziecinstwo i dlatego ja jestem z nia najblizej ale mama nie okazuje tego ze ktoras jest lepsza co mam zrobic niechce sie klucic ale to co mam nie jezdzic na wies z dzieckiem do dziadkow bo ona tak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
haha marze zeby byc skopana akurat przez moje dziecko;D jade po jakies gacie z wysokim stanem,mowicie ze cos tam jest w H&M? a ja mam w Zabrzu taki sklep Brzusio Mamusi i jade cos wybrac. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja mam taki styl legginsy i tunika albo poprostyu dluzsza tunika i rajstopy w tym czuje sie luzno i nic nie gniecie nie uciska mam pytanie takie a jakie majtusie nosicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtosiowaMama
Ja póki co mieszcze się w te które nosiłam dotychczas, ale mysle, ze za chwilę moment będę musiała kupić jakieś ciążowe tylko zastanawiam się czy lepsze są na brzuch czy pod... może któraś z Was ma jakieś doświadczenie? :-) dużo fajnych rzeczy można znaleźć w Internecie, ale boję się kupować bo rozmiar rozmiarowi nie równy:-( a idąc do sklepu z bielizną to patrzą na człowieka jak na kosmite albo proponują zwykły materialowy stanik z odpinanymi miseczkami:-( też tak macie? Czy to tylko mój pech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Ale mi narobiłyście ochoty na lody :) Magdalenka - no i doczekałaś się :) Ja nosze gatki takie z gumką tylko z tyłu, z przodu materiał tylko, więc żadnego ucisku. Bardzo je lubię. Nie noszę takich z wysokim stanem, wystarczą spodnie.Ja z kolei nie przepadam za leginsami, choć jak je raz włożyłam, to faktycznie było mega wygodnie. Ale psychicznie jakoś niekomfortowo się w nich czuję.. najlepiej spodnie:) Ja mam za to dziś kiepski humor, bo starszak tak mi dziś dał rano popalić, że aż mnie głowa rozbolała. Wszystko bylo na NIE. To jednak prawda co mówią, że "małe dziecko - mały problem, duże dziecko- duży problem". A przecież nie ma jeszcze 3 lat uparciuch mój mały..Ech, co to będzie kiedyś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×